Clonazolam - clonitrazolam

Grupa leków o działaniu przeciwlękowym, uspokajającym, nasennym, przeciwdrgawkowym, miorelaksacyjnym i amnestycznym.
Status:
chelski
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 42

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: chelski » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Właśnie w tym rzecz że wcześniej przez głupotę i lenistwo gdzieś miałem dawkowanie tego i sporo ryzykowałem, ale to inna historia. Tym razem sięgnąłem po to benzo właściwie tylko jako zabezpieczenie do zabawy z MF PVP, podobno naprawdę mocna ta alfa a też wiadomo jak to z nimi bywa hehe. Także tym razem będzie robiony roztwór clona w alkoholu i ostrożne dawkowanie, celuję w dawkę 0,25 mg.

Status:
Rextee
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 10

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Rextee » 3 lata temu

Jaka roznica pomiedzy benzo rc a normalnymi benzo, teoretycznie mam opcje na dostanie recepty na np hydroksyzyne. I pytanie brzmi czy taki clon zda robote na zasniecie po braniu cos z 3cmc,4cmc,3mmc albo hexen, lub w przypadku kiedy mam problem zeby zasnac zarzucic tabletke lub pol i pojsc spac, czy moze taka hydroksyzyna bedzie lepsza. Nie chodzi mi co bedzie skuteczniejsze a co bezpieczniejsze.

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
Awatar użytkownika
Pyton
Posty: 627
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 480

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Snake Shadow » 3 lata temu

Rextee pisze:
3 lata temu
Jaka roznica pomiedzy benzo rc a normalnymi benzo, teoretycznie mam opcje na dostanie recepty na np hydroksyzyne. I pytanie brzmi czy taki clon zda robote na zasniecie po braniu cos z 3cmc,4cmc,3mmc albo hexen, lub w przypadku kiedy mam problem zeby zasnac zarzucic tabletke lub pol i pojsc spac, czy moze taka hydroksyzyna bedzie lepsza. Nie chodzi mi co bedzie skuteczniejsze a co bezpieczniejsze.
Bez aplikacji hexena to po pozostałych substancjach idzie się spać jak kończy się faz. W przypadku hexa to z autospji się nie wypowiem jednak z tego co czytałem to bez klonów lub innych benzo ciężko zmrużyć oko.
Solid State Society

Status:
Rextee
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 10

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Rextee » 3 lata temu

Pyt0n, Ja czasem mam problem zeby zasnac na koniec fazy po czyms, wiec pytam czy w takich wlasnie wyjatkowych wypadkach te benzo pomogą i bedzie to bezpieczne.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

Rextee pisze:
3 lata temu
bedzie to bezpieczne
Benzo w ogóle nie jest bezpieczne i w pełni nie polecane po zażyciu stymulanta, tudzież również euforyka - 3cmc, hexeny, nepy, mdmda itp. jak będziesz mieszał - nawet na zwal (bo to wtedy właśnie substancja wychodzi z organizmu), zajeżdżasz nie organizm (bebechy), a bardziej psychicznie (mózg, receptory itd. itp.).

Przykład mojego znajomego - ćpał MDMA w piksach, piksy na 4cmc, oraz szereg innych substancji. Zwykle na koniec fazy mieszał z benzo, lub na drugi dzień - zajechał tak swoją psychikę, że doprowadził się do poważnej depresji emocjonalnej, a nikomu zbytnio o tym nie mówił, zwykle jakieś głupie żarty itp. ale to zawsze było u niego normalne... Podczas jednej, całkiem znikomej kłótni, wszedł do toalety, wybiegł rozpłakany w kierunku balkonu i skoczył....z 9 piętra.... [*]
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Koreczek
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 295

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Koreczek » 3 lata temu

Rextee, Jeśli to bedzie okazjonalne typu tam raz na miesiac czy tam dwa to nic nie powinno sie stać.Ale pamietaj benzo czy neuroleptyk to taka ostateczna ostateczność.Jak będziesz robił to często to zrobisz sobie krzywde jak ziomek Gandalfa.

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
Awatar użytkownika
Pyton
Posty: 627
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 480

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Snake Shadow » 3 lata temu

Rextee pisze:
3 lata temu
Pyt0n, Ja czasem mam problem zeby zasnac na koniec fazy po czyms, wiec pytam czy w takich wlasnie wyjatkowych wypadkach te benzo pomogą i bedzie to bezpieczne.
Myśle, że opio jest bzpieczniejsze. Tylko jak się spodobo to łatwo się wpierdzielić w nałóg ;-)
Solid State Society

Status:
Rextee
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 10

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Rextee » 3 lata temu

Czyli po prostu kiedy bede mial problem zeby zasnac czy to po stymulantach czy normalnie to sporadycznie moge sobie pomoc benzo? A ten Clonazolam, ktory jest dostepny u jednego z V bedzie bezpieczny? Chce wziac ok 10 tabletek i trzymac na wrazie w, a prawdopodobnie i tak dostane recepte na jakies normalne benzo.

Status:
Themustang01
Blister
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Themustang01 » 3 lata temu

Witam, u którego V najlepiej dostać w dzisiejszych czasach Benzo?

Status:
yoko
Blister
Newbie
Posty: 6
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: yoko » 3 lata temu

Witam, potrzebuję clonazepam lub etizolam lub opio. Proszę o informacje.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

yoko, pozostaje chyba JokerRc,
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
yoko
Blister
Newbie
Posty: 6
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: yoko » 3 lata temu

odpada JokerRC
JokerRC odpada niestety. A tak w ogóle z opio i benzo da się wyjść :)

Wiadomość moderatora

scalono

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: YourNightmare » 3 lata temu

Cloniki to u lekarza, jak masz wtyki :D
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
Schalltanz
Zaklinacz węży
Newbie
Posty: 951
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 322

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Schalltanz » 3 lata temu

Clonazolam jest bardziej dziki i nie przewidywalny względem aptecznego clona. Takie moje zdanie.
I chyba też szybciej można się wjebac i ciężej wyjść.

A co do zarzucania benzo na sen czy tam psychozy po stimach to moim zdaniem jest to najlepsze wyjście. Mi zawsze pomaga i jest ok..nigdy nie miałem żadnych dziennych jazd po benzo czy też depresji.
Ale moja psycha jest nie do zajechania chyba hehe napewno jest zahartowana po ciągach kilku letnich na apvp bez użycia benzo. Schizy życia.

Wiadomo że benzo to taki diabeł wcielony jak apvp ale działający w inną stronę.

Łączenie benzo ze stimami to taki jing-jang zła ...

Status:
Kenio3
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 20
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 3

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Kenio3 » 3 lata temu

Zamiast Clonazolamu, wystarczy Etizolam do uspokojenia - chyba, że zależy Ci żeby jakoś przerwać kilkudniowy ciąg na stimach

Status:
Rextee
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 10

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Rextee » 3 lata temu

Hej mam pytanko, mianowicie mam clony 0.5 od jednego z V i jak wyglada dawkowanie na zejscie po stimach i euforykach. Wczoraj chyba przesadzilem bo mialem zarzucic raz polowe i druga polowe dorzucic a wyszlo, ze lacznie zjadlem dwie i normalnie zasnalem, ale dzisiaj dalej czuje te faze i chcialbym ja tez jakos zbic.