The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Competitions organized by the Dopek.eu forum team.
Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Sergiusz » 7 years ago

Na wstępie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i użytkownikom za Wasz wkład i pomoc w rozwoju naszego forum. Dziękujemy również sponsorom nagród:
Fshop.us
Demoon.co


Oto oficjalne wyniki konkursu:
1 miejsce - Misjonarz
105 postów za 1 punkt, 101 postów za 2,5 punktu, 96 postów za 2 punkty - z których 85 zostało wyżej zapunktowanych - łączna suma punktów - 804,5
Misjonarz wygrywa vouncher o wartości 300zł do wydania w sklepie Fshop.us + vouncher o wartości 300zł do wydania w sklepie Demoon.co - w sumie 600zł na zakupy w obu sklepach.

2 miejsce - 4mmc
161 postów za 1 punkt, 137 postów za 2,5 punktu, 88 postów za 2 punkty - z których 10 zostało wyżej zapunktowanych - łączna suma punktów - 699,5
(w działaniu dodatkowo zostało odjęte 15 punktów za naruszenie regulaminu, początkowo miało być -30, ale zauważyłem poprawę więc jest -15)
4mmc wygrywa vouncher o wartości 250zł do wydania w sklepie Fshop.us + vouncher o wartości 250zł do wydania w sklepie Demoon.co - w sumie 500zł na zakupy w obu sklepach.


3 miejsce - Snow Queen
75 postów za 1 punkt, 59 postów za 2,5 punktu, 99 postów za 2 punkty - z których 12 zostało wyżej zapunktowanych - łączna suma punktów - 456,5
Snow Queen wygrywa vouncher o wartości 200zł do wydania w sklepie Fshop.us + vouncher o wartości 200zł do wydania w sklepie Demoon.co - w sumie 400zł na zakupy w obu sklepach.


4 miejsce - Hennessy
26 postów za 1 punkt, 129 postów za 2,5 punktu, 48 postów za 2 punkty - z których 3 zostały wyżej zapunktowane - łączna suma punktów - 453,5
Hennessy wygrywa vouncher o wartości 150zł do wydania w sklepie Fshop.us + vouncher o wartości 150zł do wydania w sklepie Demoon.co - w sumie 300zł na zakupy w obu sklepach.


5 miejsce - White BisOne
36 postów za 1 punkt, 76 postów za 2,5 punktu, 19 postów za 2 punkty - z których 15 zostało wyżej zapunktowanych - łączna suma punktów - 309
White BisOne wygrywa vouncher o wartości 100zł do wydania w sklepie Fshop.us + vouncher o wartości 100zł do wydania w sklepie Demoon.co - w sumie 200zł na zakupy w obu sklepach.


Gratulujemy zwycięzcom i już teraz zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie, który startuje za około 2 tygodnie!


ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Hennessy
B-K Zwierz
User avatar
Użytkownik
Posts: 1387
Joined: 7 years ago
Reputation: 287

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Hennessy » 7 years ago

Niewiele brakło do 3 miejsca, ale i tak jestem zadowolony, dziękuje bardzo i na pewno będą fotki nagród, a potem o nich opinie. Gratulacje dla pozostałych zwycięzców :clap:
Wszystkie posty, które zamieszczam na forum są fikcją literacką, nie należy ich traktować poważnie.

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Gratuluję wszystkim, jak najbardziej jestem zadowolony. Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w konkursie. 8-)
Za dwa tygodnie kolejny konkurs. Jak przyjdą nagrody to oczywiście pójdzie foto i recenzję produktów.

Pozdrawiam Misjonarz :wave:

Status:
White BisOne
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 149
Joined: 7 years ago
Reputation: 6

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by White BisOne » 7 years ago

Szkoda że nie miałem więcej czasu na udzielanie się na forum, może i bym dał radę zająć lepsze miejsce ale 5-tym też nie pogardzę xD Racja Misjonarzu tez nie mogę się doczekać następnego konkursu ;)
Bizona nie atakuj, bo to spokojny dzieciak, jak się dopiero wkuuuurzy to będziesz miał coś z twarzą nie tak.

Status:
pabianos
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 89
Joined: 7 years ago
Reputation: 10

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by pabianos » 7 years ago

Gratuluje Wygranym :) będziemy 'ćpoć' haha :D
I przy okazji, gratuluje Misjonarzowi awansu :)
Pozdrawiam

Status:
keep it pale
Opiowrak
User avatar
3CMC Terefere
Posts: 398
Joined: 7 years ago
Reputation: 147

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by keep it pale » 7 years ago

gratuluje.

DODAJCIE REGULE ZWYCIEZCY UBIEGLEGO KONKURSU NIE MOGA BRAC UDZIALU W NASTEPNYM, A PO NASTEPNYM JUZ W KOLEJNYM MOGĄ, A NIE MOGĄ CI Z NASTEPNEGO, itd itd
terefere, kolega konfidenta będzie zawsze dla mnie konfidentem.

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by 4mmc » 7 years ago

Keep it pale jestem przeciw :)
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

NAGRODA.jpg
NAGRODA.jpg (308.45 KiB)
Pierwsze zamówienie od Fshop doleciało.
Od demona sobie zostawię na korzystniejszy okres ;)
Nie wszystko naraz :lol:

W zamówieniu:
25g 4cec lion
i double cherry

+dodatek


Niestety z CEC-a jestem średnio zadowolony, no cóż :|

Status:
Hennessy
B-K Zwierz
User avatar
Użytkownik
Posts: 1387
Joined: 7 years ago
Reputation: 287

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Hennessy » 7 years ago

Ja czekam już na pakę od jednego vendozy, a u drugiego czekam na dostępność produktu który mnie interesuje, ale spokojnie, będą foty i opinie jak tylko wszystko przyjdzie. ;)

Dodano 14 maja 2017, o 14:36

Ja już dostałem wszystkie nagrody dzięki wielkie ;)

Tutaj opis nagrody od fejków:
https://dopek.eu/opinie-o-produktach-t197s60.html#p4088

A tu od demoona:
https://dopek.eu/demoon-co-opinie-o-sklepie-t189s130.html#p3823

Może w aktualnym konkursie uda się też zająć jakieś miejsce to będą kolejne relacje, dzieki jeszcze raz :thumbup:
Wszystkie posty, które zamieszczam na forum są fikcją literacką, nie należy ich traktować poważnie.

Status:
White BisOne
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 149
Joined: 7 years ago
Reputation: 6

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by White BisOne » 7 years ago

U mnie paki dopiero zamawiane będę, przerwa z powodów osobistych, jak przyjdzie dam znać.
Bizona nie atakuj, bo to spokojny dzieciak, jak się dopiero wkuuuurzy to będziesz miał coś z twarzą nie tak.

Status:
Nonkonformista
Dyletant
Użytkownik
Posts: 1
Joined: 7 years ago
Reputation: 0

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Nonkonformista » 7 years ago

Ten jak wpadl ze swoim postem.Kurwa co ma to do tematu to za huja pana nie wiem.Moze dlatego ze nie wale to nie rozumiem

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Sergiusz » 7 years ago

Nonkonformista a może nie rozumiesz, dlatego, że jesteś tu nowy koleżko? Post Bizona jest właśnie na temat, natomiast Twój zupełnie nie. ;) Zapoznaj się o co chodzi, Bizon był jednym ze zwycięzców poprzedniego konkursu i jeszcze po prostu nie zamówił konkursowych darmowych paczek, co napisał w tym poście.
Jeśli masz ochotę, aktualnie lecimy już z nowym konkursem, nagrody są jeszcze wyższe, zachęcam Cię do wzięcia udziału! - https://dopek.eu/trzeci-oficjalny-konkurs-dopek-info-pula-nagr%C3%B3d-3000zl%CC%B7!-t872.html#p3547
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Nagroda od Demoonka
Attachments
Nagroda.jpg
Nagroda.jpg (444.36 KiB)
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.

Status:
pzdrJUREK
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 38
Joined: 7 years ago
Reputation: 11

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by pzdrJUREK » 7 years ago

Snow Queen wrote:Nagroda od Demoonka
Jak Ula , Śnieguliczko ? ;)

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

The results of the second competition on Dopek.eu - we have the winners!

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

pzdrJUREK wrote:
Snow Queen wrote:Nagroda od Demoonka
Jak Ula , Śnieguliczko ? ;)

Znakomita Jureczku. Lecz wole innego sortu, ten profil nie przypadł mi do gustu. :)
Może polecisz coś na priw 8-)
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.