U-47700

A group of substances that act on opioid receptors, including peptides naturally occurring in the human body.
Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

U-47700

Unread post by Gieca » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Prawie nic nie zrozumialem z wypowiedzi Divert xD

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

U-47700

Unread post by mbside » 1 year ago

Gieca, a co tu dużo rozumieć? Na celi trzeba spać dupą do ściany bo Ci szczote do kibla wepchną w dupe a potem to chyba wszystko jasne

Status:
Wlodek
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

U-47700

Unread post by Wlodek » 1 year ago

mbside, to ja nie wiem gdzie ty siedziales ani jak cie szanuja ze takie historie miałes.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

U-47700

Unread post by mbside » 1 year ago

Wlodek wrote:
1 year ago
mbside, to ja nie wiem gdzie ty siedziales ani jak cie szanuja ze takie historie miałes.
Nigdzie nie wiedziałem. Wnioskuję z tego co napisał
Divert wrote:
1 year ago
jakbyś trafił do mojej celi to kakaowe miałbyś rozprute uważaj bo jak ktoś ci zasadzi kropidło z wuceta to będziesz grzany na haremie a co do uboota to ja zaliczyłem przypał i wyrok po tym bo narobiłem głupot aby kwit mieć na zakup pierdolcie to bo na helupie staniecie
Chyba to oczywiste że chodzi o wsadzenie szczoty w dupe. A to że spać dupą do ściany sam od siebie dałem. Taki żart

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
Kropidło z wuceta to szczotka do czyszczenia kibla a zasadzi w kakaowe to chyba w dupe. Myśl trochę zanim zaczniesz coś pierdolić bez sensu.

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 850
Joined: 4 years ago
Reputation: 263

U-47700

Unread post by KotPerski » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
Kropidło z wuceta to szczotka do czyszczenia kibla a zasadzi w kakaowe to chyba w dupe.
Madrego to sie dobrze czyta

Status:
kubus98
Sniffiarz
Newbie
Posts: 84
Joined: 1 year ago
Reputation: 11

U-47700

Unread post by kubus98 » 1 year ago

Wlodek wrote:
1 year ago
mbside, to ja nie wiem gdzie ty siedziales ani jak cie szanuja ze takie historie miałes.
wystarczy pomyslec i od razu wiadomo o co chodzi a ty od razu personalnie kierujesz

Status:
Leser
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 409
Joined: 2 years ago
Reputation: 52

U-47700

Unread post by Leser » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
Wlodek wrote:
1 year ago
mbside, to ja nie wiem gdzie ty siedziales ani jak cie szanuja ze takie historie miałes.
Nigdzie nie wiedziałem. Wnioskuję z tego co napisał
Divert wrote:
1 year ago
jakbyś trafił do mojej celi to kakaowe miałbyś rozprute uważaj bo jak ktoś ci zasadzi kropidło z wuceta to będziesz grzany na haremie a co do uboota to ja zaliczyłem przypał i wyrok po tym bo narobiłem głupot aby kwit mieć na zakup pierdolcie to bo na helupie staniecie
Chyba to oczywiste że chodzi o wsadzenie szczoty w dupe. A to że spać dupą do ściany sam od siebie dałem. Taki żart

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
Kropidło z wuceta to szczotka do czyszczenia kibla a zasadzi w kakaowe to chyba w dupe. Myśl trochę zanim zaczniesz coś pierdolić bez sensu.
Hehe mam wrazenie ze dyskusja poszla w zlym kierunku xDD

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

U-47700

Unread post by mbside » 1 year ago

Leser wrote:
1 year ago
Hehe mam wrazenie ze dyskusja poszla w zlym kierunku xDD
Nikt mi nie będzie wmawiał, że siedziałem i mam takie doświadczenia jak to zrobił Wlodek, więc wyjaśniam.

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 850
Joined: 4 years ago
Reputation: 263

U-47700

Unread post by KotPerski » 1 year ago

A tak wracajac do tematu to jebac opio nie uzywajcie tego chujstwa

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

U-47700

Unread post by Xeno » 1 year ago

Jebać to co najwyżej analogi fenta i etonitazenu nieważne w jakiej postaci, ale przede wszystkim ludzi tępo zapatrzonych w przerobione wzdłuż i wszerz, ciągle te same ketony na których tylko robi się biznes i za wszelką cenę starających się odciąć dostęp normalnym konsumentom do zakazanych owoców.

Jak ktoś jest głupi to i ketonami sobie mózg wyżre i organizm zniszczy w szybkim tempie.
Brałem trampka, kodę, DHC, oksykodon, U-47700 (najlepsze uczucie na świecie), 3m-Fu-F i nie przedawkowałem, nie uzależniłem się, nie miałem żadnego skręta, może dlatego nie rozumiem tej nagonki, ale dla mnie taka Ulka, a jakieś 3cmc ice to zupełnie inna liga, tylko trzeba mieć łeb na karku.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

U-47700

Unread post by luki985 » 1 year ago

Xeno wrote:
1 year ago
Brałem trampka, kodę, DHC, oksykodon, U-47700 (najlepsze uczucie na świecie), 3m-Fu-F i nie przedawkowałem, nie uzależniłem się, nie miałem żadnego skręta, może dlatego ni
Hehe WIem, że jesteśmy na forum dla ćpunów ale bez przesady. Chyba nikt nie uwierzy w brak zjazdu po opio.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

U-47700

Unread post by mbside » 1 year ago

Xeno, sory ale z Tobą nie można normalnie gadać. Za kogo Ty się uważasz pisząc że brałeś to, tamto i siamto? Ja Cie uważam za ćpuna.. dosłownie. Bez urazy ale no kreujesz się na kogoś kto wpierdolił wszystko co jest możliwe i mówi że skutków ubocznych nie uświadczył

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

U-47700

Unread post by Xeno » 1 year ago

Nie po opio. Po ketonach i benzo za to tak. Kilkukrotnie prawie gryzłem glebę. Nie rusza mnie specjalnie co o mnie myślisz, nie jesteś moim ojcem. Za kogo się uważam? Można mną wycierać podłogę, takie mam o sobie zdanie, nie staram się być jakimś autorytetem.
Może już zapomniałeś jak na dzień dobry zjebałeś mnie, że przez takich jak ja branża RC poszła z dymem, a co ja kogoś reprezentuję czy co? Poza tym żyję, ręce i nogi mam, nie leżę w szpitalu. Może po prostu ty nie potrafisz ze mną rozmawiać.

Status:
nuclear_area
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 141
Joined: 3 years ago
Reputation: 45

U-47700

Unread post by nuclear_area » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
Za kogo Ty się uważasz pisząc że brałeś to, tamto i siamto?
wtf?
mbside wrote:
1 year ago
Ja Cie uważam za ćpuna.. dosłownie.
jak większość z nas to ćpuny

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

U-47700

Unread post by mbside » 1 year ago

nuclear_area wrote:
1 year ago
jak większość z nas to ćpuny
Skoro uważasz siebie za ćpuna to pozdrawiam

Status:
nuclear_area
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 141
Joined: 3 years ago
Reputation: 45

U-47700

Unread post by nuclear_area » 1 year ago

koluniu sam ćpasz i nie jesteś ćpunem ? stan na ziemię :lol: