3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: predatorRC

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

predatorRC pisze:
5 lata temu
Witam , piękna opinia !
Aprobuję tę opinię ! :) Z tego co liczyłem mamy chyba 8/10 recenzji na tę chwilę.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

PS. Uzupełnienie recenzji:

Znajomy szczurek, który całe życie stronił od dragsów, ostatnio jakoś go tak naszło i zaczął testować. Dosłownie kilka razy jakieś 4-cmc albo koko. ostatnio naciął się na Bitcoiny :D Ja mu prawie, że dawka dla faceta to przynajmniej 200mg czyli 2x pills, i taką też dawkę przyjął inny szczurek, ale to już jest weteran w te klocki. Szczurek świeżak się uparł i przyjął tylko 1x pill BTC (100mg). Byłem pełen obaw, ale okazało się niepotrzebnie. Tak go porobiło, i to tylko 100mg, że nawet ja się zdziwiłem. Oczy jak 5 zł, tylko powtarzał: "ale to dobre", a gęba mu się przez 3 godziny nie zamykała :D Widać, że w tym siedzi 3-mmc wysokiej jakości, a drugi wniosek jest taki, że warto sobie zrobić dobry detoks pod 3-mmc, jak ktoś narzekał na moc to niech wie, że po prostu "wina" leży po jego stronie. Na prawdę dla mnie to produkt nr 1 u Predatora teraz.

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 608
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 225

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

GrzybeQ pisze:
5 lata temu
PS. Uzupełnienie recenzji:

Znajomy szczurek, który całe życie stronił od dragsów, ostatnio jakoś go tak naszło i zaczął testować. Dosłownie kilka razy jakieś 4-cmc albo koko. ostatnio naciął się na Bitcoiny :D Ja mu prawie, że dawka dla faceta to przynajmniej 200mg czyli 2x pills, i taką też dawkę przyjął inny szczurek, ale to już jest weteran w te klocki. Szczurek świeżak się uparł i przyjął tylko 1x pill BTC (100mg). Byłem pełen obaw, ale okazało się niepotrzebnie. Tak go porobiło, i to tylko 100mg, że nawet ja się zdziwiłem. Oczy jak 5 zł, tylko powtarzał: "ale to dobre", a gęba mu się przez 3 godziny nie zamykała :D Widać, że w tym siedzi 3-mmc wysokiej jakości, a drugi wniosek jest taki, że warto sobie zrobić dobry detoks pod 3-mmc, jak ktoś narzekał na moc to niech wie, że po prostu "wina" leży po jego stronie. Na prawdę dla mnie to produkt nr 1 u Predatora teraz.
Panie grzybek kilka pytań do pana.
1-Jakie dawkowanie dla szczurów z dużą tolerką na cmcki?
3mmc nigdy nie próbowały, ale na cmc mają wyrobioną tolerkę i co całkiem sporą.
Walić po 2 czy po 3?
1 odczuje taki szczur czy nie bardzo?
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

janosik1358
Napisałem teraz post w samym wątku o 3-mmc, chyba cię tam wspomniałem. Ale tu też napiszę. Po pierwsze koniecznie detoks chociaż 10 dni, to co ja napisałem o tym, że tak mojego znajomego porobiła 1x pills(100mg) to jest 100% prawda. Tak działa na świeżaka, sam byłem w szoku. Oczywiście najlepiej zrobić detoks 3-4 tygodnie i dopiero się bawić.

Co do dawkowania to dochodzę do wniosku, że nie warto więcej niż 2x pills, bo efekty euforycznie wcale się nie spotęgują, za to wjedzie mocne nabicie i nieogar.
Proponuję tak: 1.5x pills na początek, a po 45-60 minutach dorzucić 1x pills.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

GrzybeQ


Ze swojego doświadczenia powiem tak: 1,5 pillsa to ~ 150mg dla "świeżaka" w sam raz. Dla mnie pełnia doznań i efektów to 300/400mg 3/4 pillsy) . W moim pzrzypadku wpływ ma na to tolerancja... a odpoczynek od trzy i cztery cmc musiał być na poziomie miesiąca.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

Gargameli
No ale ja dochodzę do wniosku, że jak wrzucę z powodu tolerki 300-400 mg to część euforyczna się przebiję, ale za to duża dawka sprawi, że reszta działania będzie za mocna. Dla mnie pod 3-mmc konieczny detoks i odpuszczenie innych rzeczy. Na prawdę jak zobaczyłem znajomka po 1x pills to byłem w szoku jakie to jest mocne.

Status:
kolomolo88
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 67

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: kolomolo88 » 5 lata temu

Przy wyższej tolerce 2 pillsy są idealne :thumbup: Wtedy dopiero czuć co ten BTC potrafi :mrgreen:

Status:
powdermaster
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 5 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Przyjęta dawka: 150mg
Przerwa od ketonów; Conajmniej 1,5msc, brane jednorazowo bo nie podoba mi się faza po aktualnych

Trip raport; Byłem dość średnio nastawiony, ciężko było mi uwierzyć, że da się dostać coś czym można się aktualnie miło porobić a nie na zasadzie zombie-ketona(tak się czułem za każdym razem ostatnio gdy jakieś sorty mi się tarfiały czy to 3cmc, 4cmc, 3mec itd itp). Jednak po około 15min poczułem to "coś", wszystkie włosystaneły dęba a ja nie wiedziałem co właściwie nadchodzi, jest to uczucie tak ogromne i Boskie, że tak trudne do opisania jak po psychodelikach :E Około 30min później przyzwyczaiłem się do sytuacji, wszystko było ciekawe, miałem ochotę zrobić wszystko, myśli niesamowicie czyste i trzeźwe bez zamuły czy zdebilenia, skok motywacji i świetny odbiór muzyki, ale to naprawdę świetny. Pod każdy kawałek mogłem dobrać ruchy swojego ciała jakby były instrukcją. Po jakimś czasie nadszedł 10-20min ogar podobny do tych ketonów co działają 30min i tyle także trochę było mi smutno, ale jak się okazało była to przerwa w nadawaniu bo nagle znowu bum i jest pięknie :D (Ciekawe zjawisko to było że faza na chwilę ustała). Bawiłem się przednio i miałem genialny humor, myśli także są na tyle ciekawe że można wiele rzeczy przemyśleć a nie ruszac się do muzyki jak bezmózg. Pełna otwartość na ludzi, trochę serduszko do swojej lubej otworzyłem bardziej :roll: Dośc dużo piłem wody i chodziłem do ubikacji, dużo się ruszałem i chciałem grać ze wszystkimi i rozmawiać na każdy temat. Po około 1,5-2h czuć było już powolne opadanie i jednocześnie myślałem sobie jak bardzo jest to zajebisty odczynnik na aktualne czasy i jak łatwo w to się wjebać. Mimo wszystko dopilnowałem aby dorzutek nie było i ogólnie po 2,5h byłem już zmęczony fizycznie co dało się odczuć. Ogólnie spowolniona reakcja i troszkę wyższa temperatura, ale nic poza tym także naprawdę jeśli chodzi o skutki uboczne to są niskie co do takiej fazy(oczywiście jeśli nie bierze się ciągle i nie dorzuca). Jeszcze taka wazna sprawa, że w przypadku 3MMC dorzucanie nie działa jak to przyzywczaiły nas 3cmc/4cmc. Tutaj lepiej zarzucić raz a dobrze i też nie za dużo, faza jest naturalniejsza od analogów i dla niektórych lepsza i od mdma :) Co do różnic w porównaniu do mdmki to po tej trójce jesteś szczęśliwy z byle powodu a mdmka wymaga jednak nastawienia i sytuacji aby tak było.

Następny dzień to lekka ospałość, ale moim zdaniem jest ona bardzo niska, rano witaminy i dobre śniadanie i czuję się jak nowonarodzony. Czas na ocenę; Jest to najlepszy odczynnik euforyczny jaki aktualnie można u preda dostać i z całym sercem będę za tą trójką od dzisiaj :twisted: 10/10!

Status:
Wujekadolf
Blister
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 0

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Wujekadolf » 5 lata temu

Wysyłają to do **?

Wiadomość moderatora

nie zadajemy pytań o kraje wysyłki. Zadaj to pytanie do Vendora.

Status:
powdermaster
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 5 lata temu

Walkowane tysiac razy, wysil aie na tyle zeby przeczytac chociaz dwie strony opinii o sklepie to masz odpowiedz. Naprawde az tak trudno? To samo na stronie tam jest wszystko do cholery!

Status:
Luki
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 27

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Luki » 5 lata temu

Ocenilo juz 10 osob te tabsy ? Bo bede je testowal na dniach i tqk czy inaczej zarzuce opinie ale nie wiem czy sie spieszyc :)

Status:
Dymano
Szczur
Newbie
Posty: 31
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 6

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Dymano » 5 lata temu

Wrzuciłem na początek 150mg sniffem i po kilku min stwierdzam że tego mi trzeba było. Nie ogarniam ludzi którzy jarają się i wychwalają do granic sort od pseudo monstera bo przy tym sorcie to normalny odpad :D

Status:
Feter
Blister
Newbie
Posty: 6
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Feter » 5 lata temu

Paczka doszła w tydzień
3 odwazne osoby testowały
1 podanie oral pierwszy kontakt z tym typem substancji
Wjazd po okolo 30 min chcec rozmowy z kazdym zadawanie pytań gadka kiedy my to sie poznaliśmy (typowo po mce) cieplo zalewajce ciało bez lejacego sie potu
Źrenice w normie (sprawdzane latarka w zapalnice) trzmalo go kolo 2 h

2 typiarka z małym stażem podanie sniff
Wjazd szybki lezka poleciała (pewnie od mleka w proszku ) tak samo banan twarzy rozmowy na inne tematy mała chcica max 50 min trzymało oczy reaguja na światło

3 staż w M kach sniff i oral groch godny uwagi
Jezeli jest tam te 100 jest dobre jak ktos powiedzial na początki tak to 2 polecam (1 odrazu potem dorzuta =dluzej dziala) oczy lekko rozjebane u mnie tak tonjuz jest
PODSUMOWANIE ceny do jakosci
dobre 3mmc na pake nie ma co narzekać

Status:
Dymano
Szczur
Newbie
Posty: 31
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 6

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Dymano » 5 lata temu

Sory że post pod postem ale nie mogę edytować a z radosci wystawiłem opinie do 3mmc crystal w temacie o peletkach :D

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 608
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 225

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

No to czas na moją opinię.

Nazwa badanego produktu:
3-MMC (Bitcoin) 100mg Pellets

Źródło:
predator-rc

Tolerancja/Doświadczenie:
Chyba z każdego sklepu przerobione dostępne 4/3cmc i 3mmc.
Tolerancja na euforyki bardzo duża.
Czytając wcześniejsze opinie, specjalnie zrobiłem detox 14 dni(równe 2 tygodnie) pod tą substancję.

Dawkowanie:
Początkujący - 1 tabletka - 100mg
Doświadczeni - 2-2,5 tabletki 200mg-250mg
Weterani - 3 tabletki - 300mg
W moim przypadku poleciało 2 pomarańczowe tabletki.

Działanie(opis badania):
Po 4 dniach od wykonania przelewu przyleciał gołąb z ciekawymi pomarańczowymi cukierkami, które rozmiarem są znacznie większe niż typowe benzo z tego sklepu.
Starannie wykonane, posiadające przedziałke na dwie części, dzięki czemu nie ma problemu na odmierzenie dawki np: 150mg czy 250mg.
Zarzucone 2 pilsy, czyli 200mg na pełny żołądek, pierwsze odczuwalne efekty pojawiły się po 30 minutach, wjazd delikatny, subtelny i taki naturalny.
Pojawił się minimalny speed, milion ciekawych pomysłów na minutę, a nie jakieś głupoty wpadające do łba jak to bywa w przypadku cmc.
Odczuwalna przyjemność z robienie czegokolwiek, a jako że miałem do wykonania trochę pożytecznej roboty, która normalnie jest nudna, tak tutaj czerpałem z tego tą radość.
Ogólnie radość z życia i przyjemność z otaczającego świata utrzymująca się do dobrej godziny.
Po godzinie czasu od pierwszych efektów wszystko się kończy, lekka chęć na dorzucenie, w moim przypadku tylko lekka, ale już nie dorzucałem.

PLUSY:
-Naturalna faza, a nie jak przy cmc sztuczna lub czasami zwierzęca
-Ekonomiczność, jak za tą cenę dla mnie bomba
-Świetne na imprezę, posłuchanie muzyki, czerpanie przyjemności z wszystkiego co nas otacza i z wszystkiego co robimy.
-Brak tej fazy "kanapowej" jak to po 4cmc bywa.
-Nie widać przez osoby trzecie, że jesteś na bani
-Brak zwały
-Normalnie można pójść spać.

MINUSY:
-Jako tester wydaje mi się że lepszą opcją byłyby pilsy 3mmc po 200mg z możliwością przełamania na 100mg.
Bo tutaj po przełamaniu mamy 50mg które na szczura bez tolerancji nawet nie zadziała(no może na nielicznych tylko).

I w zasadzie to tyle, innych minusów nie doświadczyłem, więc przerzucam się z chlorów na 3mmc :)

Podsumowując śmiało mogę dać 10/10, substancja idealna pod mnie.


PS:Mam nadzieje że się załapałem ;)
Załączniki
PredatorRC.jpg
PredatorRC.jpg (219.42 KiB)
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 608
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 225

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

Jak tam badacie substancję, bo dawno nic nie było?
Ja już czekam na moje 20 gratisów za opis i fotkę :D
Jak paka doleci, to dam znać.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.