What is this - help in recognize

Substances with a mainly stimulating effect like: HEX-EN, 4MPD, alfa-PVP MDPHP, APHP, APVP, APIHP, PV-8, pentedrone.
Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

What is this - help in recognize

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Witam znawców tematu, czy spotkaliście się z "babą" po której nie chce się spać, libido w miarę jest zachowane oczywiście przy umiarze :E ale ogólnie przez cały sen łapie was zamuła ? Nic się nie chce po prostu jest się pobudzonym. Przy nie zachowaniu umiaru można nie spać dwie noce nawet bez dokładek. Taki miałem dziwny sen który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

What is this - help in recognize

Unread post by GrzybeQ » 4 years ago

Piotr2k, Baba po której nic się nie chce ale nie można spać ? O_o WTF?

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

What is this - help in recognize

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

GrzybeQ, No właśnie sam się dziwię... Zapach jak normalna a poza pobudzeniem możesz leżeć i patrzeć w ścianę godzinami. Moja panna wyglądała jakby miała depresję przez całą noc i pół następnego dnia... Nawet nie było chęci do jakiejś rozmowy...

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

What is this - help in recognize

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Tak oto prezentuje się to cudo.
Attachments
IMG_20200530_233655.jpg
IMG_20200530_233655.jpg (3.76 MiB)

Status:
Pigulak
Opiowrak
User avatar
Pigulak
Posts: 395
Joined: 5 years ago
Reputation: 124

What is this - help in recognize

Unread post by Pigulak » 4 years ago

Wg mnie dany odczynnik jest czymś nasiąknięty co widać po torebce foliowej i dlatego pojawia się w głowie dziwny stan.
Auuuuuu lecą Świry :twisted:

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 538

What is this - help in recognize

Unread post by kej » 4 years ago

z tej fotki ciezko cokolwiek wywnioskowac
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posts: 1221
Joined: 5 years ago
Reputation: 21

What is this - help in recognize

Unread post by Kamilwajha » 4 years ago

Mmmmm kofeina wezwodna
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

What is this - help in recognize

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Pigulak, bo jest podobno świeży ale jak trochę już polezy to robi się normalny. I coraz bardziej śmierdzi babą... Narazie nie planuje wracać do babci to nie będę robił nowych zdjęć ;)

Dodano po 39 sekundach:
Kamilwajha, na kofeinę mi to nie wygląda.

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

What is this - help in recognize

Unread post by Hoxed » 4 years ago

Piotr2k wrote:
4 years ago
na kofeinę mi to nie wygląda.
mi troszkę tak przez ta sypka konsystencję? Bardo piecze nos przy sniffie?*
Piotr2k wrote:
4 years ago
bo jest podobno świeży
i nie że się czepiam na siłę ziomek ale wiesz na ulicy to mogą mówić 😂
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
BrunoWciagani
Ssak
Użytkownik
Posts: 73
Joined: 4 years ago
Reputation: 17

What is this - help in recognize

Unread post by BrunoWciagani » 4 years ago

Na ulicy jest wszystko widziałem taki ceglasty mokrawy pył smierdzący jakby aldehydem sprzedawany jako mefedron, jak nie chcesz tego walić bo fazka nie taka to spróbuj to doczyścić i skrystalizować na nowo

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

What is this - help in recognize

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Hoxed, wiem dlatego zaznaczyłem podobno :D wszędzie znajdzie się jakiś oszołom który nawet jak robi coś w stodole u Pani Wiesi to będzie siał ferment że prosto z Holandii od najlepszego chemika 😂

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

What is this - help in recognize

Unread post by Hoxed » 4 years ago

Piotr2k wrote:
4 years ago
Hoxed, wiem dlatego zaznaczyłem podobno :D wszędzie znajdzie się jakiś oszołom który nawet jak robi coś w stodole u Pani Wiesi to będzie siał ferment że prosto z Holandii od najlepszego chemika 😂
wiesz niekoniecznie on to wymyślił, zawsze przez pare rąk to przejdzie. a kto sobie dopowiedział to juz ich tajemnica :)
Piotr2k, no i kto rzucił z wagi też, bo jak dostaje fete w takim puderku to rzadko bylem zadowolony
raz nawet indetiko jak to, lepki biały puder/proszek który napierdala w nos w chuj, 1.4 na wadze odrazu coś smierdziało to sie przyznal ze kofeina Xd
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

What is this - help in recognize

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Hoxed, nie będę robił dochodzenia bo nie jestem Porucznik Borewicz 😂 byłem po prostu ciekaw czy ktoś się czym takim spotkał :D za pół roku zapomnę że coś takiego mi się śniło ponieważ w życiu piękne są tylko te miłe chwile 😂

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

What is this - help in recognize

Unread post by Hoxed » 4 years ago

Piotr2k wrote:
4 years ago
Hoxed, nie będę robił dochodzenia bo nie jestem Porucznik Borewicz 😂 byłem po prostu ciekaw czy ktoś się czym takim spotkał :D za pół roku zapomnę że coś takiego mi się śniło ponieważ w życiu piękne są tylko te miłe chwile 😂
jedyna roznice jaka dostrzegam pomiędzy tym co ja kiedys wzialem a tym co dostales to pakowanie Xd moje bylo w folii po szlugach wiec bida i po kosztach xd
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

What is this - help in recognize

Unread post by Smith » 4 years ago

Piotr2k, haha po pierwsze zabawnie jak mówiłeś że to baba ze snu dla zachowania pozorów a potem pokazałeś samare :D
Odpowiedź, to może być wszystko, jest coś takiego u atoma jak Izo czy ISO i to działa właśnie tak że Cię nie wypierdala, ale tylko lekko pobudza i dobre jest do pracy.
Co do ulicznego towaru to naprawdę może być wszystko odkąd do gry weszły rcki to miesza się kofeine z fetą z jakimś rc do tego często daje lidokainę.
Zacznijmy od tego, że 99% osób pisząc, że kupiło fetę to tak naprawdę ma na myśli substancje nazwana przez dilera amfetamina zawierająca jej śladowe ilości.
Wracając zatem do pytanie, zapewne jest to biały proszek może siarczan może HCL, zapewne jest to mix tego i tego do tego dodane jakieś legalne specyfiki tylko w takich proporcjach, że nie czujesz żadnych mocnych wrażeń. Towar z ulicy w formie takiego prochu to prawie zawsze mix jak wspominałem tylko czasem proporcje substancji mocno aktywnych i tych, ktorych szukamy są spore w stosunku do jakiejś kofeiny, a czasem praktycznie nie ma ich wcale.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone