R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Uwaga tłumaczę: różowe przejął Pasjonat, potem zmieniał nazwy np. Monster, Funky... Potem była afera, że cenzurował swojej tematy a inne były dla piciu. Zrobiła się afera, że bo już było mało sklepów u niego na forum więc dodał banery z dopka, nie wiem po co? Może żeby zmylić niebiskich albo brać opłaty większe za reklamę.... no i stał się RC-Orełem.... On ma fatalne 3 i 4-cmc od przynajmniej 3 lat...i jest frajerem.

Status:
nuclear_area
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 45

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: nuclear_area » 3 lata temu

TatraMocna pisze:
3 lata temu
3cmc dobrej jakosci polecam
Bzdury prawisz. Schizogenny syf co nawet koło prawilnego 3CMC nie leżał. Nie wiem skąd takie opinie; dochodzę do wniosku, że to naganiane opinie bo faktycznym badaniu odczynnika nie ma mowy.
Kamilwajha pisze:
3 lata temu
TatraMocna, co ty gadasz dostałem to coś i to zwykla trutka, uwazajcie ludzie
Zgadza się. To 3CMC to jedne wielkie gówno.
matex pisze:
3 lata temu
Sklep sprzedaje szajs nie warte w ogóle uwagi patrzcie na opinie użytkowników którzy są już trochę na forum a nie na konta które są parę dni bo to są pewnie osoby podstawione Prze ten chujowy sklep
Moje konto jest świeże, ale po 3 zamówieniach u gównoorła otwarcie mogę napisać, że wyjadacze na forum mają rację. Sklep sprzedaje gówno i nazywa je diamentami.

Status:
ZbitaLufaJWH
Opiowrak
Awatar użytkownika
ZbitaLufaJWH
Posty: 365
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: ZbitaLufaJWH » 3 lata temu

nuclear_area pisze:
3 lata temu
Sklep sprzedaje gówno i nazywa je diamentami.
Miałem okazję badać od nich 3-FMA - to zupełnie inny odczynnik jak podaje sprzedawca. Profil działania zupełnie inny i niepasujący do tej substancji. 4CMC tak jebie, że aż się dziwię, że paczki doleciały. Pakowanie na poziomie gimnazjalisty.

Chuj Ci w dupę trucicielu.