Niemcy a pick up point

Pytania i odpowiedzi związane z research chemicals.
Status:
mariusz785001
Dyletant
Newbie
Autor tematu
Posty: 2
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 1

Niemcy a pick up point

Nieprzeczytany post autor: mariusz785001 » 1 rok temu

Witam, czy gołębie bezpiecznie docierają do Niemiec? I czy w paczkomacie trzeba okazywać dowód tożsamości?

Status:
Aligator68
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 13
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 4

Niemcy a pick up point

Nieprzeczytany post autor: Aligator68 » 1 rok temu

Ja zamawiałem do Niemiec na adres i dolatuję normalnie. A czy w pickup trzeba pokazywać dowód ? Zależy dpd ma kod odbioru także on mi w 100 % zawsze wystarczał, chodź różnie to bywa, ale ja nigdy nie miałem żadnego problemu jeśli chodzi o odbiór paczki z pickup pointu :)

Status:
Only Perfect
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 194
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 14

Niemcy a pick up point

Nieprzeczytany post autor: Only Perfect » 1 rok temu

Każde miejsce może mieć różne zasady. Zależy jaki pick up point. U kuriera trzeba okazać dowód jak w przesyłce jest alkohol. w punkcie pick up mnie poprosili o dowód odpowiadajac na pytanie bo pick up to punkt odbioru w sklepie typu żabka a paczkomat to paczkomat.

Status:
snowpirsen
Szczur
Newbie
Posty: 30
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 1

Niemcy a pick up point

Nieprzeczytany post autor: snowpirsen » 1 rok temu

mariusz785001 pisze:
1 rok temu
Witam, czy gołębie bezpiecznie docierają do Niemiec? I czy w paczkomacie trzeba okazywać dowód tożsamości?
Mam podobny problem. Raz zamówiłem pakę, ale jak poleżała na sortowni 3 dni to się obsrałem haha. W punktach odbioru chcą dowodu i przerobiłem już trzy takie miejsca. Paczkomaty np. z DPD potrzebują wcześniejszej rejestracji i podania danych. Po tym dostajesz jakąś kartę. No pojebany kraj : /

Status:
mariobeng3
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 45
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 20

Niemcy a pick up point

Nieprzeczytany post autor: mariobeng3 » 1 rok temu

Wiadome, że zawsze zamawiasz na dane wyssane z dupy jeża, jak paka utknie w magazynie bo punkty/automaty zapełnione, to musisz zapierdalać odebrać osobiście. Najprostszym sposobem jest napisanie sobie upoważnienie odbioru i po temacie :E miałem, tak setki razy i zawsze działa