Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Cactus1234
Dyso-sensei
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 17

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Cactus1234 » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Z trackingu z tego co widzę faktycznie wynika że paczka nadana w poprzednim tygodniu więc pisał prawdę..

Status:
fenyloetylo
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 14

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: fenyloetylo » 5 lata temu

Tez dostalem numer jakos ostatnio.

Status:
MDPHP
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 324
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 101

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: MDPHP » 5 lata temu

Mam to samo;p
Wszystko na dniach wyjdzie.

Status:
Sicario
Opiowrak
Awatar użytkownika
Farmaceuta
Posty: 370
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 100

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Sicario » 5 lata temu

Jutro się okaże, czy moja rakieta także wyleci.
Jeżeli pomogłem, zostaw + :wave:
Jeżeli nie pomogłem, również zostaw :E

Obrazek

Status:
Anonim
Newbie

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim » 5 lata temu

Może być tak, że dostancie niektórzy już do doręczenia, a moze być tak że w poniedziałki huhu.

Sam oczekuje na numer tracikng, ale może być tak że z automaty dostana.

Status:
MarekAnoniusz
Szczur
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: MarekAnoniusz » 5 lata temu

Wampilish, i po co pokazujesz jak pakuje? Dumny jesteś z siebie?

Status:
Wampilish
Blister
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Wampilish » 5 lata temu

MarekAnoniusz, sorrki po prostu jak przesyłka będzie śmierdzieć kocim moczem - znaczy jest moja ;)

Status:
Szczaa
Blister
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Szczaa » 5 lata temu

Dobra, teraz już nie bedzie przedłużania bo wszyscy chyba mają tracki. Ja na pewno. Teraz serio mordy cssiii i nic nie gadać kto co bo znowu mu naruchacie sławy u miłych panów. Za kilka dni max bedziemy wiedzieć czy przyjdą w tych paczkach wezwania do sądu czy też serio aż tak miał przejebane. NIc skąd co jak po co kiedy itd....
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2947
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 5 lata temu

No i na ten moment czekaliśmy .

Przypominam , jesli ktos ma zamiar nam pisac wyzwiska , jakies pojazdy typu ze kogos oszukalismy i nas dojedzie to niech sie pozegna juz z kontem bo na dniach SKLEP będzie całkowicie zablokowany DLA LUDZI Z ZEWNATRZ

- KAZDY W SWOIM PANELU na sklepie bedzie MIAL LOGIN I HASLO ktory bedzie wpuszczal do bramki sklepu
bez tych danych nikt nie bedzie sie zalogowac , bedzie mozliwosc przekazania hasla koledze czy znajomemu ktory mial juz u nas konto ale to i tak nie umozliwi otworzenie nowego konta bo po porstu bedzie mogl wejsc na strone logowania.

tyle tego i PRZYPOMINAM

JEDEN EMAIL ! CIAGLOSC KORESPONDENCJI !

dodatkowo min zamówienia wzrośnie do 250zł od 15.08

Pozdrawiamy
PREDATOR
ONE AND ONLY

Status:
keep it pale
Opiowrak
Awatar użytkownika
3CMC Terefere
Posty: 398
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 147

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: keep it pale » 5 lata temu

Uhuhuhu i wszystko wiadomo :)
Pred zajrzyj na mejl i napisz czy wszystko się zgadza :p
gdyby na weekend dolecialo to fantastycznie :)
a widzicie jak napisał tak się stało i dzieje tam kilka dni później, ale się sprawdza no i bajka!
terefere, kolega konfidenta będzie zawsze dla mnie konfidentem.

Status:
Iosiek
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Iosiek » 5 lata temu

I po co kłamiesz? Na sąsiednim forum już wystarczająco nakłamałeś. Paczki miały przychodzić już od połowy tamtego miesiąca a dopiero teraz ludzie dostali tracki. Wszystko super fajnie ale to są tracki jeszcze NIEWYSŁANYCH paczek (puste tracki który każdy sam może sobie wygenerować), których nigdy nie będzie. Zresztą sam się wygadałeś pewnej osobie, że czekacie na delegalizacje i wtedy pomyślicie co dalej. Ja wiem co będzie dalej - nic. Nie rozumiem tylko dlaczego wykupiliście domenę i wszystko z nią związane od Preda bo chyba nikt nie sądzi że to Ci sami ludzie co kiedyś. Jesteście inną ekipą nie poradziliście sobie to bądźcie chociaż szczerzy bo jak słucham ludzi, że paczki przyjdą bo predator nigdy ich nie oszukał to heh. Ludzie u demona rcków aka chodnikowego wilka jak wrócił pod fejkową stroną też zamawiali

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2947
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2032

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 5 lata temu

Idioto ! paczki są nadane i ludzie dostali potwierdzenie nadania a nie same trackingi i nie to nie byly tylko zalegle zamówienia. wszystkie zalegle z 1 tury i swieze nowe.
ONE AND ONLY

Status:
keep it pale
Opiowrak
Awatar użytkownika
3CMC Terefere
Posty: 398
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 147

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: keep it pale » 5 lata temu

bez ciśnień, np mam trak, ale nadal nieaktywny lecz pewnie jutro już będzie, a numer dostałem dawno i pewno będzie się to zgadzało jak tylko się aktywizuje, na co liczę :)
z tego co pisza inni aktywizuja się traki, a więc jak miało być tak jest, czekam aż mój trak ujawni paken :D wtedy wklepie opinie nt produktu z zamówienia jak i działania sklepu :p
Sytuacja taka nie inna delegal, a to wprowadziło zamęt u każdego V, a paki gdy dojdą to chwała za to! Otochodzi!
terefere, kolega konfidenta będzie zawsze dla mnie konfidentem.

Status:
Gjebels
Szczur
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 10

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gjebels » 5 lata temu

Hurra! Moja cierpliwość przeszła niezłą próbę. Kazałem sobie nic nie zamawiać, nie strzępić tu ryja i czekać. Trochę to trwało, a teraz iskierka, która jest zapowiedzią Feniksa z popiołów ;)
Jeszcze trochę muszę poczekać zanim złożę pierwsze zamówienie, ale fajnie że chłopaki działają :)

Status:
Redhed
Szczur
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Redhed » 5 lata temu

Przed a co z bazą danych będzie kasowana?;)

Status:
Anonim
Newbie

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim » 5 lata temu

Iosiek, gościu, jako pierwszy składał na Ciebie skargę na forum, jesli taki dział istnieje, jesli nie, złożę zażalenie do odpowiedniego administratora. Dlaczego? Od pewnych stron, próbujesz sklep, a nawet samego predeatora zmieszać z błotem, dodatkowo zniechęcają trzecie osoby, a tak zwanych klientów... śpików i gowniarzy tu nam nie trzeba, a ustawa nadchodzi dużymi krokami, gdzie liczę na DYSKRECJĘ!! Sugeruje, że przez takich naganiaczy, przyplalowcow..... ;> są takie przestaje i straty czasowe.. więc mam nadzieję że nie tylko na moją skargę i przepuszeczenia znikniesz wraz z innymi przypalowcani z tego forum, dotyczące nie DOPALACZY, lecz RC, nie będziesz szkodzić ludzią, moderatora administracji i zaufanym sklepą, opinii. Skoro WIELKI PREDATOR NADAL KŁAMIE.

CI CO OBRAZALI, NIE SZANOWALI ZAUFANIA I SLOWNOŚĆ.. założyciela, wlasciciela strony, powinni zostać z niej usunięcie, niech sie okaże że to tylko tysiak straty... no ale PREDZIO niech ino zaprzeczy, że na jakość nie stawia. czas pokazał to klient a kto kurwa..

Dlaczego tak sie wypowiadam, chciałbym zobaczyć wasze cisnieniowe maile na ich skrzynkę.. sam bym się zdenerwował na 600 mail
Patologia na pewno sie odezwała, będzie miec klientow i taką kase trzepać, że sklep będzie funkcjonował, ale wiedzcie że karma suce wraca. :)



Moderator może mnie ukarać, bo zlamalem regulamin, a kto z Was tu zna treść regulaminu, lećcie do zakładki.. wtedy porozmawiamy.

Pozdrawiam z Prawie Gór.

Predzio szanujmy sie, byle dalej. :)

Pozdrawiam SeVen ;)
Ps: parę stron pisałem wcześnie, że i tak pataki dojdą. :D