Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Heisenberg24h7
Psychonauta
Awatar użytkownika
siema
Posty: 543
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 387

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Heisenberg24h7 » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

kej pisze:
5 lata temu
Splash, nie moge ci odpisac na PW ze wzgledu na range uzytkownika ale opcja nr 1:)
Siema, oby, najblizszy punkt tego kuriera zlokalizowalem 200km od mojego miasta (wtf) chyba tak chujowy kurier, ze nikt z nim nie chce wspolpracowac.
tak czy inaczej nawet nie mam mozliwosci tam sie dostac nawet jakbym chcial.
czekam do jutra, jak do 15 nikt sie nie pojawi to bede dzwonil na infolinie ich ogolna bo w okolicy nic od nich nie ma.
mam nadzieje ze jak nie uda mi sie nic ugrac to wujek nie zostawi mnie "na lodzie".
ta rakieta ma ogromne znaczenie
Mordeczk9 zadzwon rano do nich dadza ci numer do kuriera i w tedy zadzwonisz do kuriera i po klopocie zapytaj go o ktorej mniej wiecej bedzie i go wypatruj . Ja np zamawiam na punkt dpd na slupa i slup mi przywozi gdzie chce ogarnij sobie kogos takiego hehe a zycie bedzie latwiejsze do domu bym nie zamawial elo farcik
Szukajcie aż znajdziecie, Chada nie zmienia zdania
I tak na nic się zdadzą wasze poszukiwania

Status:
Pacman
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Pacman » 5 lata temu

Dzięki predatorRC, rakieta dotarła cała i zdrowa, 3mmc jak dla mnie wysokiej jakości, polecam :D

Status:
Whizzcomp
Szczur
Newbie
Posty: 19
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Whizzcomp » 5 lata temu

Okay, so one can say that at the moment there isnt any problems with this shop?

Cause then I will make an order and I really hope it goes fine cause, I really want to find a solid store :)

Status:
Pacman
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Pacman » 5 lata temu

predatorRC, to jest predzio, lepszego wendora myślę nie że nie ma, mimo tylu nagonek organizowanych przez zapewne różowych, chwilami watpiłem w to czy dostanę pake i żałuję tego. Przynajmniej mi już pred zdążył pokazać, że czasem i może są opóźnienia ale jest uczciwie lepiej tak niż wcale a xD już nie wspominając o rekompensacie za coś co było tylko trochę winy z ich strony. One and only!

Status:
Pacman
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Pacman » 5 lata temu

Pacman pisze:
5 lata temu
predatorRC, to jest predzio, lepszego wendora myślę nie że nie ma, mimo tylu nagonek organizowanych przez zapewne różowych, chwilami watpiłem w to czy dostanę pake i żałuję tego. Przynajmniej mi już pred zdążył pokazać, że czasem i może są opóźnienia ale jest uczciwie lepiej tak niż wcale a xD już nie wspominając o rekompensacie za coś co było tylko trochę winy z ich strony. One and only!
Etizolam powder też zdaje się być dobrym sortem, po 5mg domownicy mówili że dziwnie wyglądam xd

Status:
zwid
Blister
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: zwid » 5 lata temu

Mialem podobna sytuacje co kej. Przyszlo z opoznieniem, ale puste. Pred nadal mimo wielu maili zbywa mnie i nie potrafi znalezc rozwiazania. To trwa juz drugi miesiac. Prosze o jakies rozwiazanie sytuacji i odpisanie na maila. Pozdrawiam.

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 612
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 225

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

zwid pisze:
5 lata temu
Mialem podobna sytuacje co kej. Przyszlo z opoznieniem, ale puste. Pred nadal mimo wielu maili zbywa mnie i nie potrafi znalezc rozwiazania. To trwa juz drugi miesiac. Prosze o jakies rozwiazanie sytuacji i odpisanie na maila. Pozdrawiam.

Jak piszecie mu już na e-maila to dawajcie jak najwięcej szczegółów, ja taką sytuację w 2 dni rozwiązałem a po 4 dniu dostałem reship.
Wy pewnie piszecie "ej predziu paczka mi zaginęła co z tym zrobić" nosz kurde, podajcie mu numer zamówienia, datę złożenia zamówienia, jakieś potwierdzenie przelewu oraz fotki tego jak wyglądała pusta paczka.
Na pewno są jacyś kombinatorzy którzy chcą skorzystać z dobrodziejstwa Vendora i chcą go wyjebać, więc V też musi się pilnować.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
PanKetonWITAM
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 49

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: PanKetonWITAM » 5 lata temu

zwid, nigdy z predem nie miałem takiego problemu. Kiedyś znajomym paczki poprzychodziły z brakami to Predi do następnych zamówień dodał zaległości z górką i dorzucił gratisy. To nie jest żaden janek, tutaj takie ilości przechodzą, że nie ma co się martwić, że przez jego pazerność stracisz. Tak jak kolega wyżej napisał pamiętaj żeby w mailu podać jak najwięcej informacji bo to ułatwi mu weryfikację. Jeszcze do tego dochodzi pewien problem. Mianowicie w jaki sposób Pred ma zweryfikować czy mówisz prawdę, czy jedynie chcesz wyłudzić darmową paczkę? Pred by pustej nie wysłał a ty odebrałeś ją od kuriera i nie widziałeś, że coś było z nią majstrowane? :wtf:
O nic Cię nie oskarżam a jedynie pytam. Nie mam pomysłu jak takie zgłoszenia mogłyby być weryfikowane, stąd moja ciekawość. Będę wdzięczny jak ktoś mi wyjaśni :thumbup:

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 612
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 225

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 5 lata temu

Toż kurde widać jak paczka była wcześniej otwierana, są ślady otwierania, lub jakiejś taśmy, robisz fotki paczki centralnie przy samym kurierze i wysyłasz dla Preda.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
kej
Dopaminator
Awatar użytkownika
Serce Roju
Posty: 1204
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 538

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kej » 5 lata temu

janosik1358 pisze:
5 lata temu
zwid pisze:
5 lata temu
Mialem podobna sytuacje co kej. Przyszlo z opoznieniem, ale puste. Pred nadal mimo wielu maili zbywa mnie i nie potrafi znalezc rozwiazania. To trwa juz drugi miesiac. Prosze o jakies rozwiazanie sytuacji i odpisanie na maila. Pozdrawiam.

Jak piszecie mu już na e-maila to dawajcie jak najwięcej szczegółów, ja taką sytuację w 2 dni rozwiązałem a po 4 dniu dostałem reship.
Wy pewnie piszecie "ej predziu paczka mi zaginęła co z tym zrobić" nosz kurde, podajcie mu numer zamówienia, datę złożenia zamówienia, jakieś potwierdzenie przelewu oraz fotki tego jak wyglądała pusta paczka.
Na pewno są jacyś kombinatorzy którzy chcą skorzystać z dobrodziejstwa Vendora i chcą go wyjebać, więc V też musi się pilnować.
jesli o mnie chodzi to w mojej sytuacji walek w strone predzia raczej nie wchodzi w gre poniewaz wyslalem mu tracking i ma wglad do tej paczki tak samo jak ja i tak samo jak ja widzi w tracku, ze ********** xd
oczywiscie mowie tu o sytuacji gdzie paczka do mnie nie dotarla, przyznam szczerze, ze zeby ktos pusta koperte dostal to o tym jeszcze nie slyszalem(a w przypadku preda to nawet ciezko mi w to uwierzyc)
co do mojej sytuacji z wczoraj dla zainteresowanych:
Splash,
Siema,
dzis na tracku przyszla wiadomosc ze przyleci do mnie rakieta (ta ktora rzekomo wczoraj mnie nie zastala) takze czekam do tej godziny i jestem dobrej mysli:)

Status:
maleums
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 154

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: maleums » 5 lata temu

Dla osób pytających czy paki docierają - tak, docierają. Kiedy - wedle terminarzy. Jakość jak zwykle - górna półka, czasem tylko dobre, czasem bardzo dobre. Poziom obsługi bardzo dobry, mimo, że widać, że przeciążeni bardziej niż krzesło Magdy Gessler. Sumując wciąż najlepszy Vendor na rynku jeśli chodzi o całokształt.
I'm going slightly mad

Status:
Splash
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 88

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Splash » 5 lata temu

Pacman pisze:
5 lata temu
Dzięki predatorRC, rakieta dotarła cała i zdrowa, 3mmc jak dla mnie wysokiej jakości, polecam
Pacman, ****** ? . Co jeszcze zamawiałeś i opisz sorciki bo też czekam na kapsułe ;P Chcę się przygotować :D

Wiadomość moderatora josiek

nie piszemy na temat krajów do jakie paki są wysyłane

Status:
Skrzat
Ssak
Newbie
Posty: 47
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 7

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Skrzat » 5 lata temu

Splash pisze:
5 lata temu
Pacman pisze:
5 lata temu
Dzięki predatorRC, rakieta dotarła cała i zdrowa, 3mmc jak dla mnie wysokiej jakości, polecam
Pacman, jak zamawia się 3mmc to można zamówić do PL ? . Co jeszcze zamawiałeś i opisz sorciki bo też czekam na kapsułe ;P Chcę się przygotować :D
vendor obecnie sprzedaje produkty ktorych nie ma
wysle wam paczke żebyscie nie jęczeli ale w srodku nic sie nie bedzie zgadzac
u mnie brakowalo 2 produktow a np 3mmc bylo zamienione z czyms zupelnie innym w dodatku nieaktywnym
chlop stracil magazyn - musicie to ogarnac ze probuje kolowac siano na nowy towar

Status:
Splash
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 88

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Splash » 5 lata temu

kej pisze:
5 lata temu
dzis na tracku przyszla wiadomosc ze przyleci do mnie rakieta (ta ktora rzekomo wczoraj mnie nie zastala) takze czekam do tej godziny i jestem dobrej mysli:)
Też w tej sytuacji miałbym pewność ,że przyleci . Mnie nigdy Predzio nie ojebał dla mnie pewniaczek vendor ale uwierz ,że kiedyś zamawiałem z pass...przez inpost ,który już nie istnieje i przyszła paczka o taśmowana w środku nic :C To był vendor od różowych z tego co pamiętam i odpisał mi : niemożliwe , spróbuj zamówić jeszcze raz .

Status:
Kreska123
Szczur
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 5

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Kreska123 » 5 lata temu

predatorRC,
Predatorze czekam nadal na wytyczne co do pisania do Ciebie, nie odpisałeś na 3 mail. Pisałem do Ciebie przez privnote i bezpośrednio, niestety zero odzewu. Wiadomość wysyłałem na ([email protected])
Pozdrawiam ;)

Status:
powdermaster
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 5 lata temu

Pacman pisze:
5 lata temu
Pacman pisze:
5 lata temu
predatorRC, to jest predzio, lepszego wendora myślę nie że nie ma, mimo tylu nagonek organizowanych przez zapewne różowych, chwilami watpiłem w to czy dostanę pake i żałuję tego. Przynajmniej mi już pred zdążył pokazać, że czasem i może są opóźnienia ale jest uczciwie lepiej tak niż wcale a xD już nie wspominając o rekompensacie za coś co było tylko trochę winy z ich strony. One and only!
Etizolam powder też zdaje się być dobrym sortem, po 5mg domownicy mówili że dziwnie wyglądam xd
Nic w tym dziwnego bo to 5mg a nie 2mg.. jeśli sort jest aktywny to zalecalbym się pilnować do 3.