3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Grupa substancji o działaniu głównie euforycznym jak: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Po badaniach z 3-mmc Pills BTC (100mg) stwierdzam, że 3-mmc to jest dziwna substancja, a raczej inaczej niż chlory. W przypadku tych drugich zwiększając dawkę osiągamy mocniejsze efekty. W przypadku 3-mmc dochodzę do wniosku, że więcej nie znaczy mocniej, a czasem gorzej. Wcale nie zwiększa się euforia, a włącza się niepotrzebny nieogar.
Myślę, że w przypadku tych pillsów warto zaczynać max od 1.5x dawki(150mg). Są na prawdę bardo dobre. A dorzucać wcale nie więcej tylko 1x po na przykład godzinie. Zwiększenie dawki wcale nie powoduję jakiegoś mocniejszego wejścia tylko, mniejsza dawka w zupełności wystarczy.

Może Wizzair nam rozwiążę tą zagadką dlaczego tak jest w przypadku 3-mmc, a może to są tylko moje odczucia.

UWAGA! A tutaj mix 3-mmc dla zaawansowanych badaczy, ale na prawdę warto!

Nie jest do końca mix, a raczej duet. Na początek wrzucamy 1.5x 3-mmc BTC pills (150mg), jak chcemy żeby faza z 3-mmc dłużej działała to dorzucamy, ale tylko 1x po ok 1h. Ale jak chcemy przejść do dania głównego to nie dorzucamy, tylko po ok 75-90 min od wejścia jak już efekty działania będą wyraźnie słabnąć wrzucamy BOMBĘ z 4-cmc BC Limited 300 mg. W tym momencie odlatujemy rakietą w kosmos :)

Polecam. Pierwszy polski kosmonauta :thumbup:

PS. A co najlepsze, nie dość żę ten duet niesamowicie potęguję odczucia z 4-cmc, to w dodatku na drugi dzień i jeszcze dzień występuję po nim przyjemny after-glow, i downreguluje??? nam receptory i czujemy się bardzo fajnie pomimo niby wypłukania z neuroprzekaźników. Zauważam po tym miksie przyjemne działania kilka dni po, jak w przypadku LSD gdzie nas nastraja pozytywnie na cały tydzień.

mss5mdc
Gandalf
Gargameli
Pathology1920
janosik1358
Anna Popek
maleums

Status:
maleums
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 154

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: maleums » 5 lata temu

GrzybeQ after-glow i jak się czujesz to na 100% albo higiena brania albo małe dawki chlorów. Niestety, chlory robią dużo większego doła dzień po. Czemu, nie wiem, ale największym plusem który zdecydował o MEGA boomie na mefedron był względny brak styrania na następny dzień, nawet przy dość długich testach. Ogólnie czysty mefedron był względnie mało szkodliwy jako taki (w porównaniu do innych dragów) - główny problem to przedawkowania, ale przedawkować można wszystko, i uzależnienie psychiczne powodujące, że z brania raz na 3 tygodnie robiło się raz na 2, a potem raz na tydzień, a potem co drugi dzień - stąd metoda na kalendarzyk jest standardem "responsible use".
I'm going slightly mad

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

maleums
Powiem ci tak. Za doła i zwałę odpowiadają wg. zanieczyszczenia jak i podawanie substancji sniffem. A dlaczego tak myślę? Bo badałem ostatnio 4-cmc BC Limited i wrzucałem mega-bomby po 350-500 mg. Jest to bez wątpienia najmocniejsze 4-cmc teraz na rynku. Wjazd jest po tym taki, że ci rzeczywiście klatkuje obraz(ja tego nigdy wcześniej nie doświadczyłem), szczęka zaczyna się trząść a żeby zgrzytać! Takie jest pierdyknięcie. I co? Oczywiście zasnąć po takim badaniu ciężko bo się wypłukałem z potasu i sodu, ale jakieś tam dwie godziny może były. I już na wieczór nastrój praktycznie wrócił do normalnego, a następny dzień bez objawów.
Jak badałem przez ostatnie 3 miesiące 3-Mikro to zwała masakra, ale najgorsze są zniszczenia śluzówki. Po prostu strasznie uszkadza śluzówkę i tkanki przez co organizm zużywa masę zasobów na naprawy przez co żeby się odkręcić po takim badaniu potrzeba kilka dni. Najlepiej że ludzie nie czują tego "wypalania" bo maskuję im euforia. Jeśli mam porównać wrzuty oral 3-mmc czy 4-cmc BC z badaniami 3-cmc sniffem to praktycznie w tym pierwszy wypadku ciężką mówić o jakiejkolwiek zwale. Oczywiście pamiętamy też, do euforyków maksymalnie 3 drinki albo 3 piwka, nie więcej.

Status:
Krysztalkova
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 85
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 25

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: Krysztalkova » 5 lata temu

Zgadzam się, że 3mmc jest ketonem specyficznym. Na moje jest bardziej pluszową wersją mefedronu, bardziej "ludzką".

No i zdecydowanie najbardziej rzuca się na libido. To jest substancja od seksu ;)
High life, kryształowi bracia i siostry :E !

Status:
NuRoFeN
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: NuRoFeN » 5 lata temu

Niegdys na ogla***** kazdy blokowy vendor chwalil sie swym 3mmc, byl to wowczas syf w porownaniu z tym co mozna bylo dostac poprzez WEBsite, ale i tak byl w znacznym przypadku "lepsiejszy" niż obecny asortyment niejednego net.barona mefedronu...

Status:
Bezsennn
Narkotykacz
Newbie
Posty: 263
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 58

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: Bezsennn » 5 lata temu

GrzybeQ
Zgodzę się ze 3cmc mikro strasznie niszczy nos

Status:
maver
Blister
Newbie
Posty: 3
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: maver » 5 lata temu

Koleżanki i koledzy, jak wygląda sprawa z mixowaniem 3mmc i 3cmc? Sprawa wygląda następująco: mam 3mmc i 3cmc od nowego vendora, ostatnie przygody z 3cmc nie dawały pożądaynch rezultatów. Chciałbym zacząć od 3cmc jako, że tę substancję znam. Czy jeśli nie będzie rokowało (zazwyczaj pierwszy sniff daje odpowiedź) można jeszcze spróbować z 3mmc na tej samej sesji, czy już dać sobie spokój? A może odwrócić kolejność? Pożądany efekt to euforia+libido. Ostatnie doświadczenia to cukierki jakieś 1 tyg. temu, wcześniej 3 miesiące przerwy.

Status:
Kokaspaniel
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Akokalipsa
Posty: 222
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 75

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: Kokaspaniel » 5 lata temu

Ostatnio robiłem drugie podejście do 3mmc, jako że przy pierwszym podejściu byłem zawiedziony działaniem substancji, postanowiłem dać jej drugą szansę. Tym razem od innego V, badana ilość 10g

Po pierwsze, nie oszukujmy się substancja nie ma nic wspólnego z 4mmc jeżeli chodzi o działanie.
Najbliżej w działaniu przypomina 3cmc, jednak działanie w porównaniu z 3cmc wydaję się jakby czegoś jednak brakowało w 3mmc (moim zdaniem 3cmc uwalnia więcej DOP, 3mmc NOR)

Badając obie substancje, 3mmc i 3cmc wyczuwalne jest uzupełnianie się.
Badając obie substancje, 3mmc i 4cmc wyczuwalna jest zmiana fazy w zależności której substancji jest więcej.

Na plus 3mmc przemawia że nie niszczy nosa i że można lecieć w długim ciągu.
Co do libido to moim zdaniem 3cmc wypada lepiej w tym porównaniu.
W badaniach nie biorą udziału zwierzęta!
Not tested on animals!

Status:
maly19robert
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 133
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 23

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: maly19robert » 4 lata temu

Jezeli cos to najpierwmaver, jezeli cos to najpierw 3mmc potem 3cmc. 3cmc wypierdziela receprory bardzo i po nim 3mmc nie powinno Cie raczej nawet posmyrac. Jednak nie widze sensu laczenia tych 2substancji jezeli masz dobre i legitne 3m to powieniec nyc z niego zadowolony. Zalezy tez kto co lubi.

Dodano po 2 minutach 58 sekundach:
Kokaspaniel, jezeli juz cos to 3cmc moze troszeczke przypominac 3mmc
W dzisiejszych czasach ciezko o legitne 3mmc.
Jednak przy 3mmc nie pa tego mocnego dopaminowego pierdolniecia. Pojawia sie za to magiczna euforia( tak magiczna doslownie, wiadomo ze podanie oral) i niezly rush i ekstra libido. Pisze tu o tych na prawde legitnych 3mmc.

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 4 lata temu

maly19robert pisze:
4 lata temu
wiadomo
Sacreble! Skad to wiadomo?

Status:
maly19robert
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 133
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 23

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: maly19robert » 4 lata temu

Euforyki winno sie zazywac oralnie. Wtedy pokazuja swoj prawdziwy potencjal:)

Status:
purecocaine
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Samiec ALFA-PVP
Posty: 799
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 276

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: purecocaine » 4 lata temu

maly19robert, Raczej coś co działa na serotonine. Ja np. wole 3cmc sniff za piękny wjazd

Status:
maly19robert
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 133
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 23

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: maly19robert » 4 lata temu

maaatrix, mozna te sniffowac. Jednak po oralu nastepuje piekna magia:) co do 3cmc dla mnie tez tylko sniff oral kiepski albo w ogole na mnie nie dzialam zalezalo od tematu. Btw
Dla mnie te wszystkie chlory to jeden wielki syf szczerze. Wiadomo sa gusta i gusciki :)
Jeden lubi pluszowatosc i mega euforie a inni rush i zcpanie

Status:
Kokaspaniel
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Akokalipsa
Posty: 222
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 75

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: Kokaspaniel » 4 lata temu

maly19robert pisze:
4 lata temu
Euforyki winno sie zazywac oralnie. Wtedy pokazuja swoj prawdziwy potencjal:)
ba oralnie, per IV wtedy ukazują ci nawet Jezusa :mrgreen:
W badaniach nie biorą udziału zwierzęta!
Not tested on animals!

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: aras » 4 lata temu

Kokaspaniel pisze:
4 lata temu
per IV wtedy ukazują ci nawet Jezusa
Ba, per rectum ukaza Ci banie u Cygana... :E
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
maly19robert
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 133
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 23

3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon

Nieprzeczytany post autor: maly19robert » 4 lata temu

Per oculus to sie juz nic nie okarze :D