Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Valter
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 21

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Valter » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

benzydamine, I waited 2 weeks++ to change something. I hope everything will go OK fo ya too mate.

Status:
Anonim70
Newbie

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 4 lata temu

Valter pisze:
4 lata temu
predatorRC, Czekam juz ponad 2tyg chociaz na zaakceptowanie platnosci, dostales na maila to co chciales x czasu temu, pare dni temu odrzuciles moj post, mialem odezwac sie na reship to ogarniesz, tez cisza. Nie wiem wyslac kwiaty z czekolada zeby ktos rozwiazal ten problem? :x
płatność jeśli jest poprawnie wykonana to z automatu jest zaakceptowana i zmienia się status zamówienia ... więc coś mi tu nie pasuje...

Status:
Valter
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 21

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Valter » 4 lata temu

Przybysz, Nie pasuje Ci co, bo slabo to idzie zrozumiec. Place w bitomacie czy jak to sie zwie w tych czasach, zawsze daje z górką i to nie jest moj pierwszy vendor, zreszta placilem juz wczesniej na tej samej zasadzie w tym sklepie i nie bylo problemu. Pojawil sie problem, wiec o nim pisze w czym problem?

Status:
izstvoch
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: izstvoch » 4 lata temu

sorry guys, my polish is somewhere between shame and comedy but i think its gonna be clear for you to chatch what i wanna write after reading recent posts: 27 orders in 3,5 yrs an of these:after cca year 1x mislabeled stuff(mdphp x mdpt -no answer, many tries to get some) 1x after cca2,5 years order lost and not a small cheap amounth of nep - 3x emailed, las one answered and stuff quickly reshiped and delivered) all the other 25 orders, always solved via btc, came in +/-week safely and corretly, especially last year i see prdtr as a reliable partner. okay, sometimes promocje were something else i aske for but, lord, people did, do and will do mistakes. not mislabeled or wrong amount but for examoke 3cmc imstead of 4cmc) also once happened to me sent a bit les btc but after 1mail they send everything without a bad word. so im sorry for your problems, im sitting in the middle of the baley of europe with agile post comunist police who hates drugs, gays, ravers, squatters etc that way tha you can spend a night clilcked to the radiator because thez find fuckin sack of salvia /that one for coach, not diviorum.../ but there was never milimeter of problem with them because of pokish resp netherlandish envelope even in case of one famous wendor packing everithing with 3papes describing whats truly inside. so i dont kow what and why appears people with no-mercy-hate to prdtr but maybe the bank trasfer makes it worse or somebody talks too much but i must say, these guys are reliable partners for me, maybe its fortune and im writting just my esperience, take it how do you want but im not paid to write this or something, i dont know them and if i compare deals with the cca 1/2vendors flashing here on the right, this far different league at alll points of view, curious reader see that have used "cca 50% vendors flashing trere" of course its like "thereis no black and there is no whitte he, just shades of gray" (c)biohazard :) but when i read regulamin and then someone is wery close to heartattackafter a single week i feel like somebody needs a break while facepalm hits hard my forehead... dont wanna be rood but please, collect infos, use logic, be patient and your lifes gonna be happier. peace.

Status:
TenTamten
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 539
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 57

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: TenTamten » 4 lata temu

predatorRC, wyleci moje zamówienie opłacone w piątek?

Status:
MamCieNaOku
Sniffiarz
Newbie
Posty: 85
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: MamCieNaOku » 4 lata temu

A ja tam polecam w 100% . Top 1 moim zdaniem . Kiedyś korzystałem zawsze było okej , później przerwa i znowu zacząłem ,) poszło 1 zamówienie dostałem połowę co miałem dostać, wszystko dogadane że przy nastepnym zamówieniu pisać w uwagach , 2 zamówienie poszło, wszystko dorzucone, paka wyleciała dosłownie odrazu , poprostu błyskawicznie co mnie bardzo cieszy . Teraz tylko czekać ;) jak dla mnie bomba ;) jakość produktów mega , tak samo jak sam V . POLECAM

Status:
MaryJanek
Szczur
Newbie
Posty: 17
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: MaryJanek » 4 lata temu

Ostatnie ptaszki jak najbardziej w porządku, lecz wciąż oczekuje na odp via @Re

Status:
Trepik
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Trepik » 4 lata temu

Valter, " Kwota do wpłaty została przeliczona z PLN na BTC w momencie złożenia zamówienia, nie podlega zmianie.
Oczekujemy na naszym portfelu kwoty: ********, nie przeliczamy bitcoinów ponownie na złotówki. 
Kurs aktualizowany jest co 2 minuty.

Koniecznie wpłać równą kwote podaną według Blockonomics, w innym przypadku system nie zaakceptuje zamówienia co utrudni jego wysyłke.
Jeśli nie zgadzasz się z powyższym, anuluj zamówienie."

Pisze jak by jeśli płacisz przez btc kwota ma byc równa a nie z jakimiś lizuskimi gowno wartymi nadwyżkami.

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

Przybysz pisze:
4 lata temu
Valter pisze:
4 lata temu
predatorRC, Czekam juz ponad 2tyg chociaz na zaakceptowanie platnosci, dostales na maila to co chciales x czasu temu, pare dni temu odrzuciles moj post, mialem odezwac sie na reship to ogarniesz, tez cisza. Nie wiem wyslac kwiaty z czekolada zeby ktos rozwiazal ten problem? :x
płatność jeśli jest poprawnie wykonana to z automatu jest zaakceptowana i zmienia się status zamówienia ... więc coś mi tu nie pasuje...
Brakło paru złotych, a my nie mamy czasu ogarniać wszystkiego na czas

Jutro maile ogarniemy, myślę, że reship już do 0 będzie wyczyszczony
potem contact@ bo niedawno było odpowiadane więc nie ma tam dużo

oczywiście pierw polecą trackingi dla chętnych :)

Leci do nas 4F-ADB - będzie w przyszłym tygodniu

W planach nowe 4-CMC YELLOW

Czekamy na opinie na temat SMALL RICE CRYSTALS ( dodam zaraz trochę info w dziale o tym )
kolomolo88 pisze:
4 lata temu
predatorRC pisze:
4 lata temu
4. NOWY PRODUKT SMALL RICE CRYSTALS

Obrazek


Wygląda jak drobniejsze 3mmc


TO JEST EUTYLONE, tak więc SMALL RICE CRYSTALS ( EUTYLONE )

Valter pisze:
4 lata temu
Przybysz, Nie uzywam zadnej z tych do kontaktu z vendorem, moje maile dochodza. Kontakt jest poprostu chujowy i nie idzie nic zalatwic.


Dlatego ważne jest by wcześniej zaplanować zamówienie, gratisy itd, opłacić najlepiej BTC z pewnością, że doleci tyle BTC ile w zamówieniu i paka leci z kolejną listą wysyłkową. Czasem jest tyle pracy, że nie idzie ogarnąć maili, ale odpowiadaliśmy przed weekendem i wczoraj też, dzisiaj nie było czasu, ale jutro nadgonimy. ( przejrzymy również spam, zawsze kilka tam się zbierze )

Igimigi22 pisze:
4 lata temu
Hejka czemu gdy klikam zrealizuj przesyłkę powyżej 500 zł to nie przychodzi mi @@ z platnoscia btc itp asortyment na stanie dla kazdego starczy? Tylko z kanna tak mam


Daj znać na mailu przy jakiej kannie, może jakiś błąd na stronie.

FanTrojki pisze:
4 lata temu
SiemanoPix, Są takie momenty że Pred odpisze Ci kilka razy pod rząd jednego dnia a czasami czekasz 7-14dni jak chłopaki przeoczą Twojego maila. Dogadanie prostych rzeczy potrafi zająć tygodnie.

Ci co robią nowe zamówienia ile faktycznie teraz czekać ???


Bitcoin z miejsca idzie na liste wysyłkową, przelew - zależy kiedy dostaniesz dane i kiedy opłacisz i na jaką listę trafisz, czasem jest weekend pomiędzy i parę dni więcej od razu do realizacji zamówienia.

Valter pisze:
4 lata temu
benzydamine, SiemanoPix, Dobra, zamowienie poszlo do akceptacji czekamy na rakiete, mam nadzieje ze i u was panowie poszlo do przodu :)


Hhehehehe

benzydamine pisze:
4 lata temu
I hope that something will change in my case as well, because nothing is happening rn and my money still has not been recieved and have no contact from mails whatsoever


mail again, will fix it tomorrow

Dodano po 6 minutach 32 sekundach:
Trepik pisze:
4 lata temu
Pisze jak by jeśli płacisz przez btc kwota ma byc równa a nie z jakimiś lizuskimi gowno wartymi nadwyżkami.


To jest stary poradnik, zawsze musisz opłacić max do godziny po złożeniu zamówienia, żeby kurs nie skoczył, bitomat też pewnie zapierdala z 1-3% prowizji .
ONE AND ONLY

Status:
reptyles
Ssak
Newbie
Posty: 49
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 7

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: reptyles » 4 lata temu

predatorRC,
Hi boss, in weekends can we exchange promotion products with desired ones? Like me i want cannabinoids

Status:
benzydamine
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 146
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: benzydamine » 4 lata temu

Texted you again in mail rn :)

Status:
Anonim70
Newbie

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 4 lata temu

predatorRC, u mnie na razie wszystko ekspresowo i zgodnie z planem :D
czekam na gołąbka.

Status:
Valter
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 21

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Valter » 4 lata temu

Wszystko jest na dobrej trasie panowie i panie. a za shitposty przepraszam, cisnienie :)

Status:
headoff3
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: headoff3 » 4 lata temu

predatorRC, dalej czekam... W piątek przeprowadzka i znów rakieta się rozminie. Ehh takie dile tylko z predem 🙈
Desire is irrelevant.

Status:
Trepik
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Trepik » 4 lata temu

Polecam. Korzystałem z usług dawno temu nigdy nie było lipy. Postanowilem wrócić do gry i gołąbek doleciał bez zarzutu. Poza tym wszystko przebiegło zaskakujaco sprawnie.

Status:
kej
Dopaminator
Awatar użytkownika
Serce Roju
Posty: 1204
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 538

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kej » 4 lata temu

kapsula po malych komplikachach dotarla takze:

-zawartosc 100% sie zgadza, wszystkiego 0,7 wiecej + jakis sampel na testa 10/10
-pakowanie rzeczywiscie zmienione na mniej przypalowe 10/10
-czas dostawy okolo 4-5dni roboczych od otrzymania tracka, najs, 15/10
-jakosc nie wiem bo nie testowalem jeszcze ale wszystko wyglada zacnie w chui, moze jak mi sie zechce to pozniej zdecyduje sie na jakas sesyjke 10/10

dodam ze to reship reshipu i pred wyslal mi trzecia kapsule gdy dwie pierwsze przepadly, a zamowienie niemale bo prawie 1k, takze doceniam wysilek jaki w to wlozyl i cisnieniowcom tez radze docenic starania i nie pierdolic sobie reputacji u preda tylko wszystko grzecznie, cierpliwie ugadywac ;)

predatorRC, dzieki :thumbup: :thumbup: zajebista robota :thumbup: :thumbup:
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem