3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

MalikK

Przyjacielu sympatyczny... na pillsy mnie stać... ale skoro predatorRC
oferuje je za opinię to czemu nie :-) tak się składa, że moja opinia zbiegła się w czasie z propozycją sklepu zupełnie przypadkowo :-)

ale dla ostudzenia emocji, patrzcie, żeby nikt mi nie powiedział, że opinia wyssana jest z palca! :-) :-) :-)
Obrazek

Dodano po 9 minutach 22 sekundach:
MalikK pisze:
5 lata temu
Gargameli

brawo ;D
20pillsow masz ;D

Dla szczurka z średnia tolerka wobec „bombek” itp 2 na raz będzie git ;D? Jak to po godzinie się kończy :(?
jeżeli Twój organizm odpocznie od 3 / CMC lub innych euforyków, a także stumulantów to te 200mg (2 pillsy) zapewni ci dość fajne i subtelne doznania.

Ja napisałam, że w moim przypadku faza trwała około godziny po 200mg! ale to już sprawa mojej tolerki. mam znajomych co pełne efekty odczuwali znacznie dłużej. akurat jest to spowodowane indywidualnymi predyspozycjami organizmu.

ja osobiście bardzo lubię 3MMC. przede wszystkim za jej subtelność. jest to jedna z niewielu substancji, po której nie występuje typowy "zjazd". po prostu faza się kończy i tyle, organizm nie odczuwa ani kardiozwały lub podobnych "innych" przypadłości. owszem jesteś wyprany z serotoniny, odczuwasz zmęczenie itp.

tutaj predatorRC
stanął na wysokości zadania wprowadzając ten produkt do oferty (mam nadzieję, że będzie w niej stale i jakość się nie zmieni)

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
Warwick

Żałuj...
naprawdę fajny produkt :-) warto

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
Zet

tak samo jak Ty odczuwam tę wyważoną subtelność 3MMC
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Warwick
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 699
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 193

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Warwick » 5 lata temu

MalikK pisze:
5 lata temu
Czy tylko mam wrażenie takie czy to może prawda . NIE OSKARŻAM NIKOGO ;)

Ale zaraz moim zdaniem będzie wypis osób , które „przetestowały substancje” i wgl sielce opinia bo predator napisał ze za opinie jest 20pillsow... Post jest od kilku dni i była cisza teraz nagle znalazły się osoby
mialem dokładnie takie same wrażenie.
PredatorRc zrób coś takiego że tylko opinie że zdjęciem pillsow jak w przypadku gargameli będą zaliczane, bo bolu dupy nie mam no ale jednak lepiej bym spał mając pewność że ja z tej promocji nie skorzystam bo ktoś mnie uczciwie wyprzedzi.
Taka propozycja tylko, zdjęcie że swoim Nickiem na kartce każdy potrafi zrobić ;)

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Warwick

słusznie! niech ludzie udokumentują fakt posiadania / testu dropsów! [ja udokumentowałam!]
opinię może napisać każdy, tylko czy ma to pokrycie z rzeczywistością? czy ktoś faktycznie miał?

nie mi to oceniać, a jakie zdanie ma predatorRC
?
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Zet
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 25

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Zet » 5 lata temu

Gargameli moje pillsy już zjedzone więc nie mam jak udokumentować faktu ich posiadania, ale daje słowo psychonauty, że takowe mieliśmy w laboratorium.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Zet

Wierzę... czytałam... pewnych tematów nie da się oszukać :-)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
MalikK
Ssak
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 17

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: MalikK » 5 lata temu

Gargameli nie mówię o tb...

Status:
Trefemmski
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 89

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Trefemmski » 5 lata temu

Ta szczególnie opinia użytkownika london. ... xD Kolega mu dał jakoś dla mnie mało wiarygodne... No ale kto wie...

Status:
london
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 67

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: london » 5 lata temu

MalikK pisze:
5 lata temu
Ale zaraz moim zdaniem będzie wypis osób , które „przetestowały substancje” i wgl sielce opinia bo predator napisał ze za opinie jest 20pillsow... Post jest od kilku dni i była cisza teraz nagle znalazły się osoby
Oczywistym jest skutek pojawienia się możliwości otrzymania określonego podarunku w zamian za wyrażenie opinii na forum, z pewnścią świadomym jego istienia był również sprzedawca, dlatego też zarządził podobną akcję promocyjną.
Warwick pisze:
5 lata temu
PredatorRc zrób coś takiego że tylko opinie że zdjęciem pillsow jak w przypadku gargameli będą zaliczane
Być może zaskoczę swoim stanowiskiem innych użytkowników forum, ale pomimo braku możliwości zrealizowania przeze mnie wskazanego dalej udokumentowania, również uważam, że uzależnienie otrzymania darmowych tabletek od zaprezentowania fotografii innych posiadanych egzemplerzy jest pomysłem wartym rozważenia. Nie jest on niewątpliwie doskonały, biorąc pod uwagę możliwość wykorzystania cudzych zdjęć (chociaż wobec krótkiej historii obecności produktu w sprzedaży wspomniane zadanie jest znacząco utrudnione) lub zastosowania odpowiednich fotomontaży oraz uwzględniając fakt, że często osoba, która jest zdolna do wystawienia rzetelnej opinii już nie posiada substancji, ponieważ ją całkowicie zużyła. Chciałbym jedynie skierować jedną uwagę do wszystkich noszących się z zamiarem upubliczniania dowolnych zdjęć, aby przed ich udostępnieniem usunęli wszystkie metadane. Nie warto narażać się na niepotrzebne komplikacje poprzez popełnienie łatwych do uniknięcia błedów.
Trefemmski pisze:
5 lata temu
Ta szczególnie opinia użytkownika london. ... xD Kolega mu dał jakoś dla mnie mało wiarygodne... No ale kto wie...
Przez chwilę zastanwiałem się, czy w ogóle odnosić się do Twojej sugestii, ale ostatecznie uznałem, że krótko ją skomentuję. Osoby, które śledzą moją aktywność w ramach różnych forów dyskusyjnych oraz sposób pisania mogą dostrzec, że w każdym przypadku staram się być możliwie najbardziej obiektywny, nie próbując negować żadnych faktów, nawet jeśli przy założeniu zaprzeczenia części z nich, sformułowanie pewnych wniosków byloby łatwiejsze do uzasadnienia. Posługując się przykładem, miałem chociażby kilkukrotnie okazję pochwalić niesławnego pas.cc, do którego modelu prowadzenia działalności podchodziłem nadzwyczaj krytycznie. Przechodząc do meritum, niemal nigdy nie biorę udziału w którychkolwiek akcjach samplowych, jeśli się nie mylę uczyniłem to jeynie raz, kilka lat temu w ramach przedsięwziecia podejmowanego przez nieistniejącego już od dawna sprzedawcę. To, że wczoraj około południa, po przeczytaniu wypowiedzi Predatora informującej o promocji, zdecydowałem się przedstawić zamieszczoną opinię wynikało z niezmiernego zadowolenia z imprezy, w której uczestniczyłem ostatniej nocy, gdzie na moje odczucia w znacznej mierze wpłynęło przyjęcie otrzymanego metafedronu. Przywołanie dzięki działaniu substancji wspomnień wydarzeń sprzed wielu miesięcy spowodowało pojawienie się wyjątkowej eksytacji, która skutkowała chęcią do podzielenia się z innymi swoimi wrażeniami, zwłascza, że dzięki napisaniu kilku słow istniała możliwość zaopatrzenia się w odrobinę produktu, który niezwykle poztywnie wpłynął na moje przeżycia z ostatnich godzin. Proszę mieć na uwadze, że ostatnią rzeczą, którą bym rozważał jest naruszanie trwałości modelu funkcjonowania sklepu opartego w wysokim stopniu na wzajemnym zaufaniu. predatorRC jest obecnie jednym z niewielu dużych sprzedawców RC, którzy w pełni wywiązują się (choć często ze pewnym opóźnieniem) złożonych obietnic.

Pozdrawiam

Status:
SeVen
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 26

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: SeVen » 5 lata temu

To stymulent, eforyk? :D :shifty:

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2947
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 5 lata temu

MalikK pisze:
5 lata temu
Czy tylko mam wrażenie takie czy to może prawda . NIE OSKARŻAM NIKOGO ;)

Ale zaraz moim zdaniem będzie wypis osób , które „przetestowały substancje” i wgl sielce opinia bo predator napisał ze za opinie jest 20pillsow... Post jest od kilku dni i była cisza teraz nagle znalazły się osoby
motywacja dźwignią handlu itd itd ;-) ludzie sami z siebie i za darmo nic nie zrobią ;-) pro bono

Dodano po 3 minutach 17 sekundach:
Witam,

zgodze się z powyższymi opiniami opinie tylko i wyłącznie z załączonym zdjęciem będą zaliczane czyli tak naprawdę mamy 1 osobe i co więcej powiem żeby wynagrodzić te zmiany
wybierzemy 10 ! szczęśliwców którzy napiszą tu opinie ze zdjęciem i do swojego kolejnego zamówienia dostaną 20x 3MMC BTC PILLS GRATIS.

dodatkowo aby otrzymać gratis trzeba złożyć zamówienie i zamieścić w komentarzu do zamówienia link do opini na forum.
ONE AND ONLY

Status:
Warwick
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 699
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 193

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Warwick » 5 lata temu

To może się załapie, jej!

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

predatorRC

Bardzo rozsądna i uczciwa wobec Nas decyzja.

Warwick
Może się uda :-)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Warwick
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 699
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 193

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Warwick » 5 lata temu

Może nie w temacie, ale gargameli czemu twoje posty są na czerwonym tle?
I drugie pytanie. Ile idzie rakieta zamówiona Poste Restante, oczywiście nie do Polski ;)

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Warwick

Poczytaj o zmianach na forum w odpowiednim temacie na temat koloru :-)

Na PR nie wiem, ale mega ekspress to około p i ę ć dni, ale nie do PL bo tam kosmita nie wysyła.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Zet
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 25

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Zet » 5 lata temu

predatorRC poświęciłem dużo czasu w niedzielę by napisać rzetelną recenzję, wcześniej nic nie było mówione o zdjęciach. To nie fair. Wszystkie tabletki już zjedzone więc nie mam jak zrobić zdjęcia.

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
Czuję się oszukany.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Zet pisze:
5 lata temu
predatorRC poświęciłem dużo czasu w niedzielę by napisać rzetelną recenzję, wcześniej nic nie było mówione o zdjęciach. To nie fair. Wszystkie tabletki już zjedzone więc nie mam jak zrobić zdjęcia.

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
Czuję się oszukany.
W pełni rozumiem Twoje rozgoryczenie i żal, ale...każdy kto zna 3MMC może napisać opinię. Nawet jeśli nie posiadałeś tematu w formie tych pillsów to opinia wydaje się / dla mnie jest wiarygodna. Zdjęcie (chociażby z nickiem z forum, tak jak to ja uczyniłam) ma być jedynie dowodem na to, że z produktem mieliśmy do czynienia realnie. Zrozum, ale w tym wirtualnym świecie jest wielu cwaniaków, co tak naprawdę w realnym świecie zaprzedali by duszę i rodzinę za sample (tak jak to ma miejsce na forum Paris Hilton :-))

Nie czuj się oszukany i jednocześnie zrozum (moje / Nasze) podejście do przedmiotowej sprawy.

Oczywiście ja nie jestem wyrocznią w tej sprawie i wszystko; tylko i wyłącznie zależy od predatorRC

Ja mimo wszystko nadal twierdzę, że zmiana (dot. foto) jest jak najbardziej elementem uwiarygadniającym test przedmiotowego dropsa. Ale... nie masz foto? napisz na PW do sklepu podając numer zamówienia i się uwiarygodnij. Albo kupiłeś, albo dostałeś! Alien po numerze zamówienia jest przecież w stanie to zweryfikować! A jeśli masz / macie wątpliwości co do mojego faktycznego testu, to jak najbardziej podam kosmicie swój numer zamówienia... zweryfikuje on, czy temat miałam, czy nie.

Myślę, że moje stanowisko jest jasne i zrozumiałe. Tu nie chodziło o podniesienie poprzeczki tylko o uwiarygodnienie swojej opinii.

Pozdrawiam, G@rgameli
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.