Clonazolam - clonitrazolam

Grupa leków o działaniu przeciwlękowym, uspokajającym, nasennym, przeciwdrgawkowym, miorelaksacyjnym i amnestycznym.
Status:
Zeempor
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 56

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Zeempor » 1 rok temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

No chłop bez benzo pewnie już nie jest w stanie nawet normalnie funkcjonować skoro tyle dziennie ich łykał.
Znam osobę wjebaną w benzo i jak benzo nie weźmie to nawet nie idzie z nią normalnie czasu spędzać bo jest wiecznie nerwowa itp.

Status:
Samantha
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 78

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Samantha » 1 rok temu

Mutant_error1, Z klona trzeba schodzic powoli bo telepawki po tym sa

Status:
Mutant_error1
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 205
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 36

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Mutant_error1 » 1 rok temu

Samantha, dlatego zszedłem już do 1 tab co 24h ale co dalej to nie wiem

Status:
Enchi
Odkurzacz
Awatar użytkownika
EnchiM
Posty: 686
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 812

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Enchi » 1 rok temu

No z takiej ilości zejść tak nisko to już jest wyczyn. Brawo!
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Xeno
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 496
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 129

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Xeno » 1 rok temu

Mutant_error1, dobrze się już czujesz na tych 2 mg? Próbowałeś je odstawić całkowicie? Najlepiej byłoby zastępować stopniowo klona równoważną dawką diazepamu, a na końcu zejść z samego diazepamu. Jak nie masz silnych objawów odstawiennych, ucinaj dawkę o 0,5 mg co tydzień/dwa. Tam masz podziałkę na cztery części nie bez powodu. Chyba, że masz kontakt z jakimś ogarniętym lekarzem to kup parę opakowań Diazepam Genoptim 5 mg 20 tabl. ok. 8 zł kosztuje i wrzucaj 10 mg w trakcie schodzenia, gdyby było źle.

Klonazolam, flunitrazolam i norflurazepam to dla mnie topowe rc benzo.

Status:
Mutant_error1
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 205
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 36

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Mutant_error1 » 1 rok temu

Xeno, no po ,24h czuję już skutki odstawienia. Gorsze widzenie, lęki jakieś, paranoje, ciężko mi nawet iść umyć naczynia. Wyjść z domu? Nie ma mowy
Ta 1tab na ,24h to chyba limit.....

Status:
Xeno
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 496
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 129

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Xeno » 1 rok temu

Mutant_error1, próbuj uciąć tę 1/4 tabletki i zobacz jak zareagujesz, a jeśli chce ci się bawić w rc benzo, załatw sobie norflurazepam/flubromazepam. Zmniejsz klona do 1 mg i w razie objawów wrzuć któreś z tych benzo. Z czasem z tego wyjdziesz.

Status:
Champion63
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 349
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 44

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Champion63 » 1 rok temu

Xeno pisze:
1 rok temu
flunitrazolam
To mnie mordo tylko zamulało okropelnie

Status:
Xeno
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 496
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 129

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Xeno » 1 rok temu

ZrytyBeret pisze:
1 rok temu
Xeno pisze:
1 rok temu
flunitrazolam
To mnie mordo tylko zamulało okropelnie
Dlatego dopisałem "dla mnie". Jeden po dwójce klona poczuje tylko senność, a drugiemu urwie film, zmiękną nogi i go wyłoży na glebie. Flunitrazolam to w ku*we silny hipnotyk, tylko żeby mnie uspać potrzeba było 2 mg. W dawkach 0.25-0.5 mg + piwko wprowadzał mnie w bardzo fajny stan, którego nie można porównać do żadnej benzodiazepiny. Rozluźnienie mięśni, uspokojenie oczywiście ale bez zamułki (może dlatego że zmagałem się wtedy z bezsennością), poprawa nastroju, coś na wzór bardzo delikatnej euforii i działanie przeciwlękowe, które zmieniało trochę w takiego szczęśliwego debila. Jest to opisywane w sieci jako "hodor mode". Krótki czas półtrwania sprawiał, że gdy kończyłem browara, otwierałem następnego, zarzucałem kolejną dawkę i tak przyjemnie mijał czas.

Norflurazepam to całkowicie inna bajka, niby niepozorny ale potrafi niespodziewanie urwać film. Kiedy jeszcze nie wiedziałem co to są zaburzenia lękowe po tym benzo dowiedziałem się, że chyba mam z tym problem. Podczas rozmów z ludźmi, z psychoterapeutami wtedy nie odczuwałem żadnego stresu i to bardziej ja rozmawiałem z nimi, niż oni ze mną, gdzie normalnie byłem napięty jak baranie jajca, a język miałem zawiązany na supeł. Jakby mi nagle IQ urosło. Po wyjściu z gabinetu próbowałem ogarnąć, co się ze mną stało i po chwili połączyłem fakty (t1/2 norflurazepamu = 240 h), a brałem chyba 15 mg dzień wcześniej. Trzeciego dnia jeszcze czułem jego działanie, tylko anksjolityczne, bo odurzenie trwa względnie krótko. Lorazepam, czy alprazolam mogą mu pięty czyścić.
Był kiedyś flurazepam, który działał metabolizując się właśnie do norflurazepamu, ale go wycofano bo ktoś użył go rekreacyjnie, albo używał dłużej niż było zalecane. No ku*rwa mać, ludzie na xanach jadą po 5 lat, są w*ebani w to po uszy i tego gówna jakoś nie chcą wycofać. Tak samo z tetrazepamem, najsilniejszym miorelaksantem, komuś wywaliło pryszcza na skórze i benzo do kosza.

Wątek jest jednak o klonazolamie, moim pierwszym benzo :E jeszcze robionym w roztworze. 0,6 mg nie czułem w ogóle, a po 0,7 mg myjąc zęby nagle padłem rozwalając sobie ryj i prawie umywalkę. Później już czułem jego działanie. Chyba najbardziej rekreacyjne benzo ze wszystkich. Zawsze gdy wchodził, to najpierw na nogi, rozluźniał mięśnie tak, że zataczałem się jak rasowy menel i jeśli w benzo istnieje jakaś euforia, to najprędzej w tym związku. Działanie przeciwlękowe jest, ale takie że raz obudziłem się na dołku. Tolerancja rośnie bardzo szybko. Najdłuższy ciąg jaki zaliczyłem to był tydzień, gdzie z dawek ok. 0,7 mg doszedłem do 1,5 mg i kiedy stwierdziłem że już nie klepie odstawiłem cold turkey. Były jakieś lekkie zaburzenia świadomości, brain zapsy, ale szybko przeszło. Benzo petarda dobre we wszystkim, niczym diazepam tylko 60-80x silniejszy.

Status:
Mutant_error1
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 205
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 36

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Mutant_error1 » 1 rok temu

Xeno, udało mi się i jestem 5 dzień na ćwiartkach.
Pierwsza ćwiartka około 10-12 druga ćwiartka 20-22
Trzymam odstęp 12h i nic złego się nie dzieje.
Czyli teraz z całej co 24h wszedłem na dwie ćwiartki co 12h
Za tydzień spróbuje ćwiartka co 24h i zobaczymy jak będzie

Status:
Xeno
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 496
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 129

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Xeno » 1 rok temu

Mutant_error1, nie wiem skąd bierzesz te klony, ale jeśli od lekarza to załatw sobie pakę 0,5 mg. Tam też jest podziałka na cztery i zejdziesz z tego prawie bezboleśnie. Prawie, bo słyszałem historie, że odstawienie ostatnich 0,125 mg bywa bardzo ciężkie, ale do tego jeszcze jest trochę czasu.

Status:
Mutant_error1
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 205
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 36

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Mutant_error1 » 1 rok temu

Xeno, mam apteczne 2mg

Status:
Seds
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 124
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 7

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: Seds » 1 rok temu

Klonazepam- dar Eskulapa
Cóż mogę powiedzieć o tym ''leku'' jest to chyba najbardziej popularna i wszechstronnie stosowana benzodiazepina. Jest dobry na wszystko, działa i to niby jego główne przeznaczenie przeciwdrgawkowo.
Jednak to zależy od organizmu posiada działanie przeciw lękowe, aktywizujące i prospołeczne, na innych zadziała tylko zmulająco i nasennie.
I tyle jego zalet. Wszystko jest ok. jak jest w naszym krwioobiegu, gdy jego brak zaczynają się schody. Towarzyszy mi już 8 lat dzień w dzień, jednak wciąż czuję wyraznie dawkę 2mg, tak więc nie jest tak do końca tragedia.
Nie zamieniłbym go na nic innego.
Nie polecam oczywiście nawet zaczynać przygody z tym lekiem, bo z własnej głupoty można się wpędzić w bardzo ciężkie uzależnienie.
U mnie nie było wyjścia, mój organizm nie toleruje Karbozepaminy.
Klonazepam 2mg
Załączniki
IMG20230408135306.jpg
IMG20230408135306.jpg (2.69 MiB)

Status:
OjciecMeff
Szczur
Newbie
Posty: 19
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 3

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: OjciecMeff » 11 mies. temu

Klonazolam bardzo amnezyjny jest i zdarzało się tak że kilku dni nie pamiętałem.. To jest pojebane

Status:
GiorgioUA77
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 20
Rejestracja: 11 mies. temu
Reputacja: 3

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: GiorgioUA77 » 11 mies. temu

Ostatnio jak zamawiałem klony to z bolchemist. Mocne mega i długie działanie. Uważajcie na dawkowanie

Status:
OjciecMeff
Szczur
Newbie
Posty: 19
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 3

Clonazolam - clonitrazolam

Nieprzeczytany post autor: OjciecMeff » 11 mies. temu

GiorgioUA77 pisze:
11 mies. temu
Ostatnio jak zamawiałem klony to z bolchemist. Mocne mega i długie działanie. Uważajcie na dawkowanie
Też jadłem stamtąd i były zajebiste. Aż za bardzo bo nic nie pamiętam