Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Zachęcamy do wymiany pomysłów i sugestii mających na celu pomóc w rozwoju forum.
Status:
DyroX
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 600
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 146

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: DyroX » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

A ja dziś znów miałem ten komunikat co wyżej podałem na screenie

Gandalf

Nie mam miejsca na fonie na antywirusa,mam karte pamięci wolną ale na nią tylko mogę przenieść olx i messengera,a innych aplikacji które zajmują więcej miejsca nie moge przenieść porażka,mam wolną kartę a nie mogę nic przenieść na nią :lol:

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5153
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3260

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Gandalf pisze:
5 lata temu
Sergiusz dziś miałem dziwną sytuację - wszedłem na forum, chwilę przejrzalem i chciałem się przywitać na czacie. Nie zdążyłem wysłać wiadomości - po próbie wysłania wyskoczył komunikat, że operacja nie możliwa. Odświeżyłem stronę i okazało się, że zostałem wylogowany. (?)
Dla pewności oczywiście zmieniłem hasło itd. Jednakże inny użytkownik - MDPHP zgłosił, że również ma czasami takie sytuacje.
Jak myślisz - martwić się, czy po prostu jakiś błąd po stronie serwera / forum?
Dzisiaj i ja dwukrotnie doświadczyłam tego problemu.

Dodano po 21 minutach 34 sekundach:
Dadam, że nastąpiło to niemalże w takich samych okolicznościach jak u Gandalf
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
powdermaster
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 5 lata temu

Nie znalazlem zadnego dzialu z problemami uzytkownikow ale ja wlasnie taki mam. Posiadalem kiedys konto, rzucilem RC. Nie bede sie rozpisywal i tlumaczyl czwmuw wrocilem. Niestety zmienilem maila i prawdopodobnie haslo na takie zwbym juz tu nie wrocil, takie zabeozieczenie mialo to byc. No i pozmienialo sie tu, nie ma sporo rzeczy dla kogos kto zalozyl swierze konto a ja tez bym chcial swoje stare. Noe widze tez zadnego rodzaju kontaktu, formularza bo ten forumowy to nie wiem czy kiedykolwiek odpowoedz zerotna byla. Takze jesli mozna prosze o jakas forme kontaktu. Tryptodyso.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 5 lata temu

DyroX
Gandalf
Gargameli
Wszystkie ww błędy dot. logowania to drobne usterki dot. sesji logowania - żaden z nich nie stanowi zagrożenia ani dla Was ani dla forum. Zmiana hasła po ujrzeniu takiego błędu również jest bezcelowa - Wasze hasła są zaszyfrowane w bazie danych i nie mają z tym nic wspólnego.
Mimo wszystko w wolnym czasie spróbujemy znaleźć przyczynę błędów i je wyeliminować.

powdermaster
Zamiast opowiadać głupoty, że z formularza kontaktowego nie ma odpowiedzi to jeśli korzystasz z gmaila to polecam zajrzeć do folderu "spam"... Odpowiedź masz i to w ten sam dzień w który pisałeś.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
drayerPL
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 24

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: drayerPL » 5 lata temu

Gargameli pisze:
5 lata temu
Gandalf pisze:
5 lata temu
Sergiusz dziś miałem dziwną sytuację - wszedłem na forum, chwilę przejrzalem i chciałem się przywitać na czacie. Nie zdążyłem wysłać wiadomości - po próbie wysłania wyskoczył komunikat, że operacja nie możliwa. Odświeżyłem stronę i okazało się, że zostałem wylogowany. (?)
Dla pewności oczywiście zmieniłem hasło itd. Jednakże inny użytkownik - MDPHP zgłosił, że również ma czasami takie sytuacje.
Jak myślisz - martwić się, czy po prostu jakiś błąd po stronie serwera / forum?
Dzisiaj i ja dwukrotnie doświadczyłam tego problemu.

Dodano po 21 minutach 34 sekundach:
Dadam, że nastąpiło to niemalże w takich samych okolicznościach jak u Gandalf
i ja również to zauważyłem

Status:
Adwokat
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Adwokat » 5 lata temu

Cześć. :)
Pozwolicie nam chociaż też jakoś pisać na chat, jeśli ktoś pisze? :angel:
Czy to głupia sugestia.. :idea:

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5153
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3260

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Adwokat

Z czasem i chat będzie dla Ciebie dostępny... poczekaj na swą wypracowaną kolej :-)

Co do sugestii na forum przydałaby się opcja wychytująca nazwę przewoźnika w taki sposób aby z automatu zamieniała nazwę na coś innego lub gwiazdkowała całkowicie. Zawsze to mniej roboty dla moodów :-)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

To by była chyba wyższa szkoła jazdy, ale zrobić forumowy komunikator głosowy. Teamspeak albo Muble, wiadomo to nie problem wykupić sobie kanał i dawać hasło ludziom z forum. Ale czy jest opcja zespawania takiego komunikatora z forum. Obok czatu dodać czat głosowy i wbijasz tam mając hasło i jest pokój itd. Oczywiście ten pokój działa na zasadzie odnośnika do istniejącego pokoju teamspeaka albo mumble. Czy coś takiego da się zrobić ? :D

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 5 lata temu

Tylko znow nie bijcie, ze czegos nie wytlumaczylem.

Dzis3 rano wchodząc na forum zacytowałem post. W w/w poście bylo uzyte mention.
Mention stało sie "guzikiem" w polu cytowania i po kazdym kliknieciu enter pojawia sie kolejne mention...

Postaram sie zrobic screena i wyslac na pw.

Dobra byl problem i nie ma. Jesli sie powtorzy zrobie screena.

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

Wizzair
miałęm to samo! Mi to się robi na komórce, zdarzyło mi się to może z 2 razy... czekam też sam na zduplikowanie zdarzenia
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 5 lata temu

Pomaga usuniecie z cytowanego postu "mention" no ale nie o to chodzi...

Status:
SeVen
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 26

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: SeVen » 5 lata temu

Cześć.
Zmiana tematu "przywitaj się" na dodanie działu w którym by się tworzyło tematy. Każdy z nas indywidualnie tworzy swoją kartę w jednym dziale. Fajnie estetycznie by to wyglądało i każdy z nas osobna by mógł się witać w swoim temacie. Daje to też inne możliwości takie jak, dodawanie komentarza, pytania, ciękiej riposty, a ostatecznie nawet, że ktoś ucieka na urlop czy po prostu się żegna. :C Gdzie? Tak, żeby nikomu nie przeszkadzało. Najlepiej Świeżaki niech widzą ten dział i tematy, goście nie, co myślicie?
:thumbdown: :thumbup: :idea:

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 5 lata temu

drayerPL pisze:
5 lata temu
Gargameli pisze:
5 lata temu
Gandalf pisze:
5 lata temu
Sergiusz dziś miałem dziwną sytuację - wszedłem na forum, chwilę przejrzalem i chciałem się przywitać na czacie. Nie zdążyłem wysłać wiadomości - po próbie wysłania wyskoczył komunikat, że operacja nie możliwa. Odświeżyłem stronę i okazało się, że zostałem wylogowany. (?)
Dla pewności oczywiście zmieniłem hasło itd. Jednakże inny użytkownik - MDPHP zgłosił, że również ma czasami takie sytuacje.
Jak myślisz - martwić się, czy po prostu jakiś błąd po stronie serwera / forum?
Dzisiaj i ja dwukrotnie doświadczyłam tego problemu.

Dodano po 21 minutach 34 sekundach:
Dadam, że nastąpiło to niemalże w takich samych okolicznościach jak u Gandalf
i ja również to zauważyłem
drayerPL odniosłem się w poście wyżej.
Adwokat pisze:
5 lata temu
Cześć. :)
Pozwolicie nam chociaż też jakoś pisać na chat, jeśli ktoś pisze? :angel:
Czy to głupia sugestia.. :idea:
Adwokat wybacz, ale odniosłem się już do podobnego pytania wielokrotnie, min. w tym wątku, wystarczy, że przejdziesz stronę-dwie wstecz a znajdziesz odpowiedź.
Gargameli pisze:
5 lata temu
Adwokat

Z czasem i chat będzie dla Ciebie dostępny... poczekaj na swą wypracowaną kolej :-)

Co do sugestii na forum przydałaby się opcja wychytująca nazwę przewoźnika w taki sposób aby z automatu zamieniała nazwę na coś innego lub gwiazdkowała całkowicie. Zawsze to mniej roboty dla moodów :-)
Gargameli super pomysł z cenzurą nazw dostawców - na pewno to dodamy.
GrzybeQ pisze:
5 lata temu
To by była chyba wyższa szkoła jazdy, ale zrobić forumowy komunikator głosowy. Teamspeak albo Muble, wiadomo to nie problem wykupić sobie kanał i dawać hasło ludziom z forum. Ale czy jest opcja zespawania takiego komunikatora z forum. Obok czatu dodać czat głosowy i wbijasz tam mając hasło i jest pokój itd. Oczywiście ten pokój działa na zasadzie odnośnika do istniejącego pokoju teamspeaka albo mumble. Czy coś takiego da się zrobić ? :D
GrzybeQ coś takiego pewnie byłoby wykonalne, tylko trzeba wziąć też pod uwagę to ilu byłoby na to chętnych. Bo wydaje mi się, że wielu userów ceni swoją prywatność i znacznie lepszym dla nich rozwiązaniem jest aktualny tekstowy czat.
Wizzair pisze:
5 lata temu
Tylko znow nie bijcie, ze czegos nie wytlumaczylem.

Dzis3 rano wchodząc na forum zacytowałem post. W w/w poście bylo uzyte mention.
Mention stało sie "guzikiem" w polu cytowania i po kazdym kliknieciu enter pojawia sie kolejne mention...

Postaram sie zrobic screena i wyslac na pw.

Dobra byl problem i nie ma. Jesli sie powtorzy zrobie screena.
josiek pisze:
5 lata temu
Wizzair
miałęm to samo! Mi to się robi na komórce, zdarzyło mi się to może z 2 razy... czekam też sam na zduplikowanie zdarzenia
Wizzair
josiek
Dziękuje za zgłoszenie, sprawdzę w wolnej chwili.
SeVen pisze:
5 lata temu
Cześć.
Zmiana tematu "przywitaj się" na dodanie działu w którym by się tworzyło tematy. Każdy z nas indywidualnie tworzy swoją kartę w jednym dziale. Fajnie estetycznie by to wyglądało i każdy z nas osobna by mógł się witać w swoim temacie. Daje to też inne możliwości takie jak, dodawanie komentarza, pytania, ciękiej riposty, a ostatecznie nawet, że ktoś ucieka na urlop czy po prostu się żegna. :C Gdzie? Tak, żeby nikomu nie przeszkadzało. Najlepiej Świeżaki niech widzą ten dział i tematy, goście nie, co myślicie?
:thumbdown: :thumbup: :idea:
SeVen moim zdaniem kiepski pomysł - zrobiłby się zbyt duży bałagan. Ale niech inni się wypowiedzą.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5153
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3260

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Sergiusz

Super. Akurat implementacja tej funkcji ji nie będzie na szczęście zbyt skomplikowana. Oczywiście trzeba to przemyśleć formy odminany słów do cenzury... typu poczta, poczty... etc (mam nadzieję, że rozumiesz co mam na myśli)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
SeVen
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 26

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: SeVen » 5 lata temu

Sergiusz chyba źle mnie zrozumiałeś. :)
Dział: Przywitaj się
Opis działu: W tym dziale każdy zarejestrowany, nowo użytkownik może stworzyć swój temat, w którym może się przywitać, w tym dziale również możesz odwiedzać inne tematy przy-witalne użytkowników ich witając. Więc bałagan się nie robi, ale daje możliwości.
Wypowiedzcie się inni? :D

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 5 lata temu

josiek pisze:
5 lata temu
Wizzair
miałęm to samo! Mi to się robi na komórce, zdarzyło mi się to może z 2 razy... czekam też sam na zduplikowanie zdarzenia
Uprzedzilem Cie
Info i screen wyslany do Sergiusz