Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Renegatt
Szczur
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Renegatt » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

2 szt to minimum, choć te tabsy z 3mmc to wiele wspólnego nie mają. Przynajmniej tego 3mmc
które było kiedyś

Status:
stefanszkup80
Blister
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: stefanszkup80 » 4 lata temu

Mój gołąbek doleciał cały i zdrowy. Predziu dziękuję mordeczko i pozdrawiam. Życzę wszystkim żeby i wasze ptactwo doleciało. Pozdrawienia ze słonecznego Las Palmas.

Status:
januszm
Szczur
Newbie
Posty: 30
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: januszm » 4 lata temu

Mowcie szybko co zrobic bo chyba za duza bombe przyjalem rozpuscilem w napoju i przepilem w pepsi dokladnie waga mi odmierza z niedokladnoscia do nawet 0.05 i przyjalem 0,12 a moglo to byc 0,17

Szczur spanikowal nic mu nic jest

Wiadomość moderatora

Scalono

Status:
Malkazar89
Szczur
Newbie
Posty: 36
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 4

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Malkazar89 » 4 lata temu

januszm, nic. Pij dużo wody ze y wypłukać wszystko, nie panikuj peak zejdzie, możesz mieć jakieś zwidy albo obraz będzie falował. Nie dorzucaj puki nie zejdzie. Mogę się wypowiedzieć gdyż kiedy też zapisałem dużo za dużo

Status:
stevegalloway
Dyso-sensei
Użytkownik
Posty: 235
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: stevegalloway » 4 lata temu

didnt count on that package will take much longer time with this corona shit!!! :thumbdown: :thumbdown:

my country doesnt fly in packages, only fkkn boat...

Status:
bobasiarz
Blister
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: bobasiarz » 4 lata temu

predatorRC, - widzę po postach innych osób, że dzisiaj odpisujecie na maile :) Wysłałem kolejne zapytanie odnośnie reshipu zamówienia z lutego. Mam nadzieję, że uda się uzyskać dzisiaj odpowiedź :)

Status:
12 16 19 4
Szczur
Newbie
Posty: 27
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 5

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: 12 16 19 4 » 4 lata temu

stevegalloway, aww man, I feel you, we had a scare that cities will be closed down so I decided against ordering a week ago, if not that I'd have much happier "self-isolation"

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

bobasiarz pisze:
4 lata temu
predatorRC, - widzę po postach innych osób, że dzisiaj odpisujecie na maile :) Wysłałem kolejne zapytanie odnośnie reshipu zamówienia z lutego. Mam nadzieję, że uda się uzyskać dzisiaj odpowiedź :)
To już raczej jutro, na dzisiaj starczy po całym dniu odpowiadaniu :thumbup:


ETIZOLAM POWDER PONOWNIE DOSTĘPNY !

DCK hydrochloride - dostępne w przyszłym tygodniu
3-FPM hydrochloride - dostępne w przyszłym tygodniu

Planowane najbliższe dostawy

- MDPHP BROWN CRYSTAL
- 5F-MDMB-2201 ( dwa różne źródła, więc możliwe, że będą dwa batche w sprzedaży jednocześnie - problem z dostępem do 4f-adb )
ONE AND ONLY

Status:
MaVPL
Narkotykacz
Newbie
Posty: 353
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 60

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: MaVPL » 4 lata temu

bobasiarz, Mi się dzisiaj udało ( po 2-3 tygodniowej walce o konkrety odnoście reshipu dostałem odpowiedz ), stety albo niestety dałem się namówić na nowe zamówienie aby uzyskać 100% reshipu inaczej byłbym ponad 40g w plecy.

januszm, Pierwszy raz z mefedronem czy tam z 3cmc czy 3mmc to zawsze bedzie zbyt sroga pizda , mój pierwszy dekadę temu zakończył się klatkowaniem obrazu siedzac na tylnym foletu w pedzacej po ciemku furze - jak mnie juz wytrzepalo to zasnałem na 1-2h. Przyznam się bez bicia była to w chuj nieprzyjemna faza :)
Ostatnio edytowany przez MaVPL 4 lata temu, łącznie edytowano 1 razy.

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

MaVPL pisze:
4 lata temu
bobasiarz, Mi się dzisiaj udało ( po 2-3 tygodniowej walce o konkrety odnoście reshipu dostałem odpowiedz ), stety albo niestety dałem się namówić na nowe zamówienie aby uzyskać 100% reshipu inaczej byłbym ponad 40g w plecy.
Muaa, tu chodzi bardziej o to, że 50% wysyłamy teraz i potem kolejne 50% już do nowego zamówienia, więc koniec końców wychodzi na to samo :thumbup: ale z nowym zamówieniem od razu chyba będzie szybciej
ONE AND ONLY

Status:
januszm
Szczur
Newbie
Posty: 30
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: januszm » 4 lata temu

Malkazar89, Pije cos tam szczurek bo ma sucho w buzi co do dzialania to slabe w mocy zrobilem dorzutke bo nie bylo eufo pierwsze byla lekka bombka (opanowywac nawet nie trzeba bylo) i stad panikowany post trudne do opisania nienegatywne tylko ja myslalem ze pieprznie za chwile jakos zle (pierwsze doswiadczenia z RC) ale wrazenia pozytywne pisalem ze zdam relacje z henka i 3mmc chociaz taka w skrocie - Malkazar89 chyba mnie "wspomnial" "Janusz juz zaprzegal konie"
Malkazar89 pisze:
4 lata temu
Dzisiaj złożyłem nowe zamówienie. Kontakt z kosmitą był bardzo dobry i uzgodniliśmy że jeszcze dzisiaj wyleci ponieważ trafiłem w ostatniej chwili gdy Janusz już zaprzęgał konie. Będę bacznie obserwował jego wyczyny i dam znać jak dojedzie.

wiec mu zdam ps bitcoin pills po piwie nie dziala przynajmniej u mnie a slyszalem ze tak maja te tabsy pozytywne wrazenia jak najbardziej po 3mmc chociaz spodziewalem sie czegos mocniejszego
predatorRC, dzieki za pake i sorry za glupiego posta :)

Status:
subconsious
Blister
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: subconsious » 4 lata temu

Predatorze, napisałem na mejla ponownie, podpisany nickiem z forum, temat reshipu, pisalismy dzisiaj po południu. Mam nadzieje, że dogrzebiesz się do tego.

Ozywiście polecam vendora ;)

Status:
adik0123
Blister
Newbie
Posty: 10
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 4

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: adik0123 » 4 lata temu

Gołąb doleciał, wszystko jak w zamówieniu, polecam bardzo serdecznie !

Status:
Zet
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 25

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Zet » 4 lata temu

predatorRC pisze:
4 lata temu

ETIZOLAM POWDER PONOWNIE DOSTĘPNY !

DCK hydrochloride - dostępne w przyszłym tygodniu
3-FPM hydrochloride - dostępne w przyszłym tygodniu

Planowane najbliższe dostawy

- MDPHP BROWN CRYSTAL
- 5F-MDMB-2201 ( dwa różne źródła, więc możliwe, że będą dwa batche w sprzedaży jednocześnie - problem z dostępem do 4f-adb )
A kiedy 4-HO-MET lub jakieś inne nowe psychodeliki?

Status:
januszm
Szczur
Newbie
Posty: 30
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: januszm » 4 lata temu

januszm pisze:
4 lata temu
Pije cos tam szczurek bo ma sucho w buzi co do dzialania to slabe w mocy zrobilem dorzutke bo nie bylo eufo pierwsze byla lekka bombka (opanowywac nawet nie trzeba bylo) i stad panikowany post trudne do opisania nienegatywne tylko ja myslalem ze pieprznie za chwile jakos zle (pierwsze doswiadczenia z RC) ale wrazenia pozytywne pisalem ze zdam relacje z henka i 3mmc chociaz taka w skrocie - Malkazar89 chyba mnie "wspomnial" "Janusz juz zaprzegal konie"
januszm pisze:
4 lata temu
wiec mu zdam ps bitcoin pills po piwie nie dziala przynajmniej u mnie a slyszalem ze tak maja te tabsy pozytywne wrazenia jak najbardziej po 3mmc chociaz spodziewalem sie czegos mocniejszego
predatorRC, dzieki za pake i sorry za glupiego posta
Wczesniejszy post byl napisany jednak troche za wczesnie 3mmc dziala po x czasie albo hex dziala bo ja polaczylem

Status:
Ka4ap
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 50
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Ka4ap » 4 lata temu

Jak V napisał tak zrobił. Odpowiedz na maila kwestia 5 min , wszystkie informacje dotyczące gołębia przekazane. Nic innego nie pozostało poza czekaniem na gołębia. Pozdrawiam zarzucę jakaś recke jak dojdzie trójeczka!