The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Competitions organized by the Dopek.eu forum team.
Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

This post has high reputation.

Na wstępie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za Wasz wkład i pomoc w rozwoju naszego forum. Dziękujemy również sponsorom nagród czyli Laboratorium-24.pl, Atomchemicals.nl, Predator-rc.nl.

Oto oficjalne wyniki konkursu:
1 miejsce - tryptodyso
268 postów za 1 punkt, 92 postów za 1,5 punktu, 224 postów za 2 punkty, 77 postów za 2,5 punktu - z których 39 zostało wyżej zapunktowanych - łączna suma punktów - 1191,5

tryptodyso wygrywa vouncher o wartości 600 zł do wydania w sklepie Predator-rc.nl (w zastępstwie za Laboratorium-24.pl)
+ vouncher o wartości 600 zł do wydania w sklepie Atomchemicals.nl - w sumie 1200zł na zakupy w obu sklepach.


2 miejsce - Warwick
10 postów za 1 punkt, 180 postów za 1,5 punktu, 232 postów za 2 punkty, 59 postów za 2,5 punktu - z których 9 zostało wyżej zapunktowanych - łączna suma punktów - 917,5

Warwick wygrywa vouncher o wartości 400 zł do wydania w sklepie Predator-rc.nl (w zastępstwie za Laboratorium-24.pl)
+ vouncher o wartości 400 zł do wydania w sklepie Atomchemicals.nl - w sumie 800 zł na zakupy w obu sklepach.


3 miejsce - OomAmee
184 postów za 1 punkt, 92 postów za 1,5 punktu, 123 postów za 2 punkty, 17 postów za 2,5 punktu - z których 21 zostało wyżej zapunktowanych - łączna suma punktów - 681,5

OomAmee wygrywa vouncher o wartości 300 zł do wydania w sklepie Predator-rc.nl (w zastępstwie za Laboratorium-24.pl)
+ vouncher o wartości 300 zł do wydania w sklepie Atomchemicals.nl - w sumie 600 zł na zakupy w obu sklepach.


4 miejsce - korniszon69
98 postów za 1 punkt, 117 postów za 1,5 punktu, 93 postów za 2 punkty, 19 postów za 2,5 punktu - z których 3 zostały wyżej zapunktowane - łączna suma punktów - 655

korniszon69 wygrywa vouncher o wartości 250 zł do wydania w sklepie Predator-rc.nl (w zastępstwie za Laboratorium-24.pl)
+ vouncher o wartości 250 zł do wydania w sklepie Atomchemicals.nl - w sumie 500 zł na zakupy w obu sklepach.


5 miejsce - lolek20
72 postów za 1 punkt, 26 postów za 1,5 punktu, 161 postów za 2 punkty, 38 postów za 2,5 punktu - z których 30 zostało wyżej zapunktowanych - łączna suma punktów - 616

lolek20 wygrywa vouncher o wartości 200 zł do wydania w sklepie Predator-rc.nl (w zastępstwie za Laboratorium-24.pl)
+ vouncher o wartości 200 zł do wydania w sklepie Atomchemicals.nl - w sumie 400 zł na zakupy w obu sklepach.


6 miejsce - Montana
172 postów za 1 punkt, 52 postów za 1,5 punktu, 104 postów za 2 punkty, 7 postów za 2,5 punktu - łączna suma punktów - 475,5

Montana wygrywa vouncher o wartości 150 zł do wydania w sklepie Predator-rc.nl (w zastępstwie za Laboratorium-24.pl)
+ vouncher o wartości 150 zł do wydania w sklepie Atomchemicals.nl - w sumie 300 zł na zakupy w obu sklepach.


7 miejsce - DonPer
36 postów za 1 punkt, 23 postów za 1,5 punktu, 114 postów za 2 punkty, 50 postów za 2,5 punktu - z których 12 zostało wyżej zapunktowanych - łączna suma punktów - 458,5

DonPer wygrywa vouncher o wartości 100 zł do wydania w sklepie Predator-rc.nl (w zastępstwie za Laboratorium-24.pl)
+ vouncher o wartości 100 zł do wydania w sklepie Atomchemicals.nl - w sumie 200 zł na zakupy w obu sklepach.



Gratulujemy zwycięzcom! Niedługo kolejne konkursy i utwory promujące forum - u nas będzie się działo!


ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Warwick
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 699
Joined: 6 years ago
Reputation: 193

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Warwick » 6 years ago

Jej, byndzie zabawy na miesiąc, A moze i dwa :D

Status:
Anonim23
Newbie

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Anonim23 » 6 years ago

O Jezusie aż tak wysoko się nie spodziewałam jestem dumna z siebie i dziękuję bardzo za wspólną zabawę i organizacje konkursu! :D

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

Gratuluję wszystkim!
I sobie, hehe ;)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
JokerJP
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 182
Joined: 6 years ago
Reputation: 75

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by JokerJP » 6 years ago

Gratki dla zwycięzców :clap:
Pomogłem zostaw "+" ;)
Nie otwieram gęby jak czegoś nie wiem i znawcy nie gram!
Pozdrawiam

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Gandalf » 6 years ago

Gratulacje dla zwycięzców! :wave: :clap:
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Luki
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 34
Joined: 6 years ago
Reputation: 27

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Luki » 6 years ago

Także wszystkim gratuluję!
Warwick A ja czekam kiedy ty to uczcisz i coś mi postawisz :D

Status:
tryptodyso
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1133
Joined: 6 years ago
Reputation: 372

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by tryptodyso » 6 years ago

Woooww :D Gratuluję wszystkim :D I życzę rozwoju forum jak największego :D
Wszystko co "dobre" kiedyś się kończy. Czas odejść od tego snu zwanego RC.
Było miło, poznałem wiele wartościowych ludzi. Jedno mogę powiedzieć wszystkim: Dbajcie o siebie!

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

Szukałem jakiejś artystycznej formy ekspresji, by wyrazić swoje uczucia i przypomniało mi się to :)


_
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
DonPer
Psychonauta
Użytkownik
Posts: 614
Joined: 6 years ago
Reputation: 132

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by DonPer » 6 years ago

Troche było pisania fajno że sie załapałem dzieki za konkurs mail już polecial w wiadmosci.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

No, tylko teraz proszę trzymać poziom i dalej ładnie się udzielać.
Bo jak nie, to za dwa-trzy miesiące opublikuję kompromitujące statystyki, kto jak bardzo położył lachę na forum po konkursie :)
Nie no, żartuję oczywiście, ale bądźmy aktywni.
Jest ostatnio sporo nowej krwi na forum, pokażmy im że ono żyje nie tylko podczas konkursów :)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Anonim23
Newbie

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Anonim23 » 6 years ago

OomAmee przepraszam przez to co się działo chwilowo moja aktywność zaliczyła mocny spadek bo byłam poschizowana chciałam pisać i pisać ale się bałam XD
Już mam wylane w cokolwiek co może się stać i reperuje swój zamuł xD

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Gandalf » 6 years ago

Poczekajcie, aż Kryształowy Gandalf od początku następnego konkursu zacznie działać xD
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by OomAmee » 6 years ago

A teraz to co?
Teraz mi tu działać a nie :)
Wręcz ja bym na przyszły konkurs pomyślał o czymś takim jak kryteria, które muszą spełnić startujący.
Typu staż, ilość postów, czy coś w ten deseń.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The results of the fourth competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Sergiusz » 6 years ago

This post has high reputation.

tryptodyso Warwick OomAmee korniszon69 lolek20 Montana DonPer - Atomchemicals i Laboratorium-24 już zostali poinformowani o wynikach konkursu i o tym kto po jaką nagrodę z jakiego adresu e-mail będzie pisał. Także macie zielone światło, odbierajcie vounchery i bardzo proszę dajcie znać jak otrzymacie nagrody!
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.