Valerian - drops

A group of psychoactive substances depressing the central nervous system.
Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

Valerian - drops

Unread post by Gargameli » 6 months ago

Latest post of the previous page:

KonduktorHarry wrote:
6 months ago
Gargameli, mogą owe krople kotu zaszkodzić? co sie z kotem dzieje ? :D
Nie. Ale kot jest jak naćpany i nie cierpi przy tym.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

Valerian - drops

Unread post by kej » 5 months ago

m3xir wrote:
10 months ago
Tez mam taka herbatke nazywa sie NA SEN. Calkiem dobrze wycisza organizm zwlaszcza jak dzien byl stresujacy. Do tego mocno nachmielone piwko i mozna spac spokojnie. O piwku wspominam bo chmiel tez ma wlasciwosci relaksujace.
to jest z melisy? tez mam taka co sie nazywa "sen" marki botivum czy jakos tak ale srednio mnie usypia, lepiej sie melatonina sprawdza na godzine przed snem
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem