3cmc vs 3mmc

Pytania i odpowiedzi związane z research chemicals.
Status:
Eluwina1
Dyletant
Newbie
Autor tematu
Posty: 2
Rejestracja: 8 mies. temu
Reputacja: 1

3cmc vs 3mmc

Nieprzeczytany post autor: Eluwina1 » 4 mies. temu

Witam stoję przed poważnym znakiem zapytania, czy jeśli zawsze waliłem 3cmc to czy nie zawiodę się na 3mmc lubię to wyjebanie po chlorze normalnie da radę przywalić w pracy i ogarniać a słyszałem że 3mmc bardziej przypomina mdma a ja nie za bardzo lubie się "rozpływać". Jak myślicie warto to brać?

Status:
Graves
Sniffiarz
Newbie
Posty: 100
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 14

3cmc vs 3mmc

Nieprzeczytany post autor: Graves » 4 mies. temu

Warto spróbować. Do MDMA bym nie porównywał, ale fakt jest to kanapowy euforyczny keton a nie jakiś speedowy wypierdalacz.

Status:
enricho95
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: 5 mies. temu
Reputacja: 44

3cmc vs 3mmc

Nieprzeczytany post autor: enricho95 » 4 mies. temu

Eluwina1, Do MDMA to raczej 4cmc niz 3mmc, czy się nie zawiedziesz po cmc to zależy, czego oczekujesz.
3mmc bardziej euforycznie działa, fakt jednak do takiej kanapówki jak mdma czy 4cmc to mu bardzo ale to bardzo daleko.
Bliżej mu w zasadzie do 3cmc niż mdma/4cmc, różnica jednak jest, chociażby przez to, że mmc pozbawione jest chloru i mniej po nosie pali, samo to palenie w moim przypadku działa dość pobudzająco.
I też pytanie o droge aplikacji, bo oralnie ketony jakoś bardziej euforycznie działają niż przyjęte sniffem.
Po sniffie 3mmc nigdy się nie rozpływałem, normalnie w robo ogarniałem.
Polecam sprawdzić samemu.

Status:
VVVV000
Ssak
Newbie
Posty: 45
Rejestracja: 4 mies. temu
Reputacja: 1

3cmc vs 3mmc

Nieprzeczytany post autor: VVVV000 » 4 mies. temu

3-MMC is one of one of the best substances ever.

Status:
Acolit3
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 5 mies. temu
Reputacja: 8

3cmc vs 3mmc

Nieprzeczytany post autor: Acolit3 » 4 mies. temu

VVVV000, +1 ale to zależy, bo z czasem tolerancja na 3mmc rośnie na tyle, że obowiązkiem jest się z czasem przerzucić na 3cmc ze względu na speedujące właściwości, lub na 4cmc ze względu na euforyczne właściwości.
Chyba, że się nie nadużywa to spoko. :thumbup:

Status:
dxmowiec
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 205
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 87

3cmc vs 3mmc

Nieprzeczytany post autor: dxmowiec » 4 mies. temu

Eluwina1 pisze:
4 mies. temu
Witam stoję przed poważnym znakiem zapytania, czy jeśli zawsze waliłem 3cmc to czy nie zawiodę się na 3mmc lubię to wyjebanie po chlorze normalnie da radę przywalić w pracy i ogarniać a słyszałem że 3mmc bardziej przypomina mdma a ja nie za bardzo lubie się "rozpływać". Jak myślicie warto to brać?
Otóż różnica jest następująca.

3-CMC to jest jednak 3-CMC, przy trójkach sniffowanie było zawsze najbardziej przyjemne.-
Po 3-CMC góruje ten błogi stabilny speed że nie rzuca na prawo, nie wykręca mordy itp. , przy najlepszej jakości zwykle szacuje się speed 70/30 eufo, ale to co charakteryzuje właśnie trójkę to to że przeważa zawsze speed i nie idzie usiedzieć na dupie :E

3-MMC z kolei, jest 2 najlepszym materiałem lecz wadą jest mała mikrokrystalizacja po skruszeniu a sniffowanie nie daje takiej przyjemności 3-cmc, ponadto 3-mmc wykazuje dużo silniejsze działanie podrażające śluzówkę i mniejszą wchłajalnością. Wykazuje działanie bardziej euforyczne, przy oralu eufo znacznie przeważa i faktycznie efekt lekkiego pływania, rozmazania w gałach jest, przy sniffie powiedział bym że jest równowaga 50/50, aczkolwiek ja osobiście preferuję wyższy speed/energie.

Sam przetestuj i zobacz, ja zdecydowanie leciał bym tylko na 3-CMC gdyby kinol był sprawny, poza tym 3-MMC trzeba więcej przykurwić żeby czuć cały potencjał, na oral dużo tego idzie co jest mało opłacalne.
Moje wypowiedzi, raporty, posty nie są prawdziwe a jedynie wytworami wyobraźni. Zaś udostępniane przeze mnie zdjęcia, nie są mojego autorstwa ! :smoke: .

Status:
euphoriah
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 25
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 3

3cmc vs 3mmc

Nieprzeczytany post autor: euphoriah » 4 mies. temu

Eluwina1 pisze:
4 mies. temu
Witam stoję przed poważnym znakiem zapytania, czy jeśli zawsze waliłem 3cmc to czy nie zawiodę się na 3mmc lubię to wyjebanie po chlorze normalnie da radę przywalić w pracy i ogarniać a słyszałem że 3mmc bardziej przypomina mdma a ja nie za bardzo lubie się "rozpływać". Jak myślicie warto to brać?
3-mmc, jeśli jest PRAWDZIWE, daje BARDZO mocną euforię, rozpływanie się, bardzo silne libido, długie działanie. Tylko ze świecą szukać teraz prawdziwego 3-MMC moim zdaniem. Chętnie dowiem się, jeśli ktoś wie.

Należy pamiętać, że 3-MMC, to METAfedron. I faktycznie tutaj nazwa nie jest na wyrost. Oba związki bardzo euforyczne i pod pewnym względami to oczywiście król 4-MMC był najbardziej eufo, ale pod pewnymi względami 3-MMC. Różnica też jest między nimi taka, że mef był po prostu eufo-speedo-empatogenny, a w 3-mmc jest pewien element psychodeliczności, zwłaszcza po wielu godzinach dorzucania.

Z tego, co piszesz, 3-MMC nie jest dla Ciebie interesującą opcją.

Status:
mirono
Sniffiarz
Newbie
Posty: 91
Rejestracja: 5 mies. temu
Reputacja: 4

3cmc vs 3mmc

Nieprzeczytany post autor: mirono » 4 mies. temu

W przypadku cmc i mmc akurat ważna też jest droga aplikacji, sniff np bardziej dopaminowo działa niż oral, któremu bliżej raczej do sero.