3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Kaczusek
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 189
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 46

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Kaczusek » 5 lata temu

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS ze sklepu Predator-rc | In this topic, we write opinions and reviews about 3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS from Predator-rc

Pillsy są dorzucane do zamówień płaconych BTC ;)
250-500zl - 5xPills
1000-2500zl- 10x pills
2500-5000zl- 25x pills
5000-9999zl- 50x pills
10,000+ -100x pills

ABY DOSTAĆ PILLSY GRATISOWO TRZEBA PISAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA :D
Załączniki
6321724F-16CE-4A9C-82CA-4B521242BE89.jpeg
6321724F-16CE-4A9C-82CA-4B521242BE89.jpeg (604.82 KiB)
Siemka ! Pomogłem ? Napisałem coś sensownie ;D? Daj Rep(Reputacje)! Odwzajemnie ;) Z gory dzięki ! :thumbup:

Status:
priap
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 681
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 169

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: priap » 5 lata temu

Wjechali ci na chatę, a ty robisz promocje ? :crazy:

Status:
Kaczusek
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 189
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 46

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Kaczusek » 5 lata temu

priap a co mam siedzieć i płakać ? Nic narazie mi nie grozi ;D a ktoś musiał w koncu ten dział zalozyc
Siemka ! Pomogłem ? Napisałem coś sensownie ;D? Daj Rep(Reputacje)! Odwzajemnie ;) Z gory dzięki ! :thumbup:

Status:
MalikK
Ssak
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 17

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: MalikK » 5 lata temu

Kapsuła leci do mnie znaczy niby „wysłana”

Ktoś coś jakieś opinie już ma na temat tych pills?

Dawkowanie ? Cała na raz czy na pol i dorzucić ?

Status:
Chlastusmate
Dyso-sensei
Użytkownik
Posty: 233
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 30

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Chlastusmate » 5 lata temu

Jak tam jest 100mg substancji czynnej to na raz i to dwie na poczatek

Status:
MalikK
Ssak
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 17

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: MalikK » 5 lata temu

Chlastusmate Właśnie też mi się zdaje ze 100mg to zdecydowanie mało ... Chyba ze są w niej jakieś dodatki ;D zwiększające moc

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2947
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 5 lata temu

Witamy,

Pierwsze 5 opini na tematu produktu 3MMC pills zostaną nagrodzone w postaci 20x BTC pills gratis do następnego zamówienia opinie .

Opinie musza zawierać conajmniej 5 zdań.
ONE AND ONLY

Status:
Warwick
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 699
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 193

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Warwick » 5 lata temu

O kurde to ja bym już testowal i pisał opinie tylko jeszcze paczki nie oplacilem wiec się chyba nie załapie xd

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Rakieta doleciała... W pakunku 10szt pillsow (5 opłacone, 5 gratisowe). Dropsiki z ładnie wytłoczonym logo Bitcoin oraz widoczną podziałką. Sporo większe od benzo z oferty sklepu. Jako że mam tolerkę na dość wysokim poziomie przyjęto 2sz. Czas ładowania to około 30 minut. Wejście jest dość wyczuwalne. U mnie objawia się odruchem wymiotnym, ale ja już tak mam. Nagłe bum na głowę i się zaczyna. Czuć we łbie że fala ciepła rozchodzi się po ciele, na gębie banan od ucha do ucha. To jest to muzyczka brzmi lepiej, percepcja rzeczywistości i jej postrzeganie jest nieco inne. Jest delikatny szczękościsk. Jest empatia, jest radość, jest miłość do całego świata. Speedzik jest na minimalnym poziomie.
Faza schodzi po około godzinie, po prostu się kończy. Odczuwam niedosyt i chęć dorzuty, ale w przypadku tego odczynnika to norma.

Polecam... Gargameli
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
MalikK
Ssak
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 17

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: MalikK » 5 lata temu

Gargameli

brawo ;D
20pillsow masz ;D

Dla szczurka z średnia tolerka wobec „bombek” itp 2 na raz będzie git ;D? Jak to po godzinie się kończy :(?

Status:
london
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 67

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: london » 5 lata temu

Wprawdzie ostatnie swoje zamówienie zrealizowałem jeszcze pod koniec poprzedniego roku, natomiast podczas wczorajszej imprezy zostałem poczęstowany przez dobrego znajomego dwiema tabletkami 3MMC Bitcoin, sposród tych, które otrzymał on w ramach gratisu do zamówienia w sklepie Predatora. Na wstępię zaznaczę, że ostatni raz miałem okazję przyjmować metafedron przed 1 licpa 2015 roku, dlatego w oczekiwaniu na rozpoczęcie działania potrafiłem w swoim sposobie zachowania dostrzec pewną nutę ekscytacji i zafascynowania. Pierwsze przejawy aktywności związku zauważyłem po około 15 minutach od spożycia, kiedy to doświadczyłem charakterystycznej zmiany odbioru słyszanych dźwięków, z każdą chwilą narastała również coraz większa euforia. Po następnych 15 minutach wiedziałem już, że mam styczność z właściwym związkiem, który przed 2015 kilkukrotnie był powodem występowania w moim przypadku doznań, trudnych do uzyskania bez środków odurzających. Całość działania zamknęła się w około 2 godzinach. Na koniec zaznaczę, aby wszelkie osoby, które poddają pod wątpliwość skład tabletek oferowanych w sklepie po spróbowaniu ich i ewentualnym rozczarowaniu się, aby przed kolejnym zażyciem zrobiły co najmniej kilkutygodniową przerwę od zażywania wszelkiech releaserów serotoniny, a najlepiej dowolnych subtancji psychoaktywnych.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

london

Słuszna uwaga. Aby w pełni odczuć efektywność dropsików od predatorRC
trzeba zaliczyć delikatny detoks. Kto nie zrobi przerwy od 3CMC, 4CMC nie odczuje realnych doznań.

Wyszedł fajny produkt w rozsądnej cenie. Oczywiście te 100mg to takie minimum dla osób bez tolerki. Ja po 2szt. w pełni odczułam ich moc. Co do czasu działania jest to kwestia osobnicza uwarunkowana wieloma czynnikami.

W sumie jestem zadowolona i na pewno ten produkt nie raz zagości w moim koszyku zakupowym.
Jest on wart tych pieniędzy. I dla niedowiarków; tak jest to prawilne 3MMC pod postacią fajnych pillsów. Czegoś tak ciekawego i dobrego już dawno nie było w ofercie.

Polecam i zachęcam do zakupów. Warto pobierać bo wszystko co dobre szybko się kończy.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Zet
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 25

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Zet » 5 lata temu

Na wstępie chcę zaznaczyć, że 2 szczurki miały 6 tygodni przerwy od euforantów i stymulantów.

Tabletki bardzo ładnie się prezentują, po jednej stronie mają symbol ₿, a po drugiej nacięcie ułatwiające przełamanie tabletki na pół.

Zaaplikowane zostało 2,5 tabletki (dzięki nacięciu nie ma problemu z przełamaniem na dwie połówki); samiec dodatkowo zaaplikował do tego 100 mg sildenafilu. Następnie po ok. 2 godz. i 30 min. następne 2,5 tabletki.

Po ok. 30 min. poczuliśmy przyśpieszenie rytmu serca na wejściu. Po chwili ciało i umysł stały się odprężone, a zarazem poczuliśmy powoli narastającą psychiczną i fizyczną nienachalną, wyważoną stymulację, której mieliśmy delikatny niedosyt, lecz i tak była ona na przyzwoitym poziomie.

Podniesienie nastroju, subtelny clearhead, łatwość w odtwarzaniu myśli, motywacja, chęć do działania zachęca do ogólnej aktywności, staliśmy się bardziej otwarci, wylewni i przyjaźnie nastawieni do świata.
Euforia była satysfakcjonująca, mega chęć do rozmowy, człowiek staje się towarzyski, dało się wyczuć empatię i chęć do przytulania, coś czego brakuje mi w CMC.

Libido bardzo mocno podkręcone, seks cudowny tutaj ta substancja bije na głowę wszelkie CMC, CECe, MECe...
Poczucie czasu było mocno zaburzone, czas upłynął nam bardzo szybko. Peak trwał ok. 1 godz i 30 min. później działanie powoli słabło, całość działania zamknęła się w ok. 2 godz. i 30 min., a po dorzutce efekty były nieco mniej intensywne niż za pierwszym razem.
Pojawił się delikatny szczękościsk, źrenice lekko powiększone, suchość w ustach, lekka potliwość (trzeba pamiętać o nawadnianiu).

Po ustąpieniu wszystkich efektów pojawiło się poczucie pustki, odrealnienia, ogólne obniżenie nastroju, jednak wystarczył sen i byliśmy jak nowonarodzeni, nie czuliśmy się struci jak po CMC.

Podsumowując produkt spełnił nasze oczekiwania i na pewno nie raz do niego wrócimy. :D

Status:
MalikK
Ssak
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 17

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: MalikK » 5 lata temu

Czy tylko mam wrażenie takie czy to może prawda . NIE OSKARŻAM NIKOGO ;)

Ale zaraz moim zdaniem będzie wypis osób , które „przetestowały substancje” i wgl sielce opinia bo predator napisał ze za opinie jest 20pillsow... Post jest od kilku dni i była cisza teraz nagle znalazły się osoby

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

MalikK

Przyjacielu sympatyczny... na pillsy mnie stać... ale skoro predatorRC
oferuje je za opinię to czemu nie :-) tak się składa, że moja opinia zbiegła się w czasie z propozycją sklepu zupełnie przypadkowo :-)

ale dla ostudzenia emocji, patrzcie, żeby nikt mi nie powiedział, że opinia wyssana jest z palca! :-) :-) :-)
Obrazek

Dodano po 9 minutach 22 sekundach:
MalikK pisze:
5 lata temu
Gargameli

brawo ;D
20pillsow masz ;D

Dla szczurka z średnia tolerka wobec „bombek” itp 2 na raz będzie git ;D? Jak to po godzinie się kończy :(?
jeżeli Twój organizm odpocznie od 3 / CMC lub innych euforyków, a także stumulantów to te 200mg (2 pillsy) zapewni ci dość fajne i subtelne doznania.

Ja napisałam, że w moim przypadku faza trwała około godziny po 200mg! ale to już sprawa mojej tolerki. mam znajomych co pełne efekty odczuwali znacznie dłużej. akurat jest to spowodowane indywidualnymi predyspozycjami organizmu.

ja osobiście bardzo lubię 3MMC. przede wszystkim za jej subtelność. jest to jedna z niewielu substancji, po której nie występuje typowy "zjazd". po prostu faza się kończy i tyle, organizm nie odczuwa ani kardiozwały lub podobnych "innych" przypadłości. owszem jesteś wyprany z serotoniny, odczuwasz zmęczenie itp.

tutaj predatorRC
stanął na wysokości zadania wprowadzając ten produkt do oferty (mam nadzieję, że będzie w niej stale i jakość się nie zmieni)

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
Warwick

Żałuj...
naprawdę fajny produkt :-) warto

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
Zet

tak samo jak Ty odczuwam tę wyważoną subtelność 3MMC
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.