What stimulant do you recommend so that there is no strong hangover?

Substances with a mainly stimulating effect like: HEX-EN, 4MPD, alfa-PVP MDPHP, APHP, APVP, APIHP, PV-8, pentedrone.
Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

What stimulant do you recommend so that there is no strong hangover?

Unread post by Legend » 5 years ago

Latest post of the previous page:

bhwolf, oczywiście, amfetamina zabija więcej ludzi w USA niż heroina czy kokaina! Można by powiedzieć że zabija więcej ludzi niż mefedron! Nie mówiąc o pochodnych czyli CMC.

A teraz pomyślmy - to co jest na rynku to 15-50% amfetaminy a reszta wypełniacze!!!!

Wiec jak mi ktoś mówi że on "dopków" nie bierze, ale fetke - jak najbardziej bo polska fetka jest najlepsza, to mnie szlak trafia.

Oczywiście czystość RC u vendorów to też odmienna sprawa... ale raczej ciężko znaleźć np 3-cmc u dobrego vendora z zawartością 10-15% samego 3-cmc, a reszta to syf...
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
bhwolf
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 45
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

What stimulant do you recommend so that there is no strong hangover?

Unread post by bhwolf » 5 years ago

josiek wrote:
5 years ago
bhwolf, oczywiście, amfetamina zabija więcej ludzi w USA niż heroina czy kokaina! Można by powiedzieć że zabija więcej ludzi niż mefedron! Nie mówiąc o pochodnych czyli CMC.

A teraz pomyślmy - to co jest na rynku to 10-15% amfetaminy a reszta wypełniacze....

Wiec jak mi ktoś mówi że on "dopków" nie bierze, ale fetke - jak najbardziej bo polska fetka jest najlepsza, to mnie szlak trafia.

Oczywiście czystość RC u vendorów to też odmienna sprawa... ale raczej ciężko znaleźć np 3-cmc u dobrego vendora z zawartością 10-15% samego 3-cmc, a reszta to syf...
koledzy zjedli po połówce źreny jak 5 złoty na drugi dzień kolega zjazd mały wysral sie i mu przeszło xd ja zjadłem w jeden dzień jakos 0.7 a w drugi 0.3 (nie potrafię sie powstrzymać jak juz mam proszek haha) i później bylo spoko następny dzień rano piwko a po południu sie zaczął zjazd i 5 dni w lozku spędziłem, myślisz ze to futerko?

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

What stimulant do you recommend so that there is no strong hangover?

Unread post by Legend » 5 years ago

bhwolf, możliwe że fetka, po niej zjazd jest tragiczny, taki 3cmc do fetki to bajka.
A najgorsze jest to że jak jeszcz 3-cmc, to potem fetka jest dla ciebie słaba, potrafisz grama w noc opierdolić... bo słabe... ale zjazd jak przyjdzie to ... krzyż na droge
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
bhwolf
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 45
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

What stimulant do you recommend so that there is no strong hangover?

Unread post by bhwolf » 5 years ago

josiek wrote:
5 years ago
bhwolf, możliwe że fetka, po niej zjazd jest tragiczny, taki 3cmc do fetki to bajka.
A najgorsze jest to że jak jeszcz 3-cmc, to potem fetka jest dla ciebie słaba, potrafisz grama w noc opierdolić... bo słabe... ale zjazd jak przyjdzie to ... krzyż na droge
a jak lezysz rozjebany na zjeździe i zarzucisz fete to przechodzi na jakis czas? jak to wygląda?

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

What stimulant do you recommend so that there is no strong hangover?

Unread post by Legend » 5 years ago

bhwolf wrote:
5 years ago
lezysz rozjebany na zjeździe i zarzucisz fete to przechodzi na jakis czas?
TAK i właśnie feta w tym jest hujowa i tak wciąga! Zaczynasz, masz zjazd, to żeby dobrze się poczuć i wrócić do żywych - zarzucasz znowu fete - o tak koło się zamyka.

Znam ludzi co np tak lecieli miesiąc, praktycznie dzień w dzień, tylko oczywiście czasami mniejsze ilości.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

What stimulant do you recommend so that there is no strong hangover?

Unread post by Feszek » 5 years ago

Feta jak feta wszystkie stymulanty mocno uzależniają i lepiej od nich stronić.

Cmc ma to do siebie, że nie da się na tym robić ciągów.

Osobiście byłem dość mocno zaprzyjaźniony z fetą ale brałem tylko w pracy i nigdy nie zabierałem towaru do domu (po za weekendami) funkcjonowałem tak prawie rok bez jakiś większych problemów.

Co do jakości fety bywała taka, że ciary przez głowę przechodziły.

Ostatecznie zmieniłem pracę, otoczenie i z fetą się nie widujemy.

Niestety ćpun ćpunem zawsze będzie i czasem testuje euforyki

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

What stimulant do you recommend so that there is no strong hangover?

Unread post by Feszek » 5 years ago

Feszek wrote:
5 years ago
Feta jak feta wszystkie stymulanty mocno uzależniają i lepiej od nich stronić.

Cmc ma to do siebie, że nie da się na tym robić ciągów.

Osobiście byłem dość mocno zaprzyjaźniony z fetą ale brałem tylko w pracy i nigdy nie zabierałem towaru do domu (po za weekendami) funkcjonowałem tak prawie rok bez jakiś większych problemów.

Co do jakości fety bywała taka, że ciary przez głowę przechodziły.

Ostatecznie zmieniłem pracę, otoczenie i z fetą się nie widujemy.

Niestety ćpun ćpunem zawsze będzie i czasem testuje euforyki