Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: BOLCHEMIST_EU

Status:
dzony
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 34

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: dzony » 2 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Czy można zamawiać na pickup point DPD ? Jeśli tak to jak
Bo nie widzę opcji zmiany przewoznika w podczas zamawiania.
Jeśli pomogłem zostaw lajka 8-)

Status:
SoulReaver
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 53
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 12

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: SoulReaver » 2 lata temu

BOLCHEMIST_COM pisze:
2 lata temu
SoulReaver pisze:
2 lata temu
BOLCHEMIST_COM, Siema . Czy wysyłacie na maila jakieś potwierdzenie że płatność została zaakceptowana i zamówienie jest w trakcie realizacji ? Wspominaliście na stronie że macie problemy i że osoby które zamówiły za +200e mają się odezwać na maila . Co z osobami które zamówiły za mniejszą kwotę? Minęło już kilka dni i fajnie by było chociaż wiedzieć czy płatność została zaakceptowana i że robicie coś w tym kierunku . Pozdro.
Hej,
Zacznijmy od tego że co do Twojego zamówienia odpisaliśmy obszernie na session, więc tutaj tylko wyprostujemy że źle zrozumiałeś informację na stronie.
Chodziło o to że jak ktoś chce złożyć zamówienie powyżej 200e to mógł to zrobić przez maila (zanim usunęliśmy awarię).
A nie o to że odpisujemy tylko ludziom którzy złożyli zamówienie powyżej 200e :)
Problem polegał na tym że właśnie zamówień nie dało się opłacić dla tego podjęliśmy decyzję że możemy manualnie to robić dla zamówień powyżej 200e.
Pzdr

Jednocześnie przypominamy że wszystko już działa, i jak zawsze nie mamy żadnego minimalnego progu zamówienia.

Mój błąd wynikający z niewiedzy. Wszystko już wyjaśnione. Pozdro.

Status:
razdwa
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 28

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: razdwa » 2 lata temu

Paka doszła w 4 dni od momentu opłacenia, pakowanie 10/10, do tego gratis w postaci 3cmc który mnie niezmiernie uradował, bo nie brałem ketonów chyba z 2 lata, a miałem ostatnio ochotę na małego szczurka :D Polecam vendora

Status:
ZbitaLufaJWH
Narkotykacz
Awatar użytkownika
ZbitaLufaJWH
Posty: 360
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 103

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: ZbitaLufaJWH » 2 lata temu

Wayatek6 pisze:
2 lata temu
jak tam wypadł Red Smoke v2?
Nie pobierałem jeszcze. Matki boskiej pieniężnej za kilka dni i pewnie się skuszę.

Status:
Jaras
Sniffiarz
Newbie
Posty: 93
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 27

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Jaras » 2 lata temu

Paczka znów ekspresowo po opłaceniu zero komplikacji kontakt wzorowy dodatkowo bonus w postaci 3-cmc polecam V. Konkretny

Status:
Wayatek6
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 84

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Wayatek6 » 2 lata temu

Nie jeden V powinien brać tu przykład bo kontakt jest teraz, zaraz, już jak z ziomblem na whatsappie :)

Status:
yakubu86
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 474
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 77

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: yakubu86 » 2 lata temu

NOWE PIXY u Bolka 😎 ktos pobiera odrazu? Ktoś zna działanie może? Na 3MMC więc chyba nie różnią się wiele od Double Trouble :eh:

Status:
yakubu86
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 474
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 77

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: yakubu86 » 2 lata temu

Musze pochwalić Bolchemist :clap: na początku tygodnia złożyłem zamówienie i dziś już mam. Bardzo szybko zleciało to co chciałem. Tak trzymać :thumbup: na pewno bede pobierał w przyszłości bo nie ma lipy. Ciekawi mnie MAX te 5-MAPB co pojawiło się w ofercie :mrgreen:

Status:
SoulReaver
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 53
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 12

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: SoulReaver » 2 lata temu

Ogólnie sklep oceniam na 10/10 . butinaca koloru żółtego robiona 1:12 (po przeczytaniu wielu wątków jakie to słabe nie są teraz kana albo nieaktywne) przy dwu letniej przerwie od kanna ale wielu latach maczania jak i jarania samego prochu . MOC? DZIAŁANIE? trudno mi powiedzieć bo budziłem się z dzidą w ręku xD. Więc odcinka. Najpierw poszła kontrolna dzida 50/50 z tyxem i było raczej średnio . Trójeczka na + takie spoko żeby sobie wyjść gdzieś bez przypału albo coś porobić nie zwracając na siebie uwagi że jest się wykręconym ćpunem xD .

Status:
Serd
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 141
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 16

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Serd » 2 lata temu

5-MAPB to zamiennik MDMA z mniejszą neurotoksycznością i mniejszym wystrzeleniem.
Doskonały choć drogi odczynnik.

Jak ktoś zamówi to droga podania powinna być tylko oral ,najlepiej załadować w kapsułce(80mg) i cieszyć się mega euforią i empatią.

Status:
malik5555
Szczur
Newbie
Posty: 16
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 1

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: malik5555 » 2 lata temu

Serd pisze:
2 lata temu
5-MAPB to zamiennik MDMA z mniejszą neurotoksycznością i mniejszym wystrzeleniem.
Doskonały choć drogi odczynnik.

Jak ktoś zamówi to droga podania powinna być tylko oral ,najlepiej załadować w kapsułce(80mg) i cieszyć się mega euforią i empatią.
Dobry temat? Iel tego brać dla jednej osoby na jedną noc? Sztuka wystarczy czy celować w dwie? Jakie dawkowanie? Jak libido i euforia? Napisz coś więcej :)

Status:
Serd
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 141
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 16

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Serd » 2 lata temu

malik5555 pisze:
2 lata temu
Serd pisze:
2 lata temu
5-MAPB to zamiennik MDMA z mniejszą neurotoksycznością i mniejszym wystrzeleniem.
Doskonały choć drogi odczynnik.

Jak ktoś zamówi to droga podania powinna być tylko oral ,najlepiej załadować w kapsułce(80mg) i cieszyć się mega euforią i empatią.
Dobry temat? Iel tego brać dla jednej osoby na jedną noc? Sztuka wystarczy czy celować w dwie? Jakie dawkowanie? Jak libido i euforia? Napisz coś więcej :)
Hmm ,mogę być nieobiektywny bo brałem to kilka lat temu i nie wiem jak obecne sorty. Ale multum informacji znajdziesz wstukując w wyszukiwarce "5-MAPB reddit" tam chłopaki bardzo chwalą i często mówią że jest lepsze niż klasyczne MDMA.
Ciężko naprawdę znaleźć złą opinię o tym czynniku
1g na początek wystarczy ,dawkowanie to zależy od mocy jaką chcesz
lekko - 40-80 mg
srednio 80-140
mocno 140-200
mniej wiecej ,oczywiscie wszystko wrzucane oralnie. I jest to benzofuran więc w odróżnieniu od beta ketonów lepiej nie dorzucać zbyt często i dużo.
Na jedną noc i jedną osboę to spokojnie wystarczy. Jak Ci się spodoba to weź więcej ,odczynnik warty grzechu
a znając bolka to pewnie ma bardzo dobry sort.

Status:
konras123
Sniffiarz
Newbie
Posty: 117
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 7

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: konras123 » 2 lata temu

Kontakt ze sklepem 10na 10 wysyłka to samo jeżeli chodzi o canna adb-butinaca była dobra jak na te czasy choć 4F-ABINACA zawiodłem się 40 euro plus wysyłka i buctiny 420zl porażka totalna zero efektu kasę powinni zwrócić itd widzę że nadal na stanie w sklepie i tak biedni ludzie na minę będą się ładować nie polecam kasa w błoto zawiodłem się a miał być dobry 0efektu pozdrawiam

Status:
Wayatek6
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 84

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Wayatek6 » 2 lata temu

Mam takie wrażenie że BOLCHEMIST_COM, przechodzi przez jakieś problemy. Najpierw problemy ze stroną, teraz nie aktywne sorty które nadal widnieją w ofercie, no i do tego brak kontaktu z V.

Status:
Jaras
Sniffiarz
Newbie
Posty: 93
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 27

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Jaras » 2 lata temu

4F-ABINACA nie aktywne wcale zero nie warte uwagi nawet i kolejne wjebane siano w błoto czekam na coś innego aż pojawi się w ofercie może BOLCHEMIST_COM, wrócicie do tej Adb bo przynajmniej coś robiło
A tu siano wyrzuca się w błoto :thumbdown: :smoke:

Status:
yakubu86
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 474
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 77

Bolchemist.eu - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: yakubu86 » 2 lata temu

Zamówiłem 5-MAPB. W pyte drogie to. Mam nadzieje że odpowiednio poczesze. Tylko jeszcze nie wiem czy odkurzyć to nosem czy zbombardować organizm bombkami. Ale to se jeszcze poczytam 8-) Ktoś wgl ma jakiekolwiek doświadczenia z tą niby świetną substancją??? :eh: