Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Zachęcamy do wymiany pomysłów i sugestii mających na celu pomóc w rozwoju forum.
Status:
krak1984
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 93

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: krak1984 » 6 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

SIemka, nie wiem czy też tak macie, ale gdy dostaję wiadomość na email, wciskam ten wątek i wskakuję mi pierwsza strona ( chodzi o to, że np. zostałeś wspomniany w tym wątku ) Pozdrawiam :E
Jak to włączyć, żeby to wyłączyć :E

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 6 lata temu

Ewolucja będzie wstawione pole do wpisania gg, dzięki za sugestię.

krak1984 wiadomość "zostałeś wspomniany" składa się z dwóch linków - Zostałeś wspomniany w temacie "nazwa tematu", w "tym poście". Pierwszy z linków to "nazwa tematu", który faktycznie przenosi do pierwszej strony tematu i tak ma być oraz drugi link "tym poście", który już przenosi bezpośrednio do postu, w którym zostałeś wspomniany. Także tam wszystko gra, ale dzięki za zgłoszenie. ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Legend » 6 lata temu

Sergiusz ok lecimy
zobacz ostatni post to nic innego jak ten maluczki maciupński przycisk koło tematów na głównej.
Jest on okropnie mały i trafianie w niego wkur... nawet na kompie czasami.
ten przycisk jest tutaj:


Uważam że jest pełno miejsca (monitor mam 1920x1080) i moża by ten przycisk zrobić tak - albo go poprostu ta gdzie jest - przesunąć i powiększyć.
Np tak:

Obrazek

Obrazek


Teraz listowanie - to nadole strony numery stron z postami

teraz jest tak:
Obrazek
a mozę zrobić tak ?
Obrazek

Dodano 6 mar 2018, o 20:15

Sergiusz a znalazłem buga - jak wchodzisz na użytkownika - "zobacz posty użytkownika" - a następnie klikasz "skocz do postu" skrypt skacze do początku wątku - a nie do danego postu - który chcemy.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Warwick
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 699
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 193

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Warwick » 6 lata temu

Oooo zgadzam się z joskiem, ten przycisk do przejścia do kolejnej strony jest za mały. Na telefonie nigdy w to małe gowno nie mogę trafić.

Status:
krak1984
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 93

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: krak1984 » 6 lata temu

sprawdzałem każdy po kolei, z maila przenosi na 1 stronę .. Witaj krak1984,

Przed chwilą Sergiusz odpowiedział w wątku "Pomysły i sugestie - temat
zbiorczy".

Post: https://dopek.eu/viewtopic.php?f=36&t=146&p=19095&e=19095
Wątek: https://dopek.eu/viewtopic.php?f=36&t=146
Dział: https://dopek.eu/viewforum.php?f=36
Forum: https://dopek.eu
Jak to włączyć, żeby to wyłączyć :E

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Legend » 6 lata temu

Warwick dokładnie, ten przycisk na komórkach jest udręką... zawsze sobie źle kliknę

niestety coś mi się obrazki pokiełbsiły ,jak będę w domu to zrobię inaczej
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 6 lata temu

josiek Warwick dzięki za sugestie, prace nad responsywnością strony już trwają, każdy taki screen bardzo nam pomaga. Dopilnuje, aby wszystkie tego typu sprawy zostały naprawione.

krak1984 faktycznie, tutaj chodzi Ci o wiadomość na maila, którą dostajesz jako powiadomienie o nowych treściach, jeśli obserwujesz dany wątek, a nie pw wspominania o którym ja myślałem. Dziękuje za zgłoszenie, na pewno naprawimy błąd.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
krak1984
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 93

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: krak1984 » 6 lata temu

No dokładnie :)
Jak to włączyć, żeby to wyłączyć :E

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 6 lata temu

krak1984 będzie naprawione, na pewno jest trochę tych urli na forum, które nie działają poprawnie dlatego zgłaszajcie wszystko co znajdziecie, aby naprawić jak najwięcej za jednym zamachem! Dziękuje bardzo za Wasze sugestie i zgłoszenia!
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Emeryt
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Chemik
Posty: 277
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 177

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Emeryt » 6 lata temu

W skrocie:

1. Myslalem sobie aby zrobic taka ciekawa opcje na profilu usera (xxx). Aby byl licznik " Odwiedziny Profilu ".
Ze jak ktos bd wchodzic na dany profil, to pokazywalo, ile razy juz ktokolwiek na ten profil wszedl. Przyklad:

User: xxx
Ilosc odwiedzin: 5283.
" Pan nie jest moim pasterzem,
A niczego mi nie brak.
Nie przynależe i nie wierze
I chociaż ide ciemną dolina,
Zła sie nie ulękne i nie klękne "

Od +- 16 miesięcy czysty.

Chętnie doradzę, pomogę.

Co Cię nie zabije, To Cię wzmocni, no chyba ze mieszasz hardkorowo.

Status:
tryptodyso
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 1133
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 372

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: tryptodyso » 6 lata temu

Ja mam raz na czas błąd, że jak post sie długo wysyła to wysyła sie dwa razy pod rząd :P
Wszystko co "dobre" kiedyś się kończy. Czas odejść od tego snu zwanego RC.
Było miło, poznałem wiele wartościowych ludzi. Jedno mogę powiedzieć wszystkim: Dbajcie o siebie!

Status:
Montana
Psychonauta
Awatar użytkownika
Wieczna schiza
Posty: 656
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 219

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Montana » 6 lata temu

tryptodyso nie tylko tobie
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 6 lata temu

Ano widać od czasu do czasu takie dwa posty w jednym.
Mnie wczoraj zaspamowało powiadomieniami mailowymi, choć mam je wyłączone.
Ale dziś już jakby spokój.
------------------------------------------
i qrva przechwaliłem niepotrzebnie.
Znów wali tym spamem :(
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 6 lata temu

Emeryt dobry pomysł, dziękuje za sugestię, zorientuje się jak czasochłonne będzie wykonanie i niewykluczone, że taka funkcja pojawi się na forum.

tryptodyso zauważyłem czasami właśnie takie podwójne posty, chociaż mi osobiście nic takiego się nie przytrafiło. Czy w takim przypadku, jak post długo się wysyła to nie klikasz drugi raz "wyślij"? Trwają pracę nad gruntowną przebudową, a właściwie budowaniem od nowa wszystkich arkuszy styli naszego forum, możliwe, że po tym problem zniknie, gdyż strona będzie ładować się znacznie szybciej.

OomAmee proszę o szczegóły - gdzie masz wyłączone powiadomienia, jakie powiadomienia przychodzą oraz screeny z tych dwóch stron: https://dopek.eu/ucp.php?i=main&mode=bookmarks https://dopek.eu/ucp.php?i=main&mode=subscribed. Ja staram się nikomu skrzynki nie spamować, raz na czas puszczę informacje o czymś ważnym jak konkurs, problem pewnie dotyczy automatycznych powiadomień więc postaram się go rozwiązać, tylko muszę mieć więcej szczegółów.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 6 lata temu

Sergiusz Wrzucam screeny tutaj, bo w PW się nie da.

Właśnie o to chodzi, że to się wcześniej nie działo - ten "spam" :)
Zauważyłem jakieś 2-3 dni temu.

Przyczyny wydają się być dwie, połączone.
1. Każda wiadomość, w której coś napiszesz staje się automatycznie obserwowana.
Nie zwracałem na to wcześniej uwagi, bo te maile nie leciały ale tak to chyba nie działało. Mogę się mylić, bo jak mówię, nie zaglądałem tu, dopóki nie sypnęło mailami.
2. No i w reakcji na te obserwowanie lecą maile. Choć mam niby powyłączane wszelkie powiadomienia (screen)

---------------------------------------------------------

Sergiusz I jeszcze jeden dodatkowy screen, aby zobrazować dlaczego to się nagle stało problemem :)
A nie, że tak sobie jęczę dla samego jęczenia, jak to nieraz mam we zwyczaju :)
Załączniki
2018-03-16 06_11_20-Wyniki wyszukiwania - alojzybabel001@gmail.com - Gmail — kopia.png
2018-03-16 06_11_20-Wyniki wyszukiwania - [email protected] - Gmail — kopia.png (173.12 KiB)
2018-03-15 15_54_31-Zakładki • Panel użytkownika • Dopalacze forum dyskusyjne i sklepy opinie _ Dope — kopia.png
2018-03-15 15_54_31-Zakładki • Panel użytkownika • Dopalacze forum dyskusyjne i sklepy opinie _ Dope — kopia.png (29.74 KiB)
2018-03-15 15_54_45-Obserwowane • Panel użytkownika • Dopalacze forum dyskusyjne i sklepy opinie _ D — kopia.png
2018-03-15 15_54_45-Obserwowane • Panel użytkownika • Dopalacze forum dyskusyjne i sklepy opinie _ D — kopia.png (79.94 KiB)
2018-03-15 15_57_08-Ustawienia prywatne • Panel użytkownika • Dopalacze forum dyskusyjne i sklepy op — kopia.png
2018-03-15 15_57_08-Ustawienia prywatne • Panel użytkownika • Dopalacze forum dyskusyjne i sklepy op — kopia.png (43.46 KiB)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 6 lata temu

OomAmee bardzo dziwna sprawa, zrobiłem testy i nic takiego się nie dzieje. Pisząc w tematach nie dodaje mi się ich automatyczna subskrypcja, muszę kliknąć "obserwuj" na dole. W opcjach masz wyłączone wszystkie powiadomienia, ale to wyłącznie nie dotyczy powiadomień z obserwowanych tematów, gdyż te po prostu włącza się ręcznie klikając "obserwuj" przy wybranym wątku.
Czy jesteś przekonany, że z każdym postem w nowym wątku automatycznie dodaje Ci się subskrypcja tematu? Jeśli tak, to czy używasz przeglądarki czy np. aplikacji taptalk?
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.