Clonazolam - clonitrazolam

Grupa leków o działaniu przeciwlękowym, uspokajającym, nasennym, przeciwdrgawkowym, miorelaksacyjnym i amnestycznym.
Status:
Rextee
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 10

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Rextee » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Hej mam pytanko, mianowicie mam clony 0.5 od jednego z V i jak wyglada dawkowanie na zejscie po stimach i euforykach. Wczoraj chyba przesadzilem bo mialem zarzucic raz polowe i druga polowe dorzucic a wyszlo, ze lacznie zjadlem dwie i normalnie zasnalem, ale dzisiaj dalej czuje te faze i chcialbym ja tez jakos zbic.

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

Rextee, nie bierz benzo po stimach! Przynajmniej nie zaraz po.

Stimy przyspieszają bicie serca, a benzo je spowalnia i serce dostaje 2 różne sygnały. Jest to prosty sposób, żeby mieć potem powazne problemy z serduchem.

Benzo bierz jak nie śpisz dobę i musisz iść koniecznie spac (dobę po badaniach), lub kiedy czujesz ze wykitujesz bez tego bo odczuwasz tachykardie itd.

Klony są mega mocne, zazwyczaj 1 tabs wystarczy, ale bardzo nie polecam brania ich do stimow. Osobno tez nie polecam, bo skręta można dostać po 2 tygodniach brania i to sporego.

Czytałem wątek i z ta psychika to sam nie wiem. Wedlug mnie po benzo masz wyjebane na wszystko, czasem zasypiasz. Raczej benzo nie działa zle na psychikę, bo często stosuje się je przy myślach maniakalnych czy mocnych stanach depresyjnych, choc wiadomo, roznie ludzie reagują. Przy odstawianiu benzo na pewno mozna sie zaciukac. Kwestia serca jest jednak u każdego taka sama i zawsze szkodzi. Unikaj takich mixow.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
insanemaid
Posty: 946
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 376

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: insanemaid » 3 lata temu

Lepiej wcale nie brać benzo po stimach, w ogóle lepiej ten stan przecierpiec zwały, organizm cierpi i to bardzo, ją też jak brałam stimy to i benzo żeby nie cierpieć zwały i to jest zgubne koło lepiej coś z naturalnych składników na spanie krople walerianiowe ją polecam, a jeżeli już się ma tak okropny stan to można ws wziasc benzo ale raz na jakiś czas bo to paskudnie wpływa na organizm szczególnie mieszając RC z benzo

Status:
Kush
Szczur
Newbie
Posty: 39
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 8

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Kush » 2 lata temu

Mozna jeszcze gdzies to zamowic?

Status:
Xeno
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 496
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 129

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Xeno » 2 lata temu

Chyba tylko w pillsach u partnerów forum - M*f*s*o i B*l*h*m*s* (w blistrach? :E ), w każdym razie tanio nie będzie.

Status:
Only Perfect
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 194
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 14

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Only Perfect » 2 lata temu

Dobra substancja to zastosowania w chwilach gdy jest problem z zaśnięciem albo męczy nas trzeźwość. Wyluzowuje i pozwala przeżyć chociaż kilka godzin trochę fajniej. Pamiętam jak budziłem się po nocy przespanej na clonazolamie albo etizolamie czy jakim kolwiek innym benzo, to cały poranek byłem szczęśliwy.

Pamiętajmy że na to jak odbieramy subtancję wpływa nasza ogólna sytuacja życiowa czyli zdrowie, sprawy finansowe,szczęście i wszystko to razem.

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
Awatar użytkownika
BendfellsTM
Posty: 379
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 195

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: BendfellsTM » 1 rok temu

Klonazolam to mocne benzo, które w nieodpowiednich rękach może doprowadzić do niemiłych konsekwencji. W rozsądnych dawkach - 0.3mg do 0.6mg na dzień, idzie wykonywać codzienne czynności bez zbytniego upierdolenia. Chodź po twarzy i tak często widać benzowe "zmęczenie", i nawet takie małe ilości potrafią działać mocno amnezje. Trzeba również pamiętać o tym, że ta substancja jest bardzo uzależniająca, i szybko doprowadza do skręta. Za niedługo w moje ręce trafi gruba paczka wyżej wymienionych klonów, więc dodam jeszcze jakieś informacje na temat użytkowania. Pozdro. :smoke:
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
Mutant_error1
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 205
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 36

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Mutant_error1 » 1 rok temu

Clonazolam jest trzy razy mocniejszy od aptecznego clonazepamu ale też szybciej i mocniej uzależnia..odradzam
Sam jestem wjebany w apteczny clonazepam i od trzech lat przyjmuje.
Dawki 40mg dziennie bywały nawet.
Teraz 2mg co 24h i jakoś daje radę.
Teraz psychiatra dobry i działamy dalej..muszę z tego wyjść.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4987
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3143

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 1 rok temu

Mutant_error1 pisze:
1 rok temu
Dawki 40mg dziennie bywały nawet.
WTF?
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
MeoLessi
Szczur
Newbie
Posty: 28
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: MeoLessi » 1 rok temu

Mutant_error1, triazolam zwiększa moc o 6-8x

Status:
Mutant_error1
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 205
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 36

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Mutant_error1 » 1 rok temu

Gargameli, nie pisze jak było. I popijane alko przeważnie

Dodano po 1 minucie 29 sekundach:
MeoLessi, ale skąd wziąć?

Status:
Gieca
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Gieca
Posty: 678
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 172

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Gieca » 1 rok temu

Czyli to wychodzi opakowanie klona 2mg dzie nie. Gruuba przesada...

Status:
Mutant_error1
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 205
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 36

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Mutant_error1 » 1 rok temu

Gieca, opakowanie clona to 60mg bo 30tab. Pewnie też bym to ogarnął ale jak. Nie czułem że coś mocniej klepie to nie było sensu dorzucać .
Na raz najwięcej 10 szt poszło plus 900 pregabliny.
Ale to już za mną. Na szczęście

Status:
m3xir
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 86

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: m3xir » 1 rok temu

Mutant_error1 no to tolerke masz ładnie wyrobioną. Lepiej odstaw to benzo bo potem to może mieć długofalowe skutki. I koniecznie rób to z pomocą lekarza.

Status:
Gieca
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Gieca
Posty: 678
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 172

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Gieca » 1 rok temu

Mutant_error1 pisze:
1 rok temu
Gieca, opakowanie clona to 60mg bo 30tab. Pewnie też bym to ogarnął ale jak. Nie czułem że coś mocniej klepie to nie było sensu dorzucać .
Na raz najwięcej 10 szt poszło plus 900 pregabliny.
Ale to już za mną. Na szczęście
no niektóre opakowania mają 20 ale to i tak nie ma znaczenia bo gruba przesada

Status:
Zeempor
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 56

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Zeempor » 1 rok temu

No chłop bez benzo pewnie już nie jest w stanie nawet normalnie funkcjonować skoro tyle dziennie ich łykał.
Znam osobę wjebaną w benzo i jak benzo nie weźmie to nawet nie idzie z nią normalnie czasu spędzać bo jest wiecznie nerwowa itp.