Mokre śmierdzące sorty cmc

Ogólne dyskusje na temat research chemicals. Opisy tripów na różnych odczynnikach oraz propozycje ich mixów.
Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 723

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

FrEEq
OomAmee
Wspomniałem już Joskiowy, to wam napisze. Naciąłem się ostatnio na trójkę, która wygląda normalnie jak mefedron. Jasne, białe kryształki, podłużne-ryżowe. Zapach kwaśny, ketonowy.
Szczypie ale kompletnie nic nie pali, świetnie się wchłania. Po 150 mg jest taka bomba, że nie wiesz za co się zabrać, źrenice rozwalone, spid - taki jaki powinien być w trójce, pod badaniach jeszcze stymulacja przez 3-4 godziny, czyli prawidłowo. Nie wiem czy się dowiem od kogo to jest, ale może zrobię fotkę i wrzucę za kilka dni :)

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 5 lata temu

GrzybeQ
Nooo, jakby się udało dowiedzieć to daj info koniecznie :)
Brzmi jak Legendarna Trójka Mocy :D
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

GrzybeQ
czekam na wieści co to :)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posty: 777
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 349

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: Doktor » 5 lata temu

Jak pamiętacie te dobre czasy, kiedyś nawet pot miał tak bardzo charakterystyczny zapach po ketonach. Dziś już nic nie przypomina tamtych odczynników działaniem, dawkami, wejściem.. Powoli oddałam się od tego gówna czekając z nadzieją że pojawią się nowe smaczniejsze analogi lub jakiś przełom na tym rynku...

Ostatnie wory Henia
Ostatnie wory 3,4
Duży kamień MMC

A później już zostaną tylko wspomnienia chyba

Status:
Chlastusmate
Dyso-sensei
Użytkownik
Posty: 233
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 30

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: Chlastusmate » 5 lata temu

Doktor
To były piękne czasy jak w dyszce dostawało się jedna bryle 8g i trochę mniejszych {mmc}

Status:
BMXFOREVER
Sniffiarz
Newbie
Posty: 132
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 60

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: BMXFOREVER » 5 lata temu

3MMC nie ma, jest RMMC

Status:
BMXFOREVER
Sniffiarz
Newbie
Posty: 132
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 60

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: BMXFOREVER » 5 lata temu

PROPS za posta, dokładnie vendorzy sami nie wiedzą co sprzedają. Jebać to tylko krajówa

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

999999999 pisze:
5 lata temu
PROPS za posta, dokładnie vendorzy sami nie wiedzą co sprzedają. Jebać to tylko krajówa
Doprecyzuj, o co ci chodziło w tym poście? Co do Krajówki... Mówimy też o sortach z poza granicami kraju... u nas.... Wszystko się chrzi.

I to prawda, dawno nie czułem zapachu u siebie po micro.... kiedyś to po przerobieniu 5g już było czuć. Teraz... Coś niby czuć, śle to nie ten sam zapach
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
BMXFOREVER
Sniffiarz
Newbie
Posty: 132
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 60

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: BMXFOREVER » 5 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

A no chociażby o to, że pamiętam mój kolorowy przyjacielu działanie MMC, opierdoliłem w 2012-15 opierdoliłem jakieś 400g i to sortów, które dopiero wychodziły na rynek, naprawdę to co jest teraz obecnie w żadnym stopniu nie pokrywa się z tym, co badałem kilka lat temu i nie wmówi mi tu nikt, że to wina tolery, ciągów i braku suplementacji, bo wpieralać nie wpierdalam prawie w ogóle, a koleżanka która wielbiła MMCe również stwierdziła, że to nie 3MMC. To tylko namiastka tego cudownego euforyka. Drugie primo moi drodzy koledzy to sorty CMC. Jadłem CMC gdzie każdy z przed delegalu mówił, że to syf, że to toksyczne że nigdy tego nie przypierdoli. Bardzo dobrze pamiętam działanie czwórki i trójki do tego ten ohydny przepierdolony pot, który aż wtapiał się w ciuchy, pościel, czas działania też był dużo, dużo lepszy. No i co najlepsze 4CMC zapamiętałem jako kanapowego euforyka, a 3CMC jako idealnego rushowego rzeźnika, te pierwsze sorty Wilk, Bazzar,Gienek Ci co znają wiedzą o czym mówię. A teraz co wróciłem po naprawdę MEGA kilkuletniej przerwie i opierdoliłem 2sztuki 3CMC z koleżanką, która nigdy nie żarła RC w jedną dobę. I co powiecie mi dalej, że to są te kozak sorty? Wilkowa trója to tak wypierdała z kapci, że po 2sztukach bym mnie wygięło w chińskie osiem i opierdoliłbym żyrandol ze szczękościsku i przy 3CMC ten CLEAR ten RUSH z prawdziwego zdarzenia JAKOSĆ FAZY TAKA INTENSYWNIEJSZA, "PRAWDZIWSZA" RZESKA. Teraz opierdole wora 4CMC i nawet muzyka potrafi wkurwiać gdzie nigdy, NIGDY tak nie miałem, człowiek obecnie pocoraz to nowszych specyfikach po zaaplikowaniu czuje wkurw, rozdrażnienie oczywiście za którąś nitą. I nikt nie wmówi mi, że za pazernie żarłem, bo już 600mg 4ki w 2 ostępach czasowych potrafiło zbrzydzić mi resztę badań, bo niby COS BY KURWA POROBIŁ, ALE CO? i taka dziura ozonowa w głowie, bo nie wiesz co jak i z czym. Taka jest teraz generacja RC. Poza tym co to za sorty, czemu tak nieselektywnie się zrobiło? 3CMC euforyczne, 4CMC speedujące. Ten kto dłużej się obraca w tematyce RC przyzna mi, choć skrawek racji iii... jeszcze jedno ostatnią prawilną trójką było yellow od kolka jakieś pół roku temu/ponad.

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

999999999
przyznaje ci racje.... jak chodzi o 3cmc 4cmc... też to po pocie rozponaje...
3 miechy temu po zrobieniu 5g 3CMC micro / ICE BIG- jebałem tak, że się myłem 3x dziennie.....
obecnie ? nie dość że więcej trzeba przerobić.... to jeszcze ten pot???? ani tego zapachu nie ma, coś to jest ale całkowicie nie podobne....
Może to moje przypuszczenia, ale ktoś próbuje robić mixy i dodawać coś nowego. Ostatnio dostałem 1g 3mmc nowegood predka... po zaaplikowaniu w nos.... poczułem specyficzny zapaszek, smaczek - coś co miał tylko ICE i micro w ostatnim czasie... ten dziwny kwas? Czyżby to co dodali do micro pare miechów temu (przez co micro dostało bonus +5 do mocy oraz +15 uszkodzeń dla śluzówki i skóry nosa) dodali do tego 3mmc.... żeby ludzi bardziej trzaskało w sniffie ? Bo mnie ta 3mmc rozwaliła tym że sniffem na mnie zadziałało, nie może jakąś mocarnie, ale poszczypało w nosek i ruszyło

Yellow - aktualnie jest u atoma ;)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 5 lata temu

FrEEq
josiek
To na co dziś w takim razie po pobraniu 3-cmc zwrócić uwagę?
Inny, dziwny, rozpuszczalnikowy zapach powinien być dla Nas już sygnałem ostrzegawczym? A może smak, lub moc 'żrąca' w nosie?
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posty: 777
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 349

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: Doktor » 5 lata temu

Kiedyś latały sorry o marcepanowych zapachu, to po nich był ten specyficzny zapach skóry i potu. Dziś wszystko jest inne i nie porównywalnie słabsze od dawnych RC sprzedawanych pod nazwą cmc. Już o zapychania tromby nie wspomnę, teraz każdy brudny sort po oczyszczeniu acetonem, działa mocniej, lepiej i mniej agresywnie na śluzówkę. MMC fajne, miłe, aktywne ale kiedyś nie klepała wogle nosem, więc na pewno nie jest to ta sama synteza co dawniej.

Status:
Rabbitzx
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 16

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: Rabbitzx » 5 lata temu

Smutna prawda po banie w prc w eu łatwiej (dla zorganizowanych zarządów handlu) zrobić chlorowy keton przez redukcję czegoś innego niż z oryginalnych prekursorów bo A to szybciej A to łatwiej A wiadomo oni tego nie jedzą więc dla nich to może być nawet
Z końskiej laksy za przeproszeniem zrobione grunt żeby:
1 :Albo miało wygląd i coś smyrało
2: robiło w PiSdu w chuj z konsekwencjami grunt KASA kasa

Taką prawda A większość będzie i tak pisało "mój kochany zaufany vendor zawsze w niego wierzylem"

Wiecie co ? nw czy ja mam tylko takie odczucie ale większości baranów to wysłał by Sode oczyszczona z podpisem keton i tak by ich robiło.

Kolejna sprawa odnośnie powyższych panów im się liczy kryształ ten słynny MEFESROM mam A Kurwa baran jeden drugim 4ki od 3jki nie rozpozna A wiadomo że po zapachu wystarczy
GDZIE CZASY 3jki co dawała moc do dzialania. Clearhead chce do pracy robienia czegoś A nawet jak się wziąłeś to zapomniałeś przestać , jak czytam opinie typu 3jki łooo zajebałem muzyka wchodziła i tak sobie siedziałem to widać że jakiś laik qlbo po prostu debil bo takie rozleniwienia i gówno pożytku z człowieka robią 4ki których btw nienawidzę dla.mnie rc Ma byc porzyteczne by coś zrobić a nie zmarnowac pare h jak dildo w szafie khalify.
Dobra rozlisalem się nie wiem o czym był początek bo napiwrdolonh jestem w opor więc też góry za błędy przepraszam ale chyba (oby) miało.to sens
TriZassysoChlorozaurus rex :D :smoke: gad jak się uda zasypia w dzień ale czai się nocą :twisted:

Status:
Pigulak
Opiowrak
Awatar użytkownika
Pigulak
Autor tematu
Posty: 395
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 124

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: Pigulak » 5 lata temu

Rabbitzx pisze:
5 lata temu
Smutna prawda po banie w prc w eu łatwiej (dla zorganizowanych zarządów handlu) zrobić chlorowy keton przez redukcję czegoś innego niż z oryginalnych prekursorów bo A to szybciej A to łatwiej A wiadomo oni tego nie jedzą więc dla nich to może być nawet
Z końskiej laksy za przeproszeniem zrobione grunt żeby:
1 :Albo miało wygląd i coś smyrało
2: robiło w PiSdu w chuj z konsekwencjami grunt KASA kasa

Taką prawda A większość będzie i tak pisało "mój kochany zaufany vendor zawsze w niego wierzylem"

Wiecie co ? nw czy ja mam tylko takie odczucie ale większości baranów to wysłał by Sode oczyszczona z podpisem keton i tak by ich robiło.

Kolejna sprawa odnośnie powyższych panów im się liczy kryształ ten słynny MEFESROM mam A Kurwa baran jeden drugim 4ki od 3jki nie rozpozna A wiadomo że po zapachu wystarczy
GDZIE CZASY 3jki co dawała moc do dzialania. Clearhead chce do pracy robienia czegoś A nawet jak się wziąłeś to zapomniałeś przestać , jak czytam opinie typu 3jki łooo zajebałem muzyka wchodziła i tak sobie siedziałem to widać że jakiś laik qlbo po prostu debil bo takie rozleniwienia i gówno pożytku z człowieka robią 4ki których btw nienawidzę dla.mnie rc Ma byc porzyteczne by coś zrobić a nie zmarnowac pare h jak dildo w szafie khalify.
Dobra rozlisalem się nie wiem o czym był początek bo napiwrdolonh jestem w opor więc też góry za błędy przepraszam ale chyba (oby) miało.to sens
Co do tego 3-cmc hmm trafiłem ostatnio hmm wyglądało na taki mleczny crystal bardzo twarde i strzelające, w nos oj słabo aktywne bo splyw był przez chwile po czym nos sie zaklejał i pojawial ze sie zawsze clearhead i tyle, a oral najlepiej na mnie działał 300 mg i była to czysta dopaminowa energia z fajnym humorkiem na 2h i tak dopaminowa do końca, nie ciśnieniówka jak ostatnie przy 3jkach w oralu, oj niepowiem bo zjadłem tego 3,5g, a dopamina jeszcze dobre kilka godzin była ostro wywalona. Zapach tego był naprawde piękny ketonowy zjazdu po tym nie było tylko bardziej delikatnie pustka, zero odruchów wymiotnych, wzdeć, glutów na gardle. Większość poszła w oralu, bo sniff szkoda materiału, cheć na dorzutke bardzo mała była lecz niemiałem co robić

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 5 lata temu

BMXFOREVER pisze:
5 lata temu
sorty, czemu tak nieselektywnie się zrobiło? 3CMC euforyczne, 4CMC speedujące. Ten kto dłużej się obraca w tematyce RC przyzna mi, choć skrawek racji iii... jeszcze jedno ostatnią prawilną trójką było yellow od kolka jakieś pół roku temu/ponad.
Po 1.
Pokaz mi Twoj plan suplementacyjny/diete a powiem Ci czemu,ktory produkt temu jak dziala.

Chlory tyraja tolerke do bólu.
Druga rzecz- wszystkie sorty yellow sa i byly kurewnie zanieczyszczone.

Kup DMSO i rozpusc chlora- zobaczysz ile gowna bedzie plywac...
Gandalf pisze:
5 lata temu
FrEEq
josiek
To na co dziś w takim razie po pobraniu 3-cmc zwrócić uwagę?
Inny, dziwny, rozpuszczalnikowy zapach powinien być dla Nas już sygnałem ostrzegawczym? A może smak, lub moc 'żrąca' w nosie?
Nie ma dobrych trojek na rynku.
Jak jeszcze 4 znajdziesz tak 3 raczej nie.
Doktor pisze:
5 lata temu
Kiedyś latały sorry o marcepanowych zapachu, to po nich był ten specyficzny zapach skóry i potu. Dziś wszystko jest inne i nie porównywalnie słabsze od dawnych RC sprzedawanych pod nazwą cmc. Już o zapychania tromby nie wspomnę, teraz każdy brudny sort po oczyszczeniu acetonem, działa mocniej, lepiej i mniej agresywnie na śluzówkę. MMC fajne, miłe, aktywne ale kiedyś nie klepała wogle nosem, więc na pewno nie jest to ta sama synteza co dawniej.
Bzdura na bzdurze!!!
Jak moga cmc dzialac nosem a mmc nie?
Rabbitzx pisze:
5 lata temu
dla zorganizowanych zarządów handlu) zrobić chlorowy keton przez redukcję czegoś innego niż z oryginalnych prekursorów bo A to szybciej A to łatwiej A wiadomo oni tego nie jedzą więc dla nich to może być nawet

Moze cos wiecej?
Masz jakis nowy sposob na synteze pochodnych MC?

Status:
Rabbitzx
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 16

Mokre śmierdzące sorty cmc

Nieprzeczytany post autor: Rabbitzx » 5 lata temu

Moze cos wiecej?
Masz jakis nowy sposob na synteze pochodnych MC?
Chińczycy syntezowali cmc z produktów do tego przeznaczonych wytwarzali czysty chemicznie produkt z legalnych odczynnikow żadna tam firma nie "jakby to powiedzieć" przerabialaby to co nazywamy teraz "MMC" na CMC jak robi się to w eu bo odczynniki trudno dostepne i trudność syntezy czystego 3 cmc im się nie opłaca. Mogę się mylić nie mam z tego doktoratu troszkę poczytałem i tak mi sie wydaje
TriZassysoChlorozaurus rex :D :smoke: gad jak się uda zasypia w dzień ale czai się nocą :twisted: