3**ck*ng.c*m

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
Det
Szczur
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Det » 2 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Przybysz,
Faktycznie napisałem z błędem

Przeczytaj to. A dokładnie to co jest na samym dole

Disclaimer: Please read our Terms and Conditions regarding this product

Status:
Readit_93
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 1

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Readit_93 » 2 lata temu

My last order was canceled after a certain time (sticker created, package not received from ***).
What's going on there?

Moje ostatnie zamówienie zostało anulowane po pewnym czasie (utworzona naklejka, paczka nie została odebrana z ****).
Co się tam dzieje?

Status:
Det
Szczur
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Det » 2 lata temu

Readit_93,
Obawiam się że ich paczki mogą być trefne. Moja dojechała do punktu. Poszedłem odebrać okazało się że kurier z niewiadomego powodu zabrał paczkę godzinę po doręczeniu. Trochę mnie to zdziwiło ale umówiłem w centrali ponowne doręczenie. Paczka dojechała następnego dnia ponownie. Co dziwne z punktu zadzwonili po mnie że już jest. Poszedłem dop wieczorem po nią. Okazało się że kurier znowu ja zabrał. Mają dzwonić jak ja znowu przywiezie. Co dziw e zabierając paczkę powiedział ponoć że jak zdąży to ją jesze przywiezie. Żmija logika jest taka. Paczkę mają psy i chcą tak ustawić spotkanie żeby mnie na niej przyciąć. Wątpię że jest takie coś jak dostarczenie paczki potem po godzinie zabranie paczki i tak przez 2 dni. Praca kuriera to zostawić paczkę i dalej w drogę .. Paczkę odpuszczam bo wali przypalem

Status:
Mati111
Szczur
Newbie
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Mati111 » 2 lata temu

Wyśle ktoś nazwę na PW

Status:
Anonim70
Newbie

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 2 lata temu

Det pisze:
2 lata temu
Readit_93,
Obawiam się że ich paczki mogą być trefne. Moja dojechała do punktu. Poszedłem odebrać okazało się że kurier z niewiadomego powodu zabrał paczkę godzinę po doręczeniu. Trochę mnie to zdziwiło ale umówiłem w centrali ponowne doręczenie. Paczka dojechała następnego dnia ponownie. Co dziwne z punktu zadzwonili po mnie że już jest. Poszedłem dop wieczorem po nią. Okazało się że kurier znowu ja zabrał. Mają dzwonić jak ja znowu przywiezie. Co dziw e zabierając paczkę powiedział ponoć że jak zdąży to ją jesze przywiezie. Żmija logika jest taka. Paczkę mają psy i chcą tak ustawić spotkanie żeby mnie na niej przyciąć. Wątpię że jest takie coś jak dostarczenie paczki potem po godzinie zabranie paczki i tak przez 2 dni. Praca kuriera to zostawić paczkę i dalej w drogę .. Paczkę odpuszczam bo wali przypalem
szczerze wątpię w tę teorie... Z reguły jeśli paka wpadnie to najpierw leci do laboratorium- analizy :D A to trwa jakiś czas na pewno nie z dnia na dzień :D Nie wróża z fusów i nie wiedzą i nie mają pewności ,że to co akurat jest w twojej paczce to akurat 3mmc a nie sól himalajska

Status:
Gieca
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Gieca
Posty: 678
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 172

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Gieca » 2 lata temu

Poproszę adres na pw

Status:
Det
Szczur
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Det » 2 lata temu

Przybysz,

Powie Ci tak. Wszystko dotarło 2*.12. więc **.12 ktoś po to ruszył. W punkcie dostał info że było ale zostało zabrane przez tą samą osobę która to zostawiła. Kontakt z infolinią. Następnego dnia po rozmowie ponowne doręczenie. Wieczorem próba odbioru i pozostaję info że znowu godzinę po doręczeniu nastąpiło zabranie. Z tekstem że może wieczorem albo na dnia u będzie nowe doręczenie. Dodali że będą dzwonić gdy doleci. Jaka firma doręcza i zabiera i robi z tym co chce. Dla mnie pachnie to tym że ktoś czeka na odbiorcę. Poza tym nastąpiło przekierowanie na inne miasto. Do dziś od 28.12 jest jako oczekujące. Wymagane czynności. Może na wyrost ale lepiej być rozsądnym niż się spowiadać. Co o tym myślisz. Nie mam dużego doświadczenia z Kingiem

Status:
ercekercek
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 319
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 134

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: ercekercek » 2 lata temu

Det pisze:
2 lata temu
Przybysz,

Powie Ci tak. Wszystko dotarło 28.12. więc **.12 ktoś po to ruszył. W punkcie dostał info że było ale zostało zabrane przez tą samą osobę która to zostawiła. Kontakt z infolinią. Następnego dnia po rozmowie ponowne doręczenie. Wieczorem próba odbioru i pozostaję info że znowu godzinę po doręczeniu nastąpiło zabranie. Z tekstem że może wieczorem albo na dnia u będzie nowe doręczenie. Dodali że będą dzwonić gdy doleci. Jaka firma doręcza i zabiera i robi z tym co chce. Dla mnie pachnie to tym że ktoś czeka na odbiorcę. Poza tym nastąpiło przekierowanie na inne miasto. Do dziś od 28.12 jest jako oczekujące. Wymagane czynności. Może na wyrost ale lepiej być rozsądnym niż się spowiadać. Co o tym myślisz. Nie mam dużego doświadczenia z Kingiem
jakby miala byc lipa
to odrazu byscie sie spotkali...

Status:
Anonim70
Newbie

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 2 lata temu

Det pisze:
2 lata temu
Przybysz,

Powie Ci tak. Wszystko dotarło 2*.12. więc **.12 ktoś po to ruszył. W punkcie dostał info że było ale zostało zabrane przez tą samą osobę która to zostawiła. Kontakt z infolinią. Następnego dnia po rozmowie ponowne doręczenie. Wieczorem próba odbioru i pozostaję info że znowu godzinę po doręczeniu nastąpiło zabranie. Z tekstem że może wieczorem albo na dnia u będzie nowe doręczenie. Dodali że będą dzwonić gdy doleci. Jaka firma doręcza i zabiera i robi z tym co chce. Dla mnie pachnie to tym że ktoś czeka na odbiorcę. Poza tym nastąpiło przekierowanie na inne miasto. Do dziś od 28.12 jest jako oczekujące. Wymagane czynności. Może na wyrost ale lepiej być rozsądnym niż się spowiadać. Co o tym myślisz. Nie mam dużego doświadczenia z Kingiem
ja tak miałem ,ale w uk (tym drogim gołębiem)... paka juz była w moim mieście -w magazynie/sortowni i jakby miała być do doręczenia w tym samym dniu za kilka godzin ,ale kurier nie zawitał , potem pojawiło sie ,że będzie jutro i jakby wróciła do kraju nadania... i wysłali mi reship... żadno wezwanie nie dotarło a jakby miało coś dotrzeć to już by było dawno. moze nie pełny adres albo coś uszkodzili nie wiem.

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Smith » 2 lata temu

Przybysz, to nie tak. Wezwania ida po 4 latach nawet. Przynajmniej w PL tak jest, ludzie niedawno dostawali za synta, a za darka dostawali w chuuuj późno 3 lata po aferze. Ktoś niedawno dostal za atoma sprzed bana w pl.

W UK jak masz smieszne ilości to często na to kładą lachę.
ercekercek pisze:
2 lata temu
jakby miala byc lipa
to odrazu byscie sie spotkali...
to nie jest prawda. Policja juz rzadko idzie na żywioł i łapie na gorącym uczynku. Na początku dochodzą do tego kto to wysyla, bo dla nich wazny jest nadawca nie ktoś kto zamawia 10g xD w przypadku kiedy odnalezienie nadawcy jest niemożliwe to zbierają materiał dowodowy i możliwe że wbija na chatę, ale dlugo po incydencie.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Anonim70
Newbie

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 2 lata temu

Smith pisze:
2 lata temu
Przybysz, to nie tak. Wezwania ida po 4 latach nawet. Przynajmniej w PL tak jest, ludzie niedawno dostawali za synta, a za darka dostawali w chuuuj późno 3 lata po aferze. Ktoś niedawno dostal za atoma sprzed bana w pl.

W UK jak masz smieszne ilości to często na to kładą lachę.
ercekercek pisze:
2 lata temu
jakby miala byc lipa
to odrazu byscie sie spotkali...
to nie jest prawda. Policja juz rzadko idzie na żywioł i łapie na gorącym uczynku. Na początku dochodzą do tego kto to wysyla, bo dla nich wazny jest nadawca nie ktoś kto zamawia 10g xD w przypadku kiedy odnalezienie nadawcy jest niemożliwe to zbierają materiał dowodowy i możliwe że wbija na chatę, ale dlugo po incydencie.
Ja piszę jaka jest sytuacja w uk i to podkreśliłem -bo ją dobrze znam :)
border force jeśli coś przechwyci w uk -to najpierw wysyła list do mnie, co wykryli w paczce ,ile gram i daja 30 dni na odpowiedz czy sie przyznaje,czy ktos taki mieszka pod tym adresem :lol: :lol: :lol:
jeśli się do nich nie zgłosisz, wysyłają list do komendy w twoim miescie i potem jeśli mają czas to odwiedzają cię pieski... czasami 0.5 roku później:) którzy są dużo bardziej przyjaźnie nastawieni ,wyrozozumiali do człowieka niż w polsce.

Status:
Det
Szczur
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Det » 2 lata temu

Może ktoś podać na PW jakiś kontakt @ do nich ? To co miało być nadal nid dotrło a wiadomość od nich poszl dawno w kosz. Wg operatora wsz czeka już miesac w punkcie.a w punkcie nic nie ma

Status:
Anonim70
Newbie

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 2 lata temu

Det pisze:
2 lata temu
Może ktoś podać na PW jakiś kontakt @ do nich ? To co miało być nadal nid dotrło a wiadomość od nich poszl dawno w kosz. Wg operatora wsz czeka już miesac w punkcie.a w punkcie nic nie ma
Najlepiej przez formularz kontaktowy na stronie sklepu.

Moja nie doleciała ustrzelona cała partia ,ale oddali btc bez problemu ,pytali czy wole reship czy zwrot btc.

Jeśli zamówiłeś tym droższym gołąbkiem (nie tym najtańszym) to na pewno rozwiążecie ten problem.

[email protected]

ew spróbuj tutaj.

Status:
Det
Szczur
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Det » 2 lata temu

Dzięki. U mnie jest schiz taki że paka nadal jest w punkcie. To już ponad miesiąc. W punkcie mówią że jej nie ma. Po przekierowaniu operator mówi że już powinna być w innym miejscu. Z Kingiem mam kłopot ze nie mam nr zamówienia. Nie zbieram maili. A historia na moim loginie u niego jest pusta. Więc mam tylko nr paczki. Ale zaglądam do nich

Status:
ercekercek
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 319
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 134

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: ercekercek » 2 lata temu

Det pisze:
2 lata temu
Dzięki. U mnie jest schiz taki że paka nadal jest w punkcie. To już ponad miesiąc. W punkcie mówią że jej nie ma. Po przekierowaniu operator mówi że już powinna być w innym miejscu. Z Kingiem mam kłopot ze nie mam nr zamówienia. Nie zbieram maili. A historia na moim loginie u niego jest pusta. Więc mam tylko nr paczki. Ale zaglądam do nich
a jak sam sie logujesz na konto
to w zamowieniach nie masz nr ?

Status:
Det
Szczur
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

3**ck*ng.c*m

Nieprzeczytany post autor: Det » 2 lata temu

Nie, historia jest wyczyszczona