Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Cezarze
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 23

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Cezarze » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

:mrgreen: :mrgreen:

Status:
p_t
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 27

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: p_t » 5 lata temu

Głupio cytować siebie, ale:
p_t pisze:
6 lata temu
Odpali stronę w środę, ludzie przez 5-6 dni będą składali zamówienia (bo na pewno tacy się znajdą) i dopiero we wtorek zaczną pojawiać się poważne pytania, gdzie są paczki. Wtedy zniknie na dobre.
To było 2 tygodnie temu.

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2947
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 5 lata temu

Witam Serdecznie,

mieliśmy mase zaleglych i nowych zamowien naprawdę z racji na sytuacje Panującą na rynku nasz zespół jest ograniczony i robi co może żeby, co najważniejsze w jak najbezpieczniejszy i anonimowy sposób dostarczyć przesyłki. Jesteśmy w trakcie realizacji 1 tury zaległych paczek oraz wszystkich świeżych zamówień !

Bardzo prosimy o kilka rzeczy :

- Cierpliwość

- Poczekania na status przesyłki w mailach na prywatne zapytanie wyslalismy dokladna date.

- Trackingi

- KURIER - tracking nadawany automatycznie

- zolty - tracking nadawany automatycznie

- pp - trackingi wysłane ręcznie

- Ge - te osoby otrzymają tracking najpóźniej - do końca dnia z racji tego że dopiero 1-2 dni po wysłaniu my go otrzymujemy a nie jesteśmy go w stanie wcześniej stworzyć.

- co do ustawy ( proszę nie słuchać kolka ) widać że z prawem ma mało wspólnego :

Obecnie nasz rząd uchwala ustawe która :

- daje władzom narzędzie

- oraz zmienia system na ANALOGOWY

co to oznacza ? a mianowicie że tym razem w sposób łatwy , prosty i szybki będzie można rozpoznawać dane substancje i dodawać je do listy substancji psychoaktywnych a pozniej do zakaznych.

czym się różnia zakazane od psychoaktywnych ? tym że substancje psychoaktywne to te rozpoznane przez nasz rząd które są tzw " Desinger Drugs " tzn że sanepid nie musi już przeprowadzać specjalnych badań bo wiadomo że jest to psychoaktywne po szybkich testach i odrazu mogą egzekwować kary pieniężne i dać komus artykuł 165.

na tej liscie jest 4CMC od roku a dalej nie jest zakazane.

susbstancje zakazane trafiają na tą liste dopiero po specjalnej ustawie w zmiance w ustawie o przeciw działaniu narkomani.

Na chwile obecną w gruncie rzeczy nic się "nie zmienia"

- proszę przeczytać umowe lub skonsultować się z dobrym prawnikiem aby poprzeć moją opinie.

- W przypadku nadsyłania zapytań prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji na email.
ONE AND ONLY

Status:
Cezarze
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 23

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Cezarze » 5 lata temu

predatorRC pisze:
5 lata temu
Witam Serdecznie,

mieliśmy mase zaleglych i nowych zamowien naprawdę z racji na sytuacje Panującą na rynku nasz zespół jest ograniczony i robi co może żeby, co najważniejsze w jak najbezpieczniejszy i anonimowy sposób dostarczyć przesyłki. Jesteśmy w trakcie realizacji 1 tury zaległych paczek oraz wszystkich świeżych zamówień !
płacze hahahah
ale przecież wczoraj miały być tracki ( już już zaraz podam)
to jak to w realizacji?
i jakie nowe zamówienia?????? co nas obchodzą??????? jak jeszcze stare nie wysłane?????
(sory, że tyle pytajników, ale mam dużo pytań) XD

ano i zabrakło ONE AND ONLY*

Status:
dopaminek
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 30

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: dopaminek » 5 lata temu

jak typowi sie chyba rozporzadzenia pomyliły, próbuje wam wkręcić, żeby się nie przejmować ustawą i dalej zamawiać, a potem taki chuj będzie :wave:
Każdy kto stracił gruby hajs idioty z siebie robił nie będzie. Ku przestrodze.
essa

Status:
keep it pale
Opiowrak
Awatar użytkownika
3CMC Terefere
Posty: 398
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 147

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: keep it pale » 5 lata temu

Pred pisał do osób zamawiających by się nie martwiły zamówieniami bo wyjdą i dotrą, a że jest zapierdol u Nich to musieli poukładać bałagan, wtem zorientowali na przyszłość się jak będzie to wyglądało, a więc jeżeli wszystko się zgadza, to dobrze chyba? Zamówienia dotrą i wszyscy szczęśliwi, a do tego rada co do tej ustawy, a jak będziemy dowiemy się kiedy wejdzie w życie, proste xd
terefere, kolega konfidenta będzie zawsze dla mnie konfidentem.

Status:
havron
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: havron » 5 lata temu

Wyczilujcie później wyczyścicie sobie kible tym chlorem czy tam zrobicie wyklejankę z kartoników.
Cierpliwość jest cnotą!

Status:
Wampilish
Blister
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Wampilish » 5 lata temu

Jestem cierpliwy niczym genialny żółw, dopóki, dopóty nie otworze plastikowego pudełka - wtedy niczym Bruce Lee zadaje ciosy prosto w nosy. :smoke:
W razie gdyby jakieś służby śledziły wątek to paczki dotarły tydzień temu, frajerzy :D

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posty: 777
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 349

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Doktor » 5 lata temu

Haris777,
Akurat kurwa przekonałem się na różowym jak ho wszyscy jechali i wpierdolili do scam, jaki z niego typ. Znam sklep i vendora od kilku lat, na mail wszystko było Ogarnięte. Pajac cc do dziś nie trafił do scam na pedalskim forum....predator odda kazdemu co do pln mi wszystko wyrównał i tak jak piszesz o tyś chodziło nie o setki... co jak co nigdy z sortami przypału nie miałem u aliena wiec wiem co piszę, kont też mam kilka i wiem jak traktuje starych i nowych klientów wiec nie pierdol bo reszta może tylko pozazdrościć, jak dla mnie gites, i szacun mam za gites sorty a nie za gówno opinie z gratisowych sampelków...
Pozdro dla kumatych co wiedzą co jest pięć

Status:
TuTaIo
Dyso-sensei
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 85

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: TuTaIo » 5 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Musicie się przede wszystkim pogodzić z tym, że każde forum o ćpaniu ma coś takiego jak "dział partnerski", "zaufane sklepy" czyli po prostu sponsorów :)
Nie mam nic do tego i nie mówię, że to złe ale admin takiego forum dostaje kase za reklamy a moderatorzy takiego forum nie rzadko dostają "darmowe próbki" albo inne prezenciki od tych sklepów, oczywiście nie zobowiązująco (hehe) ;)
Nikt sam siebie nie odetnie od źródełka. Dlatego warto myśleć samodzielnie i wyciągać właściwe wnioski na każdy temat :P
Na różowym forum są/były 3 sklepy traktowane specjalnie, z dużą przychylnością, więc i tutaj są takie sklepy. Sklepy które po prostu mogą więcej niż reszta - konto VIP :D

Kto się w porę zorientuje ten ani nie wtopi kasy ani nie kupi badziewnego sortu wychwalanego w danym momencie tylko dlatego że ktoś tam coś za darmo dostał :D
A tym którzy płaczą polecam raz na zawsze wyleczyć się z wyznawania i wierzenia w bóstwo predatora bo to żaden bóg tylko taki sam cwaniaczek jak cała reszta vendorów napalonych na wasze sianko i srających na wasze zadowolenie czy zdrowie :silent:

Status:
Haris777
Narkotykacz
Newbie
Posty: 298
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 115

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Haris777 » 5 lata temu

Doktor, eureka ty akurat jestes vipem i wszystko dostajesz a innni moga pomazyc jeszcze raz podkresle: OPIERDOL MU GAŁE Z RADOSCI pozniej opisz jaki to superbohater, jaka knage mial kosmiczna itd... :clap: i ze zawsze jest z nim ok. Fajnie ze akurat ciebie traktuje powaznie a innym obiecuje, dla mnie ten v juz dawno nie istnieje, bo kulala mu juz dawno wysylka za nim zaczely sie jego problemy ,paki ginely albo szly po 2tygodnie. Jedziesz po cc ale korwa choc raz cos kupywales od niego za te swoje tysiace? Tam zawsze wszystko wychodzilo na termin, twoj superbohater moze pomazyc o takim poziomie obslugi dlugo jeszcze nie dorowna mu i co nie ktorym sklepa, co sa teraz na rynku. Wiec dalej bij piatke z nim, jak ci pasuje taka forma zakopow. I raduj sie jaki ty jestes VIP bo zostawiles tysie u niego i jestes juz jego przyjacielem na dobre i zle. :lol:

Status:
priap
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 681
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 169

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: priap » 5 lata temu

Taki chuj nie VIP. Żadne konto vipowskie od startu sklepu nie dostało zamówienia, o trackingu nie wspominając.

Status:
amfenauta
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 82
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 21

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: amfenauta » 5 lata temu

Widzę strona działa a wystarczy że tydzień byłem na melanżu :E

Podsumuje mi ktoś co tu się działo? Paczki latają ? Zaległości wysłane ?
Narkotyki są złe.
Przeproś je, zapraszając na wspólne imprezowanie jeszcze tego wieczoru!

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

amfenauta pisze:
5 lata temu
Widzę strona działa a wystarczy że tydzień byłem na melanżu :E

Podsumuje mi ktoś co tu się działo? Paczki latają ? Zaległości wysłane ?
Wszyscy czekamy, niektórzy mają tracki, niektórzy nie - predek mówi że ma zapierdol. Sam zamówiłem - czekam
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
priap
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 681
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 169

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: priap » 5 lata temu

josiek pisze:
5 lata temu


Wszyscy czekamy, niektórzy mają tracki, niektórzy nie - predek mówi że ma zapierdol. Sam zamówiłem - czekam
Pokaż jakiś dowód, bo znowu dezinformujesz.

Status:
Nadmuch
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 34

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Nadmuch » 5 lata temu

Ja osobiście też dostałem tracking.
Zapalił się
Zgasiła go
Jednym spojrzeniem
Zielonych oczu
I odeszła
Z jego twarzą na plecach
Rozciętą pogardą warkocza