Uwaga na RC na ulicy!

General discussions about research chemicals. Descriptions of trips using RC and suggestions for their mixes.
Status:
Jajac
Ssak
Użytkownik
Posts: 50
Joined: 4 years ago
Reputation: 24

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by Jajac » 4 years ago

Latest post of the previous page:

A przypadkiem tego magnezu nie używa się do kąpieli ? Podobno dobrze wtedy wchłania się przez skórę i ma właściwości regeneracyjne . Po maratonach w sam raz słyszałem z opowieści;)

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by aras » 4 years ago

Jajac, tak potoczna nazwa epsom salt czyli tak samo jak nasze rc to sol do kapieli haha.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
KrasnalOo
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 53
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by KrasnalOo » 4 years ago

Ale mają chłopaki pomysły, ale przyznam, że te kryształki wyglądają fajnie ;) jak ktoś pisał wcześniej, że 200g za 14zł to ciekawe jak to przewalają. Dobrze, że nie zaopatruję się od dawna na ulicy, bo dramat po prostu dramat.

Status:
Premixon
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 41
Joined: 4 years ago
Reputation: 15

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by Premixon » 4 years ago

Dajcie spokój myślę, że te kryształki to jeszcze nic to, co się dodaje do towaru albo jakie miksy robi się na ulicy. Sam doświadczyłem pudru z jakimś kanna, po którym o mały włos nie zszedłbym z tego świata. Szczęście w nieszczęściu, że śpieszyło mi się do dziewczyny i tylko jedną linię malutką przyjąłem. Nie radzę brać na ulicy niczego, niema tak samo dilera, który powie Ci prawdę i jest twoim kolegą, bo nawet jeśli tak jest to on sam może nie wiedzieć co dostał o kogoś innego.

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by aras » 4 years ago

Premixon, racja, szczegolnie w przypadku proszku, kazdy po kolei dosypuje nie wiadomo co. Slyszalem nawet o skruszonym szkle.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Dziowani
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 32
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by Dziowani » 4 years ago

aras, Szkło to jeszcze za czasów starej dobrej siupy było na porządku dziennym a jak kopało o panie i kichawa cała rozjebana :E :E :E :E

Status:
StaryDziad
Sniffiarz
Newbie
Posts: 141
Joined: 5 years ago
Reputation: 46

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by StaryDziad » 4 years ago

Jarzeniówkę dodawali do wujka Władka już na początku lat 90 tych, miało to na celu szybsze dostanie się substancji do organizmu a raczej mocniejsze działanie, przy legitnych sortach nieświadomi mocy mieli 3 noce w plecy i 5 bez jedzenia ;)

Status:
Jajac
Ssak
Użytkownik
Posts: 50
Joined: 4 years ago
Reputation: 24

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by Jajac » 4 years ago

Dziowani, aras,Za starych czasow: Mialem sen , że dawno dawno temu za siedmioma lasami... W krainie gdzie były różne rodzaje Kokainy od wyboru do koloru często dodawało się kruszone szkło zeby byla lepsza wchlanialnosc przez śluzowke i zwykły konsument myslal ze im bardziej farba z nosa poleci tym lepszy towar ;) Szczególnie odmiana zwana łuskom " Fish Cale " byla mieszana bo sama w sobie niemiłosiernie zapychala nos . Oczywiście to tylko sen ...

Status:
WeedTV
Psychonauta
User avatar
Newbie
Posts: 621
Joined: 6 years ago
Reputation: 5

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by WeedTV » 4 years ago

KrasnalOo wrote:
4 years ago
Ale mają chłopaki pomysły, ale przyznam, że te kryształki wyglądają fajnie ;) jak ktoś pisał wcześniej, że 200g za 14zł to ciekawe jak to przewalają. Dobrze, że nie zaopatruję się od dawna na ulicy, bo dramat po prostu dramat.
100g kosztuje 4zł ;)
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
SmokuSenpai
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 6
Joined: 5 years ago
Reputation: 0

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by SmokuSenpai » 4 years ago

raz jak bylem w polsce na wakacje i sie nudzilem do bólu.

wiec poszedlem kupic polski i ulubiony "kryształ".

nie wiesz co to kryształ?????? no i dobrze bo nikt nie wie, diller, ci co kupują i ci co wciagaja i pozniej zapaści dostają. moge to mniej wiecej okreslic jako jakis klefedron + proszek do prania kurwa.

no ale chuj yolo no nie mam co robić, kupiłem, poleciałem z tematem i zjadłem z 1/2 gramy.

dzień po, najgorsze uczucie na świecie, tak mnie wszystko bolało, brzuch w chuj, sranie miałęm ostre, kurwa no taki syf ze ja pierdole.

poszedłem tam w końcu po jakiś shake proteinowy i jakies pierdoly zjadlem i no po czasie sie lepiej poczulem troche.

kolejne kilka dni bylem taki zajebany, tak chujowo sie czulem ze ja pierdole.

przy okazji zadzylo mi sie cos co jeszcze nigdy, srałem kurwa na zielono :E myślałem że kurwa jakiś organ mi sie rozjebał.

także RC z ulicy to kurwa nie może być nic dobrego, w ogóle na ulicach w polsce 99% czasu jedyne co można bezpiecznie kupić to jakieś tam rzeczy z apteki, bo MDMA i inne chuje zawsze cos innego maja, ale to nie tylko w polsce oczywiscie.

Także jak RC, polecam sklep predatorRC, sklep 10/10 :)

Status:
Fantom
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 22
Joined: 4 years ago
Reputation: 8

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by Fantom » 4 years ago

SmokuSenpai, Zgodzę się z takim stwierdzeniem, ale tylko połowicznie. Wiadomo, że nigdy nie będziemy wiedzieli co jest w towarku z ulicy no chyba, że zbadamy to w jakimś labo, ale szary kowalski na bank nie ma dostępu ani wiedzy gdzie co i jak zbadać. Ale taka wypowiedź wyglada jak byś poszedł do 1 lepszego "łysego" w bramie i zapytał, czy ma towar. Dalej nie twierdze, że ulica ma dobre RC, ale nie zdarzyło mi się nigdy umierać w taki sposób jedyne co mi się przytrafiło to albo brak reakcji w ogóle nic a nic, albo pizda tak nie miłosierna, że nie wiedziałem, jak się nazywam.

Ale dalej twierdze, że na uliczny towar trzeba uważać i raczej unikać.

Status:
Jakistamtyp
Ssak
Newbie
Posts: 42
Joined: 4 years ago
Reputation: 14

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by Jakistamtyp » 4 years ago

SmokuSenpai, co ty za farmazony piszesz. Jak widac ze jestes do zrobienia to cie zrobia, ale jak cos znaczysz na miescie to nikt powazny gowna ci nie da przynajmniej w stolicy (niewiemjakiego kraju ogolnoe nic niewiem) za przemielanie to wpierdol sie dostaje ,a tak to 3Mmc jako mefedron moznq kupic poprostu...

Status:
Jakistamtyp
Ssak
Newbie
Posts: 42
Joined: 4 years ago
Reputation: 14

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by Jakistamtyp » 4 years ago

A ze w polsce niemozna brac od ludzi z przypadku to norma, to nie zagramanica. Prosze o scalenie

Status:
Szmaragd777
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by Szmaragd777 » 4 years ago

SmokuSenpai wrote:
4 years ago
raz jak bylem w polsce na wakacje i sie nudzilem do bólu.

wiec poszedlem kupic polski i ulubiony "kryształ".

nie wiesz co to kryształ?????? no i dobrze bo nikt nie wie, diller, ci co kupują i ci co wciagaja i pozniej zapaści dostają. moge to mniej wiecej okreslic jako jakis klefedron + proszek do prania kurwa.

no ale chuj yolo no nie mam co robić, kupiłem, poleciałem z tematem i zjadłem z 1/2 gramy.

dzień po, najgorsze uczucie na świecie, tak mnie wszystko bolało, brzuch w chuj, sranie miałęm ostre, kurwa no taki syf ze ja pierdole.

poszedłem tam w końcu po jakiś shake proteinowy i jakies pierdoly zjadlem i no po czasie sie lepiej poczulem troche.

kolejne kilka dni bylem taki zajebany, tak chujowo sie czulem ze ja pierdole.

przy okazji zadzylo mi sie cos co jeszcze nigdy, srałem kurwa na zielono :E myślałem że kurwa jakiś organ mi sie rozjebał.

także RC z ulicy to kurwa nie może być nic dobrego, w ogóle na ulicach w polsce 99% czasu jedyne co można bezpiecznie kupić to jakieś tam rzeczy z apteki, bo MDMA i inne chuje zawsze cos innego maja, ale to nie tylko w polsce oczywiscie.

Także jak RC, polecam sklep predatorRC, sklep 10/10 :)
Takie realia stary

Status:
OpetanyDzizas
Ssak
Newbie
Posts: 52
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by OpetanyDzizas » 4 years ago

SmokuSenpai, równie dobrze niektóre sklepy mogą ci wysłać mieszankę i też coś może Ci się stać.

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

Uwaga na RC na ulicy!

Unread post by aras » 4 years ago

OpetanyDzizas wrote:
4 years ago
SmokuSenpai, równie dobrze niektóre sklepy mogą ci wysłać mieszankę i też coś może Ci się stać.
Dokladnie. Albo pomylic sorty/etykiety i wpierdolisz jakies benzo...
Lecz ogolnie itak jest bezpieczniej, bo uliczne przechodzi przez wiele roznych rak, no i czesto kazdy po kolei dosypuje czegos innego.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!