Klonazepam - Clonazepamum

Grupa leków o działaniu przeciwlękowym, uspokajającym, nasennym, przeciwdrgawkowym, miorelaksacyjnym i amnestycznym.
Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: YourNightmare » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Brałem clonozepam bardzo krótko, czyli ok 2-3 tygodni, i później sporadycznie na zwały.
Zamiast uspakajać, robiło że mnie agresora.
Byłem rozdrażniony, nadpobudliwy, zły, wręcz agresywny.
Stwierdzono u mnie Chad, więc nie wiem czy to dla tego te objawy po zażyciu benzo, ale w każdym razie nie polecam, wręcz przestrzegam, że to są zdradzieckie pigułki.
Ja przestałem zażywać z powodu tych objawów, i dzięki temu się nie wjebałem w jeden z gorszych substancji stawianych na równo z opio, pod względem odstawienia.
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
Schalltanz
Zaklinacz węży
Newbie
Posty: 951
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 322

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: Schalltanz » 3 lata temu

Czy są jakieś przeciwskazania do stosowania preglabine z clonem?

Status:
M100
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 1173
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 312

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: M100 » 3 lata temu

Ludzie od paru dni dwa razy dziennie od 4 do 8 mg na strzał im.
Dziaj rano źle się czułem więc 20 minut temu 2mg poszedł strzał.
Niedługo idę do roboty I czuje, że będę miał problem.
Jak myślicie żeby schodzić z tego np rolkami ?
Ewentualnie rano 0.25mg clona I 10mg rolki w jednej pompce ?

Niewiem nieznam się proszę niech sie wypowiedz osoby, które mają pojęcie.
Zbędne komentarze mi są niepotrzenme .

Po każdym im napierdala mnie mięsień tak jak przy braniu teścia.
Coś na to pomoże? Aktualnie altacet smaruje.
Będzie dobre :)

Status:
Blaaanlaa
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 207
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 31

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: Blaaanlaa » 3 lata temu

Rolki ( bendesin) 10mg zarzucaj rano i na wieczor i piwko do tego :) tylko z jednego do drugiego się nie wpierdol🤣

Status:
M100
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 1173
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 312

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: M100 » 3 lata temu

Czekam na receptę na rolki właśnie 10mg podobno.
Mam też estazolam.
Dzisiaj poszło aby 2mg klona i estazolam 2mg w jednej pompce.
Czuje się dobrze.
Tylko co te rolki iv z np 0.25 klona w jednej pompce .
Będzie dobre :)

Status:
M100
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 1173
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 312

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: M100 » 3 lata temu

Kurwa co ja sobie myślałem ale nie tykajcie się tego a tym bardziej po kablach.

Tovjeat będę koło wczoraj tak źle się czułem poszedłem do lekarza i czułem że w każdej chwili stracę przytomność.
Lekarz jakvN mnie popatrzył to mi powiedział że muszę do szpital.

Brak sił jak bym umierał.
Jest 7:50 wcześniej ivnkrmalnie tak na początek dnia 2mg by poszło.
Zajarałem haszczyk od sandheavens jest zajebisty przynajmniej klona nie wziąłem tylko oglądałem blister.

Smith
Lil_Pit
I inni
Dzięki mordy udałem się do lekarza bo chyba Lil_Pit namawiał.

Ciągnie mnie dovty klonow alecpalw hasz.

Będzie dobrze !!!!
Powodzenia Harry !!!


Ps.
Żebyście sobie nie musi klonu bd jadł ale na zwalle i pod język:D
Będzie dobre :)

Status:
M100
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 1173
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 312

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: M100 » 3 lata temu

Proszę o scalenie wszystkich postów.
Gandalf

Ludzie nie ruszać się tego lepiej sobie rolki ogarnąć ale to kurestwo to diabeł wcielony.

Walczę z tym kurwa, któryś dzień z rzędu.
Każdy kolejny dzień jest lepszy ale nie zmienia to faktu, że warto.

Jeśli macie słabość do benzo to bym bardziej.

Na sen już lepiej estazolam a na zwały jak już naprawdę musicie to rolki bądź eti.

A najlepiej się przemęczyć dzień a wszystko minie.

Mam tu ludzi, którzy mnie wspierają ale ciężko jest odstawić i się wyzerować .

OMIJAĆ TO GÓWNA NA CHODNIKU !!!!
Będzie dobre :)

Status:
AMAChill
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 120
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 24

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: AMAChill » 2 lata temu

HarryPottet, Kto normalny napierdala benzodiazepiny w żyłę? Brałeś Klonazepam w ten sposób po 16mg dziennie w dzielonych dawkach domyślam się, że bez znaczącej tolerancji skoro 2mg Estazolamu na ciebie działało i narzekasz na Klonazepam, że to gówno i omijać? To jest żart?

Widzisz ja poniżej 6mg Klonazepamu prawie nic nie czuję a po 16mg byłbym wychillowany w trzy dupy na cały dzień bo tak to działa. Długie i stabilne działanie przeciwlękowe chociaż niezbyt silne, uspokojenie, rozluźnienie mięśni a niektórzy po tym mają świetne spanie.
Ja do spania osobom bez tolerancji polecam Nitrazepam GSK to jest Klonazepam tylko bez cząsteczki chloru.

Szatan wśród benzo to Lorazepam, który nie wiadomo kiedy urywa film i potrafi nagle zmienić człowieka w bandytę. Taki apteczny Klonazolam bym powiedział. Jednak przy używaniu z chirurgiczną precyzją potrafi przynieść dużo korzyści.

Status:
AMAChill
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 120
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 24

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: AMAChill » 2 lata temu

Mogę dodać, że łącząc Klonazepam prawie nie wpływa na moją pamięć, dlatego łącząc go z alkoholem osiągam dość głęboki stan upojenia i rozluźnienia.
Klonazepam sprawia, że mam do wszystkiego luz a Lorazepam dodaje mi dużo pewności siebie, tyle, że kierownika bym opierdolił jakbym miał za co.
Zapytam na boku: długo muszę pracować na rangę USER'a? Chciałbym czasem uderzyć z jakimś info na czacie ale nie mogę.

Status:
Ghooxy
Blister
Newbie
Posty: 10
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 3

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: Ghooxy » 2 lata temu

kofeina+klon super mix na większą pewność siebie i po prostu lepszy dzień:) z tym że trzeba uważać z nim, biore tylko wtedy gdy mam pod ręką max 2, reszta u kogoś jedynie. Zdarzyło sie kiedys ze zjadłem 1, odczułem działanie lecz zbyt subtelne, dorzucilem 2giego wypilem kawe, i nagle zerwalo mi film, obudziłem sie chyba 4 lub 5dni później na oddziale ogólnym psychiatrycznym, okazalo się że zezarlem caly blister i ktos sie o tym dowiedzial, przyklepali mi probe samobójcza i byli w szoku że przeżyłem i nie jestem warzywem :twisted: :E

Status:
MimoKozak777
Ssak
Newbie
Posty: 74
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 2

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: MimoKozak777 » 2 lata temu

Mam pytanie. Rano biore narazie 2.5 mg potem biore 0,5 mg do następnej herbarty . w południe też tyle i wieczorem bym wział 4 mg to będe spał ? jak wygląda sytuacja po 3-cmc, kiedy zarzucić klon żeby iść spać.
Proszę o pomoc jem to jak debiil i nie znam sie a asłyszałem ze mozna normalnie teraz tak rozkminiam z tą herbatką, i na wieczór napisze w moim trip reporcie jak go akceptują po ilu klonach usnąłem.
Potrafiłem jeść osttatnio 3 paczki.. raz dwie. ale to ma odwrtone dzialanie pobudza jakoś. a takie mniejsze zamulają? to prawda . nie wiem sam prosi o pomoc kanna wrak benzo wrakow

Status:
M100
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 1173
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 312

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: M100 » 2 lata temu

MimoKozak777
Bo tak jest jak jjesz więcej to ma odwrotne działanie.
Ja w swoim ciągu dochodziłem do paczki dziennie klonów 2mg do tego alpre jeszcze brałem. I miałem problemy ze spaniem . Spróbuj z 2 klony i browar do tego mi pomagało zasnąć ale nie biorąc w ciągu dnia nie więcej niż 10 tabletek .
Będzie dobre :)

Status:
MimoKozak777
Ssak
Newbie
Posty: 74
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 2

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: MimoKozak777 » 2 lata temu

ale na w ieczor mowisz 2 klony i -browar a 3 klony ? nbo ja mowie o klonach 2mg tylko te biore i mam je na oopcji nie wiem czy tu sie mozna handlem chwalic mozna obnosmym nie -obnosnym ale pwoei m o tak mam je na opcji u ziomka i mi je biore rekreacyjnie a w ciągu dnia ? po 3 klony 2 razy dziennie na uspokojenie do buszka mysle ze dzialalo dobrze moza by zmniejszyc dawkik. \ a bratu podzielilem klona co na niego dzialamocno i kazale\m m u brac mikro dawki teraz pogryzel klona 2mg na 7 czesci na farta mowisz najmniejszarano i musisz to codziennie brac 2 jeszcze dostal cale i bede pilnowal jego kuracji i noopopet ttez bierzemy i palimy buchy a jak zajebalem ta k duzo klonow 2 paczki to normalnie siedze ogladam jakiis gowno w tvi jakby nooding mialem joak spojrzalem w tv ttak mniew yjebalo ciezko. ale chociaz nie latalem jak ostatnio jak a zjadlem teraz 2-3 paczki klona bo 2 w w jeden dzie n a trzecia ostatnia przez ostatni i to tak ze przez cal ydzien bralem i potem krysztal + pluis kanna i na zejscie krysztalu klony i palenie . A TAk to mysle o braniu go terapetutyczine z noopopetem ale wogole jak bede mial kase ide do ziomka i biore i tylko ja mam pytanie bo ja mam wkręte i ze mam tolerancje i musze brac po 3 te klony serio 2 starczą ? ile byscie powiedzieli zeby brac rano 2 , 3? i normalnie brac je zapicac wodą, czy trzymac pod jezykiem i trzymac az sie rozpuszczą :D
kloniki fajne nie apteczne :) bo słodziutkie sąskurwysynym, ja to nieraz je gryze, i biore pod jezyk wieksza ilosc, ale juz nie biore wiwekszeje iloosci
wracaj do pytania
ile brać w południe ?
i le brać brać na wieczór?
ile brać po krysztaale? ile czasu po zejściu i dużą dawkę czy normalną ?

Status:
M100
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 1173
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 312

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: M100 » 2 lata temu

Strasznie jest to haotycznie napisane .
Pod język klona ? Jak najbardziej ja tak zawsze brałem pod język fajny miętowy posmak .
Będzie dobre :)

Status:
MimoKozak777
Ssak
Newbie
Posty: 74
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 2

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: MimoKozak777 » 2 lata temu

M100,
Okey dziekuje ci bardzo Drogi Panie Kolego, od dzisiaj nie biore wiecej niz 10 tabletek benzo bede bral po 3.5 mg rano wieczorem 3.5 mg w poludnie i 4 mg se zajebe na wieczor . zalezy tez ile będe mial , co myślisz o tym. browara ładuje obowiązkowo troche słabszego bo kozela ciemnego z jasnym pomieszany ale zawsze jakiś mix to jest . a przyzwyczajony jestem ze żre po 3 klony, to nagle zmniejszać dawke ? czy juz zrec po te 3 klony. tak z ziomkami jedlismy jak cukierk... po trzy :) .. ostatnio u mnie siedzial to chyba mi dal 8 przez pol godziny . a ptem sie tak czlowiek uzaleznia i lata po te paczki. a teraz juz nie ma klonozepamu do kupienia mi zostaly dwie ostatnie paczki i bede dzwonil do aptekodila wlasnie czy i kiedy bedzie klon.. :P ale te dwie zotstawiam pooki co boo jeszcze chyba mam co zajebac.
Nastepne pytanie, jestem kannawrakieim ale w benzo dopiero sie wpierdalam, czy jak jebne pod jezyk ? to lepiej dziala bo tak rozpuszczam klony, czy rozzgryzać je ? czy polykać je >?

Pozdrawiam i szczerze dziekuje za jakakolwiek odpowiedz w ttym temacie.

Dodano po 2 minutach 14 sekundach:
Okej na pytanie spod jezykiem sam sobie odpowiedzialem.
Przepraszam bylem na grubym mixie, a walilem 3cmc i nie znalem dawki klona po ktorej mozna usnac , po krysztale , ale zauwazylem , ze krysztal musi zejesc, trzeba dopalic jakieis maczanki albo nic nie robic i dopiero dorzucic klona wtedy jest szansa zaśniecia .
Ja często mieszam klony z 3-cmc... To niezadobre polaczenie co ?

Status:
Xeno
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 497
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 129

Klonazepam - Clonazepamum

Nieprzeczytany post autor: Xeno » 2 lata temu

MimoKozak777 pisze:
2 lata temu
często mieszam klony z 3-cmc... To niezadobre polaczenie co ?
Logicznie wydaje się to złym połączeniem (hamowanie OUN i jego stymulacja jednocześnie). Na zejściu po metaklefie jak wchodzi czasem depresja i lęki, wtedy klon aż się prosi o wrzucenie chociaż ja osobiście lubiłem w takim stanie dobijać się emocjonalnie specyficzną muzyką i trwać w tym. Na zejściu z 3-cmc jak widzisz zachód słońca to zapal MJ, może być miło.