Zatrzymana paczka I*Po*t

Section dealing with legal issues related to the use of stimulants. Questions about legality and legal status.
Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

Zatrzymana paczka I*Po*t

Unread post by GrzybeQ » 5 years ago

Latest post of the previous page:

Chlastusmate, priap, Z kurierem nie powinno być problemu. Mi już kilka takich przesyłek doleciało. Tacy legalni przecież wysyłają w taki sposób już od dawna i nic nikomu nikt nie przejmuje. Centrala DPD jest w Łodzi i stamtąd paki są rozsyłane. A w przypadku poczty to chyba Warszawa i tam jak coś są najczęściej zatrzymywane przesyłki.

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

Zatrzymana paczka I*Po*t

Unread post by priap » 5 years ago

GrzybeQ, Szczerze to przeważająca większość przypadków zamówień tego rodzaju z NL, które znam, to były wtopy. I nie chodzi tylko o niedostarczenie przesyłki.
Osobiście nie zamawiałem substancji sypkich z tego rejonu, bo nie mam aż takiego ciśnienia.

Status:
fwb300
Blister
Użytkownik
Posts: 9
Joined: 6 years ago
Reputation: 5

Zatrzymana paczka I*Po*t

Unread post by fwb300 » 5 years ago

Taka ciekawostka od kumpla który ma dość wysoki stołek w PP .
O jakiegoś roku na głównych węzłach (sortowniach) mają tzw. elektroniczne psy do wąchania przesyłek . Sprzęt nie jest zbyt dokładny i wyłapuje nawet polopirynę , czy proszek do prania, taka paka z automatu idzie na rentgen.

Status:
toshlibacja
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 33
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

Zatrzymana paczka I*Po*t

Unread post by toshlibacja » 5 years ago

W PL poczta ma wiele rozladowni jedne sa bardzej skurwione jedne mniej. wiec z tym ze tylko jedna przeladownia w srodku pl to nie do konca

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 1051
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

Zatrzymana paczka I*Po*t

Unread post by MeFiuS » 5 years ago

GrzybeQ, a nie Łódź?
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

Zatrzymana paczka I*Po*t

Unread post by GrzybeQ » 5 years ago

MeFiuS wrote:
5 years ago
GrzybeQ, a nie Łódź?
Z tego co pamiętam to zawsze ludziom z pp lądowały paczki na WER Warszawa.

Status:
panparamonov
Blister
Użytkownik
Posts: 7
Joined: 6 years ago
Reputation: 5

Zatrzymana paczka I*Po*t

Unread post by panparamonov » 5 years ago

fwb300 wrote:
5 years ago
Taka ciekawostka od kumpla który ma dość wysoki stołek w PP .
O jakiegoś roku na głównych węzłach (sortowniach) mają tzw. elektroniczne psy do wąchania przesyłek . Sprzęt nie jest zbyt dokładny i wyłapuje nawet polopirynę , czy proszek do prania, taka paka z automatu idzie na rentgen.
Być może i jest tak jak mówisz, ale ja podzielę się z wami jeszcze jedną ciekawostką, odnośnie pracowników sortowni PP.
Powiem wam taką pewną Ciekawostkę, pracownicy sortowni PP to więźniowie zakładów karnych. Nie wiem czy we wszystkich sortowniach tak jest, ale WER-ZABRZE takich własnie zatrudnia.To co ludzie wysyłają PP przechodzi ludzkie pojęcie, zaczynając od naprawdę cennych przedmiotów, kończąc na paczkach ubezpieczonych na kilka tysięcy, w których nie ma nic wartościowego. Jak myślicie, jak dostajecie swoją długo wyczekiwaną paczkę ale bez zawartości to, przejęta została przez celnych, czy może jednak nie?