XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Topic author
Posts: 4988
Joined: 6 years ago
Reputation: 3144

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gargameli » 2 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o XANAX 1mg ze sklepu Chemcentrum.nl | In this topic, we write opinions and reviews about XANAX 1mg from Chemcentrum.nl
Attachments
xanax-1mg-30-tabletek.jpg
xanax-1mg-30-tabletek.jpg (604.54 KiB)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by BendfellsTM » 2 years ago

Testował ktoś? Przykuło moją uwagę, jako iż potrzebuje dobrego benzo. Chciałbym się dowiedzieć, czy działa jak należy. :)
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
dzony
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 141
Joined: 6 years ago
Reputation: 34

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by dzony » 2 years ago

Właśnie zakupiłem opakowanie ,zawsze dobrze mieć.
Xanax jak to xanax , apteczny oryginalny za plombowany co tu gadać
Czasem nawet wrzucam polówkę tak o do kawki i jointa , żeby się wyluzować :D
Jeśli pomogłem zostaw lajka 8-)

Status:
Lijj
Narkotykacz
User avatar
Lijj
Posts: 300
Joined: 3 years ago
Reputation: 105

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Lijj » 2 years ago

dzony wrote:
2 years ago
apteczny oryginalny
Ja byki zrobiłem zrobiłem zapasik na zwały po stimsach.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 2 years ago

Lijj wrote:
2 years ago
zrobiłem zapasik na zwały po stimsach.
Niestety benzo będą powodować, że każdy kolejny zjazd będzie gorszy. Nie mniej powodzenia.

Status:
pulyr
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 326
Joined: 2 years ago
Reputation: 38

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by pulyr » 2 years ago

luki985, sure

Status:
Serd
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 141
Joined: 3 years ago
Reputation: 16

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Serd » 2 years ago

"Niestety benzo będą powodować, że każdy kolejny zjazd będzie gorszy. Nie mniej powodzenia."

Niby dlaczego? Trzeba być masochistą aby brać jakikolwiek stim bez benzo pod ręką w razie czego

Status:
SweetPapers
Ssak
Newbie
Posts: 46
Joined: 2 years ago
Reputation: 5

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by SweetPapers » 2 years ago

Serd wrote:
2 years ago
"Niestety benzo będą powodować, że każdy kolejny zjazd będzie gorszy. Nie mniej powodzenia."

Niby dlaczego? Trzeba być masochistą aby brać jakikolwiek stim bez benzo pod ręką w razie czego
Jestem czysty już 28 miesięcy ( obecnie tylko MJ) ale swego czasu jak miałem rodziny ciąg na 4 ratowalem się właśnie MJ aby spać i jeść.

Status:
Kocko
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 31
Joined: 6 years ago
Reputation: 6

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Kocko » 2 years ago

Jakby kto szukał, to polecam. ;)
Normalny, zwykły Xanax w opakowaniu i ulotką w środku.
Akurat dla kumpla dobrałem to do zamówienia.
Mówi, że robi robotę, także można brać bez obaw.

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Potwierdzam co napisał Kocko. Oryginalnie zapakowane Xanaxy, w środku ulotka i maluśkie tableteczki, o wielkiej mocy.
Nie mam praktycznie żadnego doświadczenia z benzo (parę razy koleżka poratował na zwale), ale działają dobrze, a raczej w sposób jakiego oczekiwałem - po całonocnej zabawie z 3-CMC, godzinę po ostatnim szczurze wrzucone 1mg. Efekt? Pół godzinki i zasnąłem głębokim, szalenie regeneracyjnym snem.
Polecam. :)

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
godzinki i zasnąłem głębokim, szalenie regeneracyjnym snem.
Sen na benzo nie ma nic wspólnego z regeneracja. Równie dobrze możesz poprosić kogoś, żeby Cię zdzielił metalowa rurka w głowę.
Benzo mieszają fazy REM i nie-REM, zmniejszają ilość melatoniny, blokują dope, sero i noradre które są istotne w procesie snu.
W dużym skrócie - Twój sen to efekt lykniecia tabletki a nie naturalny proces zachodzący w organizmie.
Jak ćpasz grama / trzy cmc to bardziej się rozregulujesz benzosmieciami niż samymi RC.

Dodano po 4 minutach 58 sekundach:
Serd wrote:
2 years ago
Niby dlaczego? Trzeba być masochistą aby brać jakikolwiek stim bez benzo pod ręką w razie czego
Bo blokujesz podstawowe procesy odpowiedzialne za odbudowe neuroprzekaźników i hormonów.
Do tego po zalewie GABA występuje deficyt tego neuroprzekaźnika a nadmiar glutaminianu. Do tego następuje dysregulacja układu GABA który z czasem będzie działać coraz gorzej.

Właśnie trzeba mieć jaja i trochę wiedzy, żeby się nie pchać w ćpanie z benzo.

Można to wszystko trochę uregulować odpowiednimi suplementami ale 13 lat w tej branży mi mówi, że 98 procent cpakow ma o tym podobne pojęcie jak Ty i kolega wyżej 😅
Czyli twierdzenie, że sen na tych lekach jest zdrowy i regenerujący.

Warto też pamiętać, że benzo zapisywane są zazwyczaj w kombinacji z innymi lekami. Cel jest prosty - ogarnięcie ataków paniki i czas by rozkręciły się inne leki.
No i rzadko się widuje, żeby ktos dostał np mph z benzo...

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Xeno » 1 year ago

luki985 wrote:
1 year ago
Można to wszystko trochę uregulować odpowiednimi suplementami
Mógłbyś założyć temat z tym związany? Nie wiem jak innych, ale mnie by interesowały takie streszczone, praktyczne informacje jak ten proces usprawnić.

Na własnej skórze doświadczyłem dysregulacji układu GABA. Kiedy rzuciłem rc benzo zaczęła się chroniczna bezsenność + lęk wolnopłynący ale nie licząc małych ilości alkoholu raz na jakiś czas, obyłem się bez innych modulatorów gaba przez niecałe dwa lata.
Mniej więcej po roku, nagle z dnia na dzień jakość mojego snu uległa poprawie. Domyśliłem się o co może chodzić, jednak rok czasu to cholernie długo.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

Xeno wrote:
1 year ago
Mógłbyś założyć temat z tym związany? Nie wiem jak innych, ale mnie by interesowały takie streszczone, praktyczne informacje jak ten proces usprawnić.
Można.
Xeno wrote:
1 year ago
Mniej więcej po roku, nagle z dnia na dzień jakość mojego snu uległa poprawie. Domyśliłem się o co może chodzić, jednak rok czasu to cholernie długo
To i tak krótko. Są tacy ktor,y bez ambulatoryjnej pomocy nie ogarną tego a jeśli nawet ogarniają to mają coś z wachlarza - depresja, schizy, nerwice itd.

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

luki985 wrote:
1 year ago
Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
godzinki i zasnąłem głębokim, szalenie regeneracyjnym snem.
Sen na benzo nie ma nic wspólnego z regeneracja. Równie dobrze możesz poprosić kogoś, żeby Cię zdzielił metalowa rurka w głowę.
Benzo mieszają fazy REM i nie-REM, zmniejszają ilość melatoniny, blokują dope, sero i noradre które są istotne w procesie snu.
W dużym skrócie - Twój sen to efekt lykniecia tabletki a nie naturalny proces zachodzący w organizmie.
Jak ćpasz grama / trzy cmc to bardziej się rozregulujesz benzosmieciami niż samymi RC.

Dodano po 4 minutach 58 sekundach:
Serd wrote:
2 years ago
Niby dlaczego? Trzeba być masochistą aby brać jakikolwiek stim bez benzo pod ręką w razie czego
Bo blokujesz podstawowe procesy odpowiedzialne za odbudowe neuroprzekaźników i hormonów.
Do tego po zalewie GABA występuje deficyt tego neuroprzekaźnika a nadmiar glutaminianu. Do tego następuje dysregulacja układu GABA który z czasem będzie działać coraz gorzej.

Właśnie trzeba mieć jaja i trochę wiedzy, żeby się nie pchać w ćpanie z benzo.

Można to wszystko trochę uregulować odpowiednimi suplementami ale 13 lat w tej branży mi mówi, że 98 procent cpakow ma o tym podobne pojęcie jak Ty i kolega wyżej 😅
Czyli twierdzenie, że sen na tych lekach jest zdrowy i regenerujący.

Warto też pamiętać, że benzo zapisywane są zazwyczaj w kombinacji z innymi lekami. Cel jest prosty - ogarnięcie ataków paniki i czas by rozkręciły się inne leki.
No i rzadko się widuje, żeby ktos dostał np mph z benzo...
Bo Ty wiesz lepiej, czy się wyspałem, czy nie. ;)
Dla mnie sen=odpoczynek i tak się też czuję kiedy po melanżu zjem Xanax. Twoja ściana tekstu moich odczuć nie zmieni, nawet jakbyś miał 36 lat doświadczenia. Taki ze mnie głupi ćpak. :)
Uważam, że biorąc dragi raz/dwa razy w miesiącu dużo większe spustoszenie wyrządzi się w psychice leżąc na sufitówie, niż w całym organizmie po jednym Xanaxie.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

XANAX 1mg Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
Ty wiesz lepiej, czy się wyspałem, czy nie.
To nie kwestia doświadczenia a kwestia mechanizmów rządzących naszym organizmem.
Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
Taki ze mnie głupi ćpak
Zgadzam się w stu procentach .
Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
Uważam, że biorąc dragi raz/dwa razy w miesiącu dużo większe spustoszenie wyrządzi się w psychice leżąc na sufitówie, niż w całym organizmie po jednym Xanaxie.
Nie chce Ci się czytać to siedź w przekonaniu w jakim jesteś. Jednak to, że czegoś nie wiesz nie znaczy, że masz rację 😉