Gdzie kupić aktualnie najlepsze piguły?

Tabletki, pigułki, kapsułki, pills - opinie, recenzje, przepisy, informacje.
Status:
Pigulak
Opiowrak
Awatar użytkownika
Pigulak
Posty: 395
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 124

Gdzie kupić aktualnie najlepsze piguły?

Nieprzeczytany post autor: Pigulak » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

999999999 pisze:
5 lata temu
Właśnie dostałem wiadomość 240mg mdma ;-) Więc to byłby mój pierwszy raz z EMKĄ. Jeśli ta legendarna "EMKA" ma tak działać to ja wole wpierdalać chlory, amen.

Jeśli tam było na serio 240mg to mógł być powód niezadowolenia, bo na mnie 200mg w swiecidełku też w klubie niezadziałało tak elegancko jakbym chciał, body load wykrzywial ryja jak cholera, a jak juz weszlo to w klubie było srednio, tryptaminki na mnie lepiej dzialają, ale 150mg już jest bardziej odpowiednią dawką do klubu.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Gdzie kupić aktualnie najlepsze piguły?

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 5 lata temu

BMXFOREVER, Pigulak, ciongut, wiktororban01, kej, Doktor, NieZwyczajnie, marjot2009, bardzo proszę nie pytać o to gdzie można zakupić nielegalne substancje i nie promować deep weebu u nas na forum!
Jesteśmy forum o LEGALNYCH odczynnikach chemicznych i tego się trzymamy, wszystkie pytania i odpowiedzi dot. nielegalnych produktów i sklepów je sprzedających będą usuwane.
Dziękuje za zrozumienie.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posty: 777
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 349

Gdzie kupić aktualnie najlepsze piguły?

Nieprzeczytany post autor: Doktor » 5 lata temu

Sergiusz pisze:
5 lata temu
Jesteśmy forum o LEGALNYCH odczynnikach chemicznych i tego się trzymamy
Oczywiście wszelkie dyskusje są tylko i wyłącznie rozważaniami czysto teoretycznymi w świetle omawianych tu snów i zasłyszanych baśni

Status:
marcinek1893
Blister
Newbie
Posty: 9
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Gdzie kupić aktualnie najlepsze piguły?

Nieprzeczytany post autor: marcinek1893 » 4 lata temu

Ponawiam temacik i pytam wszystkich wyjadaczy gdzie najlepiej zaopatrzyc sie w dobre czy najlepsze pixy jakie mamy tu dostępne?
Najlepiej prosze przy okazji fote jakąś recenzje do tego no i gdzie

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5000
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3149

Gdzie kupić aktualnie najlepsze piguły?

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 4 lata temu

marcinek1893 pisze:
4 lata temu
pixy jakie mamy tu dostępne?
zajrzyj do sklepów partnerskich...

Atomchemicals, ==>> Kitty Pills
predatorRC, oraz EuropenLAB, ==>> BTC Pills (oraz inne w kosmosie)
Mrkolekcja, oraz RCHEMS, 4-HO-MIPT Pills

Więcej sklepów na obecną chwilę nie pamiętam i serdecznie żałuję.... xD

marcinek1893, co do opinii :mrgreen: przeczytaj opinie w działach partnerskich, a fotek specjalnie nikt nie będzie zamieszczał :mrgreen: to nie forum dla wielbicieli fotografi :E (aczkolwiek czasem fotki się w tematach zdarzają, od siebie dodam, że 99% foto na stronie sklepu pokazuje realne zdjęcie produktu)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2947
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Gdzie kupić aktualnie najlepsze piguły?

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

marcinek1893, w ten weekend piguły masz gratis do zamówienia. :thumbup:

Obrazek
ONE AND ONLY

Status:
marcinek1893
Blister
Newbie
Posty: 9
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Gdzie kupić aktualnie najlepsze piguły?

Nieprzeczytany post autor: marcinek1893 » 4 lata temu

Dzieki predatorRC, za przypomnienie o waszych weekendowych akcjach :) oj z właśnie tutaj kiedys robiłem najwiecej zakupów i ze wszystkiego bylem zadowolony a co najlepsze ze pomimo mojego nie aktywnego konta u Ciebie przez dobry rok jak nie dłużej ewentualnie wejście i sprawdzenie asortymentu i wsio na pol roku i dluzej mam dalej konto i nie musialem nowego zakładać. Narazie tylko sprawdzan i patrze co gdzie jest i zbieram $$ no bo po piatke czego kolwiek nie ma sensu uderzac :) ale macie naprawde owiele wiekszy asortyment niz to bylo przed wielkim przypalem gdzie musiales zniknac na pewien czas i tez nie az tak strasznie cenowo jest u Ciebie. Tak jak wtedy nigdy sie nie zawiodlem to mam nadzieje ze i tak bedzie tym razem. Pozdrawiam i oby jak najdalej predatorRC,

Status:
omennnnn
Szczur
Newbie
Posty: 31
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 6

Gdzie kupić aktualnie najlepsze piguły?

Nieprzeczytany post autor: omennnnn » 4 lata temu

Poszukuje żółtych podwójnych wisienek moze ktos cos

Status:
Meiblack
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 27
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 4

Gdzie kupić aktualnie najlepsze piguły?

Nieprzeczytany post autor: Meiblack » 4 lata temu

Poleciłby ktoś gdzie obecnie się zaopatrzeć?