Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Porady i sugestie na temat bezpieczeństwa w sieci oraz informacje jak pozostać w niej anonimowym.
Status:
Mili
Narkotykacz
Newbie
Posty: 274
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 35

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: Mili » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

A co myślicie odnośnie pomysłu na to że pozyczylismy komuś telefon na jakiś czas? Czy jak nie podamy imienia i nazwiska to będą się czepiać że kogoś ukrywamy???Czy można podac dane fikcyjnej osoby i czy można się obawiać że dotrą do tej naszej fikcyjnej osoby bo moim zdaniem nie bo nawet jakbyśmy że pozyczylismy telefon jakiejś tam Agacie Rogalskiej to i tak gowno z tego będą mieli bo po pierwsze jest dużo osób z takim imieniem i nazwiskiem i poza tym niczego nie udowodnia bo niby jak?? Albo powiedzieć że ktoś chciał nam wyslac cos jakies sole do kąpieli i zalecal żeby codziennie kapac w tych proszkach i zmyslić jeszcze ze ten ten nasz fantastyczny gość podawal dokładna instrukcje jak tego uzywac😏 l powiedzieć że proponował wsypywac łyżkę do wanny czasie kąpieli i zapewniał że to uzdrawia ze wszystkiego nie ma nic zdrowszego i w dodatku pomoże odmlodzic organizm 🙃 myślicie że taka dodatkowa wyimagowana historyjka sprawilaby że jesteśmy bardziej wiarygodni 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ ciekawe czy uwierzyli by w coś takiego czy wiedzieli że śmieszne bajki opowiadamy...moze w czasie przesłuchania udawać osobę upośledzedzona lekko wtedy myślę że uwierzą zapewne ale trzeba dobrze odegrać ta role 😄 zresztą i tak by nie mieli dowodów czy to co mówie to prawda czy nie i gowno mogą zrobić. Ja myślę że na swoje imię i nazwisko można se zamawiać spokojnie 😃 my nic nie wiedzieliśmy że dostaniemy w paczce narkotyki😃 ojebac tego vpna czy chuj wie co tam jeszcze na chuj kombinować powinniście wiedzieć że nawet jak kombinujecie to mogą i tak was jebnac na gorącym uczynku np przy odbiorze z paczkomatu. I wtedy chuj nam pomoże ryzyko zawsze jest ale to zawracanie sobie glowy żeby być jak najbardziej anonimowym to bezsens. Oczywiście jak przedstawiamy historyjkę o pozyczeniu telefonu to nie robimy nigdy przelewu z banku tylko opłacany BTC.

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 750
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 339

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: beeniepatu » 3 lata temu

Mili, prosze Cie 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
Awatar użytkownika
Pyton
Posty: 627
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 480

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: Snake Shadow » 3 lata temu

czub pisze:
4 lata temu
Czy w punktach D*D pickup pytają o dowód przy odbiorze?
jak masz kod odbioru to rzadko kiedy pytaja, zawsze też można powiedzieć, że kolega za granicą w delgacji i plan mu się tak zmienił, że nie ma jak odebrać, ale przesłał kod odbioru i poprosił aby mu wziąć.
Solid State Society

Status:
kangur1992
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: kangur1992 » 3 lata temu

Luzno

Status:
atz44422
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: atz44422 » 3 lata temu

dobra, a mam ogolnie pytanko, co jak niebiescy przechwyca paczke? moze i jestem paranoikiem, i za duzo ogladalem netflixa, ale moga wjebac pake do p**** i czekac az ktos odbierze, i potem zawinac na dolek? czy takie jazdy to tylko w usa? na fake dane ofc, i jak potem potencjalnie sie wytlumaczyc niebieskim z tego?

Wiadomość moderatora

nie piszemy metod wysyłki

Status:
sjfsjkiu5n
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: sjfsjkiu5n » 3 lata temu

Siemaneczko, widzę że numer telefonu jest tutaj sporym przypałem. A co jeżeli mam nieograniczony dostęp do holenderskich numerów (kto siedzi w nl ten wie o co chodzi) i mogę go sobie zmeniać przy każdym zamówieniu? Macie jakieś doświadczenie pod tym kątem?

Wiadomość moderatora

Tylko pamiętajmy, że forum to nie ogłoszenia.

Status:
kulka
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 249

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: kulka » 3 lata temu

Nie podawaj numerów tel. NL
Kupujesz krypto w bitomacie i czekasz na gołębia pocztowego i po problemie 😀

Status:
Acudo
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 107
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 16

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: Acudo » 3 lata temu

Witam, co sądzicie na tą chwilę o wysyłce przez żółtych ?
Zamówienie by było przez VPN,czeski numer i płatność bitcoin oczywiście na fake dane i przez bezpiecznego email.
Wyczailem urządzenie na zadupiu z dobrym widokiem na otoczeniu a że względu na pracę w delegacji to było by dla mnie najlepszym wyjściem :D

Status:
Evomaniac
Szczur
Newbie
Posty: 18
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 6

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: Evomaniac » 3 lata temu

Acudo nie będę sie rozpisywał na temat bhp, ale generalnie korzystam od lat (DM oraz reszta) i nigdy nje zdarzyła sie żadna wpadka. Oczywiście to nie znaczy że mamy być przestać czujni, myślę że zimna krew i zdrowy rozsądek to podstawa
Nawet przy tej formie przesyłek należy zachować wzmożoną czujność nawet o pierdoły. O male ilości raczej nie bawią się w podchody, choć wiadomo wyjątek potwierdza regułę. Z fartem!

Status:
Kolega Jacky
Szczur
Newbie
Posty: 33
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 6

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: Kolega Jacky » 3 lata temu

Xyndrom, jak na przyszłość zrobisz tak znowu to pewnie nie ale zajesz sb sprawę ze swoich ruchów chyba nie ?

A ja znowu chciałem zapytać jak to z tymi simami.
Na **** musisz podać tylko nr sim okej.
Jak się to ma do imei telefonu i samego przebiegu czy jeżeli zmienisz sim a masz ten sam trapfon to **** ci w D czy jak ?

Wiadomość moderatora

nie podajemy metod WYSYŁKI

Status:
Acudo
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 107
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 16

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: Acudo » 3 lata temu

Wie ktoś może gdzie się zaopatrzyć w polski numer na słupa ?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5138
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3249

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 3 lata temu

Acudo,

patrz na ofertę sandheavens,
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Acudo
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 107
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 16

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: Acudo » 3 lata temu

Gargameli, dzięki, zamówione :)

Status:
Dixy
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: Dixy » 3 lata temu

Rozumiem

Status:
pawelnrg
Ssak
Newbie
Posty: 67
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 9

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: pawelnrg » 3 lata temu

Gargameli pisze:
4 lata temu
każdy telefon da się namierzyć. wystarczy że karta SIM zaloguje się do sieci (BTSa / najbliższego BTSa)
nie SIM a telefon nie masz SIM a możesz robić połączenia alarmowe jesteś w sieci.

Status:
pawelnrg
Ssak
Newbie
Posty: 67
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 9

Jak anonimowo zamówić dopalacze / research chemicals?

Nieprzeczytany post autor: pawelnrg » 3 lata temu

Gargameli pisze:
4 lata temu
WasabiWallet
Gargameli pisze:
4 lata temu
nie od dziś wiadomo, że BTC nie jest anonimowy, ale wiadomo od dawna jak uczynić aby poniekąd się stał... bitomaty, WasabiWallet, słup etc...
Wasabi wygląda Ciekawie... Ale niech mi ktoś wyjaśni kupuje oficjalnie płacąc kartą. przelewam na portfel inny potem zostaje podzielone "kupuje legalną usługę" znaczy na inny portfel i dopiero ktoś tam płaci (portfele te zostają skasowane) po analizie można dojść ze miałem te BTC ale potem były 2 tranzakcie, 2 portfele i ostatni zrobił zakupy. toć każdy BTC kiedyś jakąś lewą tranzakcie robił.... nie wiem czy dobrze rozumuje.