W jakie krypto warto obecnie wejść?

Everything related to cryptocurrencies.
Status:
Bihes
Sniffiarz
Newbie
Topic author
Posts: 150
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

W jakie krypto warto obecnie wejść?

Unread post by Bihes » 8 months ago

Jakie kryptowaluty uważacie za najbardziej obiecujące w nadchodzących miesiącach? Co wpływa na wasze decyzje inwestycyjne?

Według wyliczeń poprzednich cykli hossa ma być za rok - może warto trochę wcześniej zainteresować się by potem nie kupować na górce?

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

W jakie krypto warto obecnie wejść?

Unread post by wujsamozlo » 7 months ago

No ja uwazam i pare innych osob mi powiedzialo ze teraz nadszedl dobry moment by kumulowac kryptowaluty konkretnie btc

Status:
everest bolnd
Ssak
Newbie
Posts: 63
Joined: 7 months ago
Reputation: 2

W jakie krypto warto obecnie wejść?

Unread post by everest bolnd » 7 months ago

cześć , jestem nowy na forum więc sporo czytam ale im więcej czytam tym więcej jest pytań, poczytałem trochę o BHP bo od tego wg. mnie powinienem zacząć i chcę złożyć pierwsze zamówienie, znalazłem niedalego mnie Bitomat shitcoins.club (przepraszam jestem nowy nie wiem czy mogę wstawiać nazwę ale chyba do bitomatow nie ma ograniczeń co do wstawiania nazwy) z tego co czytam najlepiej za gotówkę doładować kryptowaluty ale na tym moja teoria się kończy powiedzcie jakie kryptowaluty mam kupić jakie są , czy potrzebuję jakąś aplikację czy gdzieś się zalogować , doładowuje jakiś swój portfel kodem QR tu już ginę pomóżcie, z płatnością nie ogarniam nic, wiem tylko że nie zapłacę inaczej jak gotówka gęba okryta na kamerach okulary i mnie nie ma , gotówka, czy mogę z takiego bitomatu zrobić ewentualnie prosto przelew na konto sklepu ? pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas

Status:
takBOnie
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 519
Joined: 4 years ago
Reputation: 94

W jakie krypto warto obecnie wejść?

Unread post by takBOnie » 6 months ago

Ja większość mam w btc. dodatkowo eth oraz cardano. Czekam aż zostanę milionerem.

Status:
B-25
Narkotykacz
User avatar
B25
Posts: 279
Joined: 5 years ago
Reputation: 145

W jakie krypto warto obecnie wejść?

Unread post by B-25 » 6 months ago

everest bolnd wrote:
7 months ago
cześć , jestem nowy na forum więc sporo czytam ale im więcej czytam tym więcej jest pytań, poczytałem trochę o BHP bo od tego wg. mnie powinienem zacząć i chcę złożyć pierwsze zamówienie, znalazłem niedalego mnie Bitomat shitcoins.club (przepraszam jestem nowy nie wiem czy mogę wstawiać nazwę ale chyba do bitomatow nie ma ograniczeń co do wstawiania nazwy) z tego co czytam najlepiej za gotówkę doładować kryptowaluty ale na tym moja teoria się kończy powiedzcie jakie kryptowaluty mam kupić jakie są , czy potrzebuję jakąś aplikację czy gdzieś się zalogować , doładowuje jakiś swój portfel kodem QR tu już ginę pomóżcie, z płatnością nie ogarniam nic, wiem tylko że nie zapłacę inaczej jak gotówka gęba okryta na kamerach okulary i mnie nie ma , gotówka, czy mogę z takiego bitomatu zrobić ewentualnie prosto przelew na konto sklepu ? pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas
Jak nawiążesz kontakt z odpowiednią osobą to napewno pokierują Cie jak zainwestować .

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
takBOnie wrote:
6 months ago
Ja większość mam w btc. dodatkowo eth oraz cardano. Czekam aż zostanę milionerem.
to

To czekaj:) ja czekam na korektę.
A co jeśli po śmierci bóg zapyta nas jak było w niebie ?