wezwania

Section dealing with legal issues related to the use of stimulants. Questions about legality and legal status.
Status:
PanKetonWITAM
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 114
Joined: 5 years ago
Reputation: 49

wezwania

Unread post by PanKetonWITAM » 5 years ago

Latest post of the previous page:

Jeśli wezwania dotyczą czasów sprzed wprowadzenia ustawy z prawem analogowym to za legale chuja mogą zrobić. Wezwania w większości są w charakterze świadka i to co wtedy nie było na liście nie może wyjebać was na przypał i nic nie mogą zrobić. Prawo nie działa wstecz, a poza tym to było tak dawno, że nie jest niczym dziwnym, że większość niczego nie pamięta. Ja sobie nie przypominam żebym kiedykolwiek zamawiał jakieś nielegalne środki czy nawet legalne w celu odurzania się :)

Status:
Skrzat
Ssak
Newbie
Posts: 47
Joined: 5 years ago
Reputation: 7

wezwania

Unread post by Skrzat » 5 years ago

bialas55 nie mam mozliwosci odpisania ci na pw, ale chodzilo dokladnie o tych V co napisales :)
w sumie to juz mialem przesluchania w sprawie 2 panow na p, jednego na d i jednego co mial pechowa liczbe w nazwie.
moj dzielnicowy to juz prawie jak moj kumpel przez tych kretynow

Status:
MAFIA
Ssak
Newbie
Posts: 47
Joined: 5 years ago
Reputation: 18

wezwania

Unread post by MAFIA » 5 years ago

nic nie wiesz nic nie zamawiales i nie pamieetasz duzo rzeczy ;] proste

Status:
bialas55
Ssak
Użytkownik
Posts: 51
Joined: 6 years ago
Reputation: 12

wezwania

Unread post by bialas55 » 5 years ago

Wiadomo, juz mam za soba dwie takie wizyty.

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

wezwania

Unread post by Feszek » 5 years ago

PanKetonWITAM wrote:
5 years ago
Jeśli wezwania dotyczą czasów sprzed wprowadzenia ustawy z prawem analogowym to za legale chuja mogą zrobić. Wezwania w większości są w charakterze świadka i to co wtedy nie było na liście nie może wyjebać was na przypał i nic nie mogą zrobić. Prawo nie działa wstecz, a poza tym to było tak dawno, że nie jest niczym dziwnym, że większość niczego nie pamięta. Ja sobie nie przypominam żebym kiedykolwiek zamawiał jakieś nielegalne środki czy nawet legalne w celu odurzania się :)


Bezpośrednio może i chuja mogą zrobić ale już pośrednio trochę zaszkodzić mogą. Choćby samo ciąganie po sądach to dla mnie już przypał. Po za tym łatka ćpuna też może trochę zaszkodzić (chociaż ona już po części jest)

Status:
MarcoPalucci
Szczur
Newbie
Posts: 20
Joined: 5 years ago
Reputation: 0

wezwania

Unread post by MarcoPalucci » 5 years ago

A co pisało uwas na wezwaniu bo kurwa nie wiem czy chodzi oto dokładnie, mam przesunięte na *** to spotkanie i rozkminiam różne opcje, mam nie miłe doświadczenia z nimi i nie wiem co kombinują adwokatowi nic nie chcieli powiedzieć jak zadzwonił ale sama treść,, zakup środków zastępczych od ustalonych podmiotów " wskazuję że może chodzić o dopalacze ale 100% pewności nie mam, dlatego jakby ktoś mógł przybliżyć treść wezwania jak było uwas

Wiadomość moderatora

Info z terminem nie jest potrzebne.

Status:
lita19
Blister
Użytkownik
Posts: 8
Joined: 6 years ago
Reputation: 1

wezwania

Unread post by lita19 » 4 years ago

Do mnie właśnie wczoraj przyszło wezwanie dodam screenshota żeby ktoś obczaił czy w tej samej sprawie i czy ktoś powie co pytają i czy w tym czasie to było legalne. Dodam jeszcze że było to jakoś 1rok i 4 miechy temu

Wiadomość moderatora

wykasowałem zdjęcie że względu na wiadomo co, chodzi o wezwanie na świadka w sprawie bestch** darkc**m i rc-chem**als

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

wezwania

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

lita19 wrote:
4 years ago
czy w tym czasie to było legalne.
Nie wiadomo o jakie odczynniki chodzi, pismo dotyczy sklepów.

Najprawdopodobniej chcą jedynie żebyś złożył zeznania które obciążą tych vendorów. O co by nie pytali, zapamiętaj tę kilka odpowiedzi:
-Uzależniony to mogę być od telewizji, a nie jakiś dopalaczy
-Nie ćpam
-Nie handluje
-Dużo rzeczy zamawiam, ale dopalacze sobie nie przypominam żebym zamówił
-Nic nie pamiętam
-Somsiad chuj mnie wrabia

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

wezwania

Unread post by Boss » 4 years ago

NIE ZAMAWIALEM NIE WIEM CO TO JEST KTOS CHCE MNIE WROBIC . NIE PAMIETAM NIC NAJLEPIEJ WOGOLE SIE NIE ODZYWAC ZA DUZO I BEDZIE GIT ;]

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
Do niczego nie nie przyznawac nigdyyyy :!:
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
lita19
Blister
Użytkownik
Posts: 8
Joined: 6 years ago
Reputation: 1

wezwania

Unread post by lita19 » 4 years ago

chodzi o 3cmc i nie pamiętam dokładnie nazwy ale brown crystal czy coś ale zamawiałem od darka . Bo to moje pierwsze wezwanie w takiej sprawie :/ czyli jak coś to że nie pamiętam dzieki za odpowiedz. Dodam że zamawiałem to przez kuriera i podpisałem się swoim imieniem i nazwiskiem płatne przy odbiorze to chyba lipa ?

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

wezwania

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

lita19 wrote:
4 years ago
chodzi o 3cmc
O ile pamięć mnie nie myli, zostało zakazane dopiero 11 miesięcy temu.
lita19 wrote:
4 years ago
przez kuriera i podpisałem się swoim imieniem i nazwiskiem płatne przy odbiorze to chyba lipa ?
Jeśli o tym wiedzą, to raczej już ci nie uwierzą że nie zamawiałeś. Podpis to nic wielkiego, ale jeśli zapłaciłeś przy odbiorze, to znaczy że jednak paczki wyczekiwałeś..

Status:
lita19
Blister
Użytkownik
Posts: 8
Joined: 6 years ago
Reputation: 1

wezwania

Unread post by lita19 » 4 years ago

To nie wiem co teraz z jednej strony zakazane 11 miesiecy temu a ja testowałem to ze 14/15/ miesiecy temu

Dodano po 50 sekundach:
Czyli nie pamiętam żebym zamawiał coś nielegalnego ?

Dodano po 10 minutach 54 sekundach:
To może wie ktoś co w takiej sytuacji robić co powiedzieć boże że było legalne ? alebo że zamawiałem ale na własny użytek ale to było dawno i nie pamiętam to było ze 4g

Dodano po 20 minutach 4 sekundach:
Znalazłem to było dokładnie to 3-C*C DARK CRYSTALINE i 3-C*C GOLD CRYSTAL i było w kwietniu 2018 roku

Dodano po 43 minutach 19 sekundach:
Z tego co czytałem na necie to 1 listopada 2018 roku zakazano.

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

wezwania

Unread post by Legend » 4 years ago

This post has high reputation.

Na tamten okres były to legalne substancje. Oraz kupno oraz za posiadanie nie ścigali.

Przygotuj sobie dwie wersje jakby co.

Po pierwsze Bardzo długi czas minął i masz prawo nie pamiętać.
Mówisz że zamawiasz dużo z internetu, z aliexpres, ze sklepów internetowych i nie pamiętasz co to było. Na kazde pytanie odpowiadasz, to było tak dawno, nie pamiętam.

Idziesz jako świadek i nie jesteś w żaden sposób podejrzany, oni szukają zeznań na te sklepy. Będą się pytali czy to były dopalacze, czy przyjmowałes, czy wiesz co kupowałes, jak one działały itp. chodzi im o to żeby zebrać jak najwięcej świadków na te sklepy, którzy powiedzą że kupili dopalacze i mogą ich oskarżyć.

Jeżeli ktoś tam wyciągnie że przecież zamawiales, podpisales się i zapłaciłes, możesz iść w zaparte że zamawiales co innego a dostałes co innego i natychmiast to co było w paczce wysypałes do toalety a koperte wyrzuciłes.
Posiadanie wtedy 3-cmc było legalne więc nic ci nie zrobią. Mogłaś sobie zamawiać co chciałaś.
Pamiętaj jedno, to są twoje zeznawania i oni muszą napisać wszystko tak jak ty im każesz. Nie masz obowiązku odpowiadać na pytania jak oni chcą. Możesz na każde pytanie odpowiedzieć, "nie pamiętam, to było tak dawno" i oni muszą wpisać dokładnie to samo co powiesz. Wiedzą doskonale że nie będą cię ścigać za to że coś zamawiales bo wtedy posiadanie tej subs było legalne. Więc nic nie musisz im mówić oprócz nie pamiętam.

Gdybyś był wzywany jako oskarżony... Ajjj to już jest problem.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
lita19
Blister
Użytkownik
Posts: 8
Joined: 6 years ago
Reputation: 1

wezwania

Unread post by lita19 » 4 years ago

Ok dzięki właśnie tego chciałem się dowiedzieć :D

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

wezwania

Unread post by OomAmee » 4 years ago

Po takim czasie, to serio, bez żadnego kłamania można nie pamiętać.
No bez kitu, nawet jakby mi jakiś papier z zamówieniami wyłożyli, to panie coś pan, co ja komputer jestem?
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

wezwania

Unread post by Boss » 4 years ago

Po takim czasie spokojnie nie bedziesz pamietac udawaj glupieko ze nic nie wiesz i zz bardzo duzo nie mow a bedzie ok ;]
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)