3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: predatorRC

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 608
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 225

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Jak tam badacie substancję, bo dawno nic nie było?
Ja już czekam na moje 20 gratisów za opis i fotkę :D
Jak paka doleci, to dam znać.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
Bezsennn
Narkotykacz
Newbie
Posty: 263
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 58

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Bezsennn » 5 lata temu

Ja miałem przyjemność w lutym testować sztuk 11 i muszę powiedzieć że robiły robotę:) ciekawa alternatywa na imprezę i np by z partyzanta w towarzystwie albo przy ukochanej doładować akumulatory:) dla bardziej doświadczonych lepiej wrzucić dwie odrazu i podsypać 150 mg 3 MMC

Dodano po 54 sekundach:
Niebawem znów przetestuje jako gratis za płatnośc w postaci BTC:)
Załączniki
IMG_20190214_220214.jpg
IMG_20190214_220214.jpg (430.68 KiB)

Status:
rafi008
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: rafi008 » 5 lata temu

*******? Dawno nie wchodziłem do cukierni i nie wiem jak to teraz z tym. :D

Wiadomość moderatora

proszę nie pisać!!!! nie rozmawiać o tym czy te środki są sprzedawane w innych krajach niż NL

Status:
ZyGmUnT111111
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 9

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: ZyGmUnT111111 » 5 lata temu

Witam towarzystwo. Mam dosyć radziecki pomysł. Potrzebuję rady bo pierwszy raz mam z tym stycznośc(dotychczas 3cmc i 4cmc).Co sądzicie o zarzucenia 2tabsów o 20.00 jak na następny dzień na 7 do pracy. Żadnych dorzutek. Sponiewiera? Jest sens? :E

Status:
kolomolo88
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 67

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: kolomolo88 » 5 lata temu

ZyGmUnT111111 pisze:
5 lata temu
Witam towarzystwo. Mam dosyć radziecki pomysł. Potrzebuję rady bo pierwszy raz mam z tym stycznośc(dotychczas 3cmc i 4cmc).Co sądzicie o zarzucenia 2tabsów o 20.00 jak na następny dzień na 7 do pracy. Żadnych dorzutek. Sponiewiera? Jest sens? :E
Dwie to normalna dawka. Odczekasz z 2h i zaśniesz normalnie

Status:
HellOnEarth
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 6

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: HellOnEarth » 5 lata temu

Testował to ktoś jednocześnie z Clonazolamem i/lub 1P-LSD?

Status:
mss5mdc
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 328

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 5 lata temu

Testowałem to 3-MMC BTC, które dostałęm w tygodniu. A więc tak, sort jest aktywny, nadający się tylko na oral, ponieważ 1 tabsa waży 250mg i chcąc wciągnąć sniff 100mg 3mmc musimy wciągnąć do nosa 250mg rozgniecionego prochu w kolorze żółtopomarańczowym. Ze względu na moją dość dużą tolerancję, do mojego testu przeznaczyłem na raz dwie i pół tabsy dopaszczowo, popite wodą. Po około 20 minutach zaczęło się wkręcać, a po około 25 min osiągnęło pełnię efektów, tzn eufo/speed i ogromne libido. Trzymało około półtora godziny i puściło. Zauważyłem, że w porównaniu do zwykłego 3-mmc nie zostaje żadna stymulacja po tym, ani nie odczułem jakichkolwiek zjazdów po dwóch dorzutkach w takiej samej ilości, czym byłem zaskoczony. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie ekonomiczność. Przez jedną nockę zjadłem łącznie 10 tych tabsów, których wartość odpowiadała około 4g 3-MMC w krysztale kupionych u Preda, których na pewno bym nie był w stanie przerobić przez jedną noc.
Podsumowując: dobre, aktywne, działa jak 3-mmc działać powinno, lecz bardzo nieekonomiczne jak dla mnie. Poniżej zamieszczam fotkę z wagą jednej tabsy 3-MMC BTC
Załączniki
3mmc btc.jpg
3mmc btc.jpg (100.29 KiB)
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
HellOnEarth
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 6

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: HellOnEarth » 5 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

3-MMC BTC zostało przeze mnie nabyte stricte w celu pobudzenia na moich ulubionych hardbassowych imprezach. Oczywiście przed skosztowaniem czegokolwiek przy ludziach należało przeprowadzić testy w laboratorium. Poniżej opisałem Wam jak to wyglądało w moim wypadku:



PRZEBIEG:


W trakcie pisania tego posta jestem po maratonie w laboratorium, więc moje odczucia mogą być opisane troszkę chaotycznie(sic!). 3-MMC BTC było pierwsze w kolejce i zostało przeze mnie testowane po około miesięcznym detoksie. Przed detoksem skosztowałem sobie co jakiś czas: MDMA, LSD, Clonazolam, futer, grzyby i zioło (wymieniam ze względu na możliwy wpływ na tolerancje). W moim wypadku zapodanie jednego BTC nie daje żadnego efektu. Gdy już wyczułem co się święci, lekko zawiedziony i zmęczony ze względu na późną porę i tylko dwie godziny snu stwierdziłem, że doładuję kolejne trzy. (4xBTC) W tym momencie zacząłem cokolwiek czuć, wejście było bardzo delikatne a sam efekt już powoli stawał się zadowalający. W tym momencie senność całkowicie odpuściła. Czekając odpowiedni odstęp czasowy zapodałem kolejne trzy. (7xBTC)Posłuchałem przez krótki czas muzyki a potem poczułem już efekt BTC. Jeżeli chodzi o odczucia fizyczne to wyczuwalne i na pewno widoczne było pobudzenie oraz chęć prowadzenia dialogu. Praktycznie półtorej godziny spędziłem na rozmowie, bardzo aktywnie w niej uczestniczyłem, nie miałem problemu ze znajdywaniem tematu, chętnie wyrażałem swoją opinię i sypałem żartami. Rozmowa pewnie trwała by dalej, ale byłem już tak pobudzony, że siedzenie w bezruchu było dla mnie niewygodne/męczące. Na początku stwierdziłem, że zostanę w domu i tutaj znajdę sobie zajęcie. Pierwsze przyszło do głowy, że poukładam książki na półce. W tym momencie dotarło do mnie, że mam lekką sieczkę w głowie i problemy ze skupieniem uwagi na jednej czynności co skończyło chaotycznym chodzeniem po laboratorium i próbą zrobienia czegokolwiek. Szybko zrezygnowałem z pomysłu robienia czegoś pożytecznego podczas badań, założyłem słuchawki, z których leciała ulubiona muzyka słyszana w trochę wyraźniejszy sposób, ale bez szału. Wziąłem psa i wyszedłem z nim na spacer. Utrzymywałem szybkie tempo, a podczas spaceru zaczęła się już bardzo intensywna praca szczęką i kręcenie dłońmi. Kolokwialnie mówiąc : nosiło mnie. Po spacerze czułem się jakby cukiereczki przestawały działać, więc zapodałem kolejne trzy (10xBTC). Euforia trwała o wiele krócej od zwykłego pobudzenia. Skończyło się w sumie na 10 szt. BTC jak u kolegi mss5mdc.

OPINIA:

Wbrew pozorom plusów jest dość sporo: bardzo łatwo kontrolować działanie ze względu na dawkowanie, jest w stanie szybko postawić na nogi przy czym nie będzie nas praktycznie w żaden sposób karało, euforia i pobudzenie wypada pozytywnie; przyznam, że przez chwile stan euforii i pobudzenia przypominał mi troszkę MDMA. Bez wątpienia zaletą jest pełna kontrola dzięki czemu możemy wyjść gdzie chcemy a ten kto nie miał styczności z tematem na pewno nic nie wychwyci.


Minusy niestety zbiegają się z plusami bo kontrolowanie niby jest jakąś zaletą, ale ilość cukierków jakie musimy zapodać to po prostu dramat. Moim zdaniem ilość potrzebna do uzyskania konkretnego efektu nie jest rekompensowana praktycznym brakiem zjazdów.


PODSUMOWANIE:

Biorąc pod uwagę jaką ilością muszę się poczęstować żeby być zadowolonym z efektu to jeszcze kilka razy spróbuję, ale mimo wszystko już wiem, że to nie dla mnie. Pomijając ekonomiczność, po prostu dla mnie brakuje tutaj mocy a sam czas działania też nie powala.

To oczywiście nie oznacza, że mamy styczność z nic nie wartym syfem bo IMO nada się:

1. Dla wszystkich, którzy będą mieli po raz pierwszy styczność z tematem.

2. Dla osób, które potrzebują się poratować w pracy, zrobić to dyskretnie i po kilku godzinach się nie męczyć w żaden sposób.

3. Dla tych, którzy potrzebują doładowania, nie narzekają na brak pieniędzy i chcą uniknąć ciężkiego zjazdu.

predatorRC a może by tak przeskok ze 100 na 200 mg?

Status:
mss5mdc
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 328

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 5 lata temu

Bardzo dobra recenzja HellOnEarth. Opisałeś chyba wszystkie zalety i wady tych pillsów 3MMC jakie i ja odczułem, lecz opisałem je w wielkim skrócie, porównując do Twojej recenzji. Za to wielki + do Rep. Popieram także to, że te pillsy powinny zawierać 200mg 3MMC a jeden pills nie powinien ważyć więcej niż 300mg.
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
Druger
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Druger » 5 lata temu

A jak to się ma do muzyki? Uwielbiam słuchać muzyki po MDMA... Czy po tym mogę się spodziewać podobnych wrażeń czy to nie to samo?

Status:
HellOnEarth
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 6

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: HellOnEarth » 5 lata temu

Druger

Tak jak wspominałem w moim poście delikatnie lepsze wrażenie występują, ale synestezji nie doświadczysz. IMO te pilsy nie mają podjazdu do MDMA, które jak wiemy działa cuda jeśli chodzi o odbiór muzyki.

Status:
london
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 67

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: london » 5 lata temu

HellOnEarth pisze:
5 lata temu
predatorRC a może by tak przeskok ze 100 na 200 mg?
Zdecydowanie sprzedawca powiniem podjąć decyzję o wprowadzeniu tabletek o większej zawartości 3-MMC. Przy aktualnym składzie, nawet osoba nie posiadająca tolerancji na 3-MMC może bez wahania zacząć od spróbowania 2 sztuk w ramach jednej dawki.

Status:
HellOnEarth
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 6

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: HellOnEarth » 5 lata temu

predatorRC

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to moja recka łapie się jeszcze na wygraną? :mrgreen:

Zdjęcie, którego wcześniej nie wstawiłem:
7FEEF643-8591-4BBD-9CA2-A4B19896E632.jpeg
7FEEF643-8591-4BBD-9CA2-A4B19896E632.jpeg (475.38 KiB)

Status:
Kubasek755
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 139

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Kubasek755 » 4 lata temu

Jako iz nigdy nie mialem stycznosci z 3mmc , nie wiem czego sie spodziewac. Wystarczy pol czy lepiej cala zjesc?
Nie należy wierzyć temu co tu pisze. Może jestem psychicznie chory? Albo może jestem poeta i pisze książke? Nie wierzcie mi.

Status:
ed1c
Ssak
Newbie
Posty: 44
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 6

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: ed1c » 4 lata temu

Kubasek755, 2-3 nawet, to raptem 100mg na tabsa

Status:
kej
Dopaminator
Awatar użytkownika
Serce Roju
Posty: 1204
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 535

3-MMC (BITCOIN) 100mg PELLETS Predator-rc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: kej » 4 lata temu

generalnie to polecam nie polykac piksa, tylko wziac kieliszek, wlac z 30ml wody, poczekac 2min, zamieszac, i ten zolty wywar lyknac niczym wika porzadnej finlandii :D z ta rozinca ze ten wywar polem popic bo slono-gorzki smak :D
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem