Bitomat

Wszystko co związane z kryptowalutami.
Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Dzesi Pinkman
Posty: 701
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 509

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Dzesi Pinkman » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

jollo49 pisze:
3 lata temu
FlyingAtom
Zobacz sobie cennik na stronie - u nich wcześniej było 5% + 10 zł za banknot włożony do bitomatu, a teraz 100zł niezależnie od wpłaty na "dzień dobry" + jakieś % od kwoty, także zakończyłem z nimi współpracę.
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.

Status:
jollo49
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 52

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: jollo49 » 3 lata temu

Dzesi Pinkman, No niestety - temat znam aż za dobrze. Chyba nawet jak ostatnio sprawdzałem ich cennik to zauważyłem, że to 100 zł niezależnie od wpłaty, obniżyli do 90 zł (więc to jedyna dobra informacja:)
Tanio nie jest, ale jakie mamy alternatywy ?

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 750
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 339

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: beeniepatu » 3 lata temu

Dzesi Pinkman, dokladnie tak jest. Nie karmcie ich wasza kasa. Przelewajcie z portfeli. Wiadomo, ze bitomat gwarantuje bardzo duza anonimowosc ale sa sposoby, na anonimowosc na portfelach czy gieldach tez. A nawet jak ktos sie boi sledzenia tranksakcji, to dopoki nie jest juz na celowniku sluzb zamawiajac non stop prawdziwie hurtowe ilosci, to srodki uzyte by przestepstwo udowodnic, w 99% przypadkow przewyzszaja szkodliwosc spoleczna czynu. I nikt nie zadaje sobie trudu sprawdzania transakcji po przelewach, a co dopiero krypto. Przelewy sa przejebane bo jak wpada baza V to zabezpieczany jest rachunek V i nastepuje wylapywanie transakcji. Z racji sposobu autoryzacji transakcji, mozna bezposrednio wlascicielowi rachunku zarzucic dokonanie transakcji. Przy krypto tak nie ma. Nawet jak ktos ustali czyj jest portfel, z ktorego przyszly srodki, to nie jest w zadnym wypadku w stanie udowodnic, ze to wlasciciel portfela je wyslal. Bo jak w banku wlasciciel w pelni odpowiada za transakcje na rachunku (jesli stosownie autoryzowane) to na portfelu nie ma takiej odpowiedzialnosci.
W banku jak udostepnisz pin zlodziejowi to w pelni odpowiadasz za wyplacenie srodkow. Bo nie wolno udostepniac. A w krypto tego nie ma
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
jollo49
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 52

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: jollo49 » 3 lata temu

Bitomat można używać też tylko do zasilania swojego portfela (a dopiero później ze swojego portfela przelewać na portfel V) - im więcej wpłacamy jednorazowo, tym % opłat i prowizji jest niższy, ale to już kwestia każdego z osobna, czy ktoś chce kupić od razu BTC np. za kilka tys zł... Bo kupowanie BTC w bitomacie za kilkaset zł, to faktycznie mija się z celem...

Status:
DMX
Sniffiarz
Newbie
Posty: 98
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: DMX » 3 lata temu

jollo49, nie zapomniałeś o wypraniu tych BTC a potem konwersji do XMR?

Status:
jollo49
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 52

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: jollo49 » 3 lata temu

DMX, Ja BTC nie piorę, ja je od razu przejadam ;) Wogóle wie ktoś, czy jest jakaś granica kwotowa, od której bitomaty wymagają weryfikacji podczas zakupu BTC ?

Status:
DMX
Sniffiarz
Newbie
Posty: 98
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: DMX » 3 lata temu

jollo49, no to źle robisz bo zostawiasz ślady w blockchain.

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 750
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 339

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: beeniepatu » 3 lata temu

jollo49, 15tys EUR
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Rexel
Szczur
Newbie
Posty: 18
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 4

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Rexel » 3 lata temu

beeniepatu, zapytam bezpośrednio Ciebie bo zapewne będziesz znał odp 😉
Chcę użyć bitomatu do wpłaty krypto bezpośrednio na portfel V.
Z tego co czytam, nie jestem w stanie przewidzieć jaka będzie prowizja/fee (chociaż do końca nie wiem czy to jest to samo)?
Kluczowe pytanie jest stosunkowo proste.. Jak mam ogarnąć ile kasy włożyć żeby V dostał tyle ile chce? 😜 Wolałabym żeby nie okazało się że wpłaciłam za mało.
Z góry dziękuję za wskazówki :)

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 750
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 339

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: beeniepatu » 3 lata temu

Vidoma,zasadniczo na bitomacie widac ile BTC wplynie na portfel (wyswietlana kwota moze byc w mBTC). Trzeba patrzec ile zaplacisz oplaty, bo prowizja jest juz wliczona w kurs BTC stosownego bitomatu. Wplacasz wiec dotad, kiedy zobaczysz, ze kwota BTC odpowiada kwocie jaka masz wplacic lub jest z gorka. Jak wplacasz z gorka, to najprawdopodobniej konieczne bedzie ksiegowanie reczne przez V.
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Rexel
Szczur
Newbie
Posty: 18
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 4

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Rexel » 3 lata temu

beeniepatu, dzięki za odpowiedź, transfer ogarnięty✌️
Nie wiem czy w moim bitomacie nie działał czytnik QR czy ja jestem jednak nievidoma, bo za uja nie udało mi sie zeskanować kodu tylko wpisywałam ręcznie 🤷‍♀️

Status:
Dawidx
Szczur
Newbie
Posty: 20
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Dawidx » 3 lata temu

Witam,moge sie "podkleić"do tematu,ktos ma info czemu bitomaty shitcoins nie pracuja?sprawdzane w dwoch miastach

Status:
Tyr669
Ssak
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 53

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Tyr669 » 3 lata temu

Dawidx, Dziś rano działał robiłem wpłatę

Status:
Dawidx
Szczur
Newbie
Posty: 20
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Dawidx » 3 lata temu

Tyr669, przez automat shitcoins czy flyingatom?shitcoinsy na razie nie beda działać w calej polsce!z flying atom robilem dzis opłata 50 zł fee +4 procent prowizji od tranzakcji

Status:
kulka
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 245

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: kulka » 2 lata temu

Uważajcie teraz na bitomaty bo od 22.06 mają problemy techniczne i nie działa infolinia i pomoc techniczna. Sam mam problem bo bitomat połknął mi kilka stów i teraz czekam na rozpatrzenie reklamacji. Radzę wybrać inną drogę do wpłat.

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Dzesi Pinkman
Posty: 701
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 509

Bitomat

Nieprzeczytany post autor: Dzesi Pinkman » 2 lata temu

kulka pisze:
2 lata temu
Uważajcie teraz na bitomaty bo od 22.06 mają problemy techniczne i nie działa infolinia i pomoc techniczna. Sam mam problem bo bitomat połknął mi kilka stów i teraz czekam na rozpatrzenie reklamacji. Radzę wybrać inną drogę do wpłat.
Konkretnie jaką sieć bitomatów masz na myśli ?
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.