Zamienniki koko

Products most often obtained from combining several substances to achieve a specific effect.
Status:
pannaAnna
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 147
Joined: 6 years ago
Reputation: 69

Zamienniki koko

Unread post by pannaAnna » 4 years ago

Dopki,

Na ten moment mamy w partnerski aż CZTERECH vendorów posiadających w swojej ofercie sole podawano marketingowo jako zamienniki kokainu.

Uważa, więc że niezbędny staje się temat gdzie można poddać się swobodnej dyskusji na temat porównań między nimi.

(To wcale nie tak że zastanawiam się który kupić)

Atomowy i Syntetyczny mają dużo recenzji i swoich konkretnych fanów.

Nie wiem jak aktualny sort od atoma ale poprzedni znajome szczurki określali jako "jebiący skarpetą"

Z opinii w temacie granda można wywnioskować że współczynnik cena/jakość wypada niekorzystnie.

Opinie na temat Funkowego brzmią na razie przyjemnie, ale jest ich dość mało.

Ktoś jakieś porównania? Opinie? Rekomendacje? Przyrównania do oryginału?

Zapraszam do dyskusji, oraz odwoływania się do wypowiedzi innych
I wyszłam z Oz krainy, mój czarnoksiężnik tuż.
Obleśny smród meliny trącił mi zapachem róż
.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

Zamienniki koko

Unread post by Gargameli » 4 years ago

Zastanawiam się tylko po co szukać zamiennika, który nawet w minimalnym stopniu nie ma / nie będzię miał podlotu do oryginału xD
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Anonim70
Newbie

Zamienniki koko

Unread post by Anonim70 » 4 years ago

:wtf: :wtf: :shh:
pannaAnna wrote:
4 years ago
Dopki,

Na ten moment mamy w partnerski aż CZTERECH vendorów posiadających w swojej ofercie sole podawano marketingowo jako zamienniki kokainu.

Uważa, więc że niezbędny staje się temat gdzie można poddać się swobodnej dyskusji na temat porównań między nimi.

(To wcale nie tak że zastanawiam się który kupić)

Atomowy i Syntetyczny mają dużo recenzji i swoich konkretnych fanów.

Nie wiem jak aktualny sort od atoma ale poprzedni znajome szczurki określali jako "jebiący skarpetą"

Z opinii w temacie granda można wywnioskować że współczynnik cena/jakość wypada niekorzystnie.

Opinie na temat Funkowego brzmią na razie przyjemnie, ale jest ich dość mało.

Ktoś jakieś porównania? Opinie? Rekomendacje? Przyrównania do oryginału?

Zapraszam do dyskusji, oraz odwoływania się do wypowiedzi innych
chyba coś źle czytasz skoro uważasz ,że opinie na temat "funkowego" brzmią przyjemnie :lol: :lol: :lol: :lol:

Status:
pannaAnna
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 147
Joined: 6 years ago
Reputation: 69

Zamienniki koko

Unread post by pannaAnna » 4 years ago

Gargameli wrote:
4 years ago
po co szukać zamiennika, który nawet w minimalnym stopniu nie ma / nie będzię miał podlotu
Ja dobrze wiem że nie będzie mieć podlotu, po prostu jakoś tak lubię sole będące kreowane na zamiennik xD
A jak już wydać kilka stów to fajnie przemyśleć na którą wersję :P
I wyszłam z Oz krainy, mój czarnoksiężnik tuż.
Obleśny smród meliny trącił mi zapachem róż
.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

Zamienniki koko

Unread post by Gargameli » 4 years ago

pannaAnna wrote:
4 years ago
A jak już wydać kilka stów to fajnie przemyśleć na którą wersję
dla mnie już odpowiedź zawarta jest w pytaniu xD
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Zamienniki koko

Unread post by Smith » 4 years ago

pannaAnna, fejk kokaine traktuj bardziej jak nazwę własną. Produkt ma przypominać koks z wyglądu, czasem zapachu, ale nie oczekuj zbliżonego działania. Tak jak są nazwy sugar, coca cola, ukazują one tylko podobieństwo do wyglądu, nie mają nic wspólnego w tym wypadku ze smakiem, czy zapachem xD
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
pannaAnna
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 147
Joined: 6 years ago
Reputation: 69

Zamienniki koko

Unread post by pannaAnna » 4 years ago

Smith,
Wiem że to jak z cukierkami o smaku arbuza, żaden nie smakuje jak arbuz ale nazwa się przyjęła że to smak arbuzowy xD

Po prostu szukam dopa który znieczula kiszkę i gardło oraz da się po nim jeść i zasnąć, a na zwalę nie będzie rycia się.
To się przyjęło określać jako fake koko xD
I wyszłam z Oz krainy, mój czarnoksiężnik tuż.
Obleśny smród meliny trącił mi zapachem róż
.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Zamienniki koko

Unread post by Smith » 4 years ago

pannaAnna, kup sobie jakiegos nepa lub hexa, kup lidokaine. Kreski 50mg tak 3/2 przewagą lidokainy, powinny mniej więcej taki stan wywołać, chociaż koks jest koksem no, tego nie podrobisz.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

Zamienniki koko

Unread post by Gargameli » 4 years ago

pannaAnna wrote:
4 years ago
To się przyjęło określać jako fake koko xD
toż to wiemy xD...

przyznam szczerze, że wprawiony w bojach homosapiens od razu się zorientuje na rzeczy... ale jakiś czas temu predatorRC, miał produkt "nieco" zbliżony... siedziało w tym bodajże HDMP-28 i HEXEN
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
pannaAnna
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 147
Joined: 6 years ago
Reputation: 69

Zamienniki koko

Unread post by pannaAnna » 4 years ago

Gargameli wrote:
4 years ago
ale jakiś czas temu @predatorRC, miał produkt "nieco" zbliżony...
To nie tak że predek wycofał się z soli z półtora roku temu? xD

Dodano po 55 minutach 11 sekundach:
Dobra, macie rację. Wymaceruję w spirytusie parę plastrów chrzanu, potem chrzan wyłowię. W ów spirytusie rozpuszczę 8 g henia, 2 g hdmp-28, 5g kofeiny bezwodnej i 5g lidokainy. Będę to odparowywać w jednym naczyniu dolewając po partii, pod koniec odparowywania dodając kilka kropli benzyny. Żaden vendoza nie da mi tak dobrego fake koko xDD
I wyszłam z Oz krainy, mój czarnoksiężnik tuż.
Obleśny smród meliny trącił mi zapachem róż
.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Zamienniki koko

Unread post by Smith » 4 years ago

pannaAnna, pisz do wiktororban01, połączy was wspólne szukanie zamiennika kokainy :E On już 10 lat poszukuje, więc wie to i owo xD
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1188
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

Zamienniki koko

Unread post by wiktororban01 » 4 years ago

Na tą chwilę z rzeczy które są dostępne nie ma nic bardziej podobnego niż troparil.. Zaznaczam bardziej podobnego a nie takiego samego.. Polecam forum reddit.. Tam są opisy... Sniffem działa coś między koko a fenidatami... Nie tak duża eufori jak przy koko, stymulacja trochę. Fenidatowa, spokojna ale dużo gładsza niż fenidaty.. Bez typowego wkurwią, przestymulowania itd... RTI-150 w teorii jest chyba najbliżej ale nie widziałem nigdzie tego u żadnego vendora zagranicznego actymbardziej polskiego... A do osób które twierdzą, że troparil nie zastąpi koksu... W sturpocentach napewno nie ale w tym wypadku hexen z hdmp już w ogóle nie ma co nawet próbować go zastąpić..

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
Poza tym ja nie szukam zamienników koko? Ja swoje typy już znalazłem, teraz raczej czekam aż jakimś cudem ktoś bardziej rozgarnięty je wprowadzi :)

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

Zamienniki koko

Unread post by Wizzair » 4 years ago

:lol:

RTI (- 4229 ) -150 , ( (-) - 2β-karbocyklobutoksy-3β- (4-metylofenylo) tropan ) jest pochodną fenyltropanu , która działa jako silny inhibitor wychwytu zwrotnego dopaminy i lek pobudzający . Jest około 5 razy silniejszy niż kokaina , ale jest bardziej selektywny względem transportera dopaminy w porównaniu z innymi transporterami monoaminy.


Faktycznie podobne xD
Matkę oszukasz, ojca oszukasz, na forach możesz pisać bzdury ale farmakologii nie oszukasz ;)

Nawet jeśli substancja jest 2x bardziej selektywna albo działa 2x mocniej na np inhibicję to jest chuj a nie podobna xD

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1188
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

Zamienniki koko

Unread post by wiktororban01 » 4 years ago

A z takich przyziemnych opcji jeśli nie oczekujesz bóg wie czego to myślę że w jakimś storpniu propylfenidat może Ci dać w jakimś stopniu podobne efekty tylko oczywiście bez tej ogromnej eufori i ego boosta ale pod względem lekkiej, przyjemnej, euforycznej stymulacji i krótkiego działania co dla mnie jest warunkiem bezapelacyjnym (dlatego właśnie te hexy, nepy, stepy możecie sobie w pizde wepchnąć) się dobrze sprawdzi... Charge+ z pierwszych stacjonarek robiony na 3FMC był często używany jako nizekt zamiennik koki.. Na hajpie poczytaj o 3fmc, działanie między koko a lekka fetka i raczej krótkie działanie więc spoko ale obydwa odczynniki na razie chyba niedostępne... Oczywiście żarłacze 3cmc 4cmc i stimow powiedzą ze 3fmc to słabizna hujowizna i w ogóle nie działa xd

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
Rezydenci tego forum to by najchętniej mdpv albo metamfetaminę zarli

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Zamienniki koko

Unread post by mbside » 4 years ago

Wizzair wrote:
4 years ago
:lol:

RTI (- 4229 ) -150 , ( (-) - 2β-karbocyklobutoksy-3β- (4-metylofenylo) tropan ) jest pochodną fenyltropanu , która działa jako silny inhibitor wychwytu zwrotnego dopaminy i lek pobudzający . Jest około 5 razy silniejszy niż kokaina , ale jest bardziej selektywny względem transportera dopaminy w porównaniu z innymi transporterami monoaminy.


Faktycznie podobne xD
Matkę oszukasz, ojca oszukasz, na forach możesz pisać bzdury ale farmakologii nie oszukasz ;)

Nawet jeśli substancja jest 2x bardziej selektywna albo działa 2x mocniej na np inhibicję to jest chuj a nie podobna xD
Po co Ty z nim w ogóle dyskutujesz? Chłop się zaciął na tym punkcie i nie przegadasz go w żaden sposób.