Will someone recommend a good website with fake canna?

Herbal blends, fake weed and fake hash - opinions, reviews, recipes, information.
Status:
PzdxD
Ssak
Użytkownik
Topic author
Posts: 57
Joined: 5 years ago
Reputation: 9

Will someone recommend a good website with fake canna?

Unread post by PzdxD » 5 years ago

Siema tak jak w temacie potrzeba mi fake kana , stacjonarka dawno zamknieta tragedia nie ma gdzie jezdzic trzeba cos sammemu zmontowac

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

Will someone recommend a good website with fake canna?

Unread post by NieZwyczajnie » 5 years ago

PzdxD Fake kanna masz u: Atoma (atomchemicals.nl), pana kolekcji (mrkolekcja.com), Syntetyczni (synthetics.pro), Rchem (rchem.co). Wystarczyłoby żebyś zajrzał do sklepów partnerskich.

Status:
PanKetonWITAM
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 114
Joined: 5 years ago
Reputation: 49

Will someone recommend a good website with fake canna?

Unread post by PanKetonWITAM » 5 years ago

PzdxD, zależy czego szukasz. Od razu Ci mowię, że kozaka gotowego nie znajdziesz. MrKolekcja ma duży wybór, u Atoma były parę razy komentarze, że maczanka źle zrobiona i normalnie proch widać. Jeśli szukasz czegoś podobnego do MJ to z całego serca polecam Syntetycznych bo ich maczana to taka kosmicznie mocna marry. Jeśli chcesz mieć kozaka to musisz poszukać który sklep ma kanna w prochu i samemu zrobić maczane.
Oczywiście nie kupuj ani nie pal na terenie Polski bo to nielegalne. A to, że to bardzo niezdrowe i psuje głowę to pewnie sam wiesz :P

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Will someone recommend a good website with fake canna?

Unread post by Boss » 4 years ago

On ma gotowe Synthetics, jak jakość nie wiem nie badam takich wynalazków ;) wolę stimy
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Psychotune
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 122
Joined: 3 years ago
Reputation: 63

Will someone recommend a good website with fake canna?

Unread post by Psychotune » 3 years ago

Również jak kolega wyzej nie badam takich wynalazków - wole kartony i stimsy

Natomiast zdarzyło się dość niedawno ze robilem własną maczankę (nie wiem co mnie naszlo) i uwazam ze ten sposób jest najlepszy i najbardziej wydajny... nie ma sensu kupować gotowych maczan skoro można zrobić coś takiego samemu za 1/3 ceny albo i jeszcze mniej

Z V z canna polecam Ci prawdziwych (TRRC), Predatora (niektóre canna ma fajne tylko nie polecam sgt-78) oraz oczywiście Foche :)
Pamiętaj zawsze zrobić próbę uczuleniowa!
Lepiej 2h poczekać niz wylądować 3m pod ziemia