Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: Enzochem

Status:
Koneser99
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 79
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 22

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Koneser99 » 4 mies. temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Napisze ktoś recenzje jakiej jakości jest 3cmc Snow?

Status:
Nooghdra
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 61

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Nooghdra » 4 mies. temu

Dajcie znac jak wam lataja golebie po przerwie, czy cos sie ruszylo - bo ja zamawialem w trakcie. Bazujac na wczesniejszych wpisach uzytkownikow o szybkiej wysylce i osobistym doswiadczeniu u tego vendora to chyba mam mega pecha...

Status:
Gracu
Blister
Newbie
Posty: 11
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Gracu » 4 mies. temu

Dopiero pierwszy dzień roboczy po przerwie,enzo to solidna firma więc nie musisz się obawiać o nic

Status:
Ryniek
Sniffiarz
Newbie
Posty: 112
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 76

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Ryniek » 4 mies. temu

Nooghdra pisze:
4 mies. temu
Dajcie znac jak wam lataja golebie po przerwie, czy cos sie ruszylo - bo ja zamawialem w trakcie. Bazujac na wczesniejszych wpisach uzytkownikow o szybkiej wysylce i osobistym doswiadczeniu u tego vendora to chyba mam mega pecha...
jak doleci to dam znać bo dzisiaj zamówiłem i już jest w przygotowaniu ;)

Status:
JohnSnowokok
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 2

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: JohnSnowokok » 4 mies. temu

Nooghdra pisze:
4 mies. temu
Dajcie znac jak wam lataja golebie po przerwie, czy cos sie ruszylo - bo ja zamawialem w trakcie. Bazujac na wczesniejszych wpisach uzytkownikow o szybkiej wysylce i osobistym doswiadczeniu u tego vendora to chyba mam mega pecha...
O jakim Ty pechu piszesz? Bo nic nie zrozumiałem. Dokonałeś zakupu widząc info o przerwie, to przecież logiczne, że zczną wysyłać po przerwie. Przerwa skończyła się w piątek to tak naprawdę dzisiaj przypada pierwszy dzień realizacji. Gdzie tu pecha widzisz?

Status:
Nooghdra
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 61

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Nooghdra » 4 mies. temu

JohnSnowokok pisze:
4 mies. temu
Nooghdra pisze:
4 mies. temu
Dajcie znac jak wam lataja golebie po przerwie, czy cos sie ruszylo - bo ja zamawialem w trakcie. Bazujac na wczesniejszych wpisach uzytkownikow o szybkiej wysylce i osobistym doswiadczeniu u tego vendora to chyba mam mega pecha...
O jakim Ty pechu piszesz? Bo nic nie zrozumiałem. Dokonałeś zakupu widząc info o przerwie, to przecież logiczne, że zczną wysyłać po przerwie. Przerwa skończyła się w piątek to tak naprawdę dzisiaj przypada pierwszy dzień realizacji. Gdzie tu pecha widzisz?
Takim ze poprzednie zamowienia zamykaly sie w max terminie realizacji badz z jednodniowa obsuwa, o przerwie wiedzialem i nie o tym tu pisze. Pytam sie o doswiadczenia czy komus cos rusza bo nie raz czytalem ze to ekspres - tu wroc do mojego pierwszego zdania. Przerwa byla do piatku w sobote niedziele tez mozna nadac golebia, stad luzne pytanie... nie cisnieniuje sie jakbym mial cisnienie to zamowilbym gdzie indziej, tak jak piszesz wiedzac o przerwie

Status:
Jarecki8
Szczur
Newbie
Posty: 26
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 7

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Jarecki8 » 4 mies. temu

Nooghdra pisze:
4 mies. temu
JohnSnowokok pisze:
4 mies. temu
Nooghdra pisze:
4 mies. temu
Dajcie znac jak wam lataja golebie po przerwie, czy cos sie ruszylo - bo ja zamawialem w trakcie. Bazujac na wczesniejszych wpisach uzytkownikow o szybkiej wysylce i osobistym doswiadczeniu u tego vendora to chyba mam mega pecha...
O jakim Ty pechu piszesz? Bo nic nie zrozumiałem. Dokonałeś zakupu widząc info o przerwie, to przecież logiczne, że zczną wysyłać po przerwie. Przerwa skończyła się w piątek to tak naprawdę dzisiaj przypada pierwszy dzień realizacji. Gdzie tu pecha widzisz?
Takim ze poprzednie zamowienia zamykaly sie w max terminie realizacji badz z jednodniowa obsuwa, o przerwie wiedzialem i nie o tym tu pisze. Pytam sie o doswiadczenia czy komus cos rusza bo nie raz czytalem ze to ekspres - tu wroc do mojego pierwszego zdania. Przerwa byla do piatku w sobote niedziele tez mozna nadac golebia, stad luzne pytanie... nie cisnieniuje sie jakbym mial cisnienie to zamowilbym gdzie indziej, tak jak piszesz wiedzac o przerwie
Chłopaku w sobotę to się imprezuje w niedzielę leczy lub klęczy w kościele.
Co z tego że towar przez weekend bedzie leżał w zimnej ciemnej i mokrej metalowej skrzynce?

Status:
K86
Sniffiarz
Newbie
Posty: 97
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 36

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: K86 » 4 mies. temu

Nooghdra pisze:
4 mies. temu
Takim ze poprzednie zamowienia zamykaly sie w max terminie realizacji badz z jednodniowa obsuwa, o przerwie wiedzialem i nie o tym tu pisze. Pytam sie o doswiadczenia czy komus cos rusza bo nie raz czytalem ze to ekspres - tu wroc do mojego pierwszego zdania. Przerwa byla do piatku w sobote niedziele tez mozna nadac golebia, stad luzne pytanie... nie cisnieniuje sie jakbym mial cisnienie to zamowilbym gdzie indziej, tak jak piszesz wiedzac o przerwie
Nie czaje co by to zmienilo jakby w weekend ktos.nadal paczke jak i tak po weekwndzie by sie ruszyla...Po co ma gdzies przypalowo lezec przez weeken(chociazby na rozdzieli)
Byla przerwa,Enzo zamowienia przyjmowal normalnie takze tez pewnie maja troche do roboty po ttgodniu bez wysylki...Od zawsze od tego Vendora paki lxtaly w expresowym tempie. A jezeli komus nie.pasuje sprzedajacy i to jak dziala dla naszego.wspolnego bezpieczenstwa to moze trzeba zmienic dostawce... Bez napinki :)

Status:
kuzumi
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 18
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 5

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: kuzumi » 4 mies. temu

Dajcie znać proszę czy gołębie latają po przerwie. Bo mam ochotę coś od chłopaków wziąć.

Status:
saladera123
Blister
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 8 mies. temu
Reputacja: 6

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: saladera123 » 4 mies. temu

Koneser99, 3cmc snow od tego V jest bardzo dobre.
Trochę szczypie nos ale jak ma jebnąć to musi tak być. Śmiało pobieraj, wysyłka raczej najszybsza ze sklepów z forum.
Pakowanie jak i wszystko jest maksymalnie staranne. Polecam Enzo

Status:
NaOdpale
Sniffiarz
Newbie
Posty: 83
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 7

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: NaOdpale » 4 mies. temu

saladera123 pisze:
4 mies. temu
Koneser99, 3cmc snow od tego V jest bardzo dobre.
Trochę szczypie nos ale jak ma jebnąć to musi tak być. Śmiało pobieraj, wysyłka raczej najszybsza ze sklepów z forum.
Pakowanie jak i wszystko jest maksymalnie staranne. Polecam Enzo
gadka jest ?
Po jakim odczynniku tu włącza się dobra gadatliwość ziomek nie bawem wpada po 7 latach niewidzenia się i przydałoby się powspominać stare czasy ktoś poleci coś ?

Status:
Retete
Szczur
Newbie
Posty: 20
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 10

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Retete » 4 mies. temu

Ktoś tam zadawał pytania odnośnie tego czy gołębie latają - do mnie właśnie dotarła paczka z prędkością światła, jak zwykle bardzo dobry kontakt, sampelki no i pakowanie takie jak trzeba. Ten vendor ma już wyrobioną renomę , wiec pytania o to czy lataja paki raczej nie ma większego sensu. Stay calm.

Status:
saladera123
Blister
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 8 mies. temu
Reputacja: 6

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: saladera123 » 4 mies. temu

Retete, wydaje mi się że snow bardziej do porobienia czegoś ma się chęci ale to zależy co jak na kogo działa jeden ma tak a drugi inaczej, moim zdaniem do rozmowy wziął bym któregoś Orange 👌

Status:
Ryniek
Sniffiarz
Newbie
Posty: 112
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 76

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Ryniek » 4 mies. temu

Koneser99 pisze:
4 mies. temu
Napisze ktoś recenzje jakiej jakości jest 3cmc Snow?
jak jutro do mnie paka doleci to zrobię nowy temat o 3 cmc snow I cos tam napisze

Status:
Dedal970
Szczur
Newbie
Posty: 26
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 13

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Dedal970 » 4 mies. temu

Koneser99, dostałem ostatnio w samplu, o działaniu się nie wypowiem bo nie wystarczyło mi to na dobry test ale w smaku jak dla mnie jest strasznie pieprzne, nie ze żre jak kryształ tylko się tak ciepło i dziwnie mi robiło w kichawe jakbym pieprz wciągnął. Ale to może było poprostu za mało zeby sprawdzić więc traktuj to jako ciekawostkę a nie pełną odpowiedź

Status:
Underdog
Sniffiarz
Newbie
Posty: 114
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 30

Enzo-chem.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Underdog » 4 mies. temu

Topowy Vendor, Enzochem, lepszego nie znajdziecie :thumbup: I nie płaci mi za reklamę, takich ludzi trzeba szanować bo już coraz mniej na tym łez padole.

Wysyłka ekspres, myślałem że może będzie jakieś opóźnienie bo pewnie podczas przerwy sporo zamówień miał nasz enzo ale dotarło jak zwyklę błyskawicznie.

NEP prima sort, dalej ten sam krystaliczny sort który robi robotę od najmniejszych dawek. Polecam vendora. Dostałem również brakujący w poprzednim zamówieniu materiał, także klasa. Enzo to no one special heh, pozdrawiam.