Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Tomas199700
Blister
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tomas199700 » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

I jak tu z predem dalej trzymać zamówienia anulowane miał być reship i chu do dupy wszystko anulował zamiast potwierdzić

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2950
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

Tomas199700 pisze:
4 lata temu
To się ciesz ze doleciał jak ja już 3tyg czekam. Żeby mi się status zmienił pozdro
Proszę o bana dla tego Pana za wprowadzanie ludzi w błąd jak Andrzej Duda
ONE AND ONLY

Status:
TenTamten
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 539
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 57

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: TenTamten » 4 lata temu

predatorRC, mordo anulowane czemu napisz mi maila bo chce aby wyleciało to jutro,przeciez wiesz że się dogadamy.

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2950
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

kaczma2013 pisze:
4 lata temu
Predator wyślesz tracking ? Napisałem 6 maili z prośbą i cisza wtf
00:10 - [email protected] - do 0 oczyszczony i każdy powinien mieć track. Asy co piszą dlaczego nie ma trackingu tydzień po statusie wysłane niech się potem nie dziwią, że paka wraca do "nadawcy" czyli chuj wie dokąd. Przypadków 1 na kilkadziesiąt. Dodatkowo podawajcie prawdziwy adres, nawet sąsiada z końca ulicy bo na wymyślone adresy kurier nawet nie podbija i z miejsca na sortowni takie paki są odsyłane po kilku dniach.

KacprowskY pisze:
4 lata temu
Tytuł meila będzie lubiemięsiwo poszedł następny :) na contact.

Ok, jutro ogarniemy
TenTamten pisze:
4 lata temu
predatorRC, mordo anulowane czemu napisz mi maila bo chce aby wyleciało to jutro,przeciez wiesz że się dogadamy.
Pewnie doszło mniej hajsu dlatego anulowane, jutro będziemy odpowiadać na contact@
Z BTC jest tak prosto i robiłeś tyle razu więc jeśli nie opłacone to coś spierdoliłeś.
predatorRC pisze:
4 lata temu
Tomas199700 pisze:
4 lata temu
To się ciesz ze doleciał jak ja już 3tyg czekam. Żeby mi się status zmienił pozdro
Proszę o bana dla tego Pana za wprowadzanie ludzi w błąd jak Andrzej Duda
Tomas199700 pisze:
4 lata temu
I jak tu z predem dalej trzymać zamówienia anulowane miał być reship i chu do dupy wszystko anulował zamiast potwierdzić
TY SIĘ KURWA LECZ, JAK MAM CI PRZYKLEPAĆ ZAMÓWIENIE ZA KTÓRE KURWA NIE ZAPŁACIŁEŚ?
Tomas199700 pisze:
4 lata temu
predatorRC, predi ale kiedy to chcesz puścić jak ci 75 razy wysłałem numer żebyś go zaakceptowal i nawet tego nie zrobiłeś czekam na odp pozdro
MASZ KURWA CZEKAĆ TYLE ILE WYMAGAMY I KURWA PRZESTAŃ NAS W KÓŁKO POGANIAĆ KURWA NA DWÓCH FORACH

3 paki wpadły kiedyś tam - dostałeś jedną i normalnie każdy dostaje resztę do nowych zamówień.
TY MASZ HISTORIE ŻYCIA - WIĘC WYŚLEMY DRUGĄ, ale kurwa czekaj na odpowiedź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomas199700 pisze:
4 lata temu
On nie musi nic podnosić tylko musi zacząć wysyłać wszystko i ogarniać to co obiecuje :)
RESHIP POWTARZAM TO DOBRA WOLA NASZEGO SKLEPU.

Adrixon pisze:
4 lata temu
predatorRC, kosmito kiedy bedzie uzupełniony zapas 5cl adb a ? Bedzie ten sam co ostatnio ? :)
Zniknęło ze strony ? Nawet nie zauwazyłem :oo ogólnie to kilka osób dostanie / dostało nowe kanna na testy, 3 rodzaje 5cl bodajże :E

golo321 pisze:
4 lata temu
Dalej czekam na kontakt :smoke:
Maila mysle ze znacie od kwietnia brak kontaktu. Nie wiem czemu piszecie ze 2 tyg to max czekania jak ja mordy czekam 2 miesiace :/. Potwierdzenie wplaty wysylam wam w kazdym mailu w zasadzie. Nie wiem czemu boicie mi sie odpisać na maila oraz tutaj ;p toz ja mam 163cm wzrostu ;D. predatorRC, postaw sprawe jasno ze albo wcale albo za miesiac. Albo w tygodniu to skoncze z pytaniami. 1240zl droga nie chodzi choć stać mnie na to to zeby zrobic wam zrzutke jesli macie problemy finansowe ;D. :thumbup: pozdrawiam
Kolejny - z tym zamówieniem coś było nie tak, kurwa już nie pamiętam co - jest status "ZAWIESZONE" więc to oznacza, że albo wstrzymałeś wysyłkę, albo coś innego się odjebało.

NIE PIERDOL, ŻE CZEKASZ 2 MIESIĄCE. widziałem nowe zamówienie, na maila poszło pytanie czy chcesz to nowe opłacić czy jak kolega wyżej liczysz na przyklepanie za darmo nowego zamówienia.
adrian123 pisze:
4 lata temu
Miałem ochotę spróbować współpracy, ale tyle negatywnych opinii...
To idź do konkurencji .
Yurgenos pisze:
4 lata temu
Niedawno realizowałem z predatorRC, pierwszy lot, teraz mi się to nawet zabawne wydaję bo o to czy tracking chcę zapytali po 3 moich mailach i 3 dniach po wylądowaniu u mnie xD czas regulaminowy, zawartość bez pomyłek,zgodna z zamówieniem, ale fakt kontakt troszku kulawy
Bo jakbyś miał odpisywać to ja pierdole, fakt czasem mamy lagi, na tracking@ były maile z 30.06, ale to dwie listy wysyłkowe wstecz, więc albo paki jeszcze lecą albo dzisiaj doleciały więc też staramy się te trackingi na czas rozsyłać...
kej pisze:
4 lata temu
tak, wysylka idzie max 2tyg od nadnia, jezeli po tym czasie nie dochodzi ani nic na tracku sie nie zmienia to prawdopodobnie capsula wpadla i musisz pisac o reship, uzyj do tego odpowiedniego @
AKTUALNIE NIC KURWA NIE WPADA - TYLKO PAKI DO UK COŚ NIE DOLATUJĄ!!!! NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD !
golo321 pisze:
4 lata temu

Paka jeszcze nie wyszła 😉. @predatorRC Sam sie dziwił miesiąc temu jakim cudem. I obiecal gratisy tu na forum ale na maila nie ma dalej odpowiedz do dzis :/. Na @reship poszlo takrze wiele wiadomosi i zero odpowiedz 😭 Tylko na @contat dostalem 2 maile zwrotne z prosba o podanie na jaki wallet trafily pieniadze. Wysylam na jaki wallet wplacilem w prawie kazdej wiadomości ale nie mam odpowedzi. Niby mam status VIP ale chyba to nic nic nie daje
NOWE ZAM CZY STARE ZAM? BO NOWE CZEKA NA DANE DO PRZELEWU Z TEGO CO WIEM. ZŁY PR ?
Nie jesteśmy w stanie tak daleko wstecz sprawdzić wpłat.
Normalnie notujemy wszystko przy zam, żeby unikać takich sytuacji.

Ludzie czekajcie na odpowiedź na maila. Ostatnio pojawiła się informacja, że contact@ jest wyczyszczony do 23 czerwca, więc jeśli potem nie dostałeś odpowiedzi to jeszcze dostaniesz..





się wkurwiłem

Dodano po 26 minutach 6 sekundach:
AAAAAA i tak między nami :E

jak na forum kilka osób napisało, że paki doleciały to pomnóżcie to sobie razy x10 plus minus, większość klientów zamawia, opłaca i czeka na pakę i tyle ich widać, nie krążą po internecie by się chwalić zakupami.

A narzekający, niezadowolony klient zawsze napisze i statystycznie jest potem jak jest :E
ONE AND ONLY

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posty: 710
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 214

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: KacprowskY » 4 lata temu

Okej. Liczę na Ciebie przyjacielu, bo wszystko zawsze było SI!

Status:
TenTamten
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 539
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 57

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: TenTamten » 4 lata temu

predatorRC, mordo napisalem maila tam że ucięło mi parę zlotowek ale doplace tam gdzie trzeba już na mailu masz wiadomość co i jak :)

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
Pred nigdy nie wali w CH więc tę opinię to raczej konkurencji ja z predem działam dobre 3 lata i nie zamierzam iść gdzieś indziej.

Status:
Zet
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 25

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Zet » 4 lata temu

predatorRC pisze:
4 lata temu
Zet pisze:
4 lata temu
predatorRC 29 czerwca napisałem maila na [email protected] temat "Zamówienie nr 311..." proszę o odpowiedź.
Ok sorry, na tego maila trochę nie zaglądaliśmy, po weekendzie ogarniemy przed kolejna wysyłką.
Przypominam się po weekendzie ;) Temat mojego maila to "Zamówienie nr 311..."

Status:
Tomas199700
Blister
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tomas199700 » 4 lata temu

To kiedy wyślesz to bo się już denerwuje obiecanki cacanki a ostatnie siano na 3 paki i wpadały za 2 Ga a wysłałeś ochłapy z najtańszego zam

Status:
mariamarek
Blister
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mariamarek » 4 lata temu

predatorRC, pisałem do Ciebie maila i to kilka wciąż czekam na odpowiedź w sprawie apihp

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2950
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

Zet pisze:
4 lata temu
predatorRC pisze:
4 lata temu
Zet pisze:
4 lata temu
predatorRC 29 czerwca napisałem maila na [email protected] temat "Zamówienie nr 311..." proszę o odpowiedź.
Ok sorry, na tego maila trochę nie zaglądaliśmy, po weekendzie ogarniemy przed kolejna wysyłką.
Przypominam się po weekendzie ;) Temat mojego maila to "Zamówienie nr 311..."
Dobra, jak możesz to wyślij też kopie na contact@

Tomas199700 pisze:
4 lata temu
To kiedy wyślesz to bo się już denerwuje obiecanki cacanki a ostatnie siano na 3 paki i wpadały za 2 Ga a wysłałeś ochłapy z najtańszego zam

PRAWA RYNKU :E dzisiaj odpiszemy
mariamarek pisze:
4 lata temu
predatorRC, pisałem do Ciebie maila i to kilka wciąż czekam na odpowiedź w sprawie apihp
Dzisiaj będzie odpisywane na contact@ :thumbup:
ONE AND ONLY

Status:
Zet
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 25

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Zet » 4 lata temu

predatorRC pisze:
4 lata temu
Zet pisze:
4 lata temu
predatorRC pisze:
4 lata temu
Ok sorry, na tego maila trochę nie zaglądaliśmy, po weekendzie ogarniemy przed kolejna wysyłką.
Przypominam się po weekendzie ;) Temat mojego maila to "Zamówienie nr 311..."
Dobra, jak możesz to wyślij też kopie na contact@
Wysłane :)

Status:
TenTamten
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 539
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 57

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: TenTamten » 4 lata temu

predatorRC, wejdź na @ napisalem na jaki wallet

Status:
Anonim70
Newbie

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 4 lata temu

TenTamten pisze:
4 lata temu
predatorRC, wejdź na @ napisalem na jaki wallet
:clap: :clap:
Tak ,rzuci wszystko i specjalnie dla ciebie w tej chwili loguję się predek na skrzynkę e-mail. Bo tylko ty jesteś jego klientem i czekasz na odpowiedź.
Zapewne 5setne identyczne pytanie o cannabonidy :wtf:

Status:
TenTamten
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 539
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 57

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: TenTamten » 4 lata temu

Przybysz, no patrz i tu się mylisz bo nie pytanie o canna :) ale z fartem

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2950
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 4 lata temu

Zaraz będziemy ogarniać @


BTW 4-HO-MET pellets na magazynie :thumbup:
ONE AND ONLY

Status:
Tomas199700
Blister
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tomas199700 » 4 lata temu

Dobra to wysyłam email z numerem zam na contact w Oki myślę że dziś to ogarniesz