Uwaga scam red.bo**@prot**mail.com

Blacklist of scam shops.
Status:
marjot2009
Sniffiarz
Newbie
Topic author
Posts: 152
Joined: 5 years ago
Reputation: 11

Uwaga scam red.bo**@prot**mail.com

Unread post by marjot2009 » 5 years ago

Scam scam scam

Wiadomość moderatora josiek

delikatna modyfikacja + dzięki za ostrzeżenie
Attachments
np8dsg8pnrsv.png.jpg
np8dsg8pnrsv.png.jpg (261.87 KiB)

Status:
marjot2009
Sniffiarz
Newbie
Topic author
Posts: 152
Joined: 5 years ago
Reputation: 11

Uwaga scam red.bo**@prot**mail.com

Unread post by marjot2009 » 5 years ago

Aha gość się podpisuje jako jakiś Gienek ale nie mam już screena z tego więc. Uwaga

Status:
Phoenix
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 113
Joined: 5 years ago
Reputation: 19

Uwaga scam red.bo**@prot**mail.com

Unread post by Phoenix » 5 years ago

marjot2009, Daj namiar nie to żebym chciał zamówienia składać lecz mam dużo wolnego czasu to mu potruję dupsko :D

Status:
marjot2009
Sniffiarz
Newbie
Topic author
Posts: 152
Joined: 5 years ago
Reputation: 11

Uwaga scam red.bo**@prot**mail.com

Unread post by marjot2009 » 5 years ago

Wejdź w linka wyżej 2 posty tam jest meil z którego to przyszło .sorry ale jako swiezak na forum mam zablokowane privy i nie mogę pisać jak reszta ..za każdym razem czekam na akceptację postanowień itd

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Uwaga scam red.bo**@prot**mail.com

Unread post by Gargameli » 5 years ago

marjot2009,

Gienek kiedyś dawno dawno temu jak był w branży to sorty miał przednie. Teraz to historia.

A te maile to nieudolna próba wyrwania kasy od naiwniaków. O takie wyjebki teraz łatwo. Sprzyja temu sytuacja na rynku RC.

Owszem istnieją Vendorzy, którzy działają tylko za pośrednictwem maila, ale to głównie w DM. Ten z tego tematu to typowy wał jakich teraz niestety wiele. Zastanawiające jest to, że posiada on pewną bazę danych w postaci adresów e-mail, moim zdaniem to jakiś upadły Vendor u którego kiedyś zamawialiście, ewentualnie to ktoś z Waszego bliskiego grona robi takie numery bo brak mu hajsu na ćpanie. To tylko teoria, ale jak wielce prawdopodobna.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
marjot2009
Sniffiarz
Newbie
Topic author
Posts: 152
Joined: 5 years ago
Reputation: 11

Uwaga scam red.bo**@prot**mail.com

Unread post by marjot2009 » 5 years ago

Jeśli to upadły vendor to mojego meila miała tylko trzynastka więc uwaga ;)
Uwaga : Wszystkie badania opisywanych substancji - przeprowadzane są poza granicami RP!
Zastanów się dwa razy zanim coś weźmiesz
Moje wypowiedzi to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. ---- ctrlc ctrlv danke jo**ek