Co najlepsze na libido.

Ogólne dyskusje na temat research chemicals. Opisy tripów na różnych odczynnikach oraz propozycje ich mixów.
Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Piotr2k
Posty: 1389
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 577

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: Piotr2k » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Raczej na chwilę przed orgazmem nie myśli się o wpierdalaniu czegokolwiek :E

Status:
Koreczek
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 295

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: Koreczek » 3 lata temu

Piotr2k, jabto wiem.Mowie w formie ciekawostki bo dla mnie tez jest to bezsens :thumbup:

Status:
Bevier
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 420
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 78

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: Bevier » 3 lata temu

najlepsze na libido jest partner / partnerka która cię podnieca
( ewentualnie też kocha ale to opcja - wiadomka )

Status:
orzechova
Sniffiarz
Newbie
Posty: 107
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: orzechova » 3 lata temu

racja, źle to ujęłam- nie chodzi o libido, tylko wzmocnienie doznań. Poppersy też [z tego co czytałam :E ] działają rozluźniająco na różne mięśnie które nie zawsze chcą się rozluźnić siłą woli [jezu, awkward :shifty: ]

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

orzechova, najbardziej na mnie podbija doznania THC, 3cmc, 3mmc, MDMA. :D
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
orzechova
Sniffiarz
Newbie
Posty: 107
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: orzechova » 3 lata temu

THC kiedyś też tak odczuwaliśmy, ale ostatnio raczej zamula i usypia niż podkręca ;) pewnie kwestia źródła. Poza tym przeszkadza mi okrutny nieogar na następny dzień [wstać rano do roboty to jest droga krzyżowa], no i gastrofaza haha :roll:

Status:
Koreczek
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 295

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: Koreczek » 3 lata temu

Gandalf pisze:
3 lata temu
orzechova, najbardziej na mnie podbija doznania THC, 3cmc, 3mmc, MDMA. :D
A w kolejnosci od najbardziej do najmniej ?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

Koreczek, Kolejny od najbardziej - 3CMC > MDMA > 3MMC > THC
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Piotr2k
Posty: 1389
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 577

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: Piotr2k » 3 lata temu

Koks bym dodał jeszcze do tej listy i zdecydowanie 2cb fly :twisted: ale to już trzeba sprawdzić na sobie. Minusem koksu jest zaporowa cena :E

Dodano po 41 sekundach:
Gandalf, w moim przypadku ostatnio 3MMC było na pierwszym miejscu.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

Piotr2k, Kurcze, ja na jakieś lipne sorty koksu trafiam. :? Tylko jeden fajną euforię mial, jednak reszta maksymalnie pobudzenie, czyli pewnie z 30% koksu i reszta wypełniaczy.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Yoyo422
Blister
Newbie
Posty: 13
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: Yoyo422 » 3 lata temu

Bo jednak dobre koko robi robotę rok temu miałem opór euforia dużo speeda tylko łatwo przedobrzyć i faja leży. ale po niczym takiego przyjemnego dymania nie ma przynajmniej ja się nie spotkałem z czymś takim co by aż tak przyjemnie było a trochę się też testowało tych różnych rckow jeśli ktoś zna taki złoty środek na całonocny maraton z płcią piękna to z propozycjami się chętnie zapoznam

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 3 lata temu

Przeważnie istnieje magiczna zaleźność przy konkretnych substancjach. Im większą wzbudza chęć, tym bardziej upośledza sprzęt ;)
Cenne są takie, co mają to w miarę wypośrodkowane. Z lżejszych to 3cmc ale też trzeba sobie odnaleźć rodzaj optymalny dla swojego organizmu z cięższych 2c-b-fly ale ten drugi to na całonocny maraton.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Piotr2k
Posty: 1389
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 577

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: Piotr2k » 3 lata temu

Yoyo422, jak chcesz dobrze odchaczyć maraton to zdecydowanie 2cb fly 😎

Status:
orzechova
Sniffiarz
Newbie
Posty: 107
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: orzechova » 3 lata temu

OomAmee pisze:
3 lata temu
Im większą wzbudza chęć, tym bardziej upośledza sprzęt ;)
ja nie mam takich problemów :P
Piotr2k, 2cb fly to to po czym komuś tu się chciało mordować? :twisted: brzmi jak gruba jazda.
Zbieramy się do stestowania tego popersa jak pies do jeża :lol: obiecałam sobie że po wizycie u lekarzaposzalejemy. Kontrola miała być dzisiaj, ale lekarz zadzwonił że ma covida i plany trafił szlag :E coteras coteras

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
Awatar użytkownika
Pyton
Posty: 627
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 480

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: Snake Shadow » 3 lata temu

Gandalf pisze:
3 lata temu
orzechova, najbardziej na mnie podbija doznania THC, 3cmc, 3mmc, MDMA. :D
tylko po THC sucho w ustach, niemniej zmiana poczucia czasu jaka się robi jest jak najbardziej na plus. Pixy jak dobry skład mają to są boskie. Kiedyś na ciemnoróżowych/czerwonych serduchach to ludzie odpływali do siódmego nieba. Znam historię, jednego szczura, który mieszkał na kwadracie z takim mażeństwem gdzie kolo był alfonsem swojej żony. No i rolą teg szczura było właśnie załatwianie gandzi oraz pixów, bo klienci często chcieli na tym lodzika czy coś więcej. Był nawet stały klient, który brał zam. na 10 pixów i za każdym razem zjawiał się na bombie po usługę oral XD. Jeszcze lepsze, że to był szef tej cizi, bo ona na sexkamerce w jego firmie pracowała :P

Z drugiej strony jak się jest mocno nafuranym trójeczką (tak od 0,5g do 1g) to kondycja jest jak z filmów XXX i zwierz w czowieku się budzi. Tylko trzeba uważać aby za dużo nie zjeść, bo później to już tylko hardcorowe akcje dają odpowiednie pobudzenie aby utrzymać maszt w pozycji.
Solid State Society

Status:
chelski
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 42

Co najlepsze na libido.

Nieprzeczytany post autor: chelski » 3 lata temu

Z tematów RC chyba hexen i prawilny efylon nakręcały mnie najbardziej w tym kierunku, na pewno też a-pihp.