Gdzie teraz na zakupy?

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
rozowamalpka
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 1

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: rozowamalpka » 1 rok temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Cześć gdzie teraz można zamówić 1p lsd poza predatorem? bo nie potrzebuje aż tyle 😅. Kiedyś brałam z r**** i było mega spoko ale teraz różne opinie o nim chodzą.

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posty: 455
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 136

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: yeter » 1 rok temu

annarej11 pisze:
1 rok temu
Witam gdzie po darmowe sample? Bez głupich komentarzy
No chyba nie myślisz że któryś sklep wyślę Ci darmowe sample...jak już to robią to wysyłają odpowiednim osobom. Nie ośmieszaj się więcej. Nie ma hajsu nie ma ćpania

Status:
Samantha
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 78

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: Samantha » 1 rok temu

rozowamalpka pisze:
1 rok temu
Cześć gdzie teraz można zamówić 1p lsd poza predatorem?
Teraz chyba Enzochem, ma.

Status:
fiodor
Sniffiarz
Newbie
Posty: 100
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 18

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: fiodor » 1 rok temu

jimbeam pisze:
1 rok temu
Witam czy wróciło stare canna?
Stare to znaczy jakie ?

Status:
Serd
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 141
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 16

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: Serd » 1 rok temu

rozowamalpka pisze:
1 rok temu
Cześć gdzie teraz można zamówić 1p lsd poza predatorem? bo nie potrzebuje aż tyle 😅. Kiedyś brałam z r**** i było mega spoko ale teraz różne opinie o nim chodzą.
Kasyniak na pewno ma. Bol ma AL-LAD ,to też podobny lizar

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posty: 455
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 136

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: yeter » 1 rok temu

fiodor pisze:
1 rok temu
Stare to znaczy jakie ?
Podejrzewam, choć wiadomo mogę się mylić, że chodzi mu o czasy kiedy canna przeżywało lata swojej świetności, czyli jak wiadomo było w chuj mocne. Oby te czasy nie wrócily bo przez opioidy i canna rynek wygląda tak a nie inaczej

Status:
jimbeam
Szczur
Newbie
Posty: 23
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 4

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: jimbeam » 1 rok temu

O stare z przed delegalizacji w Chinach czyli z przed roku np 5f-mdmb-2201 może ktoś pomoze nie szukam tego samego bo jesteśmy po delegalizacji ale coś podobnego z tego robiłem 1x100 i było petarda

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posty: 455
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 136

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: yeter » 1 rok temu

jimbeam, a to sorki. Sądziłem, że większość wielbicieli canna szuka właśnie czegoś takiego. A jeśli chodzi canna dostępne obecnie na rynku to jest chyba loteria, w której do tej pory wygrywają sprzedawcy, bo do tej pory nie spotkałem się żeby kilka osób chwaliło dany sort od któregokolwiek że sklepów. Wiadomo zdarzają się pojedyncze pozytywne recki ale to czy zaufasz autorowi posta na tyle żeby kupić zależy od Ciebie. Z partnerskich to predatorRC, ostatnio pisał, że coś nowego wleciało na magazyn. BOLCHEMIST_COM, na pewno ma w ofercie, sandheavens, też coś ale tam to poczytaj bo nie wiem czy wrócili z przerwy technicznej , no i koledzy z chin ale tam to o ile dobrze pamiętam tylko większe ilości + żadnych recek. U Bolka i Preda jakieś znajdziesz

Status:
usiek
Blister
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: usiek » 1 rok temu

Witam gdzie moge na zakupy maja tylko przekaz przez bank ? Czy Atomchemicals, czy tam polecacie go w tym temacie ? Bo bylem przy kasie i jest ze przelew bankowy w pln a zalezy mi strona działa ? Bo niby pisze tylko orzez btc ale jest opcja wplaty przez przelew prosze pomozcie bo nie wiem gdzie z zakupami przez bank w tych czasach prosze dac znac jak sytuacja z przelewem zakupami i opinią

Status:
annarej11
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 212
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: -15

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: annarej11 » 1 rok temu

Siema zamawial ktoś od nich? blueman..em..ls
Chyba ty byli partnerem lecz nie pamiętam.
Teraz ich tu nie ma ale strona Działa
Dzięki za info

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posty: 455
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 136

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: yeter » 1 rok temu

annarej11 pisze:
1 rok temu
Siema zamawial ktoś od nich? blueman..em..ls
Chyba ty byli partnerem lecz nie pamiętam.
Teraz ich tu nie ma ale strona Działa
Dzięki za info
A nie możesz zamówić u któregoś z partnerskich? No chyba że nie oferują tego co chcesz zamówić... A jeśli mają to co chcesz pobrać a Ty wolisz z niesprawdzonego (z reguły w tematach sklepów z poza forum dużo postów jest że poszło zamówienie ale potwierdzen już mniej , a jak są to tylko ktoś napisze że doleciało tylko, więc mało wiarygodne) źródła zamówić to śmiało, ja wolę dać zarobić swoim a przy tym jestem pewny, że wszystko doleci bezproblemowo gdyż są takie sklepy u Nas.

Status:
annarej11
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 212
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: -15

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: annarej11 » 1 rok temu

Szukałem tu opinii na ich temat i nie znalazłem. Daj link do opinii ich sklepu. Właśnie chodzi o to że robię tu u naszego dobrego partnera( wiadomo każdy ma swojego ulubionego) lecz w tym przypadku jak na razie szukam u kogoś innego. Zam poszło. Jak dojdzie to odezwę się

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posty: 455
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 136

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: yeter » 1 rok temu

annarej11, nie mam. No ale jak opinie masz i zamówiłeś to oby doleciało bezpiecznie

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4987
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3143

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 1 rok temu

usiek pisze:
1 rok temu
nie wiem gdzie z zakupami przez bank w tych czasach
Na szczęście praktycznie nigdzie. Tylko idioci płacą w taki sposób.

Atomchemicals, przeszedł na emeryturę.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
usiek
Blister
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: usiek » 1 rok temu

rozowamalpka pisze:
1 rok temu
Cześć gdzie teraz można zamówić 1p lsd poza predatorem? bo nie potrzebuje aż tyle 😅. Kiedyś brałam z r**** i było mega spoko ale teraz różne opinie o nim chodzą.
a ten Atomchemicals, jest w porzadku ? Do transferu banku czy cos chemcentrum moze przez bank przesylac kwote ? Jak z tym atom i chem centrum ?

Status:
Serd
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 141
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 16

Gdzie teraz na zakupy?

Nieprzeczytany post autor: Serd » 1 rok temu

Przecież kilka osób powiedziało że Atom przeszedł na emeryturę.

I nie ,nie ma przelewów w świecie RC. To jest niebezpieczne i głupie płacić za RC w ten sposób!
Do kupowania takich rzeczy ogarnij BITCOIN ,w odpowiednim dziale znajdziesz instrukcje jak to robić.