Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 6 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Ostatni post z poprzedniej strony:

Nie ma wezwań
To antyreklama.

Status:
Adammmm
Szczur
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Adammmm » 6 lata temu

Ja tam nie wątpię, że Predi paczkę doślę, ale wydałem prawie 1000zł i nie uśmiecha mi się żeby ta kasa wisiała zbyt długo.
Plus słaby było to, że dostałem na maila, iż jedna paka przekazana do kuriera, a wcale tak nie było

Status:
Trzyha
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 6

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Trzyha » 6 lata temu

Piękny week się szykuje...

Status:
Pixonn
Blister
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Pixonn » 6 lata temu

Mam nadzieję ze predziu wróci jeszcze w ta sobote bo chce zamowienie złożyć

Status:
baklazan
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 28

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: baklazan » 6 lata temu

alejchandro pisze:Ciekawi mnie to jak to możliwe, że ludzie dostają wezwania na policje, zamawiałem już tak wiele razy i ani jednego przypału
Widać jeszcze za mało zamawiałeś :-P Byłem wzywany jakieś 5-6 razy jako świadek, 4 razy zrobiono mi wjazd do domu na przeszukanie, policja, cbś, urząd celny, raz do pracy mi wpadli, raz skończyła się taka wizyta, zatrzymaniem na 3 miesiące do sprawy i wyrokiem i jest dużo możliwości, wszystko przed tobą.

Odnośnie wezwań to pewien znajomy był na przesłuchaniu w sprawie paczki od predatora którą zatrzymał urząd celny, ale nie padło podczas niego ani nazwa sklepu, ani nawet kto jest podejrzany i wobec kogo toczy się postępowanie i w jakiej sprawie. Czyli nie wiązało się to z jakimkolwiek dochodzeniem wobec sklepu, bo zwyczajnie nie wiedzieli wobec kogo by je mieli prowadzić, a tu pismo jakie dostał o umorzeniu postępowania Obrazek Tyle w temacie.

Nie zmienia faktu że to jak sklep postępuje nie do końca mogę pochwalić, raz jełśi się wysyła maile o wyhsłąniu przesyłki a tego nie robi finalnie przez tydzień czasu to można te osoby poinformować o tym, a tak zero informacji, nie odpowiadają na wiadomości, to czy faktycznie jakiś ddoos mieli nie będę komentował, bo równie często jest to to używane jako wymówka, której nie ma możłiwości w żaden sposób nikt zweryfikować, a czy sklep zrobiłsobie urlop, czy strona padła i nie wiedzą jak ją naprawić czy może zawineli kogoś to mnie w sumie wali. Maila zwsze moząna wyusłąć i nie wymaga to zbyt duzo pracy ani nawet działajacej strony. Druga paczka pod rzad którązamawiam i nie dostaję, do tzrech razy sztuka i zakończe zamawianie definitywnie.

Status:
Xii
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Xii » 6 lata temu

było nie zamawiać nic z Holandii :lol:

Status:
DruidAdam99
Szczur
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: DruidAdam99 » 6 lata temu

Dokladnie xd tak samo jak up

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 6 lata temu

baklazan bo o to chodzi- do końca nie wiesz w czyjej sprawie masz wezwanie.
W powyższej sytuacji jest jedno ale- jest tam udzielenie a nie samo zamówienie.

BTW skasowales metadane z foto?
Jeśli nie...

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 6 lata temu

Dla wszystkich, którzy się boją o cokolwiek - swoje paczki dostaniecie, wałków nie było i nigdy nie będzie ze strony kosmity!

TO NIE JEST CUKIERNIA - Problemy się zdarzają ;)

I przypominam - problemy techniczne, więc trzeba czekać:

Obrazek
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 6 lata temu

Gandalf nigdy nie bądź pewny na 100proc vendora.
Różnie bywa zwłaszcza ze kilku V zaszło za skórę kilku innym V.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 6 lata temu

Wizzair Rozumiem, ale to nie zmienia faktu, że Predator nigdy wałka nie zrobił i mocno wierzę, że nigdy nie zrobi - a jeśli coś się wydarzy przykrego (wypluwam to :silent: ), to nie będzie to z winy kosmity.

Tak uważam osobiście. ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
juras3
Blister
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: juras3 » 6 lata temu

dobrrze prawisz Gandalf. Ja w predka wierzę. Dłuższe przerwy miał, nie marudźcie kurwa że wam środki zamraża bo dostaniecie zapewne swoje i to z nawiązką za oczekiwanie. nawet bez oczekiwania zawsze daje więcej niż musi.

predek to jest firma, drugiego takiego jeszcze nie było, nie pierdolcie tu bzdur jak u spedalonych skurwysynów pierdolą, bo słabo się robi ;) tu jest kącik miłości do prediego ;)

Status:
kubazeman3
Blister
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kubazeman3 » 6 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Dobra wiadomość od mojego kreta, paki niedługo wylecą, predi miał ogromny atak na baze i teraz próbuje się pozbierać. Nie musicie się martwić kochani, kosmita się trzyma :clap:
Ile nocy i dziwnych poranków trwa ten obłęd? ~ Raoul Duke

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 6 lata temu

kubazeman3 Czyli tak, jak było mówione - dziękujemy za info. ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Adammmm
Szczur
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Adammmm » 6 lata temu

Czyli można się spodziewać, że na wtorek paczki dotrą?

Status:
kubazeman3
Blister
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kubazeman3 » 6 lata temu

Niestety niczego nie możemy być pewni, ale napewno pred nam to wynagrodzi, musimy być cierpliwi :P !
Ile nocy i dziwnych poranków trwa ten obłęd? ~ Raoul Duke