Pay4rc co sądzicie?

Pytania i odpowiedzi związane z research chemicals.
Status:
kolumb
Blister
Newbie
Posty: 14
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: kolumb » 1 rok temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Witajcie. Gdzie najprościej online kupić krypto ?

Status:
Zeempor
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 56

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: Zeempor » 1 rok temu

kolumb pisze:
1 rok temu
Witajcie. Gdzie najprościej online kupić krypto ?
Najlepiej w bitomacie tylko musisz miec juz portfel zalozony wczesniej np. electrum a jak chcesz koniecznie online to np. Coinbase czy binance

Status:
blacked_out
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 509
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 201

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: blacked_out » 1 rok temu

Zeempor pisze:
1 rok temu
np. Coinbase
Tylko uważaj kolumb jeżeli odrazu założysz konto Coinbase i po założeniu odrazu wpłacisz tam swoje pieniądze które będziesz chciał zamienić na kryptowaluty a następnie wpłacisz je na swój portfel czy odrazu do V :) Dlaczego? Bo kiedy ja usunąłem swoje poprzednie konto Coinbase w tamtym roku bo zwyczajnie nie używałem krypto, a następnie po kilku miesiącach założyłem nowe bo chciałem złożyć zamówienie u Sandheavens to otrzymałem tymczasową blokadę na ponad tydzień na swoim koncie Coinbase dla "mojego bezpieczeństwa" bo Coinbase teraz chroni swoich klientów przed oszustwami na kryptowaluty czyli oszuści telefonują do ludzi zazwyczaj z Indii głównie do osób mieszkających w USA czy innych anglojęzycznych krajów, przedstawiają się za pomoc techniczną Microsoft, infolinię Amazon czy inną popularną firmę albo i nawet służby danego kraju, wciskają kit takiej osobie i próbują wyłudzić pieniądze od ofiar właśnie poprzez kryptowaluty. A piszę "Uważaj", bo tobie również może się pojawić taka blokada.

Dowiedziałem się o tym pisząc do pomocy Coinbase i oni wyjaśnili mi o co dokładnie chodzi z zawieszeniem mojego konta. Poprostu ich system wykrył, że mogę być ofiarą takiego oszustwa. Po ponownej weryfikacji danych osobowych oraz odczekaniu tych kilku dni już wszystko było w porządku i mogłem już wysyłać kryptowaluty ze swojego konta Coinbase :D

Status:
Pantofel
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 19

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: Pantofel » 1 rok temu

Mi Coinbase zawiesiło konto bo pół roku nie korzystałem i musiałem robić reweryfikację

Status:
kriska
Blister
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 3

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: kriska » 1 rok temu

Mam problem z pay4rc, kupiłem btc na binanse przelałem na portfel ale gdy skanuję kod qr u vendora włącza mi się pay4rc i portfel ale zaraz się minimalizuje i nic nie mogę z tym zrobić, za każdym razem jest to samo. Adres widzę u chemcentrum w sklepie, czy mogę z portfela przelać btc na ten adres bez używania pay4rc? Czy vendor będzie widział że btc mu doszły?

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: mbside » 1 rok temu

kriska pisze:
1 rok temu
Mam problem z pay4rc, kupiłem btc na binanse przelałem na portfel ale gdy skanuję kod qr u vendora włącza mi się pay4rc i portfel ale zaraz się minimalizuje i nic nie mogę z tym zrobić, za każdym razem jest to samo. Adres widzę u chemcentrum w sklepie, czy mogę z portfela przelać btc na ten adres bez używania pay4rc? Czy vendor będzie widział że btc mu doszły?
Masz adres portfela wygenerowany więc po co skanujesz? Wystarczy adres portfela

Status:
kriska
Blister
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 3

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: kriska » 1 rok temu

Rozumiem ale nie byłem pewny jak to działa i nie wiedziałem czy jak to zrobię pomijając pay4rc to wszystko będzie ok. Teraz wiem że mogłem wpłacać pomijając pay4rc bo pisałem z vendorem. Problem rozwiązany, pierwszy portfel nie chciał współpracować z pay4rc i się wieszał, zainstalowałem portfel elektrum i poszło bez problemu.
Miałem długą przerwę, zaskoczył mnie ten pay4rc na końcu zamówienia i się zamotałem

Status:
CzarnyFuriat
Opiowrak
Awatar użytkownika
CzarnyFuriat
Posty: 386
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 143

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: CzarnyFuriat » 1 rok temu

Kod qr służy do tego aby nie kopiować ręcznie adresu i kwoty. :) Jeżeli jest z nim jakikolwiek problem to zawsze można zrobić to ręcznie kopiując adres btc sklepu i kwotę btc do opłacenia zamówienia. Kod qr zwyczajnie robi to za nas ale nie trzeba z niego korzystać. A ten Twój problem że pay4rc się minimalizuje to bardziej wygląda jakby było coś u Ciebie ja nigdy tak nie miałem może jakoś telefon przesuwasz tak że sie wszystko minimalizuje podczas przykładania kodu? Próbowałes innym tel?

Status:
Bruce
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 767
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 120

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: Bruce » 1 rok temu

Ja to adres wplacam ale zawsze ze swojego waletu bo tak mi wygodniej

Status:
dust3r
Ssak
Newbie
Posty: 52
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 6

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: dust3r » 1 rok temu

Ja skanuje quera dla pewnosci.

Status:
DonPer
Psychonauta
Użytkownik
Posty: 614
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 132

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: DonPer » 1 rok temu

Bruce pisze:
1 rok temu
Ja to adres wplacam ale zawsze ze swojego waletu bo tak mi wygodniej
Wygodniej chyba lecieć bezpośrednio a tak jak robisz ty to ciut bezpieczniej. Przez swój własny adres polecam przelewac tym co nie kupuja krypto anonimowo tylko na giełdzie na swoje dane to wtedy nawet trzeba tak zrobić.

Status:
overlord8888
Blister
Newbie
Posty: 5
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 1

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: overlord8888 » 1 rok temu

Czy ktoś wie jak sprawdzić czy pay4rc nie przyblokował transakcji?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5138
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3249

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 1 rok temu

Wklep adres wpłaty i wysyłki w blockekcplorerze i zobacz czy transakcja wyszła. Nie ma szans aby PAY4RC zmuliło bo tam totalny automat jest.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
blacked_out
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 509
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 201

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: blacked_out » 1 rok temu

Gargameli pisze:
1 rok temu
Nie ma szans aby PAY4RC zmuliło bo tam totalny automat jest.
Racja, serwery PAY4RC są bardzo zwinne i nie ma opcji tam o zwiechę a sądzę to po tym że jak płaciłem za zamówienie u Chemcentrum to PAY4RC szybciej mi pokazało płatność zakończoną sukcesem niż portfel oraz strona do podglądu Blockchain której mój portfel używa (portfel ani strona nie muliły wtedy) :lol:

Dodano po 2 minutach :
Krótko mówiąc: Nawet ja bym tego mechanizmu lepiej nie przemyślał mimo tego że mam niemałe doświadczenie w programowaniu webowym :D

Status:
Meowscles
Sniffiarz
Newbie
Posty: 121
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 11

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: Meowscles » 1 rok temu

blacked_out pisze:
1 rok temu
Gargameli pisze:
1 rok temu
Nie ma szans aby PAY4RC zmuliło bo tam totalny automat jest.
Racja, serwery PAY4RC są bardzo zwinne i nie ma opcji tam o zwiechę a sądzę to po tym że jak płaciłem za zamówienie u Chemcentrum to PAY4RC szybciej mi pokazało płatność zakończoną sukcesem niż portfel oraz strona do podglądu Blockchain której mój portfel używa (portfel ani strona nie muliły wtedy) :lol:

Dodano po 2 minutach :
Krótko mówiąc: Nawet ja bym tego mechanizmu lepiej nie przemyślał mimo tego że mam niemałe doświadczenie w programowaniu webowym :D
Dokładnie u mnie tak samo było bardzo dobry system

Status:
kulka
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 249

Pay4rc co sądzicie?

Nieprzeczytany post autor: kulka » 1 rok temu

Przychylam się również do tych pozytywnych opinii o PAY4RC. Wpłacając w bitomacie za 10min wpłata już była zarejestrowana. Bardzo szybko to działa.