Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
undead
Blister
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: undead » 6 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Też dostałem ów emaila, mam nadzieję, że jeśli zostało anulowane to pieniążki będą zwrócone.

Status:
sul
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: sul » 6 lata temu

amfenauta pisze:Ja tak samo, ale miałem dwa zamówienia jedno opłacone drugie nie.

Ja wysłałem przelew ale nie dostałem do tej pory potwierdzenia zaksięgowania wpłaty...

Status:
undead
Blister
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: undead » 6 lata temu

sul pisze:
amfenauta pisze:Ja tak samo, ale miałem dwa zamówienia jedno opłacone drugie nie.

Ja wysłałem przelew ale nie dostałem do tej pory potwierdzenia zaksięgowania wpłaty...
Ja tak samo, miejmy nadzieję, iż Pred zwróci pieniądze.

Status:
Meedicus
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 84

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Meedicus » 6 lata temu

Zobaczymy pieniądze jak świnia niebo. Jak by coś miało ruszyć to na poczatku byśmy widzieli że mamy czekac..
Obrazek

"Sam decydujesz o tym co robisz,
Ty ponosisz konsekwencje za swoje czyny,
Zastanów się dwa razy za nim podejmiesz nie przemyślana decyzję..."

Status:
amfenauta
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 21

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: amfenauta » 6 lata temu

Zobaczymy zwrot, szczególnie jak byl wysłany z fikcyjnych danych xD
Narkotyki są złe.
Przeproś je, zapraszając na wspólne imprezowanie jeszcze tego wieczoru!

Status:
sul
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: sul » 6 lata temu

Meedicus pisze:Zobaczymy pieniądze jak świnia niebo. Jak by coś miało ruszyć to na poczatku byśmy widzieli że mamy czekac..
Mam WIELKĄ nadzieję że się mylisz.. jak mnie wyjebią na pierwszej zamówionej w życiu paczce to się chyba zabije .___.

Status:
juras3
Blister
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: juras3 » 6 lata temu

to sie zabij, naturalnej selekcji nie oszukasz :E

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 6 lata temu

Meedicus Było mówione, że są problemy techniczne - Predator nikogo nigdy nie wyruchał na pieniążki i wątpię, by zrobiłby to tym razem. ;)

Ostatnim razem, gdy miał podobną sytuację, zauważmy co kosmita zrobił - dodał w nagrodę łaadne sample. ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Meedicus
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 84

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Meedicus » 6 lata temu

Gandalf problem techniczny jest słabym usprawnidliwieniem takowego milczenia,dobrze wiesz że chociażby małe info że żyje było by lepsze,chociaż tomduzo nie zmienia bo lab dał info że żyje i reaktywuje się 25 a do teraz nic nie dostałem. Zrozum frustrację ale jeżeli 3 k w ciągu miesiąca wisi huj wie gdzie to mam prawo się wkurwiac
Obrazek

"Sam decydujesz o tym co robisz,
Ty ponosisz konsekwencje za swoje czyny,
Zastanów się dwa razy za nim podejmiesz nie przemyślana decyzję..."

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 6 lata temu

Meedicus Wiem i z drugiej strony to rozumiem doskonale. :? Niedawno strona była martwa, teraz wróciła, widać, że pracują chłopaki.
Niestety pozostaje Nam jedynie czekać i mam nadzieję, że wszystko się unormuje jak najprędzej.

Dobrej nocy! :)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Meedicus
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 84

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Meedicus » 6 lata temu

Niech pracują,przez nich albo nie straciłem mail firmowy boty jakieś mi się wjebaly chyba przez ten spam mailowy.

Również miłej,5!
Obrazek

"Sam decydujesz o tym co robisz,
Ty ponosisz konsekwencje za swoje czyny,
Zastanów się dwa razy za nim podejmiesz nie przemyślana decyzję..."

Status:
Sicario
Opiowrak
Awatar użytkownika
Farmaceuta
Posty: 370
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 100

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Sicario » 6 lata temu

Ja to wierzę w predka, już raz u niego zamawiałem i sorcik był pierwsza klasa.
Jeżeli pomogłem, zostaw + :wave:
Jeżeli nie pomogłem, również zostaw :E

Obrazek

Status:
amfenauta
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 21

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: amfenauta » 6 lata temu

Pewnie jak już odespie i zregeneruje sie na tip-top to będzie pukakurier i z całego katharsis zostanie wielkie nic o.O
Narkotyki są złe.
Przeproś je, zapraszając na wspólne imprezowanie jeszcze tego wieczoru!

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4997
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 6 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Jest ryzyko jest zabawa.

Taki to biznes Panie i Panowie.
Nie ma co psioczyć i lamentować. Nie ma też co popadać w panikę i słuchać nie wiadomo kogo. BHP moi drodzy. Ja akurat należę do osób nadzwyczaj spokojnych i specjalnie się nie przejmuję. Nie dajcie się presji wodzić za nos.
W ogóle to nie rozumiem mordeczek, które piszą że w temat wsadziły tyle i tyle, że opłaciły tu i tam, a pakę mają odebrać tu i ówdzie. Nie bronię V bo nie taka moja wola ani zamiar.

Myślicie że "techgłowy" ze "specsłużb" nie czytają Waszych wypocin...? Każdy choć najmniejszy trop pozwala Was udupić... czas... kwota... miejsce...

Jak myślicie czy szanujący się hurtownik będzie płakał na forum? Jasne że nie! On ma to wpisane w ryzyko zawodowe!

A panikę sieją głównie pizdeczki, co starym podprowadzili parę peeelenów i nie mają materiału do badań na weekend. Ogólnie rzecz biorąc to sami kręcą na siebie bata...

Tyle miałam do powiedzenia... a czy się to komuś podoba czy nie... mam głęboko w dupie.

Prawda? Jednak boli?
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Fapiczek
Blister
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 6

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Fapiczek » 6 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Obrazek
Predi ufam tobie. Czekam na ponowne przyjście w chwale. Tyś zsyłał kapsuły z nieba na pustyni by wykarmić Twój naród wybrany. Oto Predator boży, który sypie krechy świata.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4997
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 6 lata temu

Fapiczek

Jam nie pobożna jest duszyczka... ale mieszanie symboli religijnych w Twoje ćpanie to już lekka przeginka.

Teraz oprócz różowych zleci się tu adoratorium telewizji Trw*** oraz zakon radioMa****

*** ćpajcie w pokoju *** (albo kuchni)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.