p******@****n*ail.*h

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Zrobiłem zamówienie u tego V. Mam nadzieję że zdąży dolecieć do weekendu, bo obecnie czeka na dostawę.

Kontakt póki co na plus, ceny w sumie też, dla detalistów jak najbardziej akceptowalne.

Status:
Krejzol
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 195

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Krejzol » 5 lata temu

Co jak co ,ale na chwile obecna ,gdzie smerfy weszą tu i tam. Opcja INPOST na drugi dzien, lub pojutrze jest OK. A czekac po 2 tyg ,na wysylke z holandi z jakis nienormalnych sklepow i placic po 50zl ,mi sie nie chce.Na chwile obecna nic nowego na rynku nie widze.Smart shop ma jakies badziewia na naturalnych extraktach, ktore dzialaja jak shit kiblowy.Dobrze ze jeszcze alkoholu nie zdelegalizowali- bo chyba ludzie zaczeli by klej wąchac po piwnicach. :E :E :E Wole energy drinka wypic niz to-Taurynka jak dziewczynka dziala jak nalezy.A maczanki mnie nigdy nie isteresowaly.Zamiast palic chemiczny syf lepiej cannabis sativa "cenzura"-Oswiadczam ze nie pale w Polsce marihuany" Zapalic w coffe shop w HOLANDI -CHETNIE :lol: :lol: :lol: :smoke: :smoke: :smoke: .Kapsulki malinowe z Pyszned Shopu, to dla mnie jakas pomylka -te speedujace bo sa za drogie.Nie wiem co tam siedzi .czy jakis CEC z Hex-enem, ale dzialanie nie jest lepsze niz samego HE-XA a cena 15 zl za tabsa malilnowego 0,40-0,45gr to przesada.Kapsulki wisienki juz sa OK i chyba siedzi tam samo 4cmc a moze i ze skromnym dodatkiem 3cmc,ale pewnosci nie mam.Dziala jak nalezy. Hex-en 1 sza klasa, a 4cmc przypomina mix 3cmc-4cmc ale mega mocne, jak dla mnie ,najlepsze z tego sklepu to HEX-EN i 4 CMC. Szkoda ze nie ma w ofercie PyszneD 3 cmc -wymiatacza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Jednakze przesylki w 1 dzien ,czy w 2 dni to jak za dawnych lat-W koncu bezstresowe i szybkie SHOP party.Gdzie na spokojnie w srode zamawiam i na 100% w weekend ,nie bede sie nudzil z Angelika :idea: .Sklep oceniam na 9/10 :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Status:
animeversa
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 293
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: animeversa » 5 lata temu

testowałem w piątek nowy sort hexenu, sort w paście, grzeje jak w kociołku panoramixa, speed przeokropny, ale jak sie wklei w fotel to jak rzep, potem ciezko wstac, ale wstaniesz i znowu latasz jak wahadłowiec

nie pamiętam ile mg poszło, max 60

w sobote z rana testy wznowiłem, 50mg o 9:00, s&s łozko w sypialni, wyspany szczur gotowy na retesty

pół godziny nieogaru, potem dorzutka 50mg

do godziny 11:30 nie moglem sie zebrac zeby wstac, nawet euforia lekka wjechała

potem poleciałem w balet i nie patrzalem ktora to juz nita, zasnalem po 1 w nocy przepalajac prawie gieta maczany, ktora tez trzyma mega klase polecam i pozdrawiam Piotr Fronczewski
JUNKIE TO SEKTA

Status:
Venoom
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 678
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 287

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Venoom » 5 lata temu

animeversa

Dobry hex co nie ? :D

Polecam vendora na prawdę jest słowny i nie robi wałków :D

Status:
MDPHP
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 324
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 101

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: MDPHP » 5 lata temu

Śmiga wszystko naprawde?:) Czas przetestowac chyba:D

Status:
Trefemmski
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 89

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Trefemmski » 5 lata temu

Naprawdę brzmi kolorowo. Czas wysyłki, jakość produktów. Mam nadzieję, że Vendor się nie zawinie, albo go nie zawina. Ja nadal czekam na jakieś 3cmc.

Pisałem w sprawie jakiejś dobrej trójki czy będzie miał na sklepie to pisał, że będzie poszerzać ofertę.

Mordo tylko bądź ostrożny, bo w dzisiejszych czasach jesteś dla nas jak zbawienie z nieba.
Te czekanie po tydzień- dwa trochę irytuje, ale wiadomo takie nastały czasy. :lol:

Status:
Venoom
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 678
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 287

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Venoom » 5 lata temu

MDPHP pisze:
5 lata temu
Śmiga wszystko naprawde?:) Czas przetestowac chyba:D
Wszystko w najlepszym porządku.

Status:
Krejzol
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 195

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Krejzol » 5 lata temu

Czy nie zastanawialo cie kiedys ,czemu dzwoniac do kolezanki z USA ,u której jest godzina 12 popoludniu ,a u Ciebie jest 24 w nocy, rozmawiacie sobie bezstresowo. Taki wlasnie jest ten swiat.Niby ktos jest w innym czasie, a mozna z nim porozmawiac w tym samym.Blebloły mnie nie interesuja. Mam wyjebane na strachy na lachy, terror i chaos dezinformacyjny. Ci co kochaja tusz i papier sa w najdalszych czasach. Ja kocham Obecna chwile i ewentualnie dzien dzisiejszy , a zapominanie daje mi mozliwosc ignorowania przeszlosci. Ja kocham euforie, a nie syf nienawisci i budowanie pominkow.Wczoraj urodzila mi sie córeczka, ma zielone oczy natury i kocham ja bezgranicznie. Moj 1 -szy syn ma oczy ziemi -brazowe ,a oczy morz i oceanow-niebieskie to nie zycie królewskie ale zycie tu i teraz. Jak chcesz byc za wysoko to jestes do góry nogami.A ptaki mowia TAK TAK niezapominajka tanczy w rytnie czacza a PLAY and PLUS ma new oferty.Angela daj mi corke z niebieskimi oczkami prosze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Za duzo donosowo zaaplikowalem 3 CMC - i am to very sorry for my write nonsense. SMOCZEK :twisted: :twisted: :twisted: Czemu 4 cmc mnie tak wyjebało w kosmos ze nie wiem jak sie nazywam HELP! Marcin z Marsa sram na wszelkie problemy :thumbup:

Status:
Venoom
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 678
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 287

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Venoom » 5 lata temu

o chuj xDD

Status:
powdermaster
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 5 lata temu

Lepiej nie ćpaj więcej :)

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

Krejzol
to jest efekt połączenia 3cmc z 4cmc
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
animeversa
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 293
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: animeversa » 5 lata temu

josiek
albo skromnego doswiadczenia... :E
JUNKIE TO SEKTA

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

animeversa
Venoom

Dajcie mi znać jak vendor Będzie miał 3-cmc ;)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Venoom
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 678
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 287

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Venoom » 5 lata temu

Spoko nie ma problemu > ;)

Status:
BMXFOREVER
Sniffiarz
Newbie
Posty: 132
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 60

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: BMXFOREVER » 5 lata temu

Za to ja jako TERONE pozwole wypowiedzieć się na temat tego vendora, gdyż byłem z nim w stałej komitywie od początku grudnia. PRAWDA PAKI 24H, KONTAKT, OBSŁUGA - WZOROWA ale, ale..
kto mądry pcha czystego hexa z wypełniaczem 500mg do jednej kapsuły?! ktoś dostanie w gratisie no i co wtedy? Zastanawiam się jak wtedy zadziałałoby te "doświadczenie" jakbyś przypierdolił oralnie 450mg heksenu.. Niektórzy ludzie lubią jazde bez trzymanki ja przećpałem taczkę BK i wiem, że maks 250mg heksenu by mnie zabrała z tego świata, także po chuj to pakować w kapsułe jak i tak walisz to w trąbe? MACZANKA - do końca stycznia była zajebista, TOP BESTSELLER te sprawy, potem kilkukrotnie dostałem nierównomiernie nasączony podkład, dupka karała jakby przyjebał bucha z czystego prochu, cyban - solidny buch, lekkie chillujące odprężenie. Kapsułka wiśniowa to nic innego jak wypełniacz + 4CMC, co kto lubi jadłem raz i działało jak efekt placebo przyczym przeokrutnie zapychało strzelbe. 4CMC - no i tutaj zaczynają tworzyć się historie z cyklu niedowiary, jak ktoś mi powie że to jest czyste 4CMC to powiem, że nigdy takowego nie jadł. Nie wiem jak małoprawdopodobnie to zabrzmi i jak bardzo śmiesznie może do 3-4tej wrzuty działało to jak 4ka, a potem? Przypierdoliłem 300mg w klamę jak mnie pierdolło to aż palce u rąk mi wykrzywiało, momentalnie zalalałem się potem, a puls na ciśnieniomierzu pokazał wynik 190, gdyby nie paczka rolek to bym się chyba skiźdał w pory. Pomijam fakt, że potem ta "brązowa czwórka" zapierdalała głównie po noradrenalinie. 4CMC NORADRENALINA? Przyznam, że na tyle lat ćpania nigdy się z tym nie spotkałem. Dostawałem speedujące w chuj 3EMC, 3BMC, FECA, ale 4CMC speedujące tak, że trzeba się ratować klonami, które w późniejszym etapie rusza Ci tylko noradrenalinę, a z napływem jej nadmiaru powoduje to lęk, wzmożoną czujność, nerwobóle i ogólnie czutkę na wszystko. Matuli wypadł talerz przy moich drzwiach od pokoju mało co kurwa zawału nie dostałem, pomijając fakt, że nawet lekki odruch kołdry gdy siedziałem potrafił mnie przerazić. Ja nie będę tutaj nikogo namawiam, ani decydował za niego, jak się nie przejedzie to nie zobaczy. Ja osobiscie po 4miechach owocnej współpracy podziękowałem definitywnie. Vendor jako człowiek jest w porządku, ale sam nie wie co z czym jeść, a przede wszystkim odniosłem wrażenie, że nie wie co sprzedaje. Venoom mordko gadaliśmy na czacie i też miałeś podejrzenie, a raczej byłeś pewny, że to 3CMC po głębszych testach. Pokój wam ludzie, a szczególnie waszej głowie.

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

999999999 pisze:
5 lata temu
a raczej byłeś pewny, że to 3CMC po głębszych testach. Pokój wam ludzie, a szczególnie waszej głowie.
3-cmc tak nie robi uwierz mi. W 3cmc nigdy nie masz takiej noradrenaliny czy takich przejawów paniki!
3-cmc jest bardzo stabilne, nawet po przywaleniu 5 kreski po 300mg!
To co opisujesz, z pulsem itp - podchodzi mi pod pewien sort 3-cmc so mieli S24... co ludzie spierdalali przed tym!

Jeżeli macie takie problemy to zalecam przekazać vendorowi żeby uważał żeby ktoś się nie przekręcił
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!