Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Prezydent
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 481
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 406

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Prezydent » 4 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Ostatni post z poprzedniej strony:

Predi napisz na forum jakieś wyjaśnienie o co chodzi z tymi pakami , dlaczego stoją i czy coś działasz w tym kierunku . Po co mamy się denerwować przed świętami. Jeżeli zatrzymane to zrozumiemy , przecież wysyłasz reshipy . Ale dla naszego i swojego spokoju odniósł byś się do tego . Piszesz że wszystko git, paki lecą . Może Ty jeszcze nie jesteś świadomy że paki nie dochodzą od dwóch tygodni. Traktuj nas poważnie to i my będziemy wyrozumiali i cierpliwi a przez twoje olewatorskie podejście wprowadzasz nerwówkę. Ciężko ci coś napisać co z tymi pakami ? Nawt jeżeli już nie zdążysz nas obsłużyć przed świętami to wolę to wiedzieć i się zabezpieczyć gdzieś indziej a tak nie wiemy co robić.

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 4 lata temu

Odkąd pamiętam zawsze w grudniu i w wakacje były jaja z pakami.
Tak jest od kilku lat i od kilku lat zamiast zrobić wcześniej zapas to czekacie do końca

Status:
Prezydent
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 481
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 406

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Prezydent » 4 lata temu

Wizzair opłacone 3 tygodnie temu, więc chyba nie tak do końca czekamy z tymi zamówieniami ...

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2950
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

Wizzair pisze:
4 lata temu
Tak jest od kilku lat i od kilku lat zamiast zrobić wcześniej zapas to czekacie do końca
I to złota rada na przyszłosć.
Tak, reshipy są puszczane, ale i tak dopiero po 10-14 dniach od braku reacji na tracku.
Paki dochodzą bez żadnych aktualizacji.

Jeśli macie jakieś info od przewoźnika to piszcie na maila.

Zazwyczaj oddział w PL odsyła do odzzialu za granicą, a ten za granicą odsyła do tego w PL.
Banda złodziei.

Dzisiaj / jutro maile zostaną ogarnięte.
Proszę wszystkich o opisanie sytuacji co dzieje się z trackingami, proszę o dodanie numeru zamówienia i linku do trackingu.
Prezydent pisze:
4 lata temu
Wizzair opłacone 3 tygodnie temu, więc chyba nie tak do końca czekamy z tymi zamówieniami ...
Pisz na maila, rzeczywiście coś długo.
ONE AND ONLY

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6373
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3114

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

Wizzair, to prawda teraz czas świąt i wszystko opóźnione jest
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
magik469
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 13

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: magik469 » 4 lata temu

Że już nie dotrze...

Witam.
u mnie też ta sama sytuacja co u was. Czekam na pakę od ponad tygodnia. Pisałem maila w tej sprawie do Preda informując mnie ze zgodnie z trackingiem paka leci ale dalej stoi w tej samej pozycji.

Dzwoniłem do działu xxx międzynarodowej powiedzieli mi że sprawę mam wyjaśniać z płatnikiem paki heh co tu jest kurwa grane?
Czyżby Predzio robił nas w balona?

Nikt tu nikogo nie robi w balona poszło od Predatora kilkanaście paczek które zawinęli podobne info dostałam że paczka ruszyła ale z xxxxxx nie wyruszyła że zagubiona czy coś. Żeby wyjaśniac po stronie xxxxx z nadawcą. Więc co tutaj ma predator. Trzeba rozmawiać o powtórnych paczkach

Wiadomość moderatora

scalono

Status:
farig
Blister
Newbie
Posty: 11
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 4

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: farig » 4 lata temu

ta jest, a najlepiej jest w ogóle kupić pół kilo od razu i mieć z głowy na cały rok

1. wiekszy zapas - wiecej kasy
2. wiekszy zapas - zawsze wiekszy przypał
3. zrobiłem zapas na swieta we wrzesniu, ale nie przetrwal proby czasu i skonczyl sie w listopadzie

tak ze nie wiem czy jest sens spamowac na ten temat lepiej piszcie jak komus cos doleci

ja w pracy wysylam paczki miedzy innymi tez tą firmą i pare dni temu po prostu nie przyjechał kurier po paczki do nadania mimo ze bylo zlecenie, to ja go pytam jak to jest? a on mi ze nie dostał zlecenia bo siedzi taka pani co rozsyla te zlecenia i jak jest ich zaduzo i nie wyrobi się to dostaje kare, wiec po prostu te zlecenia zamiata pod dywan i mowi nienawidze tych ludzi, ja go pytam czemu a on ze ci co normalnie maja po 3 paczki dziennie teraz nadaja po 30, kasa jest ta sama i ludzi tyle samo czy teraz czy w lipcu czy przez caly rok, taka oto autentyczna historia sprzed paru dni

również mam "in transit" od 10 dni

Status:
Exmind
Szczur
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 13

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Exmind » 4 lata temu

Nikt tu nikogo nie robi w balona poszło od Predatora kilkanaście paczek które zawinęli podobne info dostałam że paczka ruszyła ale z xxxxxx nie wyruszyła że zagubiona czy coś. Żeby wyjaśniac po stronie xxxxx z nadawcą. Więc co tutaj ma predator. Trzeba rozmawiać o powtórnych paczkach
Co ty pitolisz. Widzę że małe pojęcie masz o tym biznesie.

Status:
magik469
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 13

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: magik469 » 4 lata temu

Mam i to duże pojęcie... Jeżeli paczka jest skanowana i mówią ze paczka w drodze do Polski została zagubiona lub inny powód. Wyjechała do kraju i na tym etapie paczka zniknęła. To co predator wysłał puste paki i podpierdolil że je zawineli z działu bezpieczeństwa... He he PREDATOR NIE PRZEKRECIL NIKOGO POPROSTU PRZYPAL... NIE PIERWSZY RAZ ALE TRZEBA KOGOŚ OBWINIC...

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 4 lata temu

Exmind, to nam wyjaśnij o wszechwiedzący.
Jaki jest sens polecenia w pręta na 30-50 paczkach jak się wysyła w tygodniu 2x więcej?

Status:
Anonim70
Newbie

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 4 lata temu

predatorRC Kiedy jakieś odpowiedzi na email ? czekam 3 albo 4dzień ;-)
Pozdro

Status:
Rcbobynsky
Ssak
Newbie
Posty: 47
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 5

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Rcbobynsky » 4 lata temu

Powiedzcie mi po jakim czasie od zamówienia dostajecie trackingi i od kogo od prediego czy kuriera? Przed weekendem status do wysłania a trackingu nie mam...

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6373
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3114

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

Rcbobynsky, napisz do preda meila wszystko ci wytłumaczy ;)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Exmind
Szczur
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 13

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Exmind » 4 lata temu

Mogę się mylić ale podejście z mojej strony było by takie że wysyłam paczkę i przekazuje ja kurierowi a na usprawiedliwienie jako dowód wysyłam wam tracking że paka już leci... żebyście byli spokojni.

W kolejnym kroku zaczynają się schody tu mam różne podejścia... Ale skoro kurier ja odbiera powinni mieć dane kuriera który ja wiezie. Firma kurierska nie chce ujawnić żadnych danych lokalizacji paczki po trackingu :) Jedynie co mi powiedzieli to ze trzeba sprawę rozwiązywać z płatnikiem paczki. Jak to skoro jest tracking to proste że kurier ja ma i ja wysłał. Wszystko wskazuje że jest coś tu nie tak.

Status:
gengu
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 131

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: gengu » 4 lata temu

Przybysz pisze:
4 lata temu
predatorRC Kiedy jakieś odpowiedzi na email ? czekam 3 albo 4dzień
Pozdro
Predator nie pracuje w weekendy

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 4 lata temu

Prezydent pisze:
4 lata temu
Wizzair opłacone 3 tygodnie temu, więc chyba nie tak do końca czekamy z tymi zamówieniami ...
Heh a ile potrzeba organizacyjnie czasu w przypadku zwykłego zamówienia z dostawą zza granicy ?
10-14 dni? Tak więc idealnie wpasowujesz się z czasem dostawy na największy bajzel..
Exmind pisze:
4 lata temu
ty pitolisz
Już chyba raz pisałem z prośbą o objaśnienie. No i chlop te super kumata wiedzę zostawia dla siebie.


Tak naprawdę w tym kraju tylko poczta polską może organizacyjnie i czasowo uciągnąć taki bajzel.
Kilka lat temu (jak skrzydła rozwijali pośrednicy typu kurierzy.pl - tzn firmy które klepaly umowy z firmami na kilka tys paczek i dawały dobrą cenę) w pewnym momencie natężenie paczek było tak gigantyczne, że firmy kurierskie podpisały umowę z pocztą na przewóz paczek.
Tylko poczta ma taką flotę i możliwości przewozu w całym kraju.
I nie miejcie złudzeń jakieś dpd to pionki na szachownicy.

A już zamawianie paczek i postem którego kurierzy rozrzucają paczki po krzakach to kpina po calosci.