p******@****n*ail.*h

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
99999999999
Sniffiarz
Newbie
Posty: 93
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 14

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: 99999999999 » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

No dokładnie, podstawie słupa z danymi z przelewu. Poza tym co mi zrobia jak nic nie posiadałem tylko zamówilem? Zawsze się mogę tłumaczyć że coś mnie podkusilo ale stwierdziłem że jednak nie chce tego gówna i postanowiłem anulowac.

Status:
Bruce
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 621
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 104

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Bruce » 4 lata temu

Widzę, że kwit poszedł w błoto. A tak na marginesie to uważajcie, ja napisałem w tej sprawie e-mail, a ten ktoś uparcie twierdzi, że chce adres wysyłki. A ja każde zamówienie realizowałem na skrzynki.

Status:
DyroX
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 600
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 146

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: DyroX » 4 lata temu

na tym trzecim forum w temacie "WAŻNEEEEE" Macie info co do zaległych paczek/przelewów jak by co,w komentarzach niżej.99999999999,

Status:
Bruce
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 621
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 104

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Bruce » 4 lata temu

Takie info to można sobie wsadzić. Za każdą razą płaciłem krypto, za każdym razem były żółte skrzynki. A ta osoba po drugiej stronie uparcie chce adres z dokładnym kodem pocztowym. Nigdy nie brałem na adres, więc coś jest nie halo.

Status:
lebron32
Blister
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: lebron32 » 4 lata temu

99999999999 pisze:
4 lata temu
Nie zrobiłem elixirem tylko standardowym na poczcie. Dane nie są na mnie. I tak, wytłumaczę to w sposób że pomyliłem nr konta bo robię dużo przelewow i przelałem do poprzedniego sprzedawcy.
daj se lepiej spokoj, ja tez przelalem btc co prawda nie wielka ilosc ale czekam, lepiej się nei wychylać bo nie wiadomo kto to pisze,wątpie by była to zona pysznego. Ostatnią rzeczą byłoby to gdyby mąż siedział, by ona przejmowała się ćpunami :) pomyślcie logicznie.

Status:
lebron32
Blister
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: lebron32 » 4 lata temu

Bruce pisze:
4 lata temu
Takie info to można sobie wsadzić. Za każdą razą płaciłem krypto, za każdym razem były żółte skrzynki. A ta osoba po drugiej stronie uparcie chce adres z dokładnym kodem pocztowym. Nigdy nie brałem na adres, więc coś jest nie halo.
o kudwa, ja napisałem dwa maile ale nikt nie odpisał. Śmierdzi to kundlami na kilometr.

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 4 lata temu

Po pierwsze mało prawdopodobne jest to że psiury siedzą na mailu i obsługują sklep.
Po drugie żadnych potwierdzeń przelewów policja by nie potrzebowała bo weszliby po prostu na konto

Status:
Anonim5
Newbie

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Anonim5 » 4 lata temu

Feszek, dokładnie. Siejecie panikę i ferment jak na różowym. Co wy myślicie jeśli nawet to żona Pysznego to będzie odpisywać wam 24/7? Czekajcie cierpliwie i tyle.

Dodano po 6 minutach 36 sekundach:
Po 2 to jest żona pysznego a nie Pablo SCAM i ma prawo czegoś nie wiedzieć. Zamiast przeżywać to wytłumaczcie jej jak zamawialscie do tej pory. Pyszny mógł pójść siedzieć za coś innego, fejkiem może być tylko, że sprawa z przed dwóch lat żebyście bardziej nie trzęśli portkami a interes dalej się kręcił co nie zmienia faktu, że to na pewno nie niebiescy mu siedzą na mejlu.

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Legend » 4 lata temu

Feszek, co to znaczy mało prawdopodobne ? Tak mało jak miało to miejsce u Darka ? Tam nawet wejście na maile mieli i całą historię zamówień i wysyłek....
Feszek pisze:
4 lata temu
Po drugie żadnych potwierdzeń przelewów policja by nie potrzebowała bo weszliby po prostu na konto
Przecież niech tam będzie 80% przelewów z PP z fejkowych danych.... Jak najszybciej można ustalić kto co wysyłał ? ;) wystarczy zapytać, ktoś jeszcze uwierzy i poda jakieś dane...

Pozostaje natychmiastowa wymiana maila i telefonu :) oraz czekanie - oby skończyło się dobrze

Zalecam bardzo dużo ostrożności!!!!!! I ROZWAGĘ!!!!
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Montana81
Szczur
Newbie
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Montana81 » 4 lata temu

lebron32, ja wczoraj do 12 miałem normalny kontakt. Miał puścic zamówienie i nagle 0kontaktu. Pisałem kilka maili ale bez żadnego odzewu

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 4 lata temu

josiek, co innego przejąć bazę danycha co innego stwarzać pozory funkcjonującego sklepu, więc nijak ma się to do Darka.

W drugiej kwestii możesz mieć rację.

Status:
lebron32
Blister
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: lebron32 » 4 lata temu

Montana81 pisze:
4 lata temu
lebron32, ja wczoraj do 12 miałem normalny kontakt. Miał puścic zamówienie i nagle 0kontaktu. Pisałem kilka maili ale bez żadnego odzewu
dziwne to wszystko się wydaje... mam nadzieję, że niedługo będziemy wiedzieć co z naszym pysznym

Status:
DyroX
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 600
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 146

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: DyroX » 4 lata temu

Jocker to zapewne pyszny w jednej osobie :mrgreen:

Status:
mefiusz92
Blister
Newbie
Posty: 14
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 2

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: mefiusz92 » 4 lata temu

Otrzymal ktos wiadomosc zwrotna ?
Dziwnie ta sprawa wyglada ;/

Status:
Pigulak
Opiowrak
Awatar użytkownika
Pigulak
Posty: 395
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 124

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Pigulak » 4 lata temu

Są informacje na forum gdzie pyszny ma reklame.
Auuuuuu lecą Świry :twisted:

Status:
Anonim5
Newbie

p******@****n*ail.*h

Nieprzeczytany post autor: Anonim5 » 4 lata temu

mefiusz92, krysztalowy, dostał odp wczoraj od żonki pysznego, że paka rzekomo wyleci ale jeszcze nie dotarła z tego co wiem.