Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Mamy pewne problemy techniczne, strona wróci najszybciej jak to będzie możliwe pod nowym adresem www.predator-rc.com

Więcej info niebawem na Waszych skrzynkach mailowych jak tylko nasi magicy opanują sytuację.

Promocja weekendowa zostanie przedłużona + na mailu otrzymacie dodatkową promocję mailową w ramach rekompensaty za utrudniony dostęp do sklepu.

AKTUALNIE PISANIE MAILI MIJA SIĘ Z CELEM BO I TAK DO NAS NIE DOLECĄ.

reptyles pisze:
4 lata temu
Hm the domain name has expired lol.
This is very strange.
Soon again avaiable at www.predator-rc.com
Przybysz pisze:
4 lata temu
Grzesiek12555 pisze:
4 lata temu
Przesylka moja stoi, mam sie czym martwic ?
no jesli stoi dłużej niż 3dni w jednym miejscu ,a jestem pewny ,że stoi to wiedz ,że paka ustrzelona...
teraz kwestia czy została ustrzelona jeszcze w kraju nadawcy czy już w twoim.wydaje mi się ,że jak giną paczki w kraju nadawcy to zazwyczaj nie złego się nie działo oprócz braku tego czego zamówiliśmy i czekaliśmy.
Przecież weekend jest, paki mogą stać, raz masz update z czwartku, a kolejny dopiero we wtorek.
Przybysz pisze:
4 lata temu
doszły mnie słuchy ,że znów cała lub większość partii gołąbków zestrzelona z tamtego tygodnia...
Hmmm skąd masz takie przecieki ?

Właśnie w tym momencie sprawdziliśmy ostatnią partię i aktualizacje przesyłek są z przed weekendu a mamy niedzielę.. Przedostatnia partia doleciała bez problemów. Prosimy nie wprowadzać ludzi w błąd - pisanie takich rzeczy w momencie gdy strona i mail nie działa tylko podkurwia innych użytkowników.

Następnym razem najlepiej wstrzymać się z gdybaniem do pojawienia się oficjalnego komunikatu z naszej strony.

Nawet jeśli by tak było to jesteśmy na to przygotowani i uczymy się na błędach - jednak tak jak napisałem wyżej, desant wydaje się nie zagrożony.
Trevor pisze:
4 lata temu
Maile nie dochodza pisze daemon-mail twoja wiadomosc zostala wygenerowana przez tlen wyjebalo caly serwer i pewnie bedzie tak jak kiedys ze nr zamowien powypierdala mi i paki nie dostane
Kolejny który lubi gdybać. Co się stało napisałem wyżej, a zamówienia z przed awarii zostaną zrealizowane z kolejną listą wysyłkową - nic nie ulega zmianie.

Po zmianie domeny strony, adresy mailowe powrócą z końcówką .com - wszyscy którzy pisali do nas przed awarią dostaną normalnie odpowiedź.

Pozdrawiamy i z góry dziękujemy za wyrozumiałość.
ONE AND ONLY

Status:
Anonim70
Newbie

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 4 lata temu

predatorRC, mam nadzieje ,że się mylę (obyś miał rację) ale kilku znajomych z tego forum jest w podobnej sytuacji jak ja, tzn: ,ze track stoi od 4dni i dziwny status przesyłki :/

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

Przybysz pisze:
4 lata temu
predatorRC, mam nadzieje ,że się mylę ale kilku znajomych z tego forum jest w podobnej sytuacji jak ja, tzn: ,ze track stoi od 4dni i dziwny status przesyłki :/
Sprawdziliśmy jeszcze jedną zależność która powinna potwierdzać to o co się martwisz, ale wszystko wygląda być w porządku. Jutro od rana będziemy sprawdzać sytuację i informować na bieżąco.
ONE AND ONLY

Status:
Anonim70
Newbie

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 4 lata temu

predatorRC pisze:
4 lata temu
Przybysz pisze:
4 lata temu
predatorRC, mam nadzieje ,że się mylę ale kilku znajomych z tego forum jest w podobnej sytuacji jak ja, tzn: ,ze track stoi od 4dni i dziwny status przesyłki :/
Sprawdziliśmy jeszcze jedną zależność która powinna potwierdzać to o co się martwisz, ale wszystko wygląda być w porządku. Jutro od rana będziemy sprawdzać sytuację i informować na bieżąco.
dziękówka :)
sam wiesz jakiego mam pecha co do gołębi od ciebie ...
chyba jestem rekordzistą, nawet obcy zauważają ,że zawsze trafiam na ten zły okres :)

Status:
benzydamine
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 146
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: benzydamine » 4 lata temu

Predator are you going to be sending packages normally this week or should we expect delay? :)

Status:
magik469
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 13

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: magik469 » 4 lata temu

predatorRC, a czy już mogę składać zamówienie bo strona czynna i pisać o rekompensatę za postój strony ( gratis meilowy) ?

Status:
yamaha28
Blister
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: yamaha28 » 4 lata temu

Witam u Predzia super sort paczki dochodzą naprawdę polecam tego vendora.!

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

benzydamine pisze:
4 lata temu
Predator are you going to be sending packages normally this week or should we expect delay? :)
No delay chef :) website active again www.predator-rc.com - only no email next 1-2 days.
magik469 pisze:
4 lata temu
predatorRC, a czy już mogę składać zamówienie bo strona czynna i pisać o rekompensatę za postój strony ( gratis meilowy) ?
W ramach rekompensaty za utrudniony dostęp promocja weekendowa zostaje przedłużona do środy 13 maja, do godz. 23:59.
Dodatkowo z hasłem "REBORN" umieszczonym w uwagach do zamówienia otrzymasz 2g HEXEN *NEW BATCH* - hasło jest ważne do czwartku 14 maja, do godz. 23:59.

To będzie w mailu który wyleci jak tylko ogarniemy sprawy skrzynek pocztowych - niestety na to potrzeba trochę czasu.

STRONA PRZETESTOWANA I DZIAŁA - MOŻNA ZAMAWIAĆ - CHWILOWO BRAK MAILA POTWIERDZAJĄCEGO ZAMÓWIENIE, więc prosimy bez paniki !

Tych którzy bardzo pilnie potrzebują kontaktu zapraszam na [email protected] - jutro rano będziemy tam odpowiadać. PROSIMY NIE SPAMOWAĆ - NIE PYTAĆ O RESHIP - za 24-48h wszystko wróci do normy w 100% wtedy spamowanie będzie możliwe ponownie. :thumbup:

Pozdrawiamy i życzymy udanego wieczoru! :thumbup:
ONE AND ONLY

Status:
TenTamten
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 539
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 57

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: TenTamten » 4 lata temu

predatorRC, a jak zamówić 25g kanna? Bo chciałbym zamówić.

Dodano po 40 minutach 44 sekundach:
To ja się predkyy odezwę na tego @.

Dodano po 3 minutach 15 sekundach:
predatorRC, Predkyy ja tam maila napisałem to jak będziesz miał chwilkę to zerknij bo chciałem sobie coś zamówić :)

Status:
drakkainen
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 17
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: drakkainen » 4 lata temu

predatorRC, a jest opcja wzięcia wtorkowej darmowej wysyłki zamiast przedłużonej weekendowej promocji?

Status:
reptyles
Ssak
Newbie
Posty: 49
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 7

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: reptyles » 4 lata temu

predatorRC, How can I contact you?

Status:
yamaha28
Blister
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: yamaha28 » 4 lata temu

Predziu super sort paczki do chodzą wszystko jest ok vendor super Polecam ja zadowolony jestem 👍

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

TenTamten pisze:
4 lata temu
predatorRC, a jak zamówić 25g kanna? Bo chciałbym zamówić.

Dodano po 40 minutach 44 sekundach:
To ja się predkyy odezwę na tego @.

Dodano po 3 minutach 15 sekundach:
predatorRC, Predkyy ja tam maila napisałem to jak będziesz miał chwilkę to zerknij bo chciałem sobie coś zamówić :)
Ok, ogarniemy niedługo
drakkainen pisze:
4 lata temu
predatorRC, a jest opcja wzięcia wtorkowej darmowej wysyłki zamiast przedłużonej weekendowej promocji?
Pewnie, że tak :)
reptyles pisze:
4 lata temu
predatorRC, How can I contact you?
[email protected] :)
ONE AND ONLY

Status:
Anonim70
Newbie

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 4 lata temu

predatorRC pisze:
4 lata temu
TenTamten pisze:
4 lata temu
predatorRC, a jak zamówić 25g kanna? Bo chciałbym zamówić.

Dodano po 40 minutach 44 sekundach:
To ja się predkyy odezwę na tego @.

Dodano po 3 minutach 15 sekundach:
predatorRC, Predkyy ja tam maila napisałem to jak będziesz miał chwilkę to zerknij bo chciałem sobie coś zamówić :)
Ok, ogarniemy niedługo
drakkainen pisze:
4 lata temu
predatorRC, a jest opcja wzięcia wtorkowej darmowej wysyłki zamiast przedłużonej weekendowej promocji?
Pewnie, że tak :)
reptyles pisze:
4 lata temu
predatorRC, How can I contact you?
[email protected] :)
siema,coś już się dowiedziałeś na temat gołębi o ,których pisaliśmy wczoraj ?

Status:
TenTamten
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 539
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 57

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: TenTamten » 4 lata temu

predatorRC, to czekam cierpliwie na adres btc :) i na odpowiedź w sprawie 4f :)

Status:
Warwick
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 699
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 193

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Warwick » 4 lata temu

Złożyłem zamówienie jakiś miesiąc temu, no i były małe komplikacje z mojej winy. Wpłata została zaksiegowana jakiś czas temu Ale hasło które miałem zapisane w przeglądarce mi się usunelo i nie mogę go zresetować, po oraz pisze mi że nowe hasło zostanie wysłane na adres e maila Ale nic nie przychodzi, nawet jak poczekalem jedne dzień. Chciałem napisać o tracking na maila tracking... I nie mogłem wgl maila wysłać bo przychodziło mi powiadomie na pocztę że coś tam coś tam. Co w takiej sytuacji ? Gdzie mam pisać ?